» »

PS4

PS4

««
111 / 162
»»

scipascapa ::

to vem, samo za foro da sprobam na pcju :)

pcxps2 dela k urca.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

Jerry

https://news.mueller.si/a/a.aspx?A8AAuH...

ODLICNO! Pa se 2 controllerja. Tole se bo kar kupilo :). Samo vprasam kako je z garancijo.

yayo ::

ps3 ftw! počasi (zelo počasi) končujem The Evil Within 1 na pcju, potem pa Ni No Kuni na ps3.

scipascapa ::

jerry: čisto normalno, brez težav bo.

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

jerry: čisto normalno, brez težav bo.

Potem pa samo se upat da jih ne zmanka :)

scipascapa ::

piše do 26.11

tako da pejt jutr iskat ne.

d0rK ::

Koliko je sploh 500GB placa na PS4? Za koliko iger?

al1976 ::

amazon uk ima danes proja z fifo 2018 in cod wwii za 300 funtov.

scipascapa ::

al1976:
In stock.
These items do not ship to your selected location.

https://www.shopto.net/video-games/ps4/...

Zgodovina sprememb…

abyssus ::

d0rK je izjavil:

Koliko je sploh 500GB placa na PS4? Za koliko iger?


Jaz ne priporočam 500GB, ker načeloma to pomeni instant brisanje. Govorim iz izkušenj. GTA 5 in Black Ops 3 s Season Pass mi zasedata polovico tega diska.

Je pa treba omenit, da je upgrade enostaven pa še garancije ti ne vzame, tako da lahko kadarkoli upgradaš.

Jerry000 ::

Jaz imam 500GB in je vrh glave. Itq mam gor igre ki jih igram trenutno, tistih ki pa ne igram jih pa tudi ne potrebujem gor. Tako da so tam 2-3 inštalirane.

d0rK je izjavil:

Koliko je sploh 500GB placa na PS4? Za koliko iger?

Odvisno od iger. Recimo računaj 60GB na igro...nekatere so potem manj nekatere več

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

d0rK ::

Ok, kje lahko clovek sploh stestira kakšen PS4 v Lj? Zaenkrat mi je samo všeč ideja, nisem pa siguren če se bom kot PCjaš lahko namvadil na kontroler.

Nekako pa gledam potem 1TB slim model, ker imam 1080p TV.

Jerry000 ::

d0rK je izjavil:

Ok, kje lahko clovek sploh stestira kakšen PS4 v Lj? Zaenkrat mi je samo všeč ideja, nisem pa siguren če se bom kot PCjaš lahko namvadil na kontroler.

Nekako pa gledam potem 1TB slim model, ker imam 1080p TV.

Pri frendu? To kar te skrbi je nekako...nesmiselno. Če boš samo stestiral ne boš dobil izkušnje. Navadit na controller rabiš 1h. Odvisno od igre. Sam sem PCjaš in sem letos prvič nabavil PS4 aprila (sedaj gledam za PS4 za brata). Prva igra je bila GTA5, navadil sem se v 1h. Kasneje druga igra je bila Doom. Navadil sem se na FPS z controllerjem tam...1 dan da sem bil dokaj suveren. Po 1 tednu sem že streljal za šalo. Če boš igral MP, se pripravi na malo več navajanja in privajanja. SP igre pa brez panike pa problemov. Ni controller tak bav bav, ne grize ;)

ciki57 ::

Se da kje testirati PS VR?

kuvanasarma ::

Reaper je izjavil:

trenutno je na amazon.com US PS+ za 34€. Jaz vedno jemljem za US regijo.


Hvala!
Pa je treba kaj pazit na verzijo?

Reaper ::

Verzijo česa imaš v mislih?

Ena stvar je, da če na PS4 uporabljaš več računov iz različnih regij kot jaz (US, UK, CA,...) si za primarni račun na konzoli nastaviš račun, ki ima PS+ naročnino se pravi v mojem primeru je to US račun. Igre ki jih dobim preko PS+ ali kupim na US PSN trgovini potegneš dol z US računom in jih normalno igraš na UK računu. Paziti moraš, če si igro kupil v US trgovini da morebitne DLC-je kupiš tudi tam, ker so DLC-ji regijsko zaklenjeni.

Primer, imam BF1 na US računu. Premium sem kupil na US računu zaradi regije, igro igram na UK računu ker imam tam vse prijatelje in je to bil na sploh moj prvi PSN račun. Na UK računu mi tako normalno deluje online igranje, za kar je potreben PS+, ker ga dobi od US računa, ki je primarni. Igro in DLC imam iz enake regije in oboje uporabljam na računu iz druge regije.

Za račune, ki nimajo PS+ kot ga ima primarni račun konzole, velja samo online igranje, ostale ugodnosti PS+ pa ne, recimo ne moreš iti z US PS+ na UK računu v UK PSN trgovino in pričakovati, da tam kupiš igro po ceni za PS+ naročnike, to lahko storiš samo v US PSN trgovini.

Fizične igre, ki jih kupiš so prav tako prišle iz neke regije, zdaj nisem 100 % ampak predvidevam, da je potrebno za omenjene igre DLC-je kupovati iz ustrezne trgovine. Je EU PSN store enoten trg in je vseeno če se DLC kupi na SI trgovini ali DE trgovini ali ne? To bo moral nekdo odgovorit, ki je to že probal, jaz nimam te izkušnje, še :)

Če je igra US, DLC pa UK vem da ne gre, sem zadnjič probal ko je bil na UK trgovini Premium za SW Battlefront zastonj, igro imam pa digitalno na US računu.
Upam da je dovolj jasno drugače pa še vprašaj.

Jerry000 ::

Ker imaš US račun in PS+ vezan na US...ali je kakšen restriction za igranje? Recimo si vezan samo na US ali lahko tudi na EU serverjih igraš?

Lizzy ::

to da bi šla emulirat Demon soul na PC pa sem tudi že gledala da bi naredila, imam i7, nividia geforce grafično gtx serio, ddr5 16GB ram, ssd+hdd kombiniran, tako da če mi je do sedaj vse lepo poganjalo, bi moralo tudi to iti, kajti deamon souls še nisem igrala, in je ta igra v bistvu kolikor slišim izhodišče za vse souls igre ki sem jih igrala, tako da bi vsekakor rada dobila tudi to izkušnjo, neki sem že gledala kako emulirati ps3 sam tisto kaj sem ji jaz naložila gor na pc, mi ne dela, tako da moram še malo poizvedeti kako točno nastaviti to zadevo :O

taddeo ::

d0rK je izjavil:

Ok, kje lahko clovek sploh stestira kakšen PS4 v Lj? Zaenkrat mi je samo všeč ideja, nisem pa siguren če se bom kot PCjaš lahko namvadil na kontroler.

Nekako pa gledam potem 1TB slim model, ker imam 1080p TV.


Pojdi v Big Bang ali pa Hervey...mogoče imajo kaj priklopjeno...

na konzolah pozabi igranje fps iger z kontrolerjem, ker je mučno in ja kakorkoli obrneš je tipkovnica+miš najboljša opcija!Predvsem miška pri kateri lahko v trenutku spreminjaš dpi (si prej programiraš) in si v vlogi snajperista znižaš...pobereš drugo orožje dvigneš dpi z hitrim izborom...tuki ko se dokaj navadiš na konzolah igrat fps je še vedno daleč od omenjenega.

vse ostalo se dobro igra na kontroler rabiš nekaj dni da se navadiš..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: taddeo ()

Jerry000 ::

taddeo je izjavil:

d0rK je izjavil:

Ok, kje lahko clovek sploh stestira kakšen PS4 v Lj? Zaenkrat mi je samo všeč ideja, nisem pa siguren če se bom kot PCjaš lahko namvadil na kontroler.

Nekako pa gledam potem 1TB slim model, ker imam 1080p TV.


Pojdi v Big Bang ali pa Hervey...mogoče imajo kaj priklopjeno...

na konzolah pozabi igranje fps iger z kontrolerjem, ker je mučno in ja kakorkoli obrneš je tipkovnica+miš najboljša opcija!Predvsem miška pri kateri lahko v trenutku spreminjaš dpi (si prej programiraš) in si v vlogi snajperista znižaš...pobereš drugo orožje dvigneš dpi z hitrim izborom...tuki ko se dokaj navadiš na konzolah igrat fps je še vedno daleč od omenjenega.

vse ostalo se dobro igra na kontroler rabiš nekaj dni da se navadiš..

Spet en in isto :). Ni mučno, je pa težje. Jaz sem 20 let PCjaš in sem po 2 tednih igral Doom za šalo (SP). Je pa res da MP igre potrebuješ malo več "treninga". Ampak its all fun and games. Navadiš SE, enako je za konzolaše ki so elo življenje nabijal konzolo potem pa gredo FPS igrat na miš...ne bo od začetka pro ratal...rabil bo malo da se navadi. Ni bav bav ;)

opeter ::

d0rK je izjavil:

Koliko je sploh 500GB placa na PS4? Za koliko iger?


Povprečna velikost današnjih AAA iger je nekje med 20 in 70 GB. Na PC-ju celo več.
So pa tudi na PS4 posebnosti, nekatere igre dosežejo 100 GB oz. več.

Zanimivo branje na to temo:
http://www.gamesradar.com/biggest-ps4-i...

Tu pa imaš celoten seznam iger na PS4 s prikazom velikosti zavzetega prostora:
https://www.finder.com/complete-list-pl...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Gogyto ::

Ne vem kaj sanjate glede FPS in konzol. Sam sem tudi vrsto let igral pucačine na PC, pa mi ni bil nikoli problem, ko sem prešaltal na PS. Kontroler je majka in ni čudno, da so se sčasoma preselili tudi na PCje. Roko na srce, FPS je na PCju bolj fer, če lahko tako rečem, saj kombinacija miš + keyboard loči vrhunske playerje od dobrih; daleč pa od tega, da je FPS na konzolah apn. Ponavadi imajo vsi FPS na konzolah lock-on mode po defaultu in ti muho namontira na sovraga sam, če si le približno obrnjen v pravo smer... Seveda je temu prilagojen tudi tempo igre in vglavnem s takim načinom nasprotnika ne boš pokončal z enim strelom. LAhko pa tudi tudi izvajaš skill shote, ki zopet z veliko vaje ločijo zrno od plevel in se poslužuješ natančnih nameritev, kjer, denimo, head shot pomeni direktno smrt iz prve brez da bi sovrag vedel, kaj ga je doletelo... Seveda head shot ne pade iz lock-on modea ampak je treba uporabit dodaten knof, kjer potem meriš sam.

Je pa kontroler zelo naravna stvar in še tak levak ga ima za katerikoli špil hitro v malem prstu in si brez tega ne zna zamislit igranja.

mateii ::

https://www.shopto.net/video-games/ps4/...

tole varianto gledam in "prosim" za pomoč pri odločitvi.
Doma imam bel ps4 (prva verzija kjer je bil vključen destiny) 1 tb, in me nekako tale ponudba kr mika za 360EUR. Doma imam tudi že nekaj časa 4k tv, ampak me zanima ali se mi splača menjat sploh? Je opazna razlika fejst? Naložba za nekaj časa? 360EUR verjamem da je verjetno vredu cena z 2 igrama?
Seveda bi starega prodal...verjetno so cene nekje okoli 200EUR, nisem še nič gledal sicer...
Ja ja vem, predn me kdo popluva poglej si video, zanima me v praksi, če je kdo nardil dejasnki upgrade...je vredno...tak osebno mnenje me zanima

Za kakršen koli nasvet se vnaprej zahvaljujem ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mateii ()

opeter ::

@mateii, shopto.net pošlje elektroniko izven UK?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

taddeo ::

Gogyto je izjavil:

Ne vem kaj sanjate glede FPS in konzol. Sam sem tudi vrsto let igral pucačine na PC, pa mi ni bil nikoli problem, ko sem prešaltal na PS. Kontroler je majka in ni čudno, da so se sčasoma preselili tudi na PCje. Roko na srce, FPS je na PCju bolj fer, če lahko tako rečem, saj kombinacija miš + keyboard loči vrhunske playerje od dobrih; daleč pa od tega, da je FPS na konzolah apn. Ponavadi imajo vsi FPS na konzolah lock-on mode po defaultu in ti muho namontira na sovraga sam, če si le približno obrnjen v pravo smer... Seveda je temu prilagojen tudi tempo igre in vglavnem s takim načinom nasprotnika ne boš pokončal z enim strelom. LAhko pa tudi tudi izvajaš skill shote, ki zopet z veliko vaje ločijo zrno od plevel in se poslužuješ natančnih nameritev, kjer, denimo, head shot pomeni direktno smrt iz prve brez da bi sovrag vedel, kaj ga je doletelo... Seveda head shot ne pade iz lock-on modea ampak je treba uporabit dodaten knof, kjer potem meriš sam.

Je pa kontroler zelo naravna stvar in še tak levak ga ima za katerikoli špil hitro v malem prstu in si brez tega ne zna zamislit igranja.


bi pa blo zanimivo videt multiplayer fps zvrst, konzolaši proti pc-jašem :-)

Gogyto ::

taddeo je izjavil:



bi pa blo zanimivo videt multiplayer fps zvrst, konzolaši proti pc-jašem :-)


Hehe, definitivno. Zanimiv duel.8-)

Sick ::

Zdravo, kje se trenutno dobi najcenejši GT Sport in pa 1 letno naročnino?

4knative ::

Temu lock-on modu s katerim na kontrolerju na hitro postaneš vrhunski igralec pravimo na PC-ju aim bot. Spada pa v kategorijo nedovoljenih pripomočkov oz. goljufij. 8-)

Reaper ::

Jerry000 je izjavil:

Ker imaš US račun in PS+ vezan na US...ali je kakšen restriction za igranje? Recimo si vezan samo na US ali lahko tudi na EU serverjih igraš?


Ne, nisem opazil takšnih omejitev. Bf1 ti omogoča, da sam izbereš poljubno regijo oz. regije strežnikov na katerih želiš igrati. Na voljo imaš celi svet.

Gogyto ::

4knative je izjavil:

Temu lock-on modu s katerim na kontrolerju na hitro postaneš vrhunski igralec pravimo na PC-ju aim bot. Spada pa v kategorijo nedovoljenih pripomočkov oz. goljufij. 8-)


Ja, vendar, če je to default za vse, potem verjetno ni goljufija.:)

Kot rečeno - tole je pač ena od stvari, ki je prilagojena kontrolerju.

z3ro ::

4knative je izjavil:

Temu lock-on modu s katerim na kontrolerju na hitro postaneš vrhunski igralec pravimo na PC-ju aim bot. Spada pa v kategorijo nedovoljenih pripomočkov oz. goljufij. 8-)

O čem ti govoriš? Noben lock-on mod ne obstaja, obstaja pa aim assist, brez katerega bi bilo igranje smešno, saj bi bilo aimanje premikajoče tarče nočna mora marsikoga :D

Gogyto ::

Sick je izjavil:

Zdravo, kje se trenutno dobi najcenejši GT Sport in pa 1 letno naročnino?


GT sport pomoje kar na PS store. Imajo od danes black friday popust - 30 EUR.

4knative ::

Frajerji, ne bo nihče počakal na black friday ali na cyber monday? Zgleda že tako.

Zvezdica27 ::

lp,

par tednov nazaj sem napisal, da bo navadni ps 200, pro pa 300. Zdaj smo blizu. Še malo.

Jaz bom po moje navadnega vzel, ne vem no, mam samo 1080 tv...

zz

4knative ::

Kera dirkačina se zdaj splača vzet? GT Sport za 30 eur? Project Cars 2 je jača igralnost? Meni se zdi GT Sport nekoliko počasna igra. Kaj pa Driveclub? Dirt4? F1? Ali pa kar vse? :D

opeter ::

GRID Autosport?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Temu lock-on modu s katerim na kontrolerju na hitro postaneš vrhunski igralec pravimo na PC-ju aim bot. Spada pa v kategorijo nedovoljenih pripomočkov oz. goljufij. 8-)

Saj ni tako hud lock-on kot aimbot. Moraš vseeno kar dosti namerit.

Reaper je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ker imaš US račun in PS+ vezan na US...ali je kakšen restriction za igranje? Recimo si vezan samo na US ali lahko tudi na EU serverjih igraš?


Ne, nisem opazil takšnih omejitev. Bf1 ti omogoča, da sam izbereš poljubno regijo oz. regije strežnikov na katerih želiš igrati. Na voljo imaš celi svet.

Potem se pa splača men, ko imam SLO račun narediti US oziroma tam kjer je najcenejši PS+ in vezat na SLO račun, da imam US račun za MP

4knative je izjavil:

Frajerji, ne bo nihče počakal na black friday ali na cyber monday? Zgleda že tako.

Saj res, kdaj je pa cyber monday?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

4knative ::

4knative je izjavil:

Kera dirkačina se zdaj splača vzet? GT Sport za 30 eur? Project Cars 2 je jača igralnost? Meni se zdi GT Sport nekoliko počasna igra. Kaj pa Driveclub? Dirt4? F1? Ali pa kar vse? :D


Micro Machines?

Tr0n ::

Black Friday Sale

Med drugim:

Uncharted: The Lost Legacy -- $19.99
Horizon Zero Dawn -- $19.99
Yakuza 0 -- $29.99
Wolfenstein(R) II: The New Colossus™ -- $29.99
Persona 5 -- $24.99

scipascapa ::

skoraj vse dobiš realno za podobno ali rahlo višjo ceno.
wolfija ima recimo game steelbook za 30 funtov, persono 5 sem videl za 30 funtov, yakuzo 0 za 22 funtov ipd...niso baš neke ekstra hude akcije.

Tr0n ::

30 GBP? To je 34 EUR, 30 USD je pa 25 EUR, torej 9 EUR razlike. :)

scipascapa ::

25 = 25 nič prodaje
34 = preigraš 25 prodaja = 9 €

ogromno razlike :)

Tr0n ::

Ok, ampak govorima o nabavni ceni. Napisal si "niso baš neke ekstra hude akcije", ceprav to ocitno ne drzi, ker so najcenejse cene trenutno. :)

scipascapa ::

4knative ::

Še enkrat sprašujem za najboljšo drkačino leta 2017 (glasovanje pod zaporedno številko):
1. GT Sport
2. Project Cars 2
3. Micro Machines :)
4. Driveclub
5. Dirt 4
6. F1 2017
7. Need for Speed Payback
8. Trackmania Turbo

Gogyto ::

4knative je izjavil:

Še enkrat sprašujem za najboljšo drkačino leta 2017 (glasovanje pod zaporedno številko):
1. GT Sport
2. Project Cars 2
3. Micro Machines :)
4. Driveclub
5. Dirt 4
6. F1 2017
7. Need for Speed Payback
8. Trackmania Turbo


Verjetno F1 2017. Ki pa se je ne lotevaj, če boš nedeljski šofer, ker je dejansko že prava simulacija in gre v nulo z nastavitvami avtomobila, spoznavanjem prog in kar je tega..
Ostaneta Project Cars 2 in GT Sport in jaz osebno izbiram med tema dvema.. Bolj se nagibam k Project Cars 2 in me zaenkrat tudi nižja cena GT SPort še ni čisto prepričala, da bi se odločil za slednjega... Ne vem, demo me ni prepričal. Project Cars si lastim, in je zgolj to razlog, da še nisem odkartal za dvojko... :)

opeter ::

Tu je en podoben seznam:

Best racing games on PS4 2017
http://www.alphr.com/games/1003356/best...

Kaj pa kakšna arkadna dirkačina v smislu Blur, Split/Second Velocity, Ridge Racer, Burnout, starejši NFS-ji ... kaj takega ne obstaja za PS4?

Edino, kar sem našel je prihajajoči Onrush:
https://blog.us.playstation.com/2017/10...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

springfield ::

Gogyto je izjavil:

4knative je izjavil:

Še enkrat sprašujem za najboljšo drkačino leta 2017 (glasovanje pod zaporedno številko):
1. GT Sport
2. Project Cars 2
3. Micro Machines :)
4. Driveclub
5. Dirt 4
6. F1 2017
7. Need for Speed Payback
8. Trackmania Turbo


Verjetno F1 2017. Ki pa se je ne lotevaj, če boš nedeljski šofer, ker je dejansko že prava simulacija in gre v nulo z nastavitvami avtomobila, spoznavanjem prog in kar je tega..
Ostaneta Project Cars 2 in GT Sport in jaz osebno izbiram med tema dvema.. Bolj se nagibam k Project Cars 2 in me zaenkrat tudi nižja cena GT SPort še ni čisto prepričala, da bi se odločil za slednjega... Ne vem, demo me ni prepričal. Project Cars si lastim, in je zgolj to razlog, da še nisem odkartal za dvojko... :)

F1 2017 lahko tudi vozis kot nedeljski voznik. Ni velike razlike s PCars 2, kar se tice tezavnosti voznje. PCars 2 ima sirsi nabor prog in avtomobilov (predvsem razlicne kategorije). GT Sport (beta) pa tudi mene ni preprical. Sta pa GT Sport in F1 2017 trenutno znizana na PS Storu.

krefi ::

https://www.game.co.uk/en/playstation-p...
pozdravljeni zanima me ce je potrebno ob narocilu psja placati kasen davek?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s
««
111 / 162
»»