» »

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Nakup kitajskega mobilnega telefona

Temo vidijo: vsi
««
106 / 132
»»

111111111111 ::

Pithlit je izjavil:

Note 3 pro prime (3gb) za 175€

Kje dobim tega za tako ceno. Ravno iščem telefon.

Pithlit ::

Efox. V bistvu celo za malenkost več kot 173. 173,11 če smo natančni (kolk natančni so na efox-u pa ne vem).
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

111111111111 ::

Pa to ti pošljejo iz kitajske, se je treba obremenjevat s carino?

Zlikovec ::

111111111111 je izjavil:

Pa to ti pošljejo iz kitajske, se je treba obremenjevat s carino?


ne, če vzameš German Express za pošiljanje
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

Pithlit ::

Zlikovec je izjavil:

ne, če vzameš German Express za pošiljanje

Da smo bolj natančni... pošljejo s kitajske, ni se treba s carino obremenjevat.
Life is as complicated as we make it...

roberto1 ::

Jap. Ceneje te stane če ti pošljejo s Kitajske kot če bi vzel EU skladišče, downside je pač čakanje 10dni, plus je pa očitno odklenjen bootloader na Xiaomijih:)
Pač obvezno German Express in še kak kupon in je to to:)

Pithlit je izjavil:

Zlikovec je izjavil:

ne, če vzameš German Express za pošiljanje

Da smo bolj natančni... pošljejo s kitajske, ni se treba s carino obremenjevat.
Someday never comes!

111111111111 ::

Kako pa je z delovanjem v evropi? nekateri imajo težave s kitajci v evropi.

Tale se mi tudi ne zdi slab, samo ga ni za dobit. https://oneplus.net/si/oneplus-x

Zgodovina sprememb…

roberto1 ::

Edina težava v Evropi je odsotnost banda 20 za LTE, kar zna bit problematično na Telemachu recimo (nekateri kitajski brandi to imajo, nekateri imajo international verzije....)
Oneplus s tem nima težav, če je kupljen na uradni strani, ker potem dobiš "evropsko verzijo" z vsemi potrebnimi frekvencami!

111111111111 je izjavil:

Kako pa je z delovanjem v evropi? nekateri imajo težave s kitajci v evropi.

Tale se mi tudi ne zdi slab, samo ga ni za dobit. https://oneplus.net/si/oneplus-x
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

obupana :) ::

Pithlit je izjavil:

Jah, ni nov, ane... Nobenega ne boš prepričala v to da je nov. Malo rabljen... ok. Ampak pazi to... si ga uporabljala... naredila par slikc (drugač pač ne moreš vedet da fotkič ni kul). Pa mogoče ti je na tla padel (se nič ne vidi), v kako školjko (se nič ne vidi)... itd. Ne moreš ga prodajat kot novega. Sej jaz ti verjamem da je 'kot nov' pa da se mu ni čisto nič zgodilo... ampak za tak denar bom šla raje na ziher, in ga naročila _novega_. Ne bom šla reskirat da si ga v hlačah pozabila in ga oprala s pralnim strojem (pa se mu itak nič ne vidi... saj je bil le prižgan in ne uporabljan). Jaz za ceno novega pričakujem "factory sealed". V nasprotnem primeru ima da je najmanj 10% cenejši od najcenejšega ki ga lahko najdem.

Ponovno, velja za to temo in v njej sodelujoče. Za povprečnega janeza, ki dlje od bolhe ne vidi, pač nima veze da ga mi dobimo za 180... ker itak vidi sam cene od 200+. Pa namig: ne pisat po bolhi da je "nov"... se zna zgodit da ti bo TIRS zatežil.


hahaha ideje pa take. še moj s3 k ga mam 3 leta ga pazim k nevem kva je skor k iz trgovine. In zdaj bi jaz z čisto novim telefonom ne vem kaj vse delala. nimam komentarja :D :D :D

roberto1 ::

Point je samo, da se oglasi objavljajo v rubriki mali oglasi. Priznam, tudi sam sem enkrat izjemoma podlegel skušnjavi, ampak vem da to ni kul in tega ne počnem nikoli več.
Kar se tiče cene, jaz vedno pravim - trg regulira ceno. Če karkoli kupiš in nisi preveril cene pred nakupom - your fault.

Tako kot je pri kitajskih telefonih kar nekaj pomanjkljivosti, za katere se moraš pač prej pozanimat.
Glede novega - Nemci imajo lepo besed o "neuwertig", se pravi kot nov. Vsi vemo, da ni nov, ampak da je očitno lepo ohranjen.
Naj pri tem ostane - kupci in prodajalci se bodo že zmenili kako in kaj!


obupana :) je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Jah, ni nov, ane... Nobenega ne boš prepričala v to da je nov. Malo rabljen... ok. Ampak pazi to... si ga uporabljala... naredila par slikc (drugač pač ne moreš vedet da fotkič ni kul). Pa mogoče ti je na tla padel (se nič ne vidi), v kako školjko (se nič ne vidi)... itd. Ne moreš ga prodajat kot novega. Sej jaz ti verjamem da je 'kot nov' pa da se mu ni čisto nič zgodilo... ampak za tak denar bom šla raje na ziher, in ga naročila _novega_. Ne bom šla reskirat da si ga v hlačah pozabila in ga oprala s pralnim strojem (pa se mu itak nič ne vidi... saj je bil le prižgan in ne uporabljan). Jaz za ceno novega pričakujem "factory sealed". V nasprotnem primeru ima da je najmanj 10% cenejši od najcenejšega ki ga lahko najdem.

Ponovno, velja za to temo in v njej sodelujoče. Za povprečnega janeza, ki dlje od bolhe ne vidi, pač nima veze da ga mi dobimo za 180... ker itak vidi sam cene od 200+. Pa namig: ne pisat po bolhi da je "nov"... se zna zgodit da ti bo TIRS zatežil.


hahaha ideje pa take. še moj s3 k ga mam 3 leta ga pazim k nevem kva je skor k iz trgovine. In zdaj bi jaz z čisto novim telefonom ne vem kaj vse delala. nimam komentarja :D :D :D
Someday never comes!

Pithlit ::

obupana :) je izjavil:

hahaha ideje pa take.

So kar dejstva. Se dogaja da folk prodaja telefone ki so "kot novi" pa se pol izkaže da je bila kakšna stvar (ekran, recimo) šlampasto zamenjana. Pa trdijo čisto isto kot ti "telefon je bil samo na hitro stestiran!". Kaj si ti počela s tvojim... veš le ti. Ostali pa vemo da se telefonov ki niso "factory sealed" pač ne kupuje za polno ceno.
Life is as complicated as we make it...

matobeli ::

Je pa res da daš 10% nižjo ceno od tiste nabavne v sloveniji...

Šel pogledat, Redmi 3 je na bolhi 180€!?! Moj Redmi 3s, rabljen samo dva dni, je vreden tako vsaj, od oka, (200€-10%...) 180€! Kdo kupi? Kot nov, direktno iz škatle, po želji naložim EU ROM s slovenčino!

Pithlit ::

LOL... z efox-a pa zapakiran... slabih 120€ (če se ne motim)
Life is as complicated as we make it...

Mare3 ::

Redmi 3 sem prodal za 90€ morda bi lahko dobil 100€ pa se nisem hotel zaradi 10€ zajebavat ker telefon je pač rabljen in to sploh nima veze a je 2 dni al 2 meseca...nekdo v dveh dneh trikrat s tal pobira telefon za razliko od nekoga ki ga je imel dva meseca na mizi. Trdi vsak tisto kar privabi kupca. Folk je preveč nerealen ko prodaja RABLJENO stvar.

System ::

Danes dobil RN3Pro z efoxa 7.dan po tem, ko so poslali(hitri dpd). Gor je nalozen MIUI 8 global stable 8.0.1.0.0 (LHOCNDG). Telefon pa presegel pricakovanja ;)

111111111111 ::

Kaj pa LTE?

klinker ::

Lte, ce si na simobilu ali telekomu ni panike, bo pa tudi telemach v kratkem dobil se ostale frekvence

System ::

Jaz nerabim LTE zaenkrat, bom pa sprobal preko Telemacha in Simobila pa porocam. Baterija je pa out of this world, ce primerjam npr s Samsung S5...Zdaj sem na 40% po 8 urah uporabe... v idle cez noc pa manj kot 0.1%/uro.

roberto1 ::

Se popolnoma strinjam. Meni H+ leti 10mb, tako da ni to neki ultra manjko. Bomo videli, če bo zadnji nakup frekvenc Telemacha kaj prispeval k boljši dosegljivosti LTE.

lp

System je izjavil:

Jaz nerabim LTE zaenkrat, bom pa sprobal preko Telemacha in Simobila pa porocam. Baterija je pa out of this world, ce primerjam npr s Samsung S5...Zdaj sem na 40% po 8 urah uporabe... v idle cez noc pa manj kot 0.1%/uro.
Someday never comes!

trnvpeti ::

21.sept predstavitev
LeEco Pro3, SD821, 530 GPU, debelina 7mm,13MP ni 16MP,
LeEco znan po majhnem bezelu
Dve varianti
-5.5" 1080p, 6G, 64G, 4070mah, 315-450$
-5.7" 2560x, 8G, 256G, 5000mah, 460-600$

branc ::

Kaj bi bilo narobe s tem telefonom? A je kkšn catch, k ga jaz ne vidim? Proc enak kot pri mi5 prime....

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...

roberto1 ::

Nič ni narobe z njim. Zuk Z1 je bil zelo dober telefon z odlično baterijo. To je sicer Lenovo sub-brand, Z2 pa je načeloma koliko sem gledal po testih zelo solidna zadeva.
Nekaj so sicer preko kamere govorili, ampak to so verjetno detajli. Če iščeš 5.0" je to zelo dobra zadeva!

branc je izjavil:

Kaj bi bilo narobe s tem telefonom? A je kkšn catch, k ga jaz ne vidim? Proc enak kot pri mi5 prime....

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...
Someday never comes!

Pithlit ::

ZUK je kao Lenovo premium znamka.
Life is as complicated as we make it...

klinker ::

Sploh ne zgleda slabo zadeva.
Kako pa je kaj ta njihov android? Lenovotov se nisem imel po rokah.

roberto1 ::

V rokah sem imel samo Z1, ki pa je imel Cyanogenmod, tako da to je znana in preizkušena zadeva. Z2 je pa uganka, kako izgleda njihov Zui in kako deluje, nimam pojma.
Sta pa dva modela, običajni Z2 v 5" verziji in Pro v 5.2" verziji, kateri gre v maks do 6gb rama in 128gb flasha.


klinker je izjavil:

Sploh ne zgleda slabo zadeva.
Kako pa je kaj ta njihov android? Lenovotov se nisem imel po rokah.
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

branc ::

Se vam zahvaljujem za mnenje!

V bistvu bom malo pogledal za Z2, kakšen je community za Lenovo. Na AliEx in Gearbest strani imajo kar za povedati glede popravkov oz. ROMov, ampak nisem zasledil, da kakšne zadeva ne bi bila rešljiva. Neki jambrajo okoli Google Play trgovine...SLO menijev ne potrebujem, ne bi pa glih imel ruščine oz. mandarinščine ali slab ENG prevod. No, tudi flashal bi ga lahko, ampak načeloma se tega izogibam.

Za orientacijo: http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Xiaomi mi5 in z2 sta dimezijsko tam-tam, (manj kot 3 mm razlike v višini), ampak Xiaomi ima neprimerljivo večji community, Lenovo pa 4 GB rama, boljšo baterijo in ugodnejšo ceno....dilema, dilema.....majkuš, tile kitajci :)

N0t0ri0us ::

imam lenovo vibe p1.. oz sem imel...

Rom teče gladko, brez zatikanj, se ne crasha in deluje tako kot mora. launcher se da nastaviti na original, tako da nimaš vsega na namizju. Sem zelo zadovoljen s telefonom.

branc ::

Sem se kar za Lenovo ZUK Z2 odločil Gearbesta. Dostava je lahko Via Expedited Shipping - predvidevam, da je to UPS/DHL, stane dobrih 10$. Kako je s carino v tem primeru?

matobeli ::

Plačaš DDV+stroške postopka

fopi ::

Z2 nima B20
Z2 Pro ima B20

branc ::

fopi je izjavil:

Z2 nima B20
Z2 Pro ima B20


Kar pomeni?

Pithlit ::

Mogoče LTE probleme.
Life is as complicated as we make it...

branc ::

Kaj to pomeni za uporabnika Telekoma? Zna kdo za zihr povedati?

List of LTE networks in Europe @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: branc ()

Pithlit ::

Ziher zna kdo povedat... ampak ziher zna kdo tud prebrat... ker smo ziher že ene 100x napisal v tej temi.
Life is as complicated as we make it...

Fif55 ::

Tukaj kupujemo kitajske telefone, torej po večini budget telefone. Torej SOLIDNE SPECIFIKACIJE za ČIMMANJŠO možno CENO. Potem pa tarnamo, da naš BUDGET telefon nima vsega! Tudi najboljši telefoni z ceno 1000€ nimajo vsega, torej telefon za 100€ tudi ne bo imel...

Zakaj je pri budget telefonih NUJNO potreben LTE ? Samo zato, ker je treba pač imet vse kar je možno pa četudi sploh ne veš kaj to pomeni in ga ne uporabljaš v celoti ?

Je možno z 3G internetom nemogoče pregledat fb? Jp.
Ker je potrebno pogledati 1080p oz FHD videje (po možnosti na budget telefonom z resolucijo telefona 720p)? Res je 3G ni več zadosten.
Je pa zadostna hitrost "H" (HSPA) !
HSPA omogoča hitrosti do 7.2 Mbit/s.
Za ogled 1080p vsebin pa je priporočljivo imeti 4 Mbits. Imamo pa še H+, ki dosega še večje hitrosti od H. Tako, da FHD vsebine delujejo na telefonu, tudi z brez 4G omrežja.

Potemtakem zakaj potrebujemo na telefonu hitrosti nad 100Mbit/s ? Verjetno zato, da porabimo mesečni mobilni limit že v nekaj urah, in nato cel mesec furamo 64 kb/s (0,064Mbit/s) mobilni internet. S tem predvidevam, da tisti ki kupujejo kitajske mobilne telefone, bolj varčujejo z denarjem in predvidevam, da na mesec ne zapravijo več kot 20€ za mobi račun. Torej imajo mobilni limit 1Gb/mesec, preden se hitrost zmanjša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fif55 ()

Fif55 ::

branc ::

Fif55 je izjavil:

Tukaj kupujemo kitajske telefone, torej po večini budget telefone. Torej SOLIDNE SPECIFIKACIJE za ČIMMANJŠO možno CENO. Potem pa tarnamo, da naš BUDGET telefon nima vsega! Tudi najboljši telefoni z ceno 1000€ nimajo vsega, torej telefon za 100€ tudi ne bo imel...

Zakaj je pri budget telefonih NUJNO potreben LTE ? Samo zato, ker je treba pač imet vse kar je možno pa četudi sploh ne veš kaj to pomeni in ga ne uporabljaš v celoti ?

Je možno z 3G internetom nemogoče pregledat fb? Jp.
Ker je potrebno pogledati 1080p oz FHD videje (po možnosti na budget telefonom z resolucijo telefona 720p)? Res je 3G ni več zadosten.
Je pa zadostna hitrost "H" (HSPA) !
HSPA omogoča hitrosti do 7.2 Mbit/s.
Za ogled 1080p vsebin pa je priporočljivo imeti 4 Mbits. Imamo pa še H+, ki dosega še večje hitrosti od H. Tako, da FHD vsebine delujejo na telefonu, tudi z brez 4G omrežja.

Potemtakem zakaj potrebujemo na telefonu hitrosti nad 100Mbit/s ? Verjetno zato, da porabimo mesečni mobilni limit že v nekaj urah, in nato cel mesec furamo 64 kb/s (0,064Mbit/s) mobilni internet. S tem predvidevam, da tisti ki kupujejo kitajske mobilne telefone, bolj varčujejo z denarjem in predvidevam, da na mesec ne zapravijo več kot 20€ za mobi račun. Torej imajo mobilni limit 1Gb/mesec, preden se hitrost zmanjša.



Se ti zahvaljujem za čas, ki si ga namenil! Predvidevam, da si pisal zaradi moje 'LTE težave'.

Uporabniki smo tako ali drugače razvajeni oz. vajeni najnovejših tehnologij. Kot si povedal, ti tudi aparat za 1K€ ne garantira, da ti bo vse delalo, kot mora. Na drugi strani, dobiš pri aparatu za 100€ bistveno več, kot bi za to ceno pričakoval.
Kaj je zate BUDGET telefon? Npr. Xiaomi s ceno malo manj kot 400 € zame ni budget telefon, ampak bolj realna vrednost telefona.
Je pa relativno, kaj je za koga realna vrednost telefona. Se ti zdi 900€ za iPhone normalna cena? Meni ne. Osebno Apple preziram zaradi same cene, ne zdijo se mi slabi telefončki, vendar se mi zdijo zelo over-rated. Ampak pustiva to.

Zakaj je pri budget telefonih NUJNO potreben LTE ? Samo zato, ker je treba pač imet vse kar je možno pa četudi sploh ne veš kaj to pomeni in ga ne uporabljaš v celoti ?
Natanko vem, kaj LTE pomeni. Nisem rekel, da je to pogoj in da MORA biti, vendar lahko vpliva na nakup. Še posebej, če imaš 3 email widgete na exchange serverju (daily do 200 mailov-pull), Teamviewer, live feede in da, tudi youtube vsake toliko časa....in ne ravno majhno mesečno kvoto zakupljenih podatkov, jih do sedaj še nisem 'pokuril' do konca. Skratka, hitrost oz. ping mi je pomemben.

"tisti ki kupujejo kitajske mobilne telefone, bolj varčujejo z denarjem in predvidevam, da na mesec ne zapravijo več kot 20€ za mobi račun."
Morda. Ne bi pa vseh metal v isti koš. Lahko si privoščim napravo za npr. 500€ ali več. Do sedaj sem celo imel približno 6 samsungov in dve Xperie, več ali manj prime modeli v času izida, malokateri je zdržal dve leti brez težav. Vemo, kakšne so cene, težko dobiš kakšnega izpod 500€. Vendar, ne vidim več smisla, čemu bi dajal toliko denarja (po možnosti ga pri mobilnem operaterju preplačaš, če vzameš na obroke), če mi lahko 'kitajc' nudi približno toliko za dvakrat manj denarja? No, da ne bom 'prepameten' - morda bom po kitajski izkušnji drugačnega mnenja in bom klel, morda me pa paradni konji ne vidijo več, vse možnosti so odprte:)

matobeli ::

Zakaj imamo tudi ljudje ki ne zapravljamo vsaj 20€ na mesec za farmville radi LTE.
klik
klik2

Fif55 ::

@branc Z mojo objavo nisem ciljal nate. Se ti tukaj javno opravičujem in upam, da ni kakšne zamere :) Ampak na vse tiste, ki neprekinjeno (ne le v tej temi) pišejo kako zelo velik minus je odsotnost b20 lte frekvence v nižje cenovnih telefonih.

Če ne podpira b20, pomeni le, da ne podpira frekvence 800mhz za lte . Ni pa to ena in edina frekvenca za lte omrežje v sloveniji. Zraven 800 MHz imamo še: 900 MHz, 1800 MHz in 2600 MHz. (Res pa da, nimajo vse enake pokritosti...).

Ali ni že skoraj povsod Wi-Fi - ultimativen brezžični dostop do interneta? Na trgih, barih, šolah, podjetjih, javnih ustanovah.. Med vožnjo pa tako ne smemo uporabljati naprav, na cilju pa je v večini primerov dostopen WiFi. (Če niso javno dostopni, je res, da se je potrebno potruditi in pridobiti enkratno geslo za dostop, ki velja vse dokler, ga lastnik ne zamenja).

roberto1 ::

Vse jasno. Se popolnoma strinjam. Sam nimam sploh LTE na Telemachu, pa me res bk, ker gre H+ 10mb, kar je cifra, ki je marsikdo na adsl zunaj mest ne dosega.

Je pa vredu, da se te stvari omenjajo, ker kdorkoli si potem to stvar nabavi, jamra kao da to pa res ni vedel. Čeprav se mora vsak o stvari ki jo kupuje prej dodobra pozanimat.Ker sem sam zagovornik teh telefonov, enostavno zaradi price/value, redno opozarjam tako na pluse kot na minuse. Da ne bo izpadlo, kot da ni manjkota nabave teh telefonov. So, nekomu so bolj, nekomu manj pomembni, marsikfo pa je len in se ne pozanima, pol pa jamra in smo ga mi kao zavedli. Tako pač imamo.


Fif55 je izjavil:

@branc Z mojo objavo nisem ciljal nate. Se ti tukaj javno opravičujem in upam, da ni kakšne zamere :) Ampak na vse tiste, ki neprekinjeno (ne le v tej temi) pišejo kako zelo velik minus je odsotnost b20 lte frekvence v nižje cenovnih telefonih.

Če ne podpira b20, pomeni le, da ne podpira frekvence 800mhz za lte . Ni pa to ena in edina frekvenca za lte omrežje v sloveniji. Zraven 800 MHz imamo še: 900 MHz, 1800 MHz in 2600 MHz. (Res pa da, nimajo vse enake pokritosti...).

Ali ni že skoraj povsod Wi-Fi - ultimativen brezžični dostop do interneta? Na trgih, barih, šolah, podjetjih, javnih ustanovah.. Med vožnjo pa tako ne smemo uporabljati naprav, na cilju pa je v večini primerov dostopen WiFi. (Če niso javno dostopni, je res, da se je potrebno potruditi in pridobiti enkratno geslo za dostop, ki velja vse dokler, ga lastnik ne zamenja).
Someday never comes!

strup121 ::

zdej je ena akcija za telefon UMI Max če koga zanima, stane 73 EUR
http://www.efox-shop.com/umi-max-3gb-ra...

mat11 ::

Glede LTE b20. Če si večino časa v mestu verjetno ne bo problemov oziroma ne boš skoraj ničesar pogrešal. Če se pa dosti premikaš pa bo hitro problem. Trenutno imam nadomestni telefon, ki ne omogoča b20. Ker se dosti premikam po Sloveniji imam sedaj velike težave z dostopom do neta, velikokrat na EDGE ali pa še to ne. Prej mi je na večini teh krajev vlekel LTE. Tudi sam sem včasih mislil da je LTE brezveze, da ga ne rabim, pa se je pokazalo da je precej koristen.
mat

Pithlit ::

strup121 je izjavil:

zdej je ena akcija za telefon UMI Max če koga zanima, stane 73 EUR
http://www.efox-shop.com/umi-max-3gb-ra...

Akcija je jutri. Verjetno bo spet vsega skup 5 telefonov na voljo. Verjetno bo spet un timer kar neki. Verjetno bo spet zaloga pošla še preden so bo timer iztekel (zato ker skoz drugač cajt pokaže).
Life is as complicated as we make it...

roberto1 ::

Tu je potrebno bit hiter. Vernee Thor bo 21. - 54€, kar je za telefon, ki je dobil razmeroma dobre ocene - res a steal.
Efox ni švoh!

lp

Pithlit je izjavil:

strup121 je izjavil:

zdej je ena akcija za telefon UMI Max če koga zanima, stane 73 EUR
http://www.efox-shop.com/umi-max-3gb-ra...

Akcija je jutri. Verjetno bo spet vsega skup 5 telefonov na voljo. Verjetno bo spet un timer kar neki. Verjetno bo spet zaloga pošla še preden so bo timer iztekel (zato ker skoz drugač cajt pokaže).
Someday never comes!

Pithlit ::

Ne pomaga bit hiter če zaloga poide že preden se tebi števec do nule odvrti. Kle se gre za čisto srečo (f5-klik, rinse, repeat, ad nauseam...).
Life is as complicated as we make it...

roberto1 ::

f*****n "flash sales". Podobno kot pomoč na tehnični pomoči naših internetnih operaterjev. Čakaš na liniji 100 let, potem pa ugotoviš da dejansko samo 1 oseba dela, tako kot je tukaj vprašljivo koliko kosov dejansko imajo:)

Pithlit je izjavil:

Ne pomaga bit hiter če zaloga poide že preden se tebi števec do nule odvrti. Kle se gre za čisto srečo (f5-klik, rinse, repeat, ad nauseam...).
Someday never comes!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roberto1 ()

Pithlit ::

roberto1 je izjavil:

tako kot je tukaj vprašljivo koliko kosov dejansko imajo

Nekje med 3 pa 10. Ponavadi. V tej temi je nekdo celo nekaj dobil na ta način.
Life is as complicated as we make it...

roberto1 ::

Jaz sem dobil Pepsi P1S takrat za "bakšiš", samo jih je bilo takrat kar nekaj na voljo.
Splača se, če ti rata:), pa če si pač na lovu za telefonom.

Indijci ponavadi jamrajo v povezavi s temi "flash sale-i", mislim da je Xiaomi moral celo plačat odškodnino, ker so imeli manj naprav na zalogi,
kot so trdili. Lopovi so vsepovsod:))))

Pithlit je izjavil:

roberto1 je izjavil:

tako kot je tukaj vprašljivo koliko kosov dejansko imajo

Nekje med 3 pa 10. Ponavadi. V tej temi je nekdo celo nekaj dobil na ta način.
Someday never comes!

scipascapa ::

na vse te njihove flash sales danes "ko jih jebe" nič nimajo.

trnvpeti ::

Ocitno bo samo en model , sd821 2.35Ghz, , 5.5" 2.5D 1080p, 4070mah
- LeEco Le Pro 3 (4GB/32GB) - 269$
- LeEco Le Pro 3 (6GB/64GB) - 299$
««
106 / 132
»»