» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
88 / 132
»»

jastreb ::

pred cca 2 leti so tudi meni računali carinjenje cca 10eur + 22% DDV, pa je nakup lih za ene 2 eura presegal mejo za carinjenje, mislim da 22eur.

sem pa danes opazil, da bo Xiomi redmi 3 na volju tudi v enaA... za tiste, ki ne upate naročiti iz kitajske.

http://www.enaa.com/oddelki/telefonija/...
jastreb

Mare3 ::

To je Redmi NOTE 3...

Marko8 ::

Samo v pojasnilo okoli prevoda. Prevod se dela povsem na novo in to kar obstaja v posameznih romih še ni to. Upam pa da bo kmalu. Več tu http://www.miui.website/forums/miui-slo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko8 ()

kumer ::

To pa je dobra novica :), za pohvalit!
Ker se na to ne spoznam, ali se prevod dela za vsak telefon posebaj oz ali potem ko bo vse prevedno, bo slo na voljo za vse xioami naprave...?
Hvala
LP

Pithlit ::

Prevod se dela za software. V tem primeru os, oz. skin "miui".
Life is as complicated as we make it...

knap ::

ali morda kdo ve če se iz kitajske da dobit kakšno pametno uro ki ni popolnoma zanič ampak je kolikor toliko vredu izdelek
ali so vse ure v rangu pod 100 usd eno veliko sr**** :)

hvala

LP

Pithlit ::

Life is as complicated as we make it...

Fizikalko ::

Je morda kdo že tole sprobal?

http://www.aliexpress.com/store/product...

SumTingWong ::



Pa od kje imajo v letu 2016 mobiteli te črne bezels? Če pa lani na mid range telefonih telga ni bilo ... Letos pa Mi5, 5SE pa še kakšen "flagship midrange".

B-Stard ::

TopOne prodajalec je nategun, zajebal je pošiljko jo poslal v Romunijo zdej noče vrnit denarja. Odgovarja ne, samo v vednost

miko22 ::

SumTingWong je izjavil:



Pa od kje imajo v letu 2016 mobiteli te črne bezels? Če pa lani na mid range telefonih telga ni bilo ... Letos pa Mi5, 5SE pa še kakšen "flagship midrange".


Kaj ti vidiš na sliki?

boolsheat ::

Črni rob okoli ekrana misli verjetno?

broken/link ::

@B-Stard: dokler ne označiš, da si prejel pošiljko, prodajalec itak ne dobi denarja od aliexpressa in maš tudi opcijo dispute-ja.
http://activities.aliexpress.com/adcms/...

antonov30 ::

Lep pozdrav. Mene pa zanima, če ima kdo telefon z ip68 certificatom iz kitajske. Kaj priporočate, katero firmo in kakšne so izkušnje? Iščem pa telefon do 200€ z dobrim fotoaparatom. Hvala za vse informacije

SumTingWong ::

boolsheat je izjavil:

Črni rob okoli ekrana misli verjetno?

Tako je. Ampak mogoče sem živel v zmoti. Vidim da ima tudi iPhone 6S tako. Najbrž porast belih telefonov, kjer je to veliko bolj opazno oz nasploh opazno.

Joze_K ::

Xiaomi Mi 5 review: It's hard to argue with $305 for a Snapdragon 820
http://arstechnica.com/gadgets/2016/03/...

So if you compare MIUI 7 versus stock Android 6.0, you'll lose:

Multi-user support
Lock screen notifications
The document-centric "Overview" screen
Settings search
Google Now on Tap support
Android 6.0's App Permissions system

It's crazy to see a company throw away mostly "free" features like this. MIUI is old, dated, and easily the worst part of the Mi 5.

The Good

A Snapdragon 820 for an amazing $305.
Build quality worthy of a much more expensive phone.
Fast, accurate fingerprint reader.
USB Type-C.
The camera isn't up to the level of a $700 camera, but for $305, it's pretty good.

The Bad

Broken permissions system allows some apps to slip through without user consent.
Unlabeled "back" and "recent" buttons can be confusing.
No "always on" voice support.
It's a China-only phone, so the LTE bands won't work in most countries.
Glass back is fragile.

The Ugly

MIUI's stagnant interface has made it a feature-killing disaster on Marshmallow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joze_K ()

martin.c ::

tudi moj redmi 3 je danes uspesno prisel (beri brez carine) v moje roke od TopOne stacune. Hvala vsem za izcrpne informacije in deljenje izkusenj.
btw a še komu redmi 3 malce ropota, kot neka ropotuljica, na zgornjem delu telefona?

tttt ::

Tudi jaz sem danes dobil Xiaomi - redemi note 3 pro z že naloženim MIUI 7.1 in google play, kupljeno prek aliexpres -
Store: Shenzhen Top-One Trading Co., Ltd . Hvala za nasvete... :)
Meni nič ne ropota. sliši se edino zaslonko fotoaparata, če manjavaš sprednjo/zadnjo kamero?

Mobidick ::

@martin.c: ja, če malo s prstom potolčeš vzadaj, se sliši, kot bi bilo nekaj razrahljano znotraj ohišja okrog kamere.
The future is digital!

gregor ::

tudi moj redmi 3 od top one je včeraj prispel, naročil sem 15.3, iz Kitajske so poslali 17.3, London 23.3, pri meni doma 23.3, torej od naročila do dobave 8 dni :)

sicer sem samo odprl škatlo in pogledal če dela, igranje z njim pa sledi v prihodnjih dnevih ;)
prvi vtis, za 125 eur + poštnina izgleda odlično

LP

martin.c ::

Mobidick je izjavil:

@martin.c: ja, če malo s prstom potolčeš vzadaj, se sliši, kot bi bilo nekaj razrahljano znotraj ohišja okrog kamere.


točno tako, ja. Saj ni nič moteče, ampak sem se na začetku ustrašil, da je že kaj proč odpadlo.
Drugace pa je telefon vreden teh evrov :)

Mobidick ::

Ja, za ta danes je res super.
The future is digital!

BlaY0 ::

martin.c je izjavil:

Mobidick je izjavil:

@martin.c: ja, če malo s prstom potolčeš vzadaj, se sliši, kot bi bilo nekaj razrahljano znotraj ohišja okrog kamere.


točno tako, ja. Saj ni nič moteče, ampak sem se na začetku ustrašil, da je že kaj proč odpadlo.
Drugace pa je telefon vreden teh evrov :)

Če ga samo šejkaš nič ne ropota.

Bellzmet ::

Verjetno se čuti vibra...

kodar ::

Kupci Mi4c pri Ali TopOne ali ste preverili, če je vaš Mi4c original ali fake?
http://en.miui.com/thread-42873-1-1.html

miko22 ::

Jaz mam Mi4C pa sploh ni tak kot je na slikah :)

Opažam pa eno stvar. Vedno imam gor oni bumper, ki sem ga dobil zraven. Po nekaj času uporabe, če te bumper snamem, se vidi idtis kje je not baterija. Očitno se pri polnjenju toliko segreje, da je pustila baterija termalni odtis na zadnjem ohišju.
Naj še kdo drugi preveri ali je pri njemu enako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

SumTingWong ::

To na slikah je Mi4.
Jaz imam tisti prozorzen najcenejši bumper za 1$ iz kitajske, pa mi odlično služi že pol leta, nič odtisa, nič prask. Ekran je pa tudi kot nov.

mikromiki ::

martin.c je izjavil:

tudi moj redmi 3 je danes uspesno prisel (beri brez carine) v moje roke od TopOne stacune. Hvala vsem za izcrpne informacije in deljenje izkusenj.
btw a še komu redmi 3 malce ropota, kot neka ropotuljica, na zgornjem delu telefona?


jp, meni! sumim in upam, da je samo SIM kartica, ki sem jo po nesreči narobe 'izlomil' najprej iz mini na nano in moram imeti sedaj micro vmesnik, kateri mislim, da pleše malo.. sporočim ko sprobam.

SloSlayer ::

Tudi jaz sem včeraj prejel Redmi 3 telefon on prodajalca Top-One na AliExpress. Zaenkrat super zadovoljen z telefonom.

tttt ::

Zgleda, da ima Top-one že kar redno linijo v Slovenijo... :D
Lahko je žal Gearbestu ker ne uredi EU warehouse shippinga v Slovenijo.

miko22 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

Mare3 ::

miko22 je izjavil:

Če še kdo ne ve, 29. bo praznik :)
http://sale.aliexpress.com/__pc/329_xia...

Pa še top-one
http://www.aliexpress.com/store/342812?...


To pomeni da bo tudi redmi 3 znižan? Ne štekam ravno kaj bo znižano in koliko, kaj so te kuponi?

miko22 ::

Nakupi preko aplikacije bodo znižani...preberi si malo

trnvpeti ::

nakup preko app je mozen samo preko njihovega alipay-a, prav forsirajo na polno to

D-mode ::

Smešno nizka cena za tako konfiguracijo. če koga zanima Infocus M560 za malo manj kot 95EUR.

Compatible Network/delujoča omrežja:
2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
3G: WCDMA 850/900/1900MHz
4G: FDD-LTE 900/1800/2100/2600MHz

še nekaj jih je:D
Link

miko22 ::

trnvpeti je izjavil:

nakup preko app je mozen samo preko njihovega alipay-a, prav forsirajo na polno to


To pa ne bo držalo. Pred nekaj dnevi sem ravno kupil neko malo torbico za pol cene preko aplikacije. Z Viso!

trnvpeti ::

imas prav, sem prej naredil nakup z Viso in to brez alipay

zmelkoow ::

LP!

Sam imam že skoraj dve leti Xiaomi Redmi 1S. Sedaj gledam, da bi tudi jaz vzel Redmi 3. Ali ga je kdo že spravil na CyanogenMod, ker nekako sem se ga navadil in se ne bi sedaj z MIUI ukvarjal....

Mare3 ::

Jaz ga narocim drug teden pa da ga testiramo. Meni se p MIUI dopade sem ga celo na druge telefone fleshal.

miko22 ::

vsi keri imate namen kupit počakajte do 29.3. Mogoče bo dobra cena :)
Kao -30% sem nekje zasledil pri top-one.

martin.c ::

Bellzmet je izjavil:

Verjetno se čuti vibra...

res je vibra tista, ki ropota. No worries then :)

gregor ::

nekaj slik nove igrače, redmi 3







več slik pa je tukaj:

http://imgur.com/a/F37nq

LP

bsslo ::

Je kdo naročil steklo za Redmi 3 pri istem prodajalcu (Top-One) in hkrati uporablja original flip cover? Naj sporoči kako se gresta skupaj :)

Sicer pa ja, kar veliko nas je Redmi 3 uporabnikov... :D

AgiZ ::

Tudi mene zanima ce je za Redmi 3 na voljo Cyanogenmod? Miui mi ne disi, na Mi4c pa CM deluje super.

Pithlit ::

Dela se na temu.
Life is as complicated as we make it...

tttt ::

bsslo je izjavil:

Je kdo naročil steklo za Redmi 3 pri istem prodajalcu (Top-One) in hkrati uporablja original flip cover? Naj sporoči kako se gresta skupaj :)

Sicer pa ja, kar veliko nas je Redmi 3 uporabnikov... :D



Jaz mam šipco, ne pa flip coverja.

Mare3 ::

Kaj pride zraven če izbereš Standard with Gift?

D-mode ::

Tisti, ki imate sedaj že nekaj časa v uporabi Redmi 3, koliko časa vam drži baterija in če vas je kaj zmotilo pri tem telefonu? Razen zgoraj omenjenega škripanja.

torentino ::

Baterija mi zdrži vsaj tri dni, nisem ravno heavy user, samo telefon, kakšna slika in občasno net, mogoče pol ure na dan.
Mi je pa enkrat zamenjal spodnji in zgornji mikrofon, da sva se z ženo na polno udarila, kaj imam zaena kitajska jajca, ko je bilo bolj slišati okoliške zvoke kot mene. Enkrat je tudi izginila USB povezava z PC-jem, sem moral naložit nek app za USB nastavitve od nekega madžara. Drugače super zadovoljen. Koda zvezda lojtra zvezda lojtra 6484 lojtra zvezda lojtra zvezda je tudi zanimiva. Pa večkratno tapkanje po določenih nastavitvah tudi da zanimive rezultate...

gregor ::

bsslo je izjavil:

Je kdo naročil steklo za Redmi 3 pri istem prodajalcu (Top-One) in hkrati uporablja original flip cover? Naj sporoči kako se gresta skupaj :)

Sicer pa ja, kar veliko nas je Redmi 3 uporabnikov... :D


Jaz sem narocil



Nisem pa še namestil stekla.

Lp

Mare3 je izjavil:

Kaj pride zraven če izbereš Standard with Gift?


Poglej zgornjo sliko, jaz sem dobil prozoren ovitek in 2 zaščiti za ekran, seveda ne stekleni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregor ()
««
88 / 132
»»