» »

PS4

PS4

««
51 / 162
»»

oo7 ::

St235 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Mislil sem vprašati če se na uč opazi velika razlika med 720 in 1080?


Odvisno od velikosti televizije in oddaljenosti od ekrana.

Pomagaj si s temle:



Če si predaleč/premajhen zaslon potem ti 1080p nič ne koristi.


Hvala za pomoč :)

scipascapa ::

299,99 na big bangu spet.

kriko07 ::

Ali se da igrati DriveClub PS4 preko interneta,torej Online?

katimm ::

kriko07 je izjavil:

Ali se da igrati DriveClub PS4 preko interneta,torej Online?



seveda...

yayo ::

Sledeči problem: Imam digitalno igro Journey katero sem kupil za PS3. Sony pravi, da če jo imaš za PS3 jo lahko brezplačno inštaliraš na PS4. Kako to narediti? Jo je potrebno prej deinštalirati iz PS3? Je potrebno "resetirati licenco" za igro? V accountu na PS4 mi igre ne prikaže v library.

yayo ::

Sem rešil zgornji problem, igro je bilo potrebno še enkrat kupizi v Playstation Store in sicer za 0 (nič) funtov, pa se je prikazala v knjižnici.

sunkidh ::

Runnagain je izjavil:

Je kdo kupoval kanadske vrednostne kartice na pcgamesupply.com?
Se dobijo še kje drugje?


Jaz sem kupil vrednostno kartico preko pcgamesupply in ni bilo problemov, priporočam da plačaš preko Paypala, ker z mastercardom sem imel nekaj težav, ker je stalno zavračalo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Runnagain ()

Runnagain ::

sunkidh je izjavil:

Runnagain je izjavil:

Je kdo kupoval kanadske vrednostne kartice na pcgamesupply.com?
Se dobijo še kje drugje?


Jaz sem kupil vrednostno kartico preko pcgamesupply in ni bilo problemov, priporočam da plačaš preko Paypala, ker z mastercardom sem imel nekaj težav, ker je stalno zavračalo.


Sem vzel potem eno 20 dolarsko, placal s paypalom, dobil kodo v dveh minutah, delovala brez problemov. Priporocam.

Zgodovina sprememb…

yayo ::

Je kdo igra Journey na PS3 ali PS4? Pravkar sem jo končal, kratka ampak zares zasluži vse nagrade katere je pobrala ob izidu. Butec sploh nisem vedel, da sem igral posamezne dele v paru z drugimi igralci, sem bil prepričan, da so boti. ;((

St235 ::

Runnagain je izjavil:

sunkidh je izjavil:

Runnagain je izjavil:

Je kdo kupoval kanadske vrednostne kartice na pcgamesupply.com?
Se dobijo še kje drugje?


Jaz sem kupil vrednostno kartico preko pcgamesupply in ni bilo problemov, priporočam da plačaš preko Paypala, ker z mastercardom sem imel nekaj težav, ker je stalno zavračalo.


Sem vzel potem eno 20 dolarsko, placal s paypalom, dobil kodo v dveh minutah, delovala brez problemov. Priporocam.


Preko amazon.com je ceneje ce rabis ameriske, kanadskih zal ni digitalnih na amazonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Tr0n ::

Pesimist ::

pointless?

Tr0n ::

dukaric1991 ::

In kaj to pomeni :)?

Alien123 ::

http://www.valuewalk.com/2015/12/sony-p...

začnite kar šparat, čez 2 leti pride nov ps ven

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

Tr0n ::

dukaric1991 je izjavil:

In kaj to pomeni :)?

3D gonilniki za PS4.

dukaric1991 ::

In kaj to pomeni za nadaljnji razvoj/odklepanje koznole :)?

Tr0n ::

Homebrew 3D aplikacije in igre.

scipascapa ::

Alien123 je izjavil:

http://www.valuewalk.com/2015/12/sony-p...

začnite kar šparat, čez 2 leti pride nov ps ven


larifari, pred 2020 niti pod razno ne.

Tr0n ::

Sploh ne bo PS5, ampak samo izboljsane PS4. :)

Thespian ::

Alien123 je izjavil:

http://www.valuewalk.com/2015/12/sony-p...

začnite kar šparat, čez 2 leti pride nov ps ven


Če ne poznaš ciklusa razvojev konzol ne lapat v eno. To ni nič drugega kot rumor.


[spoiler]xboxfag[/spoiler]

puginho ::

Alien123 je izjavil:

http://www.valuewalk.com/2015/12/sony-p...

začnite kar šparat, čez 2 leti pride nov ps ven


PS 4 se prodaja bolje kot PS 2 v svojem cajtu, ki je itak king med konzolami. Dajte malo pameti uporabljat.

Zajec123 ::

Ali je spet kje kakšna PS4 akcija,v trgovini?

yayo ::

Mislim, da je najbolj ugodna varianta še vedno Mercator bon za 20% popusta, če imaš kak Hipermarket v bližini. Jaz sem vzel mesec dni staro konzolo za 280 €, ker nisem imel te možnosti.

Melanholija ::

Imam vprašanje. Račun je US, igra je kupljena pri nas, fizično. Bo delal dlc za battlefront, kateri je kupljen in povlečen iz US stora na tej igri kupljen pri nas.?

dukaric1991 ::

Ja

Zajec123 ::

Kje se pa da dobiti tisti kupon,ki je v mercatorju?

McClane ::

Mislim da morata biti igra in DLC iz iste regije!
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

scipascapa ::

melanholija: ne.

Melanholija ::

Še eno vprašanje, če potegnem dlc iz us stora, se da dobiti dlc za to regijo? Ker potem sem zaj in bi moral eu naročnino vzet ne us :/
Ker igre imam use kupljene pri nas. :(

yayo ::

Zajec123 je izjavil:

Kje se pa da dobiti tisti kupon,ki je v mercatorju?

V reklamah, ki jih poštar pusti v kaselcu.

abyssus ::

Melanholija je izjavil:

Še eno vprašanje, če potegnem dlc iz us stora, se da dobiti dlc za to regijo? Ker potem sem zaj in bi moral eu naročnino vzet ne us :/
Ker igre imam use kupljene pri nas. :(


Kupi DLC na slo storu pa je. Pač si ustvari še en naš acc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

Kleemen ::

A PS plus je možno prenesti iz enega accounta na drugega? Na istem Playstationu..

Pesimist ::

prenest kot prenesti iz A na B ne. Lahko pa B uporablja ce ima A.

Kleemen ::

To sem opazu ja..



Tole misliš ne? Ampak mislim da ni isto, kot če bi imel ps plus. Tudi znaka poleg up. imena ni, itd. Je pa bolše kot nič. :)

tomac90 ::

Se da v Mercatorju dodatno zavarovat konzolo oz. doplačat garancijo za +3 leta, če jo tam vzameš? Ali lahko kakšen drug servis to uredi? Ima kdo s tem izkušnje? :)

Zajec123 ::

Mogoče ve kdo,če imajo konzolo v NM v Mercatorju,saj v Brežicah je nimajo :)

Mareex ::

Kleemen je izjavil:

A PS plus je možno prenesti iz enega accounta na drugega? Na istem Playstationu..


Tudi mene zanima. Z bratom skupaj nabavila ps4. Za igranje boma si nardila vsak svoj profil. Zanima me kako je s igranje iger multipayer. Je potrebno narediti še tretji profil in za tistega kupiti PS+

abyssus ::

Ko imaš na PSju en račun z PS+, lahko vsi ostali računi preprosto igrajo ONLINE. Preverjeno. :)

Crimson_Shadow ::

Hmm?

A potem špil kupljen na EU/Slo PSN-ju dela tudi na master acc-ju, za katerega sem izbral da je ameriški?

Še vedno nisem čisto prepričan kako bi si nastavil račune.

Še iz časa PSP-ja imam tako ameriški in slovenski PSN acc.

Predvidevam da se slovenski PSN acc šteje za evropskega? (Za koristit PSN+ kodo, ki sem jo dobil zraven Uncharted bundla) Ker tista PSN+ koda za 3 mesečni dostop ne bo delovala na ameriškem.
We create worlds

scipascapa ::

same kode so regijsko zakljenjene, ko imaš enkrat na enem računu ps+ lahko igraš online tudi na drugem.

tomac90 ::

Pozdrav.. Tudi sam sem postal lastnik konzole. Kar zadovoljen, kupil prek goblina. Samo še PS+ nabavim pa bo. Kje se pa splača nabavit PS+? A obstaja kaka funkcija, da ko imaš PS v zagonu, da se avtomatsko priklopi na TV nazaj?

abyssus ::

Odvisno od računa: če imaš našega, potem se najbolj splača kar preko stora. Če imaš ameriškega pa prek amazona.

Zajec123 ::

A je sedaj še kje akcija za PS4?

Dzombic ::

Mareex ce bota si z bratom delila ps plus bo edino problem ce bo kolega hotel igrati naprimer fifo na konzoli ki nima ps plus primary accounta prek spleta npr season kot guest...kolega nebo mogel igrati ker bo ps4 zagnjavil se za en ps+ account...meni ni delal niti CoD BO3 co op mode...

kriko07 ::

Ve kdo mogoče,če je še kje v Mercatorju PS4?

Shadow666 ::

Je v Hoferju na vrhovcih za 299€
IntelXeon1241v3 3.5Ghz|GTX 1060 Strix 6GB| 16Gb 1600Mhz CrucialBallistics|
|AsusH97Pro|XFXPro650WBronze|
|1TbWDBlue|Crucial M500 SSD 240GB|Samsung EVO 256GB|ThermalRightRev.A

avtek ::

Živjo,

zanima me koliko je redna cena (brez 20% kupona) PS4 v Mercatorju? V katerih Mercatorjih se to načeloma dobi?

Zanima me tudi katera verzija se tam pojavlja, predvidevam da 500GB, ampak ali je to CHU 12XX ali katera druga? Hvala

Če imate kakšen predlog, kje bi čim ceneje kupil PS4 (po možnosti CHU 12XX), mi prosim javite. Hvala!

Pesimist ::

avtek je izjavil:

Živjo,

zanima me koliko je redna cena (brez 20% kupona) PS4 v Mercatorju? V katerih Mercatorjih se to načeloma dobi?

Zanima me tudi katera verzija se tam pojavlja, predvidevam da 500GB, ampak ali je to CHU 12XX ali katera druga? Hvala

Če imate kakšen predlog, kje bi čim ceneje kupil PS4 (po možnosti CHU 12XX), mi prosim javite. Hvala!


ko bos prišel v osnovno šolo boš se naučil to izračunati.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

avtek ::

Ti pa ko boš še enkrat prebral boš videl, da sprašujem za redno ceno izdelka v trgovinah.

Sicer pa če si že citiral celotno sporočilo, sem pričakoval odgovor na vsa vprašanja, ne samo najbolj idiotski odgovor na prvo vprašanje. Nimaš kej, eni pač ne znate citirat, se zgodi, ni vsak za vse.
««
51 / 162
»»