» »

PS4

PS4

««
132 / 162
»»

mindflash ::

Refurbished...

Bye ::

Kje najceneje doboditi PS4 brezžični kontroler?

Tr0n ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Bye ::

Hvala za linke. Najceneje sem našel tlele:

https://www.sancta-domenica.hr/?sn.q=Ps...

yayo ::

39 evrov na Mimovrste z brezplačno dostavo, koliko je iz Hrvaške?

gazzelle ::

nemske igre iz mullerja...se da v ang? eni so mi rekli ja, drugi ne, prodajalke pa itak nimajo pojma

Gapi182 ::

odvisno od igre čist. Sem kupil že nešteto iger za različne konzole v Avstriji z nemško embalažo. Večinoma so bile vse z opcijo angleškega jezika, sem pa tud naletel na par takih ki so bile samo v nemščini.

Bye ::

yayo je izjavil:

39 evrov na Mimovrste z brezplačno dostavo, koliko je iz Hrvaške?

Brezplačna dostava na območju Hrvaške; za ven ne vem, če sploh pošiljajo; sam bom itak prevzel pri njih.

opeter ::

gazzelle je izjavil:

nemske igre iz mullerja...se da v ang? eni so mi rekli ja, drugi ne, prodajalke pa itak nimajo pojma


Če gre za konzolne igre, potem bo večina delovala v angleščini. Se pa seveda najdejo izjeme. Moraš preverit tudi na sami škatli. Včasih znajo bi gor pametne informacije.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

less ::

Zdravo

Na novo sem lastnik PS4 in me zanima za katerijo regijo priporočate, da si ustvarim primary račun, US ali UK?
Zanima me še kako je s kupovanjem PSN gift kartic, kje jih je najlažje s paypalom kupiti za US oz. UK? Kakšne imate izkušnje z G2A ali podobnimi stranmi glede tega?

Hvala za odgovore

Tr0n ::

less je izjavil:

Na novo sem lastnik PS4 in me zanima za katerijo regijo priporočate, da si ustvarim primary račun, US ali UK?

Jaz imam na SI, US in DE. Baje se splaca tudi Kanada. :)

less je izjavil:

Zanima me še kako je s kupovanjem PSN gift kartic, kje jih je najlažje s paypalom kupiti za US oz. UK? Kakšne imate izkušnje z G2A ali podobnimi stranmi glede tega?

Kupujem na US amazonu.

Gregex ::

Kanada in US sta tu tu, minimalna razlika. Zadnje čase pa Indonezija, čeprav je v zadnjih tednih tečaj eura nekoliko padel proti njihovi rupiji. RDR 2 preorder me je npr. prišel samo 42,81€. Je čist odvisno od akcije do akcije, Indonezija ima dostkrat tudi še kako kodo za 10% ali celo 20% off in če ujameš se res splača.

scipascapa ::

denisbegood ::

Je plasma ok za ps4pro?

Tr0n ::

Zakaj ne bi bla? :)

scipascapa ::

Dark Souls Remastered @ The Game Collection - GBP15.95 (PS4)

Gregex ::

PS+ December:
SOMA (PS4)
Onrush (PS4)
Steredenn (PS3)
Steins;Gate (PS3)
Iconoclasts (PS Vita + PS4)
Papers, Please (PS Vita)

miraldi ::

Kakšne slušalke za PS4? Nvm zakaj od PCja ne delajo preko USBja..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

scipascapa ::

Berserker ::

Folk, zanima kateri budged tv bi bil najbolj primeren za igranje ps4? Največ bi dal tam okoli 800€.

Tr0n ::

PS4 standard/slim ali pro? Za standard katerkoli TV, ki laufa na 1080p. Za pro pa najcenejsi 4k TV. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Reaper ::

Čisto vsak ne bo nujno dober, malo po spletu pogledaj kateri tvji imajo nizek input lag, če imajo visokega je lahko vidna razlika / zakasnitev med akcijami na gamepadu in sliko na tv-ju. Jaz imam sony kdl50w828b, star 4 leta, takrat je imel najnižji input lag na trgu oz. med najnižjimi, deluje bp.

scipascapa ::

Berserker ::

Tr0n je izjavil:

PS4 standard/slim ali pro? Za standard katerkoli TV, ki laufa na 1080p. Za pro pa najcenejsi 4k TV. :D


Za proja ja. Pač primarno bi bil za gaming.

Nekaj takšnega:

https://www.mimovrste.com/smart-tv/tcl-...

scipascapa ::

hafo123 ::

Koliko so ponavadi dolge demo igrice za PS4?
Odigraš prvo stopnjo in potem je konec?

ufek ::

Ja, včeraj sem Detroit: Become Human sprobal, en segment je za odigrat. Nimajo pa vse igre demota na voljo..

mancini ::

Kje kupiti ugodno PS4 v mesecu decembru
bodo kake akcije ali so že

romex ::

najceneje ima goblin 269e - 500gb slim, ceneje nisem nikjer našel

Tr0n ::

Black friday si zamudo, so meli po 200 EUR. Mogoce bo kaj za bozic/novo leto. Pac, redno spremljal cene. :)

rs1975 ::

Tale Sony me je hitro speljal na tanek led. Ob nakupu PS4 sem aktiviral 14-dnevo brezplačno naročnino na PS+.

Brezplačna naročnina mi je včeraj potekla, danes pa sem preko Paypala dobil info o plačilu 1-mesečne naročnine za 7,99 EUR. Ko sem šel podrobno gledati PS+ račun, sem našel podatek, da je po defaultu naštimano avtomatično podaljšanje naročnine, tega podatka seveda ob aktivaciji 14-dnevne naročnine seveda nisem dobil.

Paypal sem imel vpisanega še od prej, ko sem kupil neke igrice še za PS3.

Imam dve vprašanji:
- bom kaj dosegel, če na Paypal odprem dispute za tole? Naročnine niti ne rabim...
- v primeru plačila PS+ si iz PS storea potegnem brezplačne igrice, ki so na voljo za ta mesec. V primeru, da potem naročnine ne podaljšam - ali mi te igrice ostanejo ali se mi deaktivirajo (brišejo)?

romex ::

Nič ne boš dosegel. Igre ti ostanejo v libraryu, vendar jih lahko inštaliraš & igraš samo kadar imaš plačan ps plus.

scipascapa ::

to je tvoja krivda: rs1975, ne njihova. Lepo skenslaš in si sam kupiš. Če imaš slovenski PSN račun, pa moje sožalje.
Če bi imel UK & US & CDN, imaš skoz akcije.

Zgodovina sprememb…

hafo123 ::

Igre (kupljene z 75% popustom z PS+), ki sem jih jaz kupil ko sem imel PS+ aktiviran na PSN SLO še danes delujejo BP čeprav nimam več PS+.
Nimam pa nobene igre , ki bi bila free preko PS+.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hafo123 ()

rs1975 ::

Hvala za info. Imam sicer kreiran tudi US account, ker sem tam kupul The Last of Us, ki je bila ful poceni. Naročnine pa nimam nikjer, no razen sedaj na SLO za en mesec.
ČE se slučajno odločim za naročnino. Kje najceneje dobiti letno naročnino? Za SLO sem videl, da je bila akcija 48 EUR, se dobi za UK ali US kaj ceneje oz. za isto ceno? ČE je ista cena, je potem verjetno bolj smiselno vzeti naročnino v UK ali US...

YesMan ::

Počakaj do božiča. Ponavadi je takrat akcija za 40-45€/$ na samem PS Store-u.

filip007 ::

Katera Yakuza igra je dobra, sem probal Kiwami, pa je bolj tako. Tisto je kar smešno, ko lahko nekoga nabiješ s kolesom ali reklamnim panojem.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Tr0n ::

To so vse Yakuza igre. :) 0 je cool.

YesMan ::

filip007 je izjavil:

Katera Yakuza igra je dobra, sem probal Kiwami, pa je bolj tako. Tisto je kar smešno, ko lahko nekoga nabiješ s kolesom ali reklamnim panojem.


Kiwami je solidna, ampak vseeno najslabša v franšizi. Zero je precej boljša. Kiwami 2 pa 6 sta tudi baje zelo dobri, vendar teh dveh še nisem igral.

St235 ::

Dispute lahko odpreš, po možnosti čim prej in v večini primerov dobiš povrnjen denar. Ni pa nujno, odvisno je do tega koliko si koristil storitve, ampak Američani take stvari praviloma odobrijo. Stestirano pri deezerju, amazon prime in googlu.

brezplačne igre imaš samo dokelr je naročnina, kar kupiš s popustom pa ostane.

iceman3 ::

mancini je izjavil:

Kje kupiti ugodno PS4 v mesecu decembru
bodo kake akcije ali so že


PS4 dost ugodno se mi zdi.
The knowledge is the only true power!

Trupl0 ::

rs1975 je izjavil:

Tale Sony me je hitro speljal na tanek led. Ob nakupu PS4 sem aktiviral 14-dnevo brezplačno naročnino na PS+.

Brezplačna naročnina mi je včeraj potekla, danes pa sem preko Paypala dobil info o plačilu 1-mesečne naročnine za 7,99 EUR. Ko sem šel podrobno gledati PS+ račun, sem našel podatek, da je po defaultu naštimano avtomatično podaljšanje naročnine, tega podatka seveda ob aktivaciji 14-dnevne naročnine seveda nisem dobil.

Paypal sem imel vpisanega še od prej, ko sem kupil neke igrice še za PS3.

Imam dve vprašanji:
- bom kaj dosegel, če na Paypal odprem dispute za tole? Naročnine niti ne rabim...
- v primeru plačila PS+ si iz PS storea potegnem brezplačne igrice, ki so na voljo za ta mesec. V primeru, da potem naročnine ne podaljšam - ali mi te igrice ostanejo ali se mi deaktivirajo (brišejo)?


Lepo piše:"You will need a credit/debit card or PayPal registered to your account to purchase this subscription. At the end of your 14 day free trial, this subscription will automatically roll into a paid-for ongoing subscription with a recurring monthly subscription fee of €7.99 which will be deducted from your wallet. If you want to prevent this, you can cancel your subscription prior to the end of the free 14 day trial period. Expand this section for further details."

Drugi stavek pod opisom na playstation store strani.
If you are going through Hell, keep going !

hafo123 ::

Ali ima kdo Playstation tv? Sin ima PS4 v svoji sobi in igra igrice na manjšem televizorju.
V dnevni sobi pa imamo večji 4K tv in bi radi tudi na njem igrali igrice ne da bi prestavljali cel PS4.
Ali se lahko na Playstation tv poveže več kontrolerjev (družinsko igranje igric)?

cordoba ::

Jst ga imam. Lahko se prijavis na ps tv preko remote play, ce je drug kontroler v dosegu ps4, pa se Jih lahko potem dejansko prijavi, kolikor imas racunov.
Ga kar dosti uporabljam, je pa malo lega in slika je pac slabsa, je pa se vedno ok.

GregiB ::

Je igral kdo Gran Turismo Sport s VR očali in volanom? Je za kej? Razmišljam, da bi nabavil Logitechov G29, a me mal nazaj drži to, da bi naj v kratkem prišel ven PS5, pa ponavadi volani niso navzgor kompatibilni
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

St235 ::

kmalu je relativen pojem. Kar se pa kompatibilnosti tiče pa so top range volani praviloma kompatibilni. G29 dela tako na ps3 kot 4

GregiB ::

St235 je izjavil:

kmalu je relativen pojem. Kar se pa kompatibilnosti tiče pa so top range volani praviloma kompatibilni. G29 dela tako na ps3 kot 4
Navzdol ja, navzgor pa... ne vem. Za PS3 sem imel logitechov volan Driving Force GT pa sem ga lahko ob izidu PS4 prodal za drobiž...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Ghost007 ::

GT Sports VR mode podpira samo solo challenges. Stran vržen denar.
Volani na konzolah praviloma res izgubijo podporo, da lahko nov kos hardwarea prodajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

St235 ::

GregiB je izjavil:

St235 je izjavil:

kmalu je relativen pojem. Kar se pa kompatibilnosti tiče pa so top range volani praviloma kompatibilni. G29 dela tako na ps3 kot 4
Navzdol ja, navzgor pa... ne vem. Za PS3 sem imel logitechov volan Driving Force GT pa sem ga lahko ob izidu PS4 prodal za drobiž...


enako, to je vendno loto, sam čakat naslednja 3-4 leta na ps5 je pa dolga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

dukaric1991 ::

««
132 / 162
»»