» »

ZOTKS tekmovanja !!!

ZOTKS tekmovanja !!!

whatson ::

Zavod za tehnično kulturo Sslovenije organizira razna tekmovanja iz računalništva. Sedaj bo nekje aprila na FRIju... Jaz bi se rad prijavil na tekmovanju iz oblikovanja spletnih strani...
Zanima me, kako to tekmovanje izgleda, kakšni so kriteriji.. kakšne možnosti imam...
v glavnem povejte mi svoje izkušnje iz tega področja... :)

zetko ::

Iz česa pa še majo tekmovanja? A maš kkšn link? 8-)

whatson ::

Rott-von-weiler ::

Čaki še malo pa bo svetovno prvenstvo:O

-----------------------------------
Piši kao što govoriš

zetko ::

Bo spet Roglej zmagu :D:D:D

Tomi ::

Bodite no malo boj resni:\..
Včasih, ko sem še bil bolj na "tehničnem" področju, sicer ne v programiranju, sem celo nekajkrat bil na podobni predstavitvi..
Ocenjujejo menda funkcionalnost, izgled, stabilnost, ter takšne zadeve.. Sicer je vse zelo subjektivno, ker komisija ima lahko pač svoje favorite...
Izgleda pa tako, da te zaprejo v eno sobo, in potem moraš vse narediti, da ti "predstavitev" sploh dela, potem pa pride komisija in te gnjavi s tisoč vprašanji... Potem pa ja, ja, lepo, samo kaj pa to itd...
metrodusa.blogspot.com

whatson ::

hmm... in kakšna so ta vprašanja (glupa, strokovna, bedna, primerna,?)? :|

Primoz ::

Če bi malo bolje pogledal, bi opazil, da je tekmovanje v oblikovanju domačih strani samo za izobraževalne ustanove..
There can be no real freedom without the freedom to fail.

zetko ::

Škoda k sigurn bi kkšn mlad posameznik bil konkurenčen. Ja pa tut to me zanima kakšna uprašanja so tm. Al so na nivoju al maš tm par papkov k te kr o nečem zaslišuje? 8-)

whatson ::

To tekmovanje razpisujemo prvič, cilj pa je vzpodbuditi izdelavo čim boljših spletnih predstavitev poljubnih tematik. Do 5. 3. 2001, izpolnite prijavnico. Tematika je načeloma poljubna, zaželeno pa je, da je tudi izobraževalne narave iz področij naravoslovja ali družboslovja. Primeri tematik so: predstavitev poglavij iz šolske snovi, predstavitev krajev, umetnikov, zgodovinskih dogodkov, tehnologij, ... skratka vsega, kar bi bilo zanimivo za širši krog ljudi. Ocenjevali bomo celovitost in informativnost opisa, grafičen izgled in tehnično dovršenost predstavitve...
to je to...
dve tekmovanji sta.. eno je tekmovanje med stranmi izobraževalnih ustanov, drugo pa to ker piše zgoraj...

zetko ::

A to mrš u htmlju narest al ka? Al sam referat nardiš? :D

whatson ::

"To tekmovanje razpisujemo prvič, cilj pa je vzpodbuditi izdelavo čim boljših spletnih predstavitev poljubnih tematik. "
torej je v htmlju...

zetko ::

Sorry, sm na hitr sam preletu pa nism takoj opazu 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zgodovinski uspeh Slovencev na evropski naravoslovni olimpijadi

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
2811000 (8809) St753
»

Šolska tekmovanja iz naravoslovja, logike, matematike in kemije letos niso financiran

Oddelek: Šola
143156 (2676) Smurf
»

3. srednješolsko tekmovanje IJS v znanju računalništva

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
155423 (4273) BigWhale

Svetovni dosežek ali prevara?

Oddelek: Loža
121581 (1281) Thomas
»

Slovenec predstavlja Evropo na sv. prvenstvu racunalnicarjev.

Oddelek: Loža
292240 (1769) Thomas

Več podobnih tem