» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
107 / 132
»»

marko71 ::

strup121 je izjavil:

zdej je ena akcija za telefon UMI Max če koga zanima, stane 73 EUR
http://www.efox-shop.com/umi-max-3gb-ra...


imel sem ga v košarici za 73,99, ko je bilo pa treba plačat se je spremenila cena nazaj na 135,99. Hotel sem plačati s paypalom (račun že imam) pa sem bil izgleda prepočasen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marko71 ()

vonmimek ::

tudi meni se je to zgodilo...

DeusB ::

meni ni nikoli uspelo dobit tega v akciji, nateg če mene vprašaš!!

scipascapa ::

itaq je nateg.

N0t0ri0us ::

Kolegu sem naročil UMI super.

Ko ga ima v žepu pri fizični aktivnosti kjer švica začne telefonu štekati touch in je nekaj dni neuporaben. Pritiska sam od sebe oz ne prime...

JamesTheKing ::

Pozdravljeni,

potrebuje se telefon tam do 250€, lahko tudi kakšen € več, če je telefon res boljši :D

Zahteve za telefon:
- tam do 5.2" (pogojno je lahko tudi 5.5")
- čim boljša kamera
- dobra baterija in
- mora tekoče delovati

OK.d ::

LPOK.d

medenko ::

james: na vezavo jih kar nekaj dobiš.

JamesTheKing ::

medenko je izjavil:

james: na vezavo jih kar nekaj dobiš.


Hočem brez vezave in vem da za "manjše denarje" imaš iz kitajske kar nekaj ponudbe.

Imel sem nagledanih par telefonov:
http://www.efox-shop.com/xiaomi-mi5-qua...
http://www.efox-shop.com/lenovo-zuk-z1-...
http://www.efox-shop.com/xiaomi-red-ric...
http://www.efox-shop.com/elephone-p9000...

medenko ::

mi5 zmaga.

JamesTheKing ::

medenko je izjavil:

mi5 zmaga.


Kaj pa če recimo odstranimo mi5? katerega bi potem izbral in zakaj?

medenko ::

redmi note 3 pro zaradi dobre baterije.

roberto1 ::

Mi5 je trenutno cca 270EUR z DHL pri Top One, kar je definitivno najbolj sposoben fon izmed tistih, ki si jih linkal. Zuk Z1 ima odlično baterijo, a je 5.5. Redmi Note 3 je itak budžet 5.5" zmagovalec in zelo dobra izbira za cca 170EUR. Tudi Redmi Pro in Redmi 4 so v tem spektru, a ne vem če se toliko boljši od Note 3.
Če hočeš imet lep telefon, preveri še Meizu M3 Note, ki je prav tako 5.5, v 3/32 verziji te stane cca 180EUR, Flyme OS je pa tudi takšna posrečena in "tweekabilna" zadeva.
Okrog 5" je izbor tudi pester, od Xiaomi recimo mi4c, Redmi 3 Pro/S, kak Mi4s je tudi interesanten zdaj ko je cena padla (čeprav je padla tudi mi5). Kakšen Zuk Z2 bi tudi bil dober izbor, a je že konkretno dražji.
Elephone sicer nisem imel nikoli, ampak sem slišal o veliko težavah z osnovnimi funkcijami, tako da tole je verjetno vse bolj ali manj "hit or miss".
Bottom line - če hočeš največ za svoj denar do 5.2 - mi5, največ za denar v 5.5" razredu pa Redmi Note 3 Pro ali Meizu M3 Note.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

veqlargh ::

Dva sodelovca imata elephone P9000, super zadovljna, sploh z brezžičnim polnenjem. Edino kamera ni baš neki za prehvalit. Drugače pa zelo zadovoljna.

Miami_T ::

OK.d je izjavil:

https://www.amazon.com/BLU-LIFE-ONE-X2-...

Sem si ogledal video in je res zanimiv telefon za ta denar. Škoda da ne pošiljajo v Slo.

zmaki ::

Upam da nisem off-topic, ker telefon ni kitajski, ampak ruski.
Kupil sem "YotaPhone 2" prek EFOXA. Zaenkrat sem zadovoljen. Dodatni vedno vklopljeni zaslon je res praktičen.
Zaradi ene posebne aplikacije bi potreboval root. Ali kdo od vas stručkotov ve za kak preizkušeni step-by-step tutorial za root "YotaPhone 2" ?

JamesTheKing ::

roberto1 je izjavil:

Mi5 je trenutno cca 270EUR z DHL pri Top One, kar je definitivno najbolj sposoben fon izmed tistih, ki si jih linkal. Zuk Z1 ima odlično baterijo, a je 5.5. Redmi Note 3 je itak budžet 5.5" zmagovalec in zelo dobra izbira za cca 170EUR. Tudi Redmi Pro in Redmi 4 so v tem spektru, a ne vem če se toliko boljši od Note 3.
Če hočeš imet lep telefon, preveri še Meizu M3 Note, ki je prav tako 5.5, v 3/32 verziji te stane cca 180EUR, Flyme OS je pa tudi takšna posrečena in "tweekabilna" zadeva.
Okrog 5" je izbor tudi pester, od Xiaomi recimo mi4c, Redmi 3 Pro/S, kak Mi4s je tudi interesanten zdaj ko je cena padla (čeprav je padla tudi mi5). Kakšen Zuk Z2 bi tudi bil dober izbor, a je že konkretno dražji.
Elephone sicer nisem imel nikoli, ampak sem slišal o veliko težavah z osnovnimi funkcijami, tako da tole je verjetno vse bolj ali manj "hit or miss".
Bottom line - če hočeš največ za svoj denar do 5.2 - mi5, največ za denar v 5.5" razredu pa Redmi Note 3 Pro ali Meizu M3 Note.


Kako se ti pa kaj zdi UMI Super in Elephone P9000?

roberto1 ::

JamesTheKing je izjavil:

roberto1 je izjavil:

Mi5 je trenutno cca 270EUR z DHL pri Top One, kar je definitivno najbolj sposoben fon izmed tistih, ki si jih linkal. Zuk Z1 ima odlično baterijo, a je 5.5. Redmi Note 3 je itak budžet 5.5" zmagovalec in zelo dobra izbira za cca 170EUR. Tudi Redmi Pro in Redmi 4 so v tem spektru, a ne vem če se toliko boljši od Note 3.
Če hočeš imet lep telefon, preveri še Meizu M3 Note, ki je prav tako 5.5, v 3/32 verziji te stane cca 180EUR, Flyme OS je pa tudi takšna posrečena in "tweekabilna" zadeva.
Okrog 5" je izbor tudi pester, od Xiaomi recimo mi4c, Redmi 3 Pro/S, kak Mi4s je tudi interesanten zdaj ko je cena padla (čeprav je padla tudi mi5). Kakšen Zuk Z2 bi tudi bil dober izbor, a je že konkretno dražji.
Elephone sicer nisem imel nikoli, ampak sem slišal o veliko težavah z osnovnimi funkcijami, tako da tole je verjetno vse bolj ali manj "hit or miss".
Bottom line - če hočeš največ za svoj denar do 5.2 - mi5, največ za denar v 5.5" razredu pa Redmi Note 3 Pro ali Meizu M3 Note.


Kako se ti pa kaj zdi UMI Super in Elephone P9000?



Žal, nisem imel nobenega izmed teh aparatov. Zgoraj je nekdo pohvalil P9000. Izkušnje imam od Kitajcev samo z Oneplus, Xiaomi in Meizu, ostalo ne morem deliti osebne izkušnje.
Someday never comes!

Ales ::

zmaki je izjavil:

Upam da nisem off-topic, ker telefon ni kitajski, ampak ruski.
Kupil sem "YotaPhone 2" prek EFOXA. Zaenkrat sem zadovoljen. Dodatni vedno vklopljeni zaslon je res praktičen.
Zaradi ene posebne aplikacije bi potreboval root. Ali kdo od vas stručkotov ve za kak preizkušeni step-by-step tutorial za root "YotaPhone 2" ?

Se boš moral sam poglobiti, razen če je kak lastnik slučajno na Slo-techu. Poglej na XDA in beri, dokler ti ne bo 99,9% jasno vse: http://forum.xda-developers.com/yotapho...

JebatGa ::

Zdravo, sem ravno na aliexpresu nekaj gledal in vidim oglas za telefon. Grem na trgovino in dobim tole:

https://xiaomi-mi.aliexpress.com/store/...


Piše da imajo telefoni B20 lte frekvenco. Je to resnično ali kakšna prevara? Kaj mislite če tole naročim prek DHL-a bo isto kot pri Top One-u in ne bo šlo preko carine? Ali bo Top One tudi dobil take modele? Upam da mi lahko kdo odgovori na moja vprašanja. Hvala za vse odgovore.

next3steps ::

Sem se že isto spraševal. V njihovem drobnem tisku sicer piše, da do carinjenja lahko pride kar mi da misliti, da oni teh dajatev ne plačajo in se prepuščen sreči.

roberto1 ::

Pri Top One za1x nisem zasledil teh modelov, so pa brandani kot special edition, ker se po merah rahlo razlikujejo (case in glass je na tesno ali ne paše oz. je premajhno).
Imajo pa b20, kar pomeni polno pokrivanje LTE.
Če ni posebej omenjeno duty free, pol moraš poravnat 22% davek in še neksj € za postopek. Beda skratka:))
Someday never comes!

HDvideo ::

Prihaja posodobljena verzija MI5.
Xiaomi MI5s:
-5,15-inch full-HD
-Qualcomm Snapdragon 821 2.15GHz
-3GB RAM/64GB ali 4GB RAM/128GB
-4G+, NFC, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth v4.2, GPS/ A-GPS, USB 2.0 ...

Cena za 3GB RAM/64GB naj bi bila okoli 330€.

 Mi5s

Mi5s


 Mi5s

Mi5s


 Mi5s

Mi5s

Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Spock83 ::

Super. A je kaj izboljšana kamera?

HDvideo ::

To bo treba počakat še na kakšne teste tako na papirju se ne da neič vedet kaj bo s kamero.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Spock83 ::

Še nekaj. V Sloveniji smo kupili Xiaomi Redmi 3. Ne vem kater ROM ima. Vem samo, da je dost bloatwara gor. Kako se najlažje tega znebim. Vem, da se je o tem že pisalo. Samo ne najdem.

matobeli ::

Oglasi se v temi "Xiaomi telefoni in naprave".

Spock83 ::

matobeli je izjavil:

Oglasi se v temi "Xiaomi telefoni in naprave".


Hvala!

fopi ::

roberto1 je izjavil:

Pri Top One za1x nisem zasledil teh modelov, so pa brandani kot special edition, ker se po merah rahlo razlikujejo (case in glass je na tesno ali ne paše oz. je premajhno).
Imajo pa b20, kar pomeni polno pokrivanje LTE.
Če ni posebej omenjeno duty free, pol moraš poravnat 22% davek in še neksj € za postopek. Beda skratka:))


Pa je kdo že vprašal pri TopOne ali lahko nabavijo in dostavijo te modele z B20?

Samson ::

Honorbuy jih ima, ampak zal pride skor 200€ z dostavo.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

mihastopar ::

Kaj bi priporočali od teh dveh?
Xiaomi redmi note 3 pro ali oneplus 2?

roberto1 ::

phhh...težka. V bistvu po poslanstvu kar različna telefona. Cena med njima (če gledaš recimo novega) je tudi kar velika (cca 180EUR proti cca 320EUR),
tako da je težko neke paralele vlečt.
Vprašanje tudi, koliko ti pomeni 64gb vgrajenega prostora in LTE band20 (slednjega pri Note3 ne boš imel brez "international" verzije)
SD 650 v Note 3 je tudi zelo sposoben procesor z novejšo grafiko, 810 pa je kot vsi vemo. imel svoje težave s throttlingom in pregrevanjem.
Po drugi strani MIUI ni vsakomur všeč.
Osebno bi si. če bi bil "die hard fan" čistejšega Androida in hotel imet LTe podporo, vzel OP2 (če ga dobiš ugodno), drugače pa vsekakor
Note 3.

mihastopar je izjavil:

Kaj bi priporočali od teh dveh?
Xiaomi redmi note 3 pro ali oneplus 2?
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Jorgey ::

Pred nekaj dnevi sem pri Mimovrste naročil Note3 Pro. Prišel je z Global ROM stable 7.3.6.0. OTA update seveda ne deluje-V Updater-ju mi pravi, da ni nove verzije na voljo.
Po nekaj dnevih uporabe moram povedati, da sem zelo razočaran. Telefon je sicer na papirju/hardwarsko super , ampak ima nek software bug, kjer se v mirovanju hitro prazni baterija. V praksi je tako, da ga zvečer napolniš, čez noč pa v mirovanju porabi 30-40% baterije do jutra, pa potem še kakšnih 30-40% do večera, tudi če niti enkrat ne vklopiš ekrana. Torej čisti stand-by. Izklopljene so vse "požrešne" nastavitve in aplikacije. Za telefon, ki ga promovirajo s tako baterijo bi pričakoval čisto nekaj drugega.
Telefon sem kupil za ženo, sam tudi nisem vešč nekega flashanja. V bistvu ne želim delati takih posegov v nov telefon. Enostavno sem pričakoval, da če kupiš nek izdelek, ga lahko takoj normalno tudi uporabljaš. Kot tak pa je telefon praktično neuporaben in še zdaleč ni vreden svojega denarja. Tudi na MIUI forumih imajo baje mnogi težave s tako porabo in nič ne zgleda, da bi tudi z MIUI verzijo 8 to porihtali.
Ne vidim druge opcije, kot da ga vrnem prodajalcu.
Torej, če ga nameravate kupiti bodite pozorni na to, da na papirju 4000 mA baterija še zdaleč ni relevanten podatek za to kar v praksi dobite.

vilonja ::

Če imaš gor vso navlako in istem ki spet ni originalen se ne moreš jeziti potem na xiaomi.

Sej ima tudi kakšne kikse ampak vedi da to kar ti doživljaš je nenormalno.

Verjetno se boš moral malo podučiti o flashanju za rešitev te zadeve. Ali pa nekomu drugemu, ki to zna narediti. Drugače pa mislim da nas je na forumu dovolj, da če se ti bo kdaj zataknilo, da ti bomo znali pomagati.

lonewolf_ ::

Sem 100%, da ti telefon ne gre v spanje tako kot bi moral. Za to se lahko da drug ROM gor oz wakelock detektor, če imaš rootan telefon... Sem imel stock rom na Redmi 3 pro pa včasih v 8h urah čez noč ni niti 1% padla baterija. Mogoče te reši že factory reset.
Sem imel MIUI 7 in imam trenutno MIUI 8, dela tako kot mora. (res pa je, da sam nimam gor niti ene igerce pa tudi podatke sem navajen izklapljat, ko jih ne potrebujem.)
Je pa možno, da je slaba baterija. Menjaj če imaš možnost.

Jorgey je izjavil:

Pred nekaj dnevi sem pri Mimovrste naročil Note3 Pro. Prišel je z Global ROM stable 7.3.6.0. OTA update seveda ne deluje-V Updater-ju mi pravi, da ni nove verzije na voljo.
Po nekaj dnevih uporabe moram povedati, da sem zelo razočaran. Telefon je sicer na papirju/hardwarsko super , ampak ima nek software bug, kjer se v mirovanju hitro prazni baterija. V praksi je tako, da ga zvečer napolniš, čez noč pa v mirovanju porabi 30-40% baterije do jutra, pa potem še kakšnih 30-40% do večera, tudi če niti enkrat ne vklopiš ekrana. Torej čisti stand-by. Izklopljene so vse "požrešne" nastavitve in aplikacije. Za telefon, ki ga promovirajo s tako baterijo bi pričakoval čisto nekaj drugega.
Telefon sem kupil za ženo, sam tudi nisem vešč nekega flashanja. V bistvu ne želim delati takih posegov v nov telefon. Enostavno sem pričakoval, da če kupiš nek izdelek, ga lahko takoj normalno tudi uporabljaš. Kot tak pa je telefon praktično neuporaben in še zdaleč ni vreden svojega denarja. Tudi na MIUI forumih imajo baje mnogi težave s tako porabo in nič ne zgleda, da bi tudi z MIUI verzijo 8 to porihtali.
Ne vidim druge opcije, kot da ga vrnem prodajalcu.
Torej, če ga nameravate kupiti bodite pozorni na to, da na papirju 4000 mA baterija še zdaleč ni relevanten podatek za to kar v praksi dobite.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Dimnik ::

Jorgey je izjavil:

Pred nekaj dnevi sem pri Mimovrste naročil Note3 Pro. Prišel je z Global ROM stable 7.3.6.0. OTA update seveda ne deluje-V Updater-ju mi pravi, da ni nove verzije na voljo.
Po nekaj dnevih uporabe moram povedati, da sem zelo razočaran. Telefon je sicer na papirju/hardwarsko super , ampak ima nek software bug, kjer se v mirovanju hitro prazni baterija. V praksi je tako, da ga zvečer napolniš, čez noč pa v mirovanju porabi 30-40% baterije do jutra, pa potem še kakšnih 30-40% do večera, tudi če niti enkrat ne vklopiš ekrana. Torej čisti stand-by. Izklopljene so vse "požrešne" nastavitve in aplikacije. Za telefon, ki ga promovirajo s tako baterijo bi pričakoval čisto nekaj drugega.
Telefon sem kupil za ženo, sam tudi nisem vešč nekega flashanja. V bistvu ne želim delati takih posegov v nov telefon. Enostavno sem pričakoval, da če kupiš nek izdelek, ga lahko takoj normalno tudi uporabljaš. Kot tak pa je telefon praktično neuporaben in še zdaleč ni vreden svojega denarja. Tudi na MIUI forumih imajo baje mnogi težave s tako porabo in nič ne zgleda, da bi tudi z MIUI verzijo 8 to porihtali.
Ne vidim druge opcije, kot da ga vrnem prodajalcu.
Torej, če ga nameravate kupiti bodite pozorni na to, da na papirju 4000 mA baterija še zdaleč ni relevanten podatek za to kar v praksi dobite.


To imaš nekaj narobe, jaz imam note3 pro iz topone, poriktano gor slo jezik, bo vedel roberto1 več o tem in mi je prvo polnjenje držalo skoraj dva dni, ss tem da sem imel 6ur igranja iger, mail, watsap,sms,blutot v avtu, wifi, podatkovne in igranje z nastavitvami telefona. Telefon se ne greje popolnoma nič, šteka nič....zaenkrat zelo zadovoljen.

roberto1 ::

To nekaj ni vredu. Čez noč po mojih izkušnjah ne sme izgubit več kot 3%, včasih se zgodi, da je zjutraj 100%.
Ne bom rekel, da je kriv Rom, ker je možno da je kaj narobe z napravo. Vsekakor moraš z Note 3 Pro z zmerno uporabo prit skozi najmanj 2 dni.
Glede na to, da je kupljen pri nas in je verjetno flašan nek xy rom, se moraš sam odločit, če boš odklepal bl in poizkušal namestit kak drug rom.
Če potrebuješ pomoč, samo reci.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Samson ::

Meni zgleda da zre baterijo nastavitev ki kao zmanjsa porabo baterije :O)
\settings\battery&perfomance\manage apps batt usage in dej na OFF. meni se je stanje popravilo kot zgleda.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Jorgey ::

Hvala za vse odgovore, bom poskusil dati gor najnovejši ROM, ki je na uradni MIUI strani. Kolikor razumem je najboljše, da prosim za root unlock in potem z uporabo fastboot metode, ki je opisana na spletni strani od MIUI flasham ROM.

HDvideo ::

Ta Top-One, ki ga vsi tolko hvaljo me je zanekrat zelo razočaru. Naročil sem Mi5 črn 32gb potem je prodajalec tri dni rabil da mi je napisal, da ga nima več na zaglogi in da naj vzamem belega ali zlatega ali pa črnega samo da je 64gb. Potem je potreboval ene 4 dni da sva se zmenila, da bom doplačal in da mi pošlje črnega 64gb takoj ko plačam in zdaj je že spet dva dni po dodatnem plačilu in še vedno ni poslano. Skratka zanima me če ste tisti, ki ste tam kupovali tudi dobivali tako počasne odzive ker jaz recimo čakam že 8-9 dni in telefon ni niti poslan bi ga pa moral že imeti doma po oglaševanjih trgovca in komentarjih njegovih strank.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

Pithlit ::

Jezus no... če nima pač nima.

Glede 'dogovarjanja' pa vzemi v zakup da se pogovarjaš s kitajcem... ki te zastopi (precej) manj kot ti zastopiš njega (in še zdaleč nisi edina stranka da bi se samo s tabo ukvarjal). Malo potrpljenja pa bo.
Life is as complicated as we make it...

HDvideo ::

Sm že vedu de bom zdej jst tisti kr je kej narobe naredu :) samo gre se za to, da mi je trdiu da bo rešil zadevo v 24h in jo ni niti v 8ih dneh.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

roberto1 ::

@HDvideo - Zna se zavlečt, če nimajo na zalogi. Marsikdo se je potem razkuril in zahteval vračilo denarja ter nabavil drugje. Te popolnoma razumem, mene tudi to razkuri. Malo jih še zagnjavi, mogoče zažugaj s storno, potem se bodo zganili.
Res pa je, da je s Kitajci malo težje, včasih naletiš na boljšo, včasih na nikakršno komunikacijo.

Lp
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Dimnik ::

HDvideo, jaz sem v nedeljo zvečer plačal telefon (redmi note3 pro) in jim pripisal, če lahko hitro odpošljejo, telefon je bil v petek ob 14uri pri meni, glede komunikacije pa tudi brez pripomb, sem prosil za sim adapter in vzel zraven trdi ovitek, kjer sem spet prosil za zlato barvo kot telefon. Vse je bilo dogovorjeno v ponedeljek dopoldan.

System ::

Preko efox se je meni zdela boljsa opcija, sploh zaradi komunikacije v primeru tezav. Iz Kitajske posiljajo v cetrtek in traja max. teden dni, da prispe v SLO. Preko maila odgovorijo v max 24h. Zdaj bom narocil ze drugi telefon pri njih. :)

HDvideo ::

Očitno potem jst nisem imel sreče s Top-One možno, da sem na kakšnem črnem seznamu na AliExpressu :D.
Je pa tako da rekord za dostavo s kitajske pri meni je 2-3 dni DHL in 8 dni tisti China Air Mail al kar je že.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!

branc ::

Dobil telefon Lenovo ZUK Z2. Super telefon, hardversko delovanje in izdelava nad pričakovanji, težav z LTE ni.
Je pa težava z Google Play store, ker noče downloadad aplikacij. Je potrebno odinštalirati update za Playstore in poinštalirati želene programe na stari verziji, ki se pa hitro samodejno nadgradi nazaj.
Aplikacija Gmail ne deluje, čeprav sinhronizacija z google acc deluje BP (kontakti in koledar, kar jaz potrebujem). To sem pač odpravil z drugimi email klienti (recimo Outlook).
Bo potrebno malo telovaditi s flešanjem...Navkljub tem težavam, sem s telefonom zelo zadovoljen. Je pa res, da ga imam v uporabi šele 3 dni.

Cena: dobrih 300 €.

N0t0ri0us ::

@Jorgey

Odnesi telefon na servis in povej da preveč kuri baterijo. Problem se bo verjetno rešil s flashanjem novega roma.

Zaphod_B75 ::

Okoli 200 EUR za njo izbiram med:
- Xiaomi note 3 pro
- Oneplus X

Pri 1+ bi dal not sd kartico ki se mi valja doma in tako rešil problem manjšega storage a. Pri xiaomi ju pa imam pomisleke nad miui jem in slabšo kvaliteto izdelave ohišja,redni ota updatei pa podpora mogoče.
Ona bi mela za naslednja 3 leta telefon, pa solidno kamero.
Kaj se ji najbolj splača naročit in kje (brez zajjj* s carino ipd)?

Zgodovina sprememb…

HDvideo ::

Redmi Note 3 Pro (ni treba plačat 22% DDV če vzameš opcijo DHL)
Oneplus X ga ni več na zalogi na uradni strani tako da nevem če ga je za kupovat od kje drugje.

Na dolgi rok bi se pomoje bolje obnesel Oneplus X.
Nekaj je nekaj, nič ni nič!
««
107 / 132
»»