» »

PS4

PS4

««
93 / 162
»»

matobeli ::

Zamudil sem akcijo v BB z PS4 slim za 200eur.

A se še kje dobi za kakšen tak denar?

grandioso74 ::

poglej oglase, bolha, konzolko, acs sony,,,,

acs sony
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

daviiiiid97 ::

mam en uprašanje.nikol še nism meu ps-ja in se nespoznam nato in zdej nameravam kupt ps4 in me zanima če igrce lahko kupš samo v obliki CD-ja al se da tut prek kksnga programa kokr na racunalniku (origin, steam...)
hvala

drvo ::

Sony ima svojo trgovino, ki jo zaženeš preko ps4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

daviiiiid97 ::

aha hvala. a so cene iste kokr pa ce kups cd al je kej cenej?

drvo ::

Različno, imajo pa akcije podobno kot steam in če si kupiš članarino ( mesečno!3-mesečno, letno), ki jo rabiš, če želiš igrati igre preko spleta, imaš ponavadi še dodatne popuste in vsak mesec 3 zastonj igre, ki jih imaš v lasti dokler ti ne poteče naročnina.

PlayGamesi ::

matobeli je izjavil:

Zamudil sem akcijo v BB z PS4 slim za 200eur.

A se še kje dobi za kakšen tak denar?


Nov 209e kos 3letna garancija ....če boš še rabil!
ali ps4 slim 500gb novo in 5x igre rebljene določene nove 259eur..

scipascapa ::

kok imaš p4 pro najcenejšo/racionalno varianto?

PlayGamesi ::

scipascapa je izjavil:

kok imaš p4 pro najcenejšo/racionalno varianto?


Maš kej zame ps3 karkoli, čim več robe prosim...., pa 10x sm te povabu še na kofe, ti pa po mne udrihaš ajme no....sej si dec, sej nisi baba??

scipascapa ::

Ok, potem pa nič, hvala :) Bomo preživel.

PlayGamesi ::

scipascapa je izjavil:

Ok, potem pa nič, hvala :) Bomo preživel.


Brez kave?? jst sm te sm ?? če imaš kaj ceglov zame, da ti nardim huudo ceno, če nimaš, kar lahk uredim je kos 299e, ali 349e pa 5letna garancija...

4knative ::

Jaz če bi bil biznismen bi ponujal 10 let garancije za 100 eur doplačila in potem ko pridejo reklamacije bi povedal, da je vlaga notri in garancija ne velja. Razmisli o tej ideji. Prodaš enih 500 garancij in je to 50 jurjev čistega. Greš lepo po novi avto in je to to.

abyssus ::

Se ne splača jemat 10 let garancije, ker v tem času prileti novejša generacija konzole. :P

PlayGamesi ::

4knative je izjavil:

Jaz če bi bil biznismen bi ponujal 10 let garancije za 100 eur doplačila in potem ko pridejo reklamacije bi povedal, da je vlaga notri in garancija ne velja. Razmisli o tej ideji. Prodaš enih 500 garancij in je to 50 jurjev čistega. Greš lepo po novi avto in je to to.


En mini problem je, noben v slo razen uvozniki, ne more rečt je to s konzolo ali ono, niti jaz, niti nobena privat trgovina ali serviser, le uradni lahko to naredi, in vse ostalo za potrošnika ne drži, se pravi če vam kdo prodaja buće si sam sebi škodo dela ali korist če je potršnik neveden .., oz za razlago da se razume, je treba dobit uradni štempel od uvoznika in on opis napake, vse ostalo če vam nekdo reče je to ali ono, in če da svojih 100 štampilk ne drži, žal pa potrošniki ne vejo vseh svojih pravic, je pa zelo fer da se jim to ne laže itd...

abyssus je izjavil:

Se ne splača jemat 10 let garancije, ker v tem času prileti novejša generacija konzole. :P


Zakaj ne? Si kupil ps4 2k14-15 model, si dal po garancijo čez 3leta in si dobil nov ps4 novejši slim model, če je garancija priznana, se pravi če je le mal sreče lahk dobiš novejši model, če imaš dalšo garancijo.

Zgodovina sprememb…

Marix ::

Zdravo, jaz se zanimam za nakup PS4 pro, samo ne vem a bi še raje počakal, da pride Xbox One X ven, da bo mogoče cena še malo padla... PlayGamesi za kolki bi lahko dobil pri tebi ps4 pro trenutno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marix ()

note3 ::

Marix je izjavil:

Zdravo, jaz se zanimam za nakup PS4 pro, samo ne vem a bi še raje počakal, da pride Xbox One X ven, da bo mogoče cena še malo padla... PlayGamesi za kolki bi lahko dobil pri tebi ps4 pro trenutno?


Vzemi ps4 pro pa prosim ne mi primerjat ps4 pro pa xbox one x kaj ti bo mocnejsa konzola ko ni iger oz eksulziv.

Jerry000 ::

note3 je izjavil:

Marix je izjavil:

Zdravo, jaz se zanimam za nakup PS4 pro, samo ne vem a bi še raje počakal, da pride Xbox One X ven, da bo mogoče cena še malo padla... PlayGamesi za kolki bi lahko dobil pri tebi ps4 pro trenutno?


Vzemi ps4 pro pa prosim ne mi primerjat ps4 pro pa xbox one x kaj ti bo mocnejsa konzola ko ni iger oz eksulziv.

Zakaj ne primerjat? Čist legit primerjava. Vsaka ma svoje prednosti in slabosti, naj se sam odloči in kaj mu najbolj ustreza. Lahko pa povem da imam PS4 zaradi nekaterih iger in ker mi je tudi vizualno PS4 bolj všeč + sem že od nekdaj želel PS :)

Gatsu ::

Sej on bi počakal na X1X sam zato da pade cena PS4 Pro

Jerry000 ::

Ne verjamem da bo zaradi tega padla cena...ali?

Excalibrus ::

Najbrž kej dost ne bo, je dal MS mal previsoko ceno :)

PlayGamesi ::

Pro gre zihr dol uradna konc poletja oz začetek vsaj novebra na 349e kos, relana bolj kot ne 299e kos, Xix pa cca 449e kos...

4knative ::

299 eur - torej isto kot ob izidu pri Gold partnerju. Lepaaaaaaa!

L1nK ::

a to si dobil uradne informacije od sony d.d ?
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

PlayGamesi ::

L1nK je izjavil:

a to si dobil uradne informacije od sony d.d ?


Ja itak da dajo uvozniki kr za 3-4 mesece v naprej cene, resno jst se vprašam če si ti str le 9let, al vsaj kak leto mesec dni več....VE SE ČLOVEK, vsak let 15let se ponavljajo zgodbe, za špile za konzole,....konc tega emsca bodo akcije slimov, tera , 500gb, bla bla...

akciej so zmer dobesedno zmer, junij, julij, agust, nato novebra decebra, še boljše januar konc janurja, če pa je panika pa so še marca, enak je bloletos, lani, prednlani, 15let+ nazaj...

enak bo ms naredil, lansiranje x1x cca 449e, ne bo minil mesec do 2, gre cena zihr 50 do 80e dol..., če moji posti ostanejo, jih berte čez 2leti pa boste vidl kuk sem se zmotu, sm 100% da bore malo...

Link nisi ti več jezn name čakam, da me MAL PLUVAŠ, zakaj ne no?? Dej plisss

morm m črko podmazat, vidm da neki nima gripa...

4knative je izjavil:

299 eur - torej isto kot ob izidu pri Gold partnerju. Lepaaaaaaa!


ja uradna 299e, prec bo 249e ali manj....nč bat...

Zgodovina sprememb…

grandioso74 ::

note3 je izjavil:

Marix je izjavil:

Zdravo, jaz se zanimam za nakup PS4 pro, samo ne vem a bi še raje počakal, da pride Xbox One X ven, da bo mogoče cena še malo padla... PlayGamesi za kolki bi lahko dobil pri tebi ps4 pro trenutno?


Vzemi ps4 pro pa prosim ne mi primerjat ps4 pro pa xbox one x kaj ti bo mocnejsa konzola ko ni iger oz eksulziv.

ma ti si tudi en model, na dober.si sprašuješ, če je pro vreden 100 eurov razlike, tu ga pa rivaš nekomu v naročje in ja, xonex lahko oz. ga ne moreš primerjati, ker je hardversko močnejši, teh par exkluziv pa itak, tvoj 4k tv bi ravno prišel do izraza z xonex, tako pa...........fake 4K..........
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Gatsu ::

sam kaj ko bo X1X tud fake 4K :D

grandioso74 ::

tjah gatsu, informacije so da bo možno tam nekje do 6k, vse odvsino od proizvajalcev iger, ali bodo znali izkoristiti tehnologijo ali ne, že kar nekaj jih je, ki so se že usrali. na žalost.v primeru, da pa bodo razvijali igre v 4k+ pa se sonyu slabo piše.le kdo bo hotel potem špilati ekskluzive v fake 4k.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Če bo xbox one x omogočal 8k/60fps igro, bom razmislil o nakupu.

Jerry000 ::

4knative je izjavil:

Če bo xbox one x omogočal 8k/60fps igro, bom razmislil o nakupu.

In katere igre podpirajo 8k? Ali pa filmi? 8k je prej marketing kot funkcionalno se mi zdi

grandioso74 ::

Ni marketing.vse je odvisno od razvijalcev.ali bodo znali oz.ce bodo hoteli.ne razumem zakaj zmorejo eni, drugi pa sinple povejo nismo zmogli, kje je tu logika?take fake razvikalce bi morali bojkotirati ceprav graficna podoba igra tudi ni vse.res pa da ni fer do nas kupcev.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

4knative ::

Finta je v tem, da ni grafičnih čipov, ki bi podpirali gladko delovanje v 8k in jih ne bo še 5 let. Že za 4k je treba lepo znižat detajle, da zadeva teče gladko - 60 fps. Naslednji PS bo morda mlel native 4k/60fps, tam enkrat 2020. :D

grandioso74 ::

a ti ni jasno? kdor bo hotel in znal bo naredil igro v 4k native plus 60fpsov, xbx pač to omogoča, pro pač ne.
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Jerry000 ::

grandioso74 je izjavil:

a ti ni jasno? kdor bo hotel in znal bo naredil igro v 4k native plus 60fpsov, xbx pač to omogoča, pro pač ne.

Špile v 4k lahko prešteješ z mizarsko roko. Kaj šele 8k :). Niti v 4k še nismo stacionirani, kaj šele 8k. Grafičnih čipov je relativno malo da poganjajo 4k...kaj šele 8k. Sicer pa good luck pri nabavi 8k TV ;)

4knative ::

grandioso74 ti res nimaš pojma. xbx bo dosegal 6 TFLOPov, grafična kartica srednjega razreda dosega 7 TFLOPov. Niti eno niti drugo ni dovolj za poganjanje 4k/60fps. Za razvijalce ni problem narediti 4k ali 8k, narediti toliko detajlov, da nobena grafična kartica ne bo kos igri itd. To jim gre že nekaj časa dobro od rok.

Gatsu ::

grandioso74 je izjavil:

a ti ni jasno? kdor bo hotel in znal bo naredil igro v 4k native plus 60fpsov, xbx pač to omogoča, pro pač ne.


grandioso74 ::

4knative je izjavil:

grandioso74 ti res nimaš pojma. xbx bo dosegal 6 TFLOPov, grafična kartica srednjega razreda dosega 7 TFLOPov. Niti eno niti drugo ni dovolj za poganjanje 4k/60fps. Za razvijalce ni problem narediti 4k ali 8k, narediti toliko detajlov, da nobena grafična kartica ne bo kos igri itd. To jim gre že nekaj časa dobro od rok.

seveda, ti in gatsu pa vesta, torej eni bojo naredili gejm v 4k in 60 fpsov drugi pa pac ne, ker se jim jebe, ker pojma nimajo, tako kot ti in gatsu, ki vedno nabija samo o proju. ena sama žalost......4k native, smešiš pravzaprav samega sebe, forza 7 bo že prvi gejm v 4k, 60fps, ostali bodo sledili, govora je o 4k ne 8k. ce si ne mores privosciti konzole bodi raje tiho, lahko pa ti jo jaz kupim...........en spil naj bi navili celo do 6k,,,,,,,,
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

Gatsu ::

Upam da te M$ plača za tole slepo čaščenje, ker če bi vsaj malo razmišljal s svojo glavi in poznal dejanski hardware v teh konzolah, bi vedel da stresaš težke nebuloze.

springfield ::

grandioso74 je izjavil:

..., lahko pa ti jo jaz kupim...

Lahko jo meni :D

Jerry000 ::

grandioso74 je izjavil:

4knative je izjavil:

grandioso74 ti res nimaš pojma. xbx bo dosegal 6 TFLOPov, grafična kartica srednjega razreda dosega 7 TFLOPov. Niti eno niti drugo ni dovolj za poganjanje 4k/60fps. Za razvijalce ni problem narediti 4k ali 8k, narediti toliko detajlov, da nobena grafična kartica ne bo kos igri itd. To jim gre že nekaj časa dobro od rok.

seveda, ti in gatsu pa vesta, torej eni bojo naredili gejm v 4k in 60 fpsov drugi pa pac ne, ker se jim jebe, ker pojma nimajo, tako kot ti in gatsu, ki vedno nabija samo o proju. ena sama žalost......4k native, smešiš pravzaprav samega sebe, forza 7 bo že prvi gejm v 4k, 60fps, ostali bodo sledili, govora je o 4k ne 8k. ce si ne mores privosciti konzole bodi raje tiho, lahko pa ti jo jaz kupim...........en spil naj bi navili celo do 6k,,,,,,,,

Na čem boš pa igral 6k in 8k špile zdaj?

PARTyZAN ::

Na tem: :>

4knative ::

Prvo rabiš 5000 za ta monitor, 4000 za quad SLI titane itd. Konzole bojo še nekaj let pri grafično zahtevnih igrah ponujale zgolj fejk 4k - upscale iz nižje ločljivosti.

Ghost007 ::

Kak se PS4 poveze na HDMI Monitor ki nima zvocnikov? Sovrazim slusalke.
Je kaka moznost?

PARTyZAN ::

Z adapterjem. Nekaj v stilu tega: https://www.amazon.com/LinkS-Extractor-...

Ghost007 ::

ok thx. bom pogledo ce ki pri nas to majo.

Ghost007 ::

Kaj pa na ta monitor bi lahko PS4 vklopo, zvocnike pa v monitorov audio output?
https://www.mimovrste.com/led-monitorji...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Goblin ::

Po vsej verjetnosti ne boš rabil adapterja, saj ima monitor izhod za zvočnike.
http://www.goblin.si

oo7 ::

Megaton Rainfall | Release Date Announcement Trailer | PlayStation VR



Coming to PS4 and PSVR September 26th. Become a supersonic indestructible interdimensional superbeing in this First Person Superhero Game. Save Earth from a global alien invasion... Just keep an eye on the collateral damage!

Berserker ::

A je kdo za to, da se napravi tema, kjer bi se folk dodajal in dogovarjal za skupinsko igranje?

note3 ::

grandioso74 je izjavil:

note3 je izjavil:

Marix je izjavil:

Zdravo, jaz se zanimam za nakup PS4 pro, samo ne vem a bi še raje počakal, da pride Xbox One X ven, da bo mogoče cena še malo padla... PlayGamesi za kolki bi lahko dobil pri tebi ps4 pro trenutno?


Vzemi ps4 pro pa prosim ne mi primerjat ps4 pro pa xbox one x kaj ti bo mocnejsa konzola ko ni iger oz eksulziv.

ma ti si tudi en model, na dober.si sprašuješ, če je pro vreden 100 eurov razlike, tu ga pa rivaš nekomu v naročje in ja, xonex lahko oz. ga ne moreš primerjati, ker je hardversko močnejši, teh par exkluziv pa itak, tvoj 4k tv bi ravno prišel do izraza z xonex, tako pa...........fake 4K..........


Model si ti na dober.si sm spraseval o primerjavi ps4 in ps4 pro ne pa o xbox ne recem da je konzola slaba ampak kaj ti bo konzola ko ni iger daj mi nastej vsaj 10 iger ki so pametne za xbox.........xbox lahko primirjaš samo z nitendotom to mu je kunkorenca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: note3 ()

grandioso74 ::

kak ni iger?so, razen ekskluziv vse ampak z vami se enostavno ne da....me zanima kje si našel priomerjavo z nintedojom?vidim, da imate na dober.si že vsi preprane glave.....na koncu boš še rekel, da xbox one x tudi ne bo primerljiva, laufala naj bi tudi do 6k-oz.igre naj bi,,,,,,,,se ti sline že cedijo?to primerjavo pa si verjetno tudi iz dotićne strani pobral....bi rekel......p.s v mojem postu je bila pisana prim.z xbox one x,,,,,,
Človek je sam svoj največji sovražnik.

Zgodovina sprememb…

««
93 / 162
»»