Forum » Mobilne tehnologije » iOS 7.1 jailbreak?
iOS 7.1 jailbreak?
SaXsIm ::
Pozdravljeni,
zanima me, če je tole fake. http://www.evasionjailbreak.net/
Meni se zdi, vendar nisem 100% prepričan. Prosim za mnenja.
Hvala
zanima me, če je tole fake. http://www.evasionjailbreak.net/
Meni se zdi, vendar nisem 100% prepričan. Prosim za mnenja.
Hvala
SaXsIm
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Angleška števila v besediOddelek: Šola | 1552 (1226) | bajsibajsi |
| » | Vrnite mi USBOddelek: Pomoč in nasveti | 968 (767) | Jst |
| » | Philips DVB-TOddelek: Elektrotehnika in elektronika | 2481 (2246) | Azrael |
| » | Arctic Cooling Freezer XTreme ne hladi dovolj dobro?Oddelek: Pomoč in nasveti | 1797 (1649) | Smackus |
| » | WD 3200AAKS Caviar SE16 Sata controllerOddelek: Strojna oprema | 1607 (1411) | toxius |