» »

Kateri prenosnik iz trgovine Bigbang ali Harveynorman

Kateri prenosnik iz trgovine Bigbang ali Harveynorman

easyrider3 ::

Gledam za nakup prenosnika in sicer imeti mora vsaj Intel i3 procesor ali i5 in imeti mora tudi ločeno grafično kartico,mogoče še ta stavr da bi baterija dlje zdržala vendar to je nazadnje kar bi bilo na seznamu,cena naj bi bil tam do 700 EUR. Za te dve trgovini pa gledam zato ker lahko z masterkartico plačam na obroke ,če obstaja še kaka taka trgovina mi povejte. Nekaj sem že pregledal in sem v dilemah ali HP,Asus,Lenovo,drugi pa niso tukaj nekje zraven po performancah.

mihec87 ::

HP ju je vsaj pomoje kar padla kvaliteta...

šernk ::

Od omenjenih asus ali lenovo. Osebno imam z lenovom izjemno dobre izkušnje, ga ima precej ljudi okoli mene in malo okvar, pa tudi če pride do okvare servisi uredijo hitro.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

easyrider3 ::

Kaj potem praviš da naj kr tistega vzamem ki ima i5 procesor ali i3,računalnik bi uporabljal za brskanje po netu in gledanje serij v mkv zapisu. Drugače pa bi raje zdaj dal kak Euro več da mi ne bi kasneje bilo žal sploh če bi kdaj pozimi hotel kakšno igrco zašpilat. Kako pa kaj prenosniki zdržijo z baterijo baje da HP prenosniki dosti dlje zdržijo z baterijo kot pa drugi,vendar jaz se zelo izogibam da bi kupil HP vsi svetujejo Asus asus asus ceprav bi tud Lenovo bil dober in Dell tudi samo potem se cene drugače gibljejo.

šernk ::

Glede igric ne vem. res da moja baterija ni kaj dosti obremenjena na mojem prenosniku (lenovo g560a) (počasi bo 3 leta od nakupa) ampak mi po tem času, ko imam baterijo stalno v računalniku in priklopljen na elektriko, razen cca 1x mesečno jo uporabljam slednja zdrži še vedno spodobne 2uri in pol pisarniškega dela na minimalni osvetlitvi zaslona + wifi vklopljen.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira prenosnika: Asus vs Hp vs ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
449412 (8794) ST-777
»

Kupiti procesor i3 ali i5?

Oddelek: Kaj kupiti
496894 (6191) Mesar
»

Dilema pri nakupu prenosnika...

Oddelek: Kaj kupiti
202124 (1720) krizkraz
»

Asus ali Acer - prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
163935 (3619) jan01

Več podobnih tem