» »

Darilo za rojstni dan

Darilo za rojstni dan

DJDady ::

Pozdrav!

Moja draga ima v kratkem rojstni dan, zanima me če ima kdo kakšno pametno idejo kaj ji kupit oziroma kako jo presenetit.Cenovno tam do 50€.Skupaj sma že 5 let.Pa prosim, brez parfumov in rož in tega, prosim za res kaj izvirnega. :)

rdecaluc ::

Ne vem če, ampak gotovo ni velik tega :P Klik

Sicer pa jo ti najbolj poznaš eh?!
Est modus in rebus. ,typos

DJDady ::

Res je da jo poznam, samo kaj pa vem, nimam več nekih idej pametnih.Teh parfumov pa rožic sem jaz naveličan, ali še vedno palijo? Kaj pa vem... :D

KruceFix ::

Zdravo!

Mogoče jo pelji na razvajanje - hotel Medno ima na kahani.eu ponudbo za 40 € razvajanje (jacuzzi 2 uri + sladko presenečenje). Nama je bilo všeč.
"Bomo videli" so rekli slepi gluhim ...

genesiss ::

Mogoče tu najdeš kaj: http://www.zvezdar.com/

Fifty6 ::

Jaz sem moji kupil iPod Shuffla, ceprou ni nikol rekla da bi mela kaj takega, ji je blo nakonc zelo usec in zelo velik poslusa zdej musko s tem. Seveda zravn sm ji dal se mal sladkarij ampk takrat nism zelel neki ogromn zapravt tko da sm dau okol 60e za use skupi.

Eno leto sm ji kupu tuksnga medveda kokr je sama velika, no to je bil posebn suprise:-) tud pride okoli 60e, to je res orng presenecenje:) takrat sem ga nasel v rutarju. Lahk pa preprosto pripravis eno ormg posebno vecerjo/kosilo tako da ko pride domou je use nared, ce se sam torto nardis bo ze skupi padla:-)

darkolord ::

ce se sam torto nardis bo ze skupi padla
pol se mors pa trupla znebit pa to :\

Map ::

Če se potrudiš lahk nardiš tako ozko pa dolgo kartonsko škatlo s pokrovom pa njeno ime gor iz kartonskih črk pa notr neki kar ma rada. Pa mislim, da s kakim velkim plišekom skor nemorš falit pa eno milko une srčke zravn pa je. Aja, pa srečno za kar kol se boš odloču.

P.S.: Poročaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Map ()

koyotee ::

Six pek pa ene marlboro rdeče.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Skyman ::

Lep Pozdrav!

Zdi se mi primerna tema,da tukaj prasam.In sicer kolega praznuje 30 letnico,temu primerno moram tudi izbrati darilo za njega.Sedaj se obracam na vas da mi poveste kaksn predlog glede nakupa samega darila,naj vam povem ni neki strastni GEEK,hobijev s katerim bi se okvarjal tudi nima.Mislil sm nekaj v stilu whiskey kak bon tam do nekje cca 50€.Vsi predlogi dobrodosli Hvala!

dj_uro ::

v pivoljubu mu nabavi 30 različnih vrst piva
vw-klub.si

Skyman ::

Mogoce se kaki predlog?

toplakd ::

Daj ji link do Slo-Tech teme, pa bo sama napisala.
Važno je samo da ne pozabiš na njen rojstni dan.

Skyman ::

ce so tebi zenske tipi vem na kero stran si usmerjen :) ne troli no..

toplakd ::

Eh, sem prebral samo prvi post, pol sem se pa zjebal.

Flašo viskija kaj pač pije, pa je to to.

eric_cartman ::

Ah..Ta je pa lahka no..

A ma avto? Kupš kej kulskega za avto, mogoče daš še s frendi skupi dnar, pa date vsak tm okol 50€. Pa kupš kšn radio, hude zvočnike če je audiofil.

Lahk mu daš bon za kšno dobro masažo.. Sam ne kr eno. Pač morš gledat, da so dejansko izkušeni ponudniki/ce le-tega.

Kšno posebno pijačo, kvalitetno.. Ne navadne penine. Recimo kaj iz vrste šampanjcev ali pa vin:
http://www.sampanjec.si/vmchk/sampanjci...

Pravš da geek ni..Torej..Ma rad muziko? Kupi album od izvajalca, ki ga pač posluša najraje.

Pelte ga km v kšn adrenalinski park..Če date skupi dnar, ga lahko na kšn roadtrip al pa hud izlet pelete.

Ne vem no.. Gre se zato, da bi blo bolš, da se družba skupej zbere in mu glede na okroglo tridesetko res kej hudega nabavite, namest, da vsak posebej neko malenkost nosi.

Skyman ::

Sei glede avta bi mu kaj vzev,ce si le nebi kak mesec nazaj komplet avto zamenju,dodatno opremo je ze vzel oz skos nekaj vlaga v ta avto.Glede skupnega darila nakaj bo,vsak tako mi je omenila nekaj njegova punca itd..samo vseno ne morem kar tako pridet brez darila,je vsaj lepo da mu nekaj nabavis...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

avto za fanta (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6810234 (7690) nina22

Rojstno dnevno darilo...

Oddelek: Loža
399097 (7726) OmegaBlue
»

Kaj kupiti punci za 18. rojstni dan

Oddelek: Loža
3818416 (17311) LordWorm
»

Rojstni dan

Oddelek: Loža
193293 (2851) BigWhale
»

puncin rojstni dan

Oddelek: Loža
345957 (5336) Gh0st

Več podobnih tem