» »

PC okoli 1000EUR

PC okoli 1000EUR

1
2
»

mihibo5 ::

oemdzi je izjavil:

Pri recimo 60fpsjih sem ciljal precej slabo v primerjavi s tistem ko sem malo znižal detajle in špilal pri cca 150


Exactly my point...
Le redke grafične kartice (razen če so nad 500€) lahko poganjajo high deatiled igre z 150 FPS-ji. Tudi pri tej bo tako, če boš znižal detajle, bo veliko več FPS-ja. Predvideval okrok 120 ali pa še morda še več.


nepovem je izjavil:

Živjo,
prosil bi vas, če mi lahko svetujete glede nakupa računalnika. Namenjen bo predvsem igranju iger. Cena do 900€ oz. če že do največ 1000€.


Sedaj je vse odvisno od tvoje odločitve. Povedali smo kar smo mislili. Če ima še kdo kaj za pod razno, naj kar.

ABX ::

oemdzi je izjavil:

Sicer oko ne zaznava več razlike nad 72 FPS-jim.


Ne vem koliko zazna oko, ampak jaz recimo pri cod, farcry3, opazim razliko v odzivnosti "miške" v igri pri različnih fpsjih in to mi je pri igri najpomembneje, sploh če je streljačina ... Pri recimo 60fpsjih sem ciljal precej slabo v primerjavi s tistem ko sem malo znižal detajle in špilal pri cca 150


Kar si ti zaznal je input lag in slaba implementacija vsync-a. Drugače oko naj bi zaznalo vse do 200FPS, odvisno od posameznika in situacije, je pa to ekstrem in načeloma nad 60FPS si miren.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

m0LN4r ::

Če si dober gamer je vseeno če mašp 60 al 120 :D Se pač prilagodiš in tolko hitreje reagiraš :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

oemdzi ::

Haha :) Jah nimamo vsi wallhacka pri codu, da bi se lahko že pripravli na reakcijo, ko nas "preseneti":))
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

m0LN4r ::

maš pa ušesa ut2k4, q3 itd
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

oemdzi ::

No da ne smetimo za brezveze, naj ti detaljno razložim. Cod sem prešpilal nekaj tisoč ur( po xfire sodeč preko 5k), igral sem ga od cod1 vse do cod4, kjer sem tudi nehal. Igrali smo tudi po lanih , tako da aim in dojemanje FPS iger ni moj problem. Pri cod se sicer miškin lag še tako ne opazi, se pa opazijo druge stvari (verjetno ker je tudi smešno/unikatno narejen, recimo jumper mape, kjer si moraš fpsje dati na skripto, ker drugače nikamor ne prideš če nimaš recimo točnih 125fps :))). Pri FC3 pa med recimo 60 in 150 fpsji ni primerjave, s 60 mi sploh ni užitek igrat, verjamem pa da laikom je skorajda vseeno, meni je pa aim(merjenje) bistvo streljačin...

Glede tega kako ga slišiš in se pripraviš je to možno samo na blizu, cod pa ni stil quake, kjer se brezglavo leti po celi mapi kot recimo pri quake (no razen če public only igraš). Moje reakcije so mišljenje na razdaljo 1/2, 3/4 mape, da odreagiraš, sicer pa obstaja tudi prone(ki se na resnih igrah še kako uporablja) in ga ne slišiš pa če za tabo hodi. Če bi bilo vse tako enostavno predvidljivo bi vsi še vedno igrali s kuglično miško.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik za igre do 700€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15439094 (26460) smacker
»

Gaming PC za 700€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
555906 (4912) theBill
»

nakup novega pcja, CPU?

Oddelek: Kaj kupiti
242770 (2165) Ales47
»

Gaming PC za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7212615 (10902) gamer12345
»

Gamer PC za okrog 1100EUR

Oddelek: Pomoč in nasveti
282775 (2481) Brias

Več podobnih tem