» »

PS4

PS4

««
67 / 162
»»

hojnikb ::

letno naročnino dibš že za pod 40e če mal shoppaš pa zram tega dobiš v celem letu še 24+ iger.
#brezpodpisa

abyssus ::

Jah ampak so te igre bolj tak - odvisno od posameznika, ampak meni so v večini popolnoma nezanimive. Naročnino pa kupujem našo, kar pomeni 50€. Ni se mi za ubadat s večimi accounti in podobnim.

gorann ::

ni samo to poanta narocnine, ampak da so tudi igre v storu cenejse

krefi ::

4knative je izjavil:

Ne pozabi. PS4 PRO je 299 eur v izbranih hipermarketih Mercator s Pika kartico in vikend bonom, ki prinese -25% na izdelek po izbiri.


kje si zasledil tole akcijo ce smem izvedeti?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

gorann ::

ni to akcija, to je popust, ki ga uveljavis s kuponom -25%

pro stane 399eur redna cena

lahk tud kj drugega kupis, igro, gamepad od ps4 itd, pac cekiraj kdajbo bon na voljo in da bo ps4 pro na zalogi takrat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

Heroman ::

Te stvari izkoriscajo vecina tisti,ki imajo koga v mercatorju.

scipascapa ::

to nimajo zaloge in takoj gre.

gorann ::

gre takoj ja, sam ce si med prvimi zjutraj se najde kaksna neprodana konzola
take ugodnosti kratko trajajo

krefi ::

velja to za merkator tehnika?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Heroman ::

krefi je izjavil:

velja to za merkator tehnika?

Ja

Moras met kar sreco da trofis...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Heroman ()

avtek ::

V katerih mestih pa so te akcije? Je mogoče kje kak seznam? :)

[SkA] ::

V vseh hipermarketih, kjer imajo tudi nekaj tehnične robe. Gre pa za kupon za 25% popusta na izbrani izdelek, ki je zadnje čase "na vaši pika kartici", kar v praksi pomeni, da rabiš pika kartico in srečo, da bodo imeli to kar želiš v hipermarketu na zalogi.

4knative ::

Ne velja za Mercator tehnika, samo hipermarketi. Večji hipermarketi po večjih mestih načeloma.

krefi ::

Hvala pc jst v hipermarketu se nism zasledil PSja razn v markator tehniki kjer pa pravis da kupon ne velja
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

gorann ::

zakaj ne velja?

saj pise v pogojih kje in za kaj velja

ne velja za super cene

[SkA] ::

https://www.mercator.si/naj-sosed/aktua...
Velja v vseh živilskih in franšiznih prodajalnah (brez spletne trgovine).

scipascapa ::

Gatsu ::

Dej gorann a moraš povsod svoje neznanje in nesmisle trosit?

Witcher 3 Goty je na amazonu s poštnino vred 27€

scipascapa ::

avtek ::

Na Zavviju sem naroči BF 1, dne 27/11/16.

Sedaj je naročilo še kar tako:
 Zavvi

Zavvi



Je to normalno, ker je bil Black Friday vikend?

Gregex ::

Na zavviju folk čaka tudi po 3 tedne za eno usrano igro. Raje kupim drugje za par funtov več in pride ponavadi v roku 1 tedna iz UK. Odsvetujem zavvi.

scipascapa ::

All the Trailers and News From The Game Awards 2016

Zavvi je res počasen, samo imajo gratis poštnino in ko so cene nizke, se mi ne mudi.

Zgodovina sprememb…

avtek ::

Ja sam BF 1 nikjer nisem našel za razliko parih funtov, pa niti nisem vedel, da naj bi tako dolgo trajalo :) Jebiga, upam, da bo čimprej :)

yayo ::

Heroman je izjavil:

krefi je izjavil:

velja to za merkator tehnika?

Ja

Moras met kar sreco da trofis...

lani, ko sem s kuponom od letaka prišel v koprski Mercator tehnika so me vsi debelo gledali. Bon velja samo za Hipermarket živila, kjer ponavasi prodajajo še kak televizor in konzolo. Če bi veljal za M Tehnika bi komot kdo kupil npr. gradbeni material za 10000 evrov in zahteval 25% popusta.

Melanholija ::

V Velenju in Celju tudi mene debelo pogledajo :D Pro je sam za Lj :(

4knative ::

Zavvi je počasen, vprašanje če bo pred božičem dostavil black friday robo.
V Ljubljani in Mariboru so stoposto plajstejšni v hipermarketih. Samo treba bit ob pravem času na pravem trenutku. :D

[SkA] ::

A zavvi se je tako poslabšal? Svoje čase je bil tempo enak kot pri vseh, v roku enega tedna. Je pa res, da se v času božiča tudi v UK začne kopičit pošta, tak da se je hitro zgodilo pri vseh trgovinah, da je prihajalo do daljših časov dostave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

Pesimist ::

Sony so taki glupači da bolj ne gre!

https://www.playstation.com/en-gb/get-h...
How PS4 activation works

You can only activate one primary PS4 on your account at any one time. However, you can temporarily activate as many PS4 systems as you like by signing into PSN and selecting [No] when prompted to activate as your primary system. You don't need to deactivate a PS4 that you have temporarily activated.

Some features are only available on your primary system, so you need to deactivate your primary system to enable you to activate a different primary system.


Zna to kdo bolj jasno razložit. V smislu da je sam praktično preizkuso. Ze odgoovor vsebuje nasprotujoče izjave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

scipascapa ::

Gatsu ::

Iz Zavvija tudi v njihovih najboljših časih nisem nikoli dobil prej ko v 10 dneh. Zdaj pa niti ugodni niso več - razlika je bla zdej med BF ko so dejansko bili za par artiklov najugodnejši. Sam sem naročil Titanfall 2 in so ga na mojo srečo še imeli na zalogi in že poslali, a ne pričakujem zadeve prej ko v 14 dneh.

Amazon je po drugi strani tudi za navadne pošiljke turbo hiter. Mislim da nič od njih nisem dobil kasneje ko v 5 dneh, ta teden celo slušalke v 2 dneh :D

avtek ::

Se pravi bom na BF1 še lep čas čakal :D

hojnikb ::

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/titanfall-2-demo/cid=UP0006-CUSA04027_00-TITANFALL2DEMO00

titanfall free weekend :)
#brezpodpisa

Klemen97 ::

Sem klical v najbližjo merkator tehniko, mi je gospa povedala, da ne velja -25% pri njih. Se da kje online preveriti zalogo tehničnih izdelkov v hipermarketih ali moram poklicati še tja?

4knative ::

Klicat, gnjavit, čimprej koristit gužvo, ker majo polno drobnega tiska za izdelke za katere ne velja 25%. Za zdaj PS ni med njimi...

gorann ::

Gatsu je izjavil:

Dej gorann a moraš povsod svoje neznanje in nesmisle trosit?

Witcher 3 Goty je na amazonu s poštnino vred 27EUR
kul pol, bos ti nadaljeval

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

Gatsu ::

Klemen97 je izjavil:

Sem klical v najbližjo merkator tehniko, mi je gospa povedala, da ne velja -25% pri njih. Se da kje online preveriti zalogo tehničnih izdelkov v hipermarketih ali moram poklicati še tja?



PS4 lahko dobite z 25% popustom samo v tehničnih oddelkih znotraj živilskih hipermarketov in ne v Merkator Tehniki. Mislim da je bilo to že velikokrat povdarjeno in zelo razločno piše tudi med pogoji za popust v letakih in na spletni strani. PS4 Slim 500GB brez igre ima morda še vedno oznako super cena in zanj popust ne velja.

Za zalogo pokličite v hipermarkete in zahtevajte oddelek tehnike. Ampak žal boste lahko dobili nepodučene osebe, ki se jim sanjalo ne bo kaj to konzola Plejstejšn štiri je, še manj pa kaj je to Prostejšn štiri zato najbolje da vzamete pot pod noge in greste sami pogledat. Nova pošiljka Ps4 Pro je v Slovenijo glede na ponovno zalogo v BigBangu prišla te dni.

Pesimist ::

En PS4 mam na monitor priklplen. Ampak kak zdaj zvok dobiti. So kaki bluetooth speakeri al kaj? :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

scipascapa ::

bluetooth zvočniki so, tega je dosti, vprašanje če bo delalo.

Pesimist ::

slušalke v gamepad in sound na output all. To bo edino.
Blufut speakersi baje ne delayo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

scipascapa ::

V soboto ob 19:00 po našem času se začne letošnji PSX. Stream bo na live.playstation.com.

Saturday, December 3
19:00: Playstatio Showcase
21:00: Unannounced Panel
22:00: Kojima Productions
Hideo Kojima and special guests DEATH STRANDING panel.
23:00: Unannounced Panel

Sunday, December 4
19:00: Horizon Zero Dawn
Join Guerrilla Games for an inside look at the world of Horizon Zero Dawn and the lore and machines that define it.
21:00: Kinda Funny: PS I Love You XOXO
Horizon Zero Dawn, GT Sport, and all the latest details coming out of PS Experience -- 2017 is looking pretty dang good for PlayStation! Join Greg Miller and Colin Moriarty, plus special guests for a live recording of the internet's No. 1 PlayStation podcast.
23:00: Accessibility: Making Games for All Gamers
Accessibility features help empower all gamers--not just those with disabilities--and we want to set an industry standard of inclusion. We're bringing together some of the top minds from the accessibility community, PlayStation and Naughty Dog to discuss best practices for game developers and to share powerful stories about the broader impact of accessibility features in games.

http://www.joker.si/mn3njalnik/index.ph...

gatsu preveč sanja, da bo FROMSOFT kaj hudega najavil hehe.

http://www.ebay.co.uk/itm/152309307836?...

Star Wars Classics - 4 Full Games - Playstation 4 (Download Code)

Zgodovina sprememb…

avtek ::

Iz katerih spletnih strani oz. trgovin naročujete igre, kontrolerje ipd? :)

scipascapa ::

tale SONY s temi christmas akcija prav smešen. cene v funtih proti retail

1. RISE OF TOMB RAIDER 21,99 proti 24,99 amazon
2. FALLOUT 4 17,99 proti 12,99 navadna / 14,99 soundtrack in knjigica amazon

4knative ::

Jaz večinoma vse kupujem s škatlo v Bigbangu. Imajo garantirano najnižjo ceno v Sloveniji - 69,99 eur za novo PS4 igro. Splača se. Šala!
Najbolj všeč mi je pa gumb "Izenači ceno", ki kao preveri vse trgovce in napiše da je 69,99 eur najboljša cena. Potem kupim v Zavviju isto stvar za 22 eur z brezplačno poštnino in počakam 2 tedna na igro. Razlika v ceni slabih 50 eur. No ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Apache90 ::

Zdravo

Kupujem ps4, najraje slim verzijo. Ker so cene pri nas rabljenih konzol absurdne, ki se prodajajo med 250-300eur, medtem ko dobim novo ps4 slim konzolo z 3 igrami za 270eur, sem se odlocil kupit novo. Pa me zanima kje se trenutno najbolj splaca kupit? Gledal sem na Zavvi tole konzolo http://www.zavvi.com/ps4-hardware/plays..., Mislim da je kar dober deal. Kaj pravite?
i5-4460 | Gigabyte GTX970 G1 Gaming| Gigabyte H97-HD3 | 8 GB RAM |
Crucial SSD BX100 250 GB | 1TB WD Blue | RAIDMAX Viper GX |

avtek ::

scipascapa je izjavil:

igre pošiljajo, tole pa v checkout javi, da ne.


Tole je bilo zgoraj napisano glede konzol ipd (Zavvi)

scipascapa ::

4knative: sej ni vedno tok razlika no :)

zavvi ne pošilja konzol več zaradi ptt pomoje.....glej drugje.

Apache90 ::

Hmm skoda..Ebay mogoce? Ali pa amazon?
i5-4460 | Gigabyte GTX970 G1 Gaming| Gigabyte H97-HD3 | 8 GB RAM |
Crucial SSD BX100 250 GB | 1TB WD Blue | RAIDMAX Viper GX |

yayo ::

Je torej v Merkatorju že bila naprodaj kaka Pro inačica?

4knative ::

Prvi dan je bilo pomoje enih 50-100 zadovoljnih kupcev po Sloveniji.

scipascapa ::

- UMvC3
- Let It Die
- Parappa 20th Demo
- Windjammers

Uncharted DLC,
The Last Guardian
The Last of Us Part 2
Ni No Kuni 2
Horizon
Crash Bandicoot
Wipeout Remastered











SONY



aja pa še

KNACK 2.

Zgodovina sprememb…

««
67 / 162
»»