» »

Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

«
1
2

oo7 ::

4 April 2014


Two years after the events of The Avengers, Steve Rogers resides peacefully in Washington, D.C., struggling to adapt to contemporary society. However, after a S.H.I.E.L.D. compatriot is assailed, Steve becomes entangled in a mystery that may endanger the globe. Together with Natasha Romanoff, Captain America attempts to uncover the growing machination while fending off hired hit men. When the entire scheme is discovered, Captain America and the Black Widow must recruit the aid of the Falcon and soon encounter an unanticipated and powerful adversary — the Winter Soldier.

Trailerja še ni bo pa kmalu:)

T-h-o-r ::

winter soldier je bucky
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

A Bucky je tisti njegov prijatelj s prvega dela, ki pade z vlaka?

T-h-o-r ::

yes
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Winter solider



Marvel's Captain America: The Winter Soldier Teaser

oo7 ::

Captain America The Winter Soldier trailer :D



Tole zgleda odlično:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::



Captain America : The Winter Soldier - Official Trailer 2

Zgleda super:)

kmetek ::

sploh scartlet pa usnje ;((

detroit ::

kmetek call me gay and pound me with a baton ampak scarlet je pa daleč od tako lepe ženske kot jo predstavljajo, samo skomercializiral so jo kot lepo. Voila in je lepa.

God said let there be light and so there was light...
Skero

Nikec3 ::

detroit je izjavil:

kmetek call me gay and pound me with a baton ampak scarlet je pa daleč od tako lepe ženske kot jo predstavljajo, samo skomercializiral so jo kot lepo. Voila in je lepa.

God said let there be light and so there was light...

Seksi že je, lepa pa ni bila nikoli.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

detroit ::

aa se strinjam lepo povedano:)
Skero

kmetek ::

kje sem rekel, da je lepa? sexy je v usnju.

opeter ::

detroit je izjavil:

kmetek call me gay and pound me with a baton ampak scarlet je pa daleč od tako lepe ženske kot jo predstavljajo, samo skomercializiral so jo kot lepo. Voila in je lepa.

God said let there be light and so there was light...


Če bi bil gej, pol ziher ne bi pogledal Skarletko ampak tipa, ki igra Captain America. Kaj je že slednjemu ime?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

oo7 ::

Review filma brez spoilerjev v zgodbi:)


Prve ocene in kritike so super8-)
http://www.imdb.com/title/tt1843866/
http://www.rottentomatoes.com/m/captain...

Mipe ::

Še čakam na tisti Iranski film za protiutež tej holividski propagandi. Baje izdelujejo maketo ameriške letalonosilke v 1:1 razmerju. Če to ne obeta odličnega filma, ne vem, kaj :P

oo7 ::

Kater film pa je to?:)

Mipe ::

Še ni znano, so skrivnostni tile Iranci! :|

oo7 ::

Tr0n ::

Dober filmcek, morda celo najboljsi Marvel film dosedaj. Me zanima, kako bodo serijo Agents of SHIELD spremenili, da bo upostevala dogajanje v filmu (baje bo prislo do retoolinga). :)

http://www.usatoday.com/story/life/tv/2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Potem je za it gledat v kino ta film?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Jup.

oo7 ::

Super potem pa v kino.
Hvala

bambam20 ::

opeter je izjavil:



Če bi bil gej, pol ziher ne bi pogledal Skarletko ampak tipa, ki igra Captain America. Kaj je že slednjemu ime?


Chris Evans -- no homo

drvo ::

Pa je res v redu? Sem gledal prvi del in je bil obupen! Sem kar zaspal v kinu.

Tr0n ::

Precej boljsi od prvega dela. :)

Mavrik ::

S tem da če si zaspal pri prvem delu (ali kerem drugem Marvel filmu), teli filmi pač niso za tebe :)

Je pa kar dober ja... sicer se mogoče malo preveč dogaja in ma zato par lukenj, samo ni pa nikoli dolgočasen in malo več resnosti je v tej zvrsti tudi kul.
The truth is rarely pure and never simple.

T-h-o-r ::

no ja, ne bi mu rekel lih resen, čeprav prva polovica kaže na to
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

klinker ::

detroit je izjavil:

kmetek call me gay and pound me with a baton ampak scarlet je pa daleč od tako lepe ženske kot jo predstavljajo, samo skomercializiral so jo kot lepo. Voila in je lepa.

God said let there be light and so there was light...


Meni je pa Scarlet pravi bomboncek. Vsekakor najbolj cute igralka.
Med najbolj sexy pa definitivno Megan Fox.

bambam20 ::

klinker je izjavil:


Med najbolj sexy pa definitivno Megan Fox.



Oh brother. Ljubitelj estetske kirurgije in botox-a :))

Starodavni ::

megan fox je sexy? O bog, pa to je prvovrstna herezija.

Jaz ti lahko takoj gladko najdem bolj sexy in lepše babe od megan fox, pa še meganova sploh niti ne zna dobro igrati.

oo7 ::

Ravnokar pogledal zelo dober film:)

Aja pa še opozorilo če kdo še ne ve Marvel filme je treba gledati čisto, do konca se pravi, ko je konec filma so napisi kdo je igral in med temi napisi se vedno skriva še kake 2 minute filma;)

bambam20 ::

oo7 je izjavil:

Ravnokar pogledal zelo dober film:)


Se popolnoma strinjam s teboj.

m0LN4r ::

Film pogledal včeraj in moje mnenje je, spet en standardni superhero movie. Me pa je tematika filma (hydra in nazi) spominjala nonstop, na en drug film... Iron sky se mi zdi.

Glede žensk pa Emily VanCamp je bolj huda in lepša ženska, kot zgoraj naštete paštete.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

bambam20 ::

m0LN4r je izjavil:



Glede žensk pa Emily VanCamp je bolj huda in lepša ženska, kot zgoraj naštete paštete.


NI slaba. Če bi jo primerjal z avtom bi rekel Golf GTi :D.

Scarlett je pa tko kot BMW M4 :D

DarwiN ::

Klasičen Hollywoodski blockbuster. :))

Seveda ga nisem nikoli imel namena gledat, ampak sem včeraj malo presukal film in si ogledal eno sceno, kjer tip najprej pomete s specialci, skoči iz dvigala, pri čemer se pri padcu obvaruje s ščitom lol, nato pa s tem istim ščitom onesposobi še neko uber fancy do zob oboroženo plovilo, in med tem je seveda ves čas motorju.. lol... Vse narejo z računalniško grafiko in izgleda kot bi gledal kakšno animacijo v računalniški igri..

Druga scena pa je bila v avtomobilu, kjer Samuel Jackson med največjim car pursuitom vpraša avtomobil nekak v smislu "is at least something working?", avomobil pa odgovori "Air conditioning is working perfectly". :))

In sem videl praktično vse... Cheesy poceni klišejski posiljen humor in pa največji in najbolj nerealni "CGI akcijski vložki"... Ali z drugimi besedami - Worst movie ever... Film za najstnike, oziroma tiste, ki jim je všeč Iron Man 3..;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

bambam20 ::

DarwiN je izjavil:


Druga scena pa je bila v avtomobilu, kjer Samuel Jackson med največjim car pursuitom vpraša avtomobil nekak v smislu "is at least something working?", avomobil pa odgovori "Air conditioning is working perfectly". :))



Tole je vrhunec filma :D.

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

Klasičen Hollywoodski blockbuster. :))

Seveda ga nisem nikoli imel namena gledat, ampak sem včeraj malo presukal film in si ogledal eno sceno, kjer tip najprej pomete s specialci, skoči iz dvigala, pri čemer se pri padcu obvaruje s ščitom lol, nato pa s tem istim ščitom onesposobi še neko uber fancy do zob oboroženo plovilo, in med tem je seveda ves čas motorju.. lol... Vse narejo z računalniško grafiko in izgleda kot bi gledal kakšno animacijo v računalniški igri..

Druga scena pa je bila v avtomobilu, kjer Samuel Jackson med največjim car pursuitom vpraša avtomobil nekak v smislu "is at least something working?", avomobil pa odgovori "Air conditioning is working perfectly". :))

In sem videl praktično vse... Cheesy poceni klišejski posiljen humor in pa največji in najbolj nerealni "CGI akcijski vložki"... Ali z drugimi besedami - Worst movie ever... Film za najstnike, oziroma tiste, ki jim je všeč Iron Man 3..;)



Seveda je uničil eno hudo ladjo z ščitom saj je superheroj to ni Mehiška nadaljevanka.
Prvič praviš, da ga sploh nisi gledal potem je pa najslabši film vseh časov:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

DarwiN ::

M-Power, 99% vseh teh US blockbusterjev spada v kategorijo "worst movie ever" in "insult to human intelligence"... Vsak naslednji je namreč še odtenek slabši.. :))

Nisem gledal, ampak sem videl več kot dovolj... Praktično vse..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

DarwiN ::



Ta scena... Prvih 45 sekund.. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

DarwiN je izjavil:



Ta scena... Prvih 45 sekund.. :D



In kaj je tukaj slabega? Men se zdi čist dobra in dobro narejena:)

oo7 ::

DarwiN je izjavil:

M-Power, 99% vseh teh US blockbusterjev spada v kategorijo "worst movie ever" in "insult to human intelligence"... Vsak naslednji je namreč še odtenek slabši.. :))

Nisem gledal, ampak sem videl več kot dovolj... Praktično vse..



Film je narejen po stripu in zgodba je stara že več kot 70 let. Vsi filmi, ki so najbolj podobni zgodbi z stripa so najboljši in so tudi najbolje ocenjeni.
Če je v stripih vse mogoče je tudi v filmu ne vem kaj je tukaj tako čudnega. Pač ti ni všeč taka zvrst razumem ampak, da kritiziraš film, ki ga sploh nisi gledal je pa smešno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

DarwiN ::

Sem gledal več podobnih, in so vsi narejeni na podoben način, ter namenjeni nezahtevni publiki... Jaz spadam v to kategorijo gledalcev. 8-O
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

String ::

Ma sej je zakon akcija, kaj težite nekateri. Če vam take akcije z lahkotno zgodbo ne pašejo pa glejte evropske nekomercialne filme. Vsakemu svoje.

m0LN4r ::

Problem je, da so si vsi podobni kot jajce jajcu. Ko pogledaš vse heroje in vse dele, potem lahko zapreš oči pa točno veš kaj se dogaja.

Ja in tudi akcijo lahko predvidiš, ker je nonstop ista. Zamenjaš superheroja in frende, prilagodiš tekst, vuala novi film. Tisti dvoboji na koncu, ko v zadnjem trenutku dvigne USB kluč in prekine nek propad, napad, eksplozijo in konec sveta je pa itak v čisto vsakem.

Recimo:
Thor 1,2 ,Spiderman 1,2,3; Spiderman amazing 1,2,3, Batman 1,2,3,4,5, Avengers, Ironman, Superman (returns), ManSteel 1,2,3, X-men 1,2,3,5,6,7, green lantern, hulk, watchmen, hancockitn.

Pri veliko teh superhero filmih se mi zdi, da sem ga že videl, ko ga dejansko gledam. Pa sem v resnici mogoče videl le (honest) trailer.

Pa pustimo, kaj so nardil iz DB Evolution, ki bi lahko bil dejansko dober film, če bi ga naredli tako kot treba.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

bambam20 ::

Ironman 1 je prebavljiv.

BALAST ::

"If you are not fan of Captain America save your money, you will thank me later ! "
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Tr0n ::

Ah ja, meni je pa bil tole eden izmed boljsih Marvel filmov (malce spijonaze ala. James Bond). :) Takoj za Guardians of the Galaxy se ve. :p

sheeshkar ::

DarwiN je izjavil:

Klasičen Hollywoodski blockbuster. :))

Seveda ga nisem nikoli imel namena gledat, ampak sem včeraj malo presukal film in si ogledal eno sceno, kjer tip najprej pomete s specialci, skoči iz dvigala, pri čemer se pri padcu obvaruje s ščitom lol, nato pa s tem istim ščitom onesposobi še neko uber fancy do zob oboroženo plovilo, in med tem je seveda ves čas motorju.. lol... Vse narejo z računalniško grafiko in izgleda kot bi gledal kakšno animacijo v računalniški igri..

Druga scena pa je bila v avtomobilu, kjer Samuel Jackson med največjim car pursuitom vpraša avtomobil nekak v smislu "is at least something working?", avomobil pa odgovori "Air conditioning is working perfectly". :))

In sem videl praktično vse... Cheesy poceni klišejski posiljen humor in pa največji in najbolj nerealni "CGI akcijski vložki"... Ali z drugimi besedami - Worst movie ever... Film za najstnike, oziroma tiste, ki jim je všeč Iron Man 3..;)


Poceni humor in nerealni akcijski vložki so tisto, kar zanima ljubitelje takšnih filmov, zato je tvoje kritiziranje (in vzvišenost) brezvezno. Takšni filmi nimajo namena biti neko umetniško delo, imeti globokih dialogov ali odličnega razvoja likov. Če ti niso všeč, ni problema, vsak ima svoj okus, ne razumem pa zakaj se potem mučiš z gledanjem nečesa, za kar veš, da ti ne bo všeč. Ne vidim tudi potrebe po zasmehovanju tistih ljudi, ki so jim takšni filmi všeč. Osebno sem ljubitelj tako filmov o superjunakih, kot tudi filmov Paula Thomasa Andersona ali Alfreda Hitchcocka, torej je povsem možno ločiti posamezne zvrsti in vedeti, kaj od njih lahko pričakuješ.

Kar se tiče filma, meni je bil zelo všeč. Prvi del me je razočaral, zato nisem imel velikih pričakovanj za drugi del, ampak po ogledu sem bil navdušen. Zgodba je bila zelo dobro napisana in razmeroma nepredvidljiva (zelo mi je všeč konec filma in komaj čakam, da vidim kam bo sedaj šla tista večja zgodba, ki povezuje Marvelovo vesolje). Kemija med igralci je bila zelo dobra, dialogi so imeli ravno pravšnjo količino humorja. Tempo filma je bil zelo dober in akcijske scene so se lepo izmenjevale s tistimi bolj umirjenimi deli. Od vseh Marvelovih filmov bi ga postavil na drugo mesto, takoj za Avengerji, kljub temu, da mi je Captain America od vseh Marvelovih junakov najbolj dolgočasen (v tem filmu je tudi on zelo dobro napisan in odigran).

m0LN4r ::

sheeshkar je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Klasičen Hollywoodski blockbuster. :))

Seveda ga nisem nikoli imel namena gledat, ampak sem včeraj malo presukal film in si ogledal eno sceno, kjer tip najprej pomete s specialci, skoči iz dvigala, pri čemer se pri padcu obvaruje s ščitom lol, nato pa s tem istim ščitom onesposobi še neko uber fancy do zob oboroženo plovilo, in med tem je seveda ves čas motorju.. lol... Vse narejo z računalniško grafiko in izgleda kot bi gledal kakšno animacijo v računalniški igri..

Druga scena pa je bila v avtomobilu, kjer Samuel Jackson med največjim car pursuitom vpraša avtomobil nekak v smislu "is at least something working?", avomobil pa odgovori "Air conditioning is working perfectly". :))

In sem videl praktično vse... Cheesy poceni klišejski posiljen humor in pa največji in najbolj nerealni "CGI akcijski vložki"... Ali z drugimi besedami - Worst movie ever... Film za najstnike, oziroma tiste, ki jim je všeč Iron Man 3..;)


Poceni humor in nerealni akcijski vložki so tisto, kar zanima ljubitelje takšnih filmov, zato je tvoje kritiziranje (in vzvišenost) brezvezno. Takšni filmi nimajo namena biti neko umetniško delo, imeti globokih dialogov ali odličnega razvoja likov. Če ti niso všeč, ni problema, vsak ima svoj okus, ne razumem pa zakaj se potem mučiš z gledanjem nečesa, za kar veš, da ti ne bo všeč. Ne vidim tudi potrebe po zasmehovanju tistih ljudi, ki so jim takšni filmi všeč. Osebno sem ljubitelj tako filmov o superjunakih, kot tudi filmov Paula Thomasa Andersona ali Alfreda Hitchcocka, torej je povsem možno ločiti posamezne zvrsti in vedeti, kaj od njih lahko pričakuješ.

Kar se tiče filma, meni je bil zelo všeč. Prvi del me je razočaral, zato nisem imel velikih pričakovanj za drugi del, ampak po ogledu sem bil navdušen. Zgodba je bila zelo dobro napisana in razmeroma nepredvidljiva (zelo mi je všeč konec filma in komaj čakam, da vidim kam bo sedaj šla tista večja zgodba, ki povezuje Marvelovo vesolje). Kemija med igralci je bila zelo dobra, dialogi so imeli ravno pravšnjo količino humorja. Tempo filma je bil zelo dober in akcijske scene so se lepo izmenjevale s tistimi bolj umirjenimi deli. Od vseh Marvelovih filmov bi ga postavil na drugo mesto, takoj za Avengerji, kljub temu, da mi je Captain America od vseh Marvelovih junakov najbolj dolgočasen (v tem filmu je tudi on zelo dobro napisan in odigran).


Mene pa v ogled žene upanje po nekaj novem in nepričakovanem, pa me vedno presenetijo z copy/paste tehniko.
Če nis predvidel tega filma oz. da črnec ni umrl in kdo vodi ozadje že v prvi polovici oz. kako se bo vse končalo, žalim slučaj.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12234982 (11011) opeter
»

Thor: Ragnarok (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7513762 (6615) oo7
»

Thor: The Dark World

Oddelek: Sedem umetnosti
285587 (4556) Nikec3
»

Iron Man 3

Oddelek: Sedem umetnosti
455985 (4125) vostok_1

Več podobnih tem