» »

RTV prispevek

RTV prispevek

««
38 / 76
»»

mtosev ::

Pričakovano. Niso v doberem stanju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hendriks ::

Pozabil si napisat, da sta za klavrno finančno stanje kriva Uroš Urbanija in Janez Janša. :))

arnecan1 ::

Na Areni že pljuvajo po odstavljenih mladih voditeljih in za vse krivijo prejšnje vodstvo.

111111111111 ::

hendriks je izjavil:

Pozabil si napisat, da sta za klavrno finančno stanje kriva Uroš Urbanija in Janez Janša. :))

Pa normalno. ZAto bodo še naslednje leto dobili 10 miljonov. Ker bo vsako leto slabše, dlje kot bomo od Janševe vlade. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gambino ::

Vlada je že donirala, ampak verjamite, da bo morala RTV zato malo manj pluvati po sedanji oblasti in malo več po opoziciji! Tako se pač kupuje prostituirane novinarje na RTVju!

Tale greznica od RTVja mi zmeraj bolj smrdi!

Ampak plače so si pa nabili v nebo!

Wrop ::

arnecan1 ::

Hja, to je sedaj druga ofenziva.

Takšno enostransko pljuvanje brez možnosti obrambe je naravnost škandalozno. In pritlehno. Mene bi bilo na njihovem mestu sram.

A sedaj mislijo, da bomo pozabili, da jim bomo spet vtaknili 15 mio za osvoboditev? In da so z pomočjo pravne prevare ustavnih sodnikov nastavili severnokorejski programski svet? Zakaj je RTV umaknil tožbo, da se ugotovi, če je stari programski svet bil zakonsko zamenjan? Mene bi zanimalo, če je bilo vse zakonito. Zakaj njih ne? Saj mogoče pa bi sodišče dalo prav njim. Če so v to šli, potem so verjetno že bili prepričani, da delajo vse po zakonu, kajne? Tako so vsaj govorili.

BuDi79 ::

RTVSLO letos bo dobila dodatnih €2,1m. Od Urada za narodnosti za programe za manjšine.
€11,6m na leto zapravijo za manjšinske programe. To je 8% celotnih letnih prihodkov RTVSLO.

budžeti 2023:
RTV: 137.886.734
Ministrstvo za zunanje zadeve: 135.303.905
Splošna bolnišnica Celje: 134.624.315
Univeza Maribor: 112.252.534
58 upravnih enot skupaj: 102.309.325

AgJ1 ::

Evo, RTV Slo pranje možganov pospremljeno s slinastimi komentarji o tem, kako lepo je bilo v SFRJ mentalni ustanovi:

https://www.rtvslo.si/kultura/dediscina...

Hecno, da je že iz uvodne fotke povsem jasno, kakšne sorte vukojebino so imeli v mislih - najbolj enakopravni tovariš seveda sedi na posebnem prestolu, da se ve, kdo je v resnici kralj muh.



Seveda mi prisilno plačujemo za to antislovensko propagando pod levajzarskimi črnosrajčniki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

BRBR ::

AgJ1 je izjavil:

Evo, RTV Slo pranje možganov pospremljeno s slinastimi komentarji o tem, kako lepo je bilo v SFRJ mentalni ustanovi:

https://www.rtvslo.si/kultura/dediscina...

Hecno, da je že iz uvodne fotke povsem jasno, kakšne sorte vukojebino so imeli v mislih - najbolj enakopravni tovariš seveda sedi na posebnem prestolu, da se ve, kdo je v resnici kralj muh.



Seveda mi prisilno plačujemo za to antislovensko propagando pod levajzarskimi črnosrajčniki.


Tu je samo vprašanje kater dumb fuck je tistile prestol naokoli prenašal, da ga je podmaknil pod Titovo rit.
In še pomambnejše, inherited, dejsto, da je danes takih, ki bi kaj takega tiščali pod Pahorjevo rit, velika večina.
Never underestimate the power of idiots in large groups.

AgJ1 ::

Glede na to, kakšen hohštapler je Tito bil, mu prestol zagotovo ni bil odveč, ampak mu je godil.

matobeli ::

Kislo grozdje.

FireSnake ::

SIOL je čez noč začel po jajotu streljati z vzemi topovi.
Takoj za tem, ko je golobja hunta na lestvici priljubljenosti strmoglavila.

Naključje?

RTV pa, začuda (še) ne.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

matobeli ::

Ja kaj je pa revež nč kriv spet naredu tazga?

AgJ1 ::

matobeli je izjavil:

Kislo grozdje.

Zgolj hohštapleraj najbolj primitivne sorte.

NuMaN ::

Mater si bukov.
A danes: Zeleni prehod, evropska komisija, "Wir schaffen das" in podobne nebuloze.

PS. Kar ne pomeni, da nimaš prav glede polpretekle zgodovine, ampak tudi današnje čase meri z enakimi vatli.

AgJ1 ::

Zanikanje podnebnih sprememb IN pritoževanje nad ilegalnimi migracijami? Dobra. To je kot kaže obraz iracionalne desnice tudi v Evropi.
Čakaj, ko se bo cela Afrika zaradi podnebnih sprememb pognala proti Evropi, ne boš jih mogel ustaviti.

NuMaN ::

Napredujem zgleda, sem ratal že desničar očitno.

Seveda se migracije dajo krepko omiliti. Dokler pa je Evropa pod okupacijo ZDA, se to ne bo zgodilo.

Podnebnih sprememb ne zanikam, ampak špekuliranje in bogatenje s pomočjo kuponov ni prava pot. Zakaj se ne omeji letalski promet? Zakaj uvažamo s Kitajske 3/4 nepotrebnih stvari?

Sicer sva zašla s teme - RTV in njih prigode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NuMaN ()

AgJ1 ::

Evropa mora najprej postati ZDE in nato se lahko osamosvoji od ZDA.

D3m ::

Kot, da nam bodo pustili. :D

Naivac.
|HP EliteBook|R5 6650U|

arnecan1 ::

Evo, Mojca Širok, dopisnica RTV Slovenija nas neuke že uči, kateri politik je dober za Evropo in kateri ne. Zmaga nizozemske skrajne desnice slaba novica za Evropo https://www.rtvslo.si/svet/evropa/zmaga...

mtosev ::

Wilders zagotovo ni dober, ker je skrajno desno. Tako, da se strinjam.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

NuMaN ::

V Nemčiji je obstajala Skrajno sredinska stranka. Ne vem kako je s tem danes.

FireSnake ::

arnecan1 je izjavil:

Evo, Mojca Širok, dopisnica RTV Slovenija nas neuke že uči, kateri politik je dober za Evropo in kateri ne. Zmaga nizozemske skrajne desnice slaba novica za Evropo https://www.rtvslo.si/svet/evropa/zmaga...


Se je že začelo.
Strah jih je in poskušajo preprečiti neizbežno. A s takim tempom zajebov se zastonj trudijo.
Upam dvoje:
- da bo na evropskih volitvah veselo :)
- da bo golobnjak na oblasti cel mandat, da se bo videl cel spekter škode (naj raja cvili, saj to smo si izvolili)

Noben RTV jih (in tudi nas) ne bo rešil ali tega preprečil.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

matobeli je izjavil:

Ja kaj je pa revež nč kriv spet naredu tazga?


- Grimsovo neuradno oddajanja
- SDS pobirala provizijo, ko je šlo za državne posle
- Razkrita sporočila med Janšo, Snežičem in Rastoderjem o prodaji medijske hiše?

Seveda vedno, ko je na koncu vprašaj je vaba za klik in od spodaj prav nič pametnega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

matobeli ::

Aja to, eh, to je zgolj kolegialno prcanje.

arnecan1 ::

mtosev je izjavil:

Wilders zagotovo ni dober, ker je skrajno desno. Tako, da se strinjam.

Ne, najbolje, da še uvozimo par sto milijonov muslimanov.

Smo pred državljansko vojno v Zahodni Evropi, oz. nemire že imamo, pa nekateri še ne spregledajo.

Wilders je samo odgovor na napake preteklih desetletij, ne pa katalizator problemov. Če bo probleme rešil ali pa je že prepozno ne vem. Vem pa, da je to opozorilo takim kakor si ti, da je velikemu delu staroselcev Evrope dovolj takšne politike in se nekaj mora spremeniti.

Drugače bomo rekli čez 20 let, da je Wilders bil še zmeren.

Ker ti bom povedal, kaj se zgodi, če na določenem območju muslimani postanejo večina na tem poučnem primeru Hamtramck, Michigan @ Wikipedia. Hamtramck, Michigan v ZDA so prvo mesto z večinskim prebivalstvom muslimanov. Konec leta 2022 so izvolili muslimanskega župana in šest članov mestnega sveta. Vsi muslimani.

Letos so z droga spustili mavrično zastavo LGBTQ+ skupnosti in dovolili, da se doma izvaja obredni zakol živali za namene kulturnih običajev. Po domače za uzakonitev halala kar doma. Že pred tem so dovolili, da se mujezin dere s stolpa mošeje. No, delež nemuslimanov v tem mestu vztrajno upada. Ljudje se pač izseljujejo. In pred kratkim so woke aktivistične skupnosti, katere so pomagale pri naselitvi muslimanov v to mesto, izrazile začudenje in razočaranje nad odločitvami demokratično izvoljenih lokalnih oblasti.

No, čez 20 let jaz ne bom začuden, če bodo v tem mestu kakšno žensko kamenjali ali pa kakšnega mladeniča vrgli s strehe. Ker sta že kaj storila narobe.

cortez ::

Ah, sej ne rabiš jet čez lužo.

Če so te poti kdaj zanesle na otok, in se ustaviš npr. v Birminghamu, ne veš, al si priletel v New Delhi al Karači .

AgJ1 ::

D3m je izjavil:

Kot, da nam bodo pustili. :D

Naivac.

Če bomo ZDE, si bomo vzeli.

mtosev je izjavil:

Wilders zagotovo ni dober, ker je skrajno desno. Tako, da se strinjam.

Še slabše od Wildersa je uni izmeček, ki je zaštihal Thea Van Gogha sredi Amsterdama in zaradi katerega je Wilders prišel do pozornosti. Wilders je odziv na problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

D3m ::

ČE!

Preveč različni narodi smo, da bi se skupaj držali.

Bili živi in videli.
|HP EliteBook|R5 6650U|

AgJ1 ::

Potem je pač konec z nami, če se ne bomo uspeli poenotiti do te mere. Nas bojo poenotili pač v več korakih, ki bojo potencialno vključevali genocid nad nami, etnično čiščenje itd.
Ko voli nek izvoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

arnecan1 ::

Glede depolitizacije RTV-ja

https://twitter.com/Permaister/status/1...

FireSnake ::

RTV Tarča 30.11.2023:
https://365.rtvslo.si/arhiv/tarca/17500...

Sem pogledal, ker so drugi že omenjali: ko gnoj Mahnič izpade dober retorik.
Pa kam smo prišli?

Ona črnolasa debelinka (ne vem, kdo je je neka predsednica preiskovalne komisije): že ko govori, se vidi, da je nesposobna. Ne zna enega stavka spraviti skupaj.
Kam smo mi to prišli?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Wrop ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wrop ()

xseki ::

Krčenje programa na RTVS: pod vprašajem olimpijske igre in EURO 2024
https://siol.net/novice/slovenija/krcen...

kriptobog ::

Torej plačujete za nacionalno televizijo in ta naj ne bi predvajala olimpijskih iger, kjer je zastopana tudi naša država? Pa to bi morali imeti zakon, da so dolžni prenašati take zadeve

stara mama ::

Tole vse skup (o ukinjanju vsega najbolj gledanega) mi deluje bolj kot politične grožnje.
Ukinjali bi točno tist, kar imajo ljudje najraje. Cele teme in oddaje so na to temo z namenom spreobrnit ljudstvo na svojo stran.
Sicer rad poslušam Radio SI, ampak zadnjič so mi pa naredli na to temo zelo slab priokus.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Ja saj to je debilizem RTVja pri nas...

Namesto da bi se TRUDILI IMETI PROGRAM KI GA VELIKO LJUDI HOČE gledat, oni skenslajo najbolj gledano in ostane najmanj gledano pol se pa čudi ko folk benti nad rtv prispevkom in se odjavlja...

WTF
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Gambino ::

To je zato, ker nekateri z zelo dobrimi plačami ne delajo nič. Preveč zaposlenih in previsoke plače ter istekanje denarja nekaterim družinskim fermam!

AgJ1 ::

Mato989 je izjavil:

Ja saj to je debilizem RTVja pri nas...

Namesto da bi se TRUDILI IMETI PROGRAM KI GA VELIKO LJUDI HOČE gledat, oni skenslajo najbolj gledano in ostane najmanj gledano pol se pa čudi ko folk benti nad rtv prispevkom in se odjavlja...

WTF

Izsiljevanje. Najbolj prozorno, kar je mogoče. Na pubertetniškem nivoju. Odgovor bi moral biti “so what!?”
Naj ukinejo, nehajo predvajat, whatever. Večino se lahko vidi na drugih programih.

hendriks ::

Zanima me kaj bi se zgodilo z RTV, če bi odpustili polovico zaposlenih. Protesti? Koga? Sindikatov?

mtosev ::

xseki je izjavil:

Krčenje programa na RTVS: pod vprašajem olimpijske igre in EURO 2024
https://siol.net/novice/slovenija/krcen...

Uf tole pa je slabo. Upam, da se finančno stanje čimprej sanira.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Gospod ::

RTV nikoli do sedaj ni bil tako spolitiziran kot sedaj to ni več javna RTV nedopustno je, da moramo za to še prisilno plačevat.
Lp.

stara mama ::

Hecno, ko ima politika polna usta besede "depolitizacija" :)

hendriks je izjavil:

Zanima me kaj bi se zgodilo z RTV, če bi odpustili polovico zaposlenih. Protesti? Koga? Sindikatov?

Vrjetno mal nejevolje med grelci stolev, potem bi se pa že nekak uneslo.
Je hudič, če si navajen bit brez naravnih sovražnikov, pol te pa takle useka..... vse sočustvovanje!

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

tale slika res veliko pove: relativno dragi, pa z daleč največ zaposlenimi glede na prebivalca.



Rezali bi pa Euro in Olimpijske - tisto, kar bo daleč najbolj gledano. Hkrati jim pa trenuten (prisilni) prispevek ne zadošča in bodo še finančno injekcijo direktno iz proračuna dobili,... katastrofa, skratka.

trancer01 ::

RTVSLO je leglo korupcije in politično trobilo. Včasih se mi je zdel važen, zdaj pa menim, da ne bo škode, če ukinemo vse, razen enega radijskega programa, na katerem se sliši pravilno knjižno slovenščino.

Jebomir ::

Vsak drugi RTVjevc bi moral jutri ostat doma, pa bo financ na pretek, efekt pa popolnoma enak.

trancer01 ::

Mah, vsi naj ostanejo doma, razen tisti na RA1.>:D

scipascapa ::

Vsakemu zaposlenemu po jurja in več znižat plače.

trancer01 ::

Ukiniti bi bilo treba to nesnago, ker je očistiti ta Avgijev hlev nemogoče.>:D
««
38 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21445255 (16602) Mato989

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56679807 (69716) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8124573 (21483) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14736489 (31872) radmannsdorf
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10329801 (24396) St235

Več podobnih tem