» »

OnePlus One

OnePlus One

Temo vidijo: vsi
««
2 / 34
»»

KlemenL ::

Mi lahko kdo razloži (ki spremlja to) zakaj hudiča ne dajo telefona v redno prodajo brez teh povabil? Prodali bi lepo število telefonov in imeli zaslužek(ali jim ni do tega?)
In pa še , ali bodo dali telefon kmalu v redno prodajo da si ga bom lahko naročil?:)

Lp

Mavrik ::

Ker za razliko od programov, strojne opreme ne moreš kar naštancat v neomejenih količinah. Še posebej če si kar nekdo.
The truth is rarely pure and never simple.

Bobr123 ::

KlemenL je izjavil:

Mi lahko kdo razloži (ki spremlja to) zakaj hudiča ne dajo telefona v redno prodajo brez teh povabil? Prodali bi lepo število telefonov in imeli zaslužek(ali jim ni do tega?)
In pa še , ali bodo dali telefon kmalu v redno prodajo da si ga bom lahko naročil?:)

Lp


Tako kot je rekel moj predhodnik. Povpraševanje je večje od ponudbe.

PS: Danes sem naročil že tretji OnePlus One 64 GB: http://shrani.najdi.si/?r/cz/3dFoWtKL/1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobr123 ()

dottor ::

Uh že tretji... 8-O

Eni pa se slinimo nad invajti, katerih je skorja nemogoče dobiti :(
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Egidij88 ::

Zakaj so različne cene, si drugje dobil?

Bobr123 ::

Različna naročila (dodani coverji ipd.) in različne poštnine (standard, express). Cena aparata je vedno 299 €

KlemenL ::

Bobr123 je izjavil:

Različna naročila (dodani coverji ipd.) in različne poštnine (standard, express). Cena aparata je vedno 299 €


In kako potem to poteka? Ti naročiš telefon ter dobiš povabilo ki ga lahko daš drugemu . Teoretično si narediš drug e-mail s svojimi podatki ter nabaviš še en telefon in to delaš v neskočni zanki dokler pač nimaš dosti telefonov?:D

Bobr123 ::

Ne bo tako enostavno. Poavbila ne dobiš takoj ob naročenem telefonu.

Svoja prva dodatna povabila so pred dvema dnevoma dobili tisti, ki so aparat naročili konec junija.

Za povabila se na OnePlus forumu poteguje cca 147000 ljudi (trenutna številka).

Tudi kot vidiš so vsa moja naročila opravljena iz istega accounta.

krucymucy ::

@Bobr123
Kam oz. kako narocis glede na to da ne posiljajo v SLO.

Bobr123 ::

Naročil sem s pomočjo firme Cheaper&More. To je v bistvu firma, ki ti da fiktivni naslov v GER in UK in ko tvoj paket prejmejo, ga prepakirajo in pošljejo na naslov, ki si ga navedel ob registraciji.

Cena za pošiljko OnePlus-a (0,8 kg) je 13.99 EUR.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bobr123 ()

krucymucy ::

Jaz sem nameraval poslati najprej na naslov znanca v DE in on potem poslje naprej. Ampak vidim da se ne splaca ce je 14€.

Bobr123 ::

Tudi to je opcija, ki se jo nekateri poslužujejo. Kolega je naročil na naslov v ITA, a se je potem sam odpravil po paket, da kolega ni imel dela z njim.

LP

urosh ::

in kake so izkusnje tistih, ki ga imate?

krucymucy ::

Pa ce ima kdo kak invite viska, se ga nebi branil.

gildo ::

Jaz bi se tudi priporočil za invite.

krucymucy ::

Ce mi bo uspelo dobit kakega viska, ti dam na PM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

gildo ::

Hvala :)

abhorsen ::

Meni je samo žal, da se nisem registrirat pred enim mescom na forumi, takrat ko sem prvic slisal za telefon. :(

krucymucy ::

Tudi meni. Ampak takrat nisem imel niti namena kupiti novega telefona.

amacar ::

Tu en prodaja invite: http://www.partis.si/topics/79279, kakšno ima ceno pa ne vem.

St235 ::

Invitov imaš drugače cel kup na ebayu.

Bobr123 ::

Nikoli ne bi plačeval za povabilo za to, da lahko plačam še več. 3 povabila sem do sedaj dobil (vsa 3 brez plačila).

amacar ::

Mislil sem simboličen znesek cca 10€, več nima smisla ne.

Bobr123 ::

Invite sistem je bil narejen za to, da se povabila sharajo med uporabniki. Ko prejmem svojih dodatnih 9 povabil, bom vse raztalal med forumaše.

St235 ::

zakaj bi ti to nekdo prodal za simboličen znesek, če preko ebaya zasluži precej več?

Bobr123 je izjavil:

Invite sistem je bil narejen za to, da se povabila sharajo med uporabniki. Ko prejmem svojih dodatnih 9 povabil, bom vse raztalal med forumaše.


super, samo večina žal ne bo razmišljala tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

abhorsen ::

Bobr123 je izjavil:

Invite sistem je bil narejen za to, da se povabila sharajo med uporabniki. Ko prejmem svojih dodatnih 9 povabil, bom vse raztalal med forumaše.

Ce bos mel kaksnega viška bi se priporocal. Hvala pa v vsakem primeru. Veliko je prijaznih ljudi, ki delijo povabila, se pa zmeraj najdejo nekateri, ko pa skušajo zaslužiti.

krucymucy ::

Tudi jaz sem dobil invite zastonj. Placal itak nebi nic, tako da sem vse skupaj vzel bolj sprosceno.

Ko dobim, ce dobim invite, jih bom potalal na oneplus forumu. Ne podpiram oportunizma.

N4m31355 ::

help! poslem lahko samo US ali kanada?

krucymucy ::

Spodaj spremeni zastavco v nemsko oz. karkoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

N4m31355 ::

Hvala

BALAST ::

ljudje že hočejo 50€ predplačila LOL!!!

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

krucymucy ::

Mah. oportunisti.

Triiik ::

Živjo!

Če ima slučajno kdo na razpolago invite, bom zelo vesel :) inviti, ki jih dobim, bodo šli naprej članom foruma.

neutronium ::

Živjo! Tudi jaz se priporočam za en invite na ZS:) Odvečne invite, če uspem prit do mobilnika razdelim naprej. Lp

vrossi46 ::

Pozdravljeni,tudi jaz bi si zelo želel invita.
Hvala in Lp
Roket

Bobr123 ::

Evo moj video unboxinga:



Moj prvi unboxing video. Brez editanja in z nekaj primorščine, tako da mi ne zamerite. ;D

LP,
Alan

KlemenL ::

bobr123

super unboxing video. Posebi všeč mi je kako so "zapakirali" tisto orodje za sim kartico.

Runnagain ::

Se priporočam za invite...seveda če bo imel kdo kakšnega viška ;).

LP, Runnagain!!

plizzzzzz ::

oj

Kaj nisi prej posnel videa, sam sem kar iskal kam dam sim kartico. :)
Sicer pa narocen prek alibabe ne EU varianta, ima vse skupaj v eni skatli in prilozen adapter za 220v . Zraven je se gumijast ovitek in dva screenprotectorja puro.

madog ::

plizzzzzz je izjavil:

oj

ne EU varianta, ima vse skupaj v eni skatli in prilozen adapter za 220v .



samo a ni tako da če ni international version nima LTE podpore za EU??
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

krucymucy ::

Koliko te je prislo skupaj z DDV in carino tole iz kitajske?

MR-OzO ::

Se tudi priporočam za Invite, bi kupil to zadevo ženi za rd:) Invajt, ki ga dobiš ob tem bi veseljem delil dalje na forumu.

plizzzzzz ::

Ja tam so mi rekli da ce ga poflashajo z eu romom potem dela, da hw je isti. Kako pa sprobam to sem na bobu a ta ima lte?

Prisel je 350eur 64gb varianta. tosem placal na alibaba in fedex je iz tega poravnal carine in ostalo.

Ne vem ce dobim kake invajte ker nisem kupil pri njih direktno

Pyromanic ::

Za LTE podporo je pisal na oneplus forumu, da v ameriki nima LTE podpore, in mogoče v kšni evropski državi.
Tuki je pa razlika in potem lahko preveriš katere frekvence imajo slovenski mobilni operaterji

St235 ::

Zda in EU ne uporabljate enakih frekvenc za LTE in tega se ne da rešit z romom.

Ponavadi je tako da International verzije delajo v EU (vsaj pri drugih proizvajalcih), medtem ko china/usa in osale lokalizirane verzije dostikrat ne.

plizzzzzz ::

evo Si.mobil LTE 1800 MHz torej bi po tabelici moral delati.
Zgoraj v statusno-komandni vrstici imam poleg ikone za Data se LTE. Predvidevam da moram to vklopit da sprobam pa Data izklopit ali pac ne?

St235 ::

Data ne rabiš odklapljat. Da ti bo LTE delal moraš imet ustrezen SIM in seveda storitev aktivirano pri ponudniku.

madog ::

ima potem kdo od forumasev kaksen invite za potalat naprej al smo vsi ze obupal nad tem da ga bomo sploh kdaj dobili, ker na opo forumu viset 24/7 se mi zdi ze prav debilno in neproduktivno postat en post za drugim v tisoce threadov.
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Runnagain ::

madog je izjavil:

ima potem kdo od forumasev kaksen invite za potalat naprej al smo vsi ze obupal nad tem da ga bomo sploh kdaj dobili, ker na opo forumu viset 24/7 se mi zdi ze prav debilno in neproduktivno postat en post za drugim v tisoce threadov.


Se strinjam z napisanim. Sicer sam še ne čakam dolgo na ivite oz. ga iščem, tako da moja volja še ni omajana. Bi pa sedaj že lahko malo dvignili proizvodnjo pa v veselje spravili večje število zainteresiranih.

MR-OzO ::

Zgleda celo tako, da se število invite-ov na uradnem forumu manjša. :|
««
2 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63898165 (35150) cryptozaver
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34667472 (36184) Yossarian
»

One Plus one

Oddelek: Mobilne tehnologije
343605 (2301) Zaphod_B75
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220295 (15150) kronik
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6423849 (20216) Uporabnik

Več podobnih tem