» »

RTV prispevek

RTV prispevek

««
28 / 76
»»

cirecire ::

Današnji osrednji Dnevnik na RTV kjer sta blestela voditelj in pa politolog s FDV-ja je bila ena sama odktita simpatija do Hamasa.

Mislim, da bi morali naši desni evro poslanci nemudoma obvestiti Evropsko komisijo, da v Sloveniji javni RTV po prevzemu leve opcije ni samo odkrito komunističen, ampak je to edini javni RTV v Evropski uniji, ki odkrito podpira Hamas in islamski terorizem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cirecire ()

kow ::

Mi je slo na bruhanje, ja. V naslednjem prispevku so pokazali truplo otroka v Afganistanu (potres), medtem ko trupel izraelskih civilistov, nismo ravno videli...

Wrop ::

Kaj ste mislili, da je RTV postal nepristranka televizija. Nikoli ni in nikoli ne bo. Novice, pa ne samo trenutne, so vedno pripravljene na način, da paše v določene gabarite slovenskega svetovnega nazora. Samo večina ne opazi in jim je tako poročanje normalno.

Horas ::

kakšno dvoličneži ste spet tukaj? izrael ni agresor medtem, ko rusija je? sram me je kake politike mamo, fajonova na glas reče da je solidarnost z izraelom neomajna. kajpak eu vazali USA
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

kow ::

Ne vidim dvolicnosti. Hamas je napadel mednarodno priznano ozemlje Izraela. V tem primeru je jasno kdo je agresor. Druga rec je Zahodni Breg, kjer je agresor Izrael.

Mato989 ::

kow je izjavil:

Ne vidim dvolicnosti. Hamas je napadel mednarodno priznano ozemlje Izraela. V tem primeru je jasno kdo je agresor. Druga rec je Zahodni Breg, kjer je agresor Izrael.


Bullshit... kaj je potem Kosovo ki ni mednarodno povsem priznano, torej eni ga lahko napadejo recimo Srbija?

To mednarodno bullshitanje od OZN je vredno za mene točno nič vse od dneva ko so Srbom vzeli zemljo in jo dali Kosovarjem... oz že prej ampak ok...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Wrop ::

matobeli ::

Še malo pa jih boste bumbarji prisilili v to da dobijo zakonsko osnovo za pridobitev potrdilo od operaterja da se na tem naslovu dogaja digitalna komunikacija, če je slučajno še nimajo.

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Še malo pa jih boste bumbarji prisilili v to da dobijo zakonsko osnovo za pridobitev potrdilo od operaterja da se na tem naslovu dogaja digitalna komunikacija, če je slučajno še nimajo.


Al pa naj končno grejo na prosti trg pa da vidimo kdo bo plačal 12EUR naročnine da to gleda

To bi bilo še najbolje za zdravo konkurenco....
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

michael32 ::

OČitno le prihaja do množinih odpovedi RTV naročnine, da je sedaj vodstvo RTV začelo groziti tistim, ki so odpovedali naročnino.

matobeli ::

Itak, zadolženi v SDS za projekt "mein RTV" so pozivali svoje penziče in nekatere Ptujčane da začnejo izvajat nelegalni bojkot, ker je pač projekt izgubljen konkurenci in so sklenili da bo bolje če se zadeva potopi, kot da bo v rokah neprijatelja.

Wrop ::

Totalitaristi bodo naredili vse, da bodo prejemali vaš denar. Pečatenje programov že obstaja, ampak jih to ne zanima. Rajca jih prisilno jemanje denarja, magari če bo treba prideti na dom z gorjačo. Prikrito in neprikrito podporo Hamasovcem in Rusiji ter usmerjanje v njihove svetovnonazorske gabarite hočejo imeto pod svojo kontrolo.

AgJ1 ::

Obvezni financiranje skrajno politično opredeljene RTV je po mojem mnenju ekvivalentno posilstvu. Prisiljen si sodelovati v nečemu, kar je nagnusno, tisti, ki te prisiljujejo v to, pa ti vsake toliko zagrozijo, da plačaj in bodi tiho, če ne...

TESKAn ::

In kako se kaže 'skrajna politična opredeljenost'? V tem da ni več hvalospevov Edinemu Premieju™? Da ni več pirkoviča, ki je imel težave že z imenom svoje oddaje? Da v prispevkih o trenutni vladi ni več Overlay Govorca™, ki sugerira kaj si moramo mislit?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

D3m ::

kow je izjavil:

Ne vidim dvolicnosti. Hamas je napadel mednarodno priznano ozemlje Izraela. V tem primeru je jasno kdo je agresor. Druga rec je Zahodni Breg, kjer je agresor Izrael.


Kompas se ti je zamešal.

Kvečjemu Palestina osvobaja mednarodno priznano ozemlje. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

c3p0 ::

Horas je izjavil:

kakšno dvoličneži ste spet tukaj? izrael ni agresor medtem, ko rusija je? sram me je kake politike mamo, fajonova na glas reče da je solidarnost z izraelom neomajna. kajpak eu vazali USA


Fajonka ima druge gospodarje. Naslednjič bo rekla, da smo v vojni z Iranom, kot je že večkrat rekla za Rusijo.

cirecire ::

Fajonka sigurno po tihem navija za Hamas. Razlika med njo in Levico je ta, da pri Levici tega vsaj ne skrivajo. Fajonka pa to skriva, ker bi si z okrito podporo Hamasu zaprla vrata na koktejl sprejeme v Bruslju.

Invictus ::

Fajonka navija za Izrael...

Kar je ironija, ker je Slovenija priznala plaestinsko državo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c3p0 ::

Ona že ne, ve pa kaj mora govorit, da bo še naprej jet-set minglala. Načela so eno, realnost pa drugo.

Gambino ::

cirecire je izjavil:

Današnji osrednji Dnevnik na RTV kjer sta blestela voditelj in pa politolog s FDV-ja je bila ena sama odktita simpatija do Hamasa.

Mislim, da bi morali naši desni evro poslanci nemudoma obvestiti Evropsko komisijo, da v Sloveniji javni RTV po prevzemu leve opcije ni samo odkrito komunističen, ampak je to edini javni RTV v Evropski uniji, ki odkrito podpira Hamas in islamski terorizem.



No no, najprej se vprašaj kdo koga zatira. Židi že več kot pol stoletja izvajajo genocid nad palestinci. V Gazi je več kot dva milijona ljudi, ki živi, kot bi živeli v taborišču, nimajo niti dostopa do odprtega morja.
In vemo, kako se je začelo in kdo koga pobija in kdo komu krade zemljo !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gambino ()

TESKAn ::

Invictus je izjavil:

Fajonka navija za Izrael...

Kar je ironija, ker je Slovenija priznala plaestinsko državo...

V točno tem primeru, kaj ti pa ostane? Hamas je napadel izrael. Kot bi bila precej drugačna reakcija na vojno v ukrajini, če bi jo zečel Zelenski z vdorom v rusijo, hkrati bi pa izstrelili 5k raket nad moskvo.

V Gazi je več kot dva milijona ljudi, ki živi, kot bi živeli v taborišču, nimajo niti dostopa do odprtega morja.

Gaza ma ~12km meje z egiptom.

In vemo, kako se je začelo in kdo koga pobija in kdo komu krade zemljo !!!

Začelo se je tako, da so arabci hoteli pobit izraelce, ti se pa niso pustili. In potem se je to zgodilo še parkrat.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

111111111111 ::

Mato989 je izjavil:



Al pa naj končno grejo na prosti trg pa da vidimo kdo bo plačal 12EUR naročnine da to gleda

To bi bilo še najbolje za zdravo konkurenco....

Ne razumeš koncepta javne radio televizije. :) Trenutno je sicer zadeva v podnu, je pa prekleto prav prišla pri odcepitvi od Jugoslavije.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gambino ::

TESKAn je izjavil:

Invictus je izjavil:

Fajonka navija za Izrael...

Kar je ironija, ker je Slovenija priznala plaestinsko državo...

V točno tem primeru, kaj ti pa ostane? Hamas je napadel izrael. Kot bi bila precej drugačna reakcija na vojno v ukrajini, če bi jo zečel Zelenski z vdorom v rusijo, hkrati bi pa izstrelili 5k raket nad moskvo.

V Gazi je več kot dva milijona ljudi, ki živi, kot bi živeli v taborišču, nimajo niti dostopa do odprtega morja.

Gaza ma ~12km meje z egiptom.

In vemo, kako se je začelo in kdo koga pobija in kdo komu krade zemljo !!!

Začelo se je tako, da so arabci hoteli pobit izraelce, ti se pa niso pustili. In potem se je to zgodilo še parkrat.


Izrael od leta 1967 okupira palestinski ozemlji Gaza in Zahodni breg, na območje pa naseljuje tudi svoje prebivalstvo, kar je v nasprotju z mednarodnim pravom.

Mato989 ::

111111111111 je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Al pa naj končno grejo na prosti trg pa da vidimo kdo bo plačal 12EUR naročnine da to gleda

To bi bilo še najbolje za zdravo konkurenco....

Ne razumeš koncepta javne radio televizije. :) Trenutno je sicer zadeva v podnu, je pa prekleto prav prišla pri odcepitvi od Jugoslavije.


Odkar sem dovolj star da spremljam imam občutek da je koncept javne radio televizije predvsem nedelo in grabljenje državnega denarja za cca 3-5k službic za easy denar in zaposlitev do penzije...

Tega res ni treba financirat bolje da grejo na prosti trg...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

Bodi srečen za prisilne "zastonj" stvari. Recimo svojo izobrazbo ki smo jo zastonj plačevali.

Ali pa zastonj jokanje če ti je ne bi in bi bil operater na krampu.

D3m ::

Piše o RTV ne šolskem sistemu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

matobeli ::

Piše o tem da če javni servis po njegovem ni učinkovit da ga je potrebno prepustiti prostemu trgu.

Meni se tudi zdi da šolski sistem ni ravno blesteč, pa kljub temu vama je pomagal da nista ravno kramp operaterja.

AgJ1 ::

TESKAn je izjavil:

In kako se kaže 'skrajna politična opredeljenost'? V tem da ni več hvalospevov Edinemu Premieju™? Da ni več pirkoviča, ki je imel težave že z imenom svoje oddaje? Da v prispevkih o trenutni vladi ni več Overlay Govorca™, ki sugerira kaj si moramo mislit?

Lepo si sam navedel pestre možnosti. Vsi, ki smo na svetu malo dlje, se dobro spomnimo marsičesa, še posebej je pa očitna vloga RTV Slo pri vsakih pomembnejših volitvah, ko pomagajo naredit nove obraze iz ene strani.
Dodaj še nenasitno lakoto po tujem denarju, razmetavanje z njim in posiljevalsko logiko, da moramo vsi plačevati za nekaj, kar je njim všeč in je slika popolna. Ne gre za denar ampak za princip.
Vsi zagovorniki se zberite skupaj in od države z lastnimi sredstvi odkupite RTV, nato pa njene storitve ponudite na prostem trgu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

matobeli ::

Evo, se kar po tekočem traku javljajo ljudje ki jih je le trud učiteljev in zakonsko obvezna ter zastonj izobrazba rešila kramp operaterja.

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Piše o tem da če javni servis po njegovem ni učinkovit da ga je potrebno prepustiti prostemu trgu.

Meni se tudi zdi da šolski sistem ni ravno blesteč, pa kljub temu vama je pomagal da nista ravno kramp operaterja.


Ne da ni učinkovit, je kratko malo nekoristen za večino državljanov... ti povem kako lahko preveriva kaj je učinkovito in kaj ne?

Če damo šolstvo vso plačljivo, kaj misliš koliko ljudi bo vseeno plačalo za šolanje otrok(če bodo plače zaradi davka višje)? VEČINA...

Če damo RTV plačljivo na trg, pa je večina NE BO NAROČILA za 12EUR/mesec ker je precenjeno

In tu je razlika, in to glavna
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

mtosev ::

12€ na mesec ni neki hudi denar.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Mato989 ::

mtosev je izjavil:

12€ na mesec ni neki hudi denar.


Pol pa mi ga vsak mesec daj, z veseljem sprejmem... ampak če ničkrat nekaj ne uporabljaš potem ti je škoda dat 12 EUR kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

TESKAn ::

Od tebe nimam nč, na RTV so pa dobri dokumentarci.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

matobeli ::

Kako da ne, razvedrilni program fura.

Mato989 ::

TESKAn je izjavil:

Od tebe nimam nč, na RTV so pa dobri dokumentarci.


Super, in zato bi potem plačal 12EUR, tisti ki pa nimamo od RTV nič pa ne bi, kje je problem?

Ti jaz povem, ker potem bi bil rtv prispevek 25EUR ker bi nas pol GLADKO odjavilo, potem bi pa tudi ti jamral da za 25EUR pa več ni tako poceni... in pol bi jih še 15% odjavilo bi bilo naenkrat 30...


Enako je HBO ali Netflix, naj postane RTV enako, kdor želi naj plača in se naroči in gleda... mi pa ne rabimo, tudi če MMC RTV ukinejo ali dajo samo za prijavljene ki plačujejo bo ok...


To je EDINI EFEKTIVEN način da RTV začne producirat vsebine ki jih ljudje gledamo ali pa neha črpat naš denar
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

matobeli ::

Najprej vrni denar za svoje šolanje potem se pa pritožuj nad RTV.

Hint: nekdo ga je moral plačati.

AgJ1 ::

matobeli je izjavil:

Evo, se kar po tekočem traku javljajo ljudje ki jih je le trud učiteljev in zakonsko obvezna ter zastonj izobrazba rešila kramp operaterja.

Tukaj si navrgel pojem “kramp operater”, asociacija pri tem bi lahko bila tudi na čas, ko je imel Telekom (pravi kramp operater) uzakonjen monopol nad telekomunikacijami in se je to raznim matobelijem tistega časa zdelo povsem v redu, zdaj bi te poslali k zdravniku.
Pa spomnimo se še časov, ko je bilo članstvo (in s tem članarina) v GZS obvezno za vsa podjetja. Pred tem so morali pa vsi otroci biti Titovi cicibani, pionirji in mladinci - v tretjem rajhu pa v hitlerjugendu. V vseh teh primerih so se našli zagovorniki tega.
Tu nekje je tvoja pozicija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

kriptobog ::

matobeli je izjavil:

Najprej vrni denar za svoje šolanje potem se pa pritožuj nad RTV.

Hint: nekdo ga je moral plačati.


RTV sigurno ne. Denar za šolanje vrneš skozi davke. Večkratnik tistega, kar je stalo šolanje.

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Najprej vrni denar za svoje šolanje potem se pa pritožuj nad RTV.

Hint: nekdo ga je moral plačati.


Ko dokažeš da je rtv prispevek plačeval šolanje mene bom plačeval rtv do konc lajfa a prav?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

matobeli ::

Ko dokažeš da se te je splačalo izšolat dlje od 4 razreda ti ga bom jaz do konca lajfa.

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Ko dokažeš da se te je splačalo izšolat dlje od 4 razreda ti ga bom jaz do konca lajfa.


Sem že, preveč enostavno, brez šole ne bi dobil teh izkušenj in posledično take pogodbe... GG plačaj v crypto prosim pošljem address

Si pa itak ti prvi ki morš dokazat ker mešaš RTV in šolanje...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

D3m ::

Delaš na RTVju Mato??

P.S.

"kramp operaterje" je iskan poklic.
|HP EliteBook|R5 6650U|

antrim ::

Gambino je izjavil:



Izrael od leta 1967 okupira palestinski ozemlji Gaza in Zahodni breg, na območje pa naseljuje tudi svoje prebivalstvo, kar je v nasprotju z mednarodnim pravom.


Izrael je leta 2005 samoiniciativno umaknil vso vojsko in vse svoje naseljence iz Gaze. Od takrat so pod samoupravo.

mtosev ::

antrim je izjavil:

Gambino je izjavil:



Izrael od leta 1967 okupira palestinski ozemlji Gaza in Zahodni breg, na območje pa naseljuje tudi svoje prebivalstvo, kar je v nasprotju z mednarodnim pravom.


Izrael je leta 2005 samoiniciativno umaknil vso vojsko in vse svoje naseljence iz Gaze. Od takrat so pod samoupravo.

Žal so pod samoupravo hamasa, ki je terrorist organization.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

matobeli ::

Mato989 je izjavil:


Si pa itak ti prvi ki morš dokazat ker mešaš RTV in šolanje...


Mešam? Oba sta dva javna servisa ki načeloma koristita javnosti, plačevanje obeh je praktično enako obvezno. Enako torej kot vsi ostali javni servisi.
Če osebno živim v relativno urejeni soseki in tudi če mi policija vsake toliko samo izstavi kako položnico še vedno ne bom bluzil da so popolnoma neuporabni in da naj jih plačuje tisti ki jih hoče plačevat.

Wrop ::

matobeli je izjavil:

Piše o tem da če javni servis po njegovem ni učinkovit da ga je potrebno prepustiti prostemu trgu.

Meni se tudi zdi da šolski sistem ni ravno blesteč, pa kljub temu vama je pomagal da nista ravno kramp operaterja.


Če bi hodil v šolo bi vedel, da je to false equivalency fallacy oziroma drugače rečeno primerjaš jabolka in hruške.

chrush ::

Mato989 je izjavil:



To je EDINI EFEKTIVEN način da RTV začne producirat vsebine ki jih ljudje gledamo ali pa neha črpat naš denar


Ljudje so naroceni na HBO, Netflix, pa prav tako ne sproducirata nic pametnega
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

kow ::

antrim je izjavil:

Gambino je izjavil:



Izrael od leta 1967 okupira palestinski ozemlji Gaza in Zahodni breg, na območje pa naseljuje tudi svoje prebivalstvo, kar je v nasprotju z mednarodnim pravom.


Izrael je leta 2005 samoiniciativno umaknil vso vojsko in vse svoje naseljence iz Gaze. Od takrat so pod samoupravo.


Hamas je naslednje leto zmagal na volitvah:
2006 Palestinian legislative election @ Wikipedia

Prejel je nekaj 10k glasov vec kot Fatah. Nato pa seveda obracunal z nasprotniki.

Battle of Gaza (2007) @ Wikipedia

Skrajnezi v Izraelu so bili seveda navduseni. Vsak normalen pa je vedel, da bo slo samo navzdol...

Ampak, ker smo v temi RTVSLO. Ti garantiram, da nobenemu povprecnemu informiranemu Slovencu niti priblizno ni jasno kaj se dogaja v bazi. Poroca se samo o nedolznemu palestinskemu ljudstvu. Islamizem (ki je popolnoma proti volitvam in demokraciji) se ideolosko zamolci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Wrop ::

chrush je izjavil:

Mato989 je izjavil:



To je EDINI EFEKTIVEN način da RTV začne producirat vsebine ki jih ljudje gledamo ali pa neha črpat naš denar


Ljudje so naroceni na HBO, Netflix, pa prav tako ne sproducirata nic pametnega


Očitno se motiš. Če ne bi bilo nič pametnega, se ne bi naročali. Pri RTV te izbire ni.

Mato989 ::

matobeli je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Si pa itak ti prvi ki morš dokazat ker mešaš RTV in šolanje...


Mešam? Oba sta dva javna servisa ki načeloma koristita javnosti, plačevanje obeh je praktično enako obvezno. Enako torej kot vsi ostali javni servisi.
Če osebno živim v relativno urejeni soseki in tudi če mi policija vsake toliko samo izstavi kako položnico še vedno ne bom bluzil da so popolnoma neuporabni in da naj jih plačuje tisti ki jih hoče plačevat.


Če načeloma oba koristita javnosti v praksi naj to oboje odločimo z referendumom pa da vidimo rezultat... grem stavit da bo več ljudi podprlo naprej obvezno "zastojn" javno osnovnošolstvo in verjetno tudi srednje šolstvo (za visoko verjetno več ne, ker to je tudi po moje bv) medtem ko bo referendum o tem da bi naprej financirali prisilno RTV v 99% padel (beri 50%+ bo proti da naprej financiramo RTV ampak naj gre na naročniški model)

Kaj to pomeni? Da verjetno večina se strinja z mano in ne vidi nobenega plusa (ali prenizke pluse glede na plačilo) javne RTV

chrush je izjavil:

Mato989 je izjavil:



To je EDINI EFEKTIVEN način da RTV začne producirat vsebine ki jih ljudje gledamo ali pa neha črpat naš denar


Ljudje so naroceni na HBO, Netflix, pa prav tako ne sproducirata nic pametnega


Ja ampak je PROSTOVOLJNO... to je razlika, če hočem se jaz odjavim od netflixa če ocenim da mi ne prinaša dovolj koristi...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()
««
28 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek za (praktično) vse (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21445255 (16602) Mato989

Kaj počne 2300 ljudi na RTV? (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56679807 (69716) Wrop
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8124573 (21483) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14736489 (31872) radmannsdorf
»

RTV naročnina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10329801 (24396) St235

Več podobnih tem