» »

PS4

PS4

««
43 / 162
»»

poker93 ::

No poročaj kako se taleXIM4 obnese, sem imel v mislih kupiti podobno zadevo, ampak zato ker sem bolj talent za vrste špilov BF4 na ploščku, mi nekako za ta stil miška in tipkovnica bolje ležita.

hunter01 ::

opeter je izjavil:

chucki je izjavil:

To pa res nima veze. Lepo ti bodo dali konzolo brez iger in vsega...Saj si jih plačal in ne ukradel.


Ko daš zadeve v zamenjavo (zaradi stvarne), mora biti vse, kar je bilo zraven (gonilniki na CD/DVD-ju, dokumentacija, kabli, pretvorniki itn.) do zanjega izvijača na mestu. Na določenih mestih zahtevajo zahtevajo celo izvirne škatle, zaščitne folije, stiropore ... ker drugače garancija več ne velja.


Če ti po skoraj 1 letu crkne nekaj ne more nihče od tebe zahtevat še škatle in stiropore ... Drugo je pa, če prideš v nekem obdobju stvar zamenjat, tam pa mora biti vse enako kot original.

Meni je PS3 crknu par dni po 1. letu in sem imel v Harvey Normanu podaljšano garnacijo. Dobil sem dobropis, obdržal sem pa in igro (God of War bundle) in gamepad.

abyssus ::

Toliko, da javim: nič še nisem rešil. Razlogov za to je več, eden od njih so seveda igre (če bi lahko vrnil, bi mi oni lahko dali komplet drugo konzolo). Drugi problem je to, da nimajo na zalogi samo konzole (imajo 1TB verzijo, moja je 500GB). Tretji problem je ta, da 500GB imajo na zalogi z igro, kjer pa so rabili dovoljenje, da lahko odprejo - iz Ljubljanje se jim celi dan ni nihče javil, tako da so pozno popoldne komaj dobili potrdilo, da smejo konzolo mi dati iz tega paketa - je pa tukaj nova težava: na servis sem oddal celoten komplet brez iger, torej vse kable, kontroler in konzolo. Na servis se baje pošlje samo konzola, v mojem primeru pa je gospod, ki je prevzel poslal vse, kar pomeni, da bom potem moral počakati na te kable, da prispejo iz LJ, oblubili so mi v četrtek. Tu sem seveda zaje*al sam, ker sem prinesel s sabo kable. Ampak zgleda se bo rešilo vse dobro zame. Sem sicer upal, da mi podtaknejo 1TB verzijo a nič ne bo. :D

puginho ::

Kolko si dal za ps4? Najbolj logično bi bilo da ti od tvoje vrednosti odštejejo igre in imaš dobropis. Če ti ostane 400 imaš 1tb, drugače pa nekaj doplačaš. Problem rešen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

abyssus ::

Zgleda ni bila važna cena ampak jih zanimajo samo šifre. Sem tudi jaz razmišljal, da bo tako preprosto pa očitno ni. Ker cena klasičnega 500GB z igro in 1TB brez igre je namreč enaka, oboje je 400EUR. Moj paket z igrami je bil dražji, 460 EUR. Sem tudi povedal, da sem pripravljen doplačati pa ni nič pomagalo, tako da očitno pač ne gre. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

nurmaln ::

@abyssus
Ker se jim pustiš te zajebavajo. Mogoče ne namenoma prodajalec s katerim govoriš ampak enostavno nisi dovolj zoprn da bi se kdo resno posvetil težavi.
Pejd tja, povej jim da če ti takoj (ne naslednji dan) ne dajo polnega dobropisa ali nove konzole, pokličeš takoj inšpekcijo. Kaj je zdej to da se bojo zajebaval??? Če je 45 dni mimo, ni več nobene debate. Če nimajo 500GB verzije ampak samo 1TB je to njihov problem, ne tvoj. Tole okol igre sm pa tud 100% prepričan da ni tvoj problem. Igro si dobil brezplačno v paketu in je zato ne boš vračal. Sicer pa če želijo vztrajat naj pa inšpektor potem pove kako in kaj, v najslabšem primeru ti lahko vrednost igre odšteje.

Ne pusti se nategovat.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

chucki ::

Špilajo se s teboj, ker se lahko. Po 45 dneh ti pripada nova konzola ali vračilo denarja. Če se pa ne strinjajo bi pa jaz ostal v trgovini dokler mi je ne dajo.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

abyssus ::

Problem je, da oni meni razlagajo, da dobropis lahko dobim samo, če vrnem jaz igre - ki pa jih nimam. Jaz bi moral komplet vse vrnit, da oni lahko meni dajo dobropis. Sedaj pa je edina rešitev (po njihovo) pač ta, da odprejo škatlo s konzolo in mi konzolo dajo ven, kar pa včeraj ni bilo možno, saj za to niso dobili dovoljenja iz LJ (kjer se nihče ni javil). Sedaj, ko imajo dovoljenje, pa je težava ta, da moram jaz SVOJE kable imeti (ne smejo dati drugih), ki pa jih je prodajalec, ki je prejel konzolo v reklamacijo, poslal zraven konzole (to se pa baje ne dela). Sem kar prepričan, da bi konzolo moral imeti doma, vendar se ne dajo, jaz pa tudi zelo hitro rečem ok in pač grem. Bomo videli, kaj bodo rekli danes.

hunter01 ::

Kabli pa tudi ne morejo bit tak problem, če si resnično želiš igrat. Napajalni kabel boš že našel kje doma sej je klasičen "mini"? Od kakega radia vzemi :) En HDMI pa kupiš, pa ko dobiš nazaj kable boš imel rezervo :)

abyssus ::

Ni mi načeloma problem počakati do četrtka, če sem že tako daleč - gre se samo za princip, kaj delajo po pretečenem 45 dnevnem roku. :)

chucki ::

Se pravi, da je kriv prodajalec, ker je kable zraven poslal. Reč jim, da imaš dovolj tega in naslednjič pride inšpektor v trgovino, in ne ti.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

abyssus ::

Tako je. Danes bi naj sicer dobil še klic, če lahko vse skupaj prevzamem že danes, sicer pa v četrtek. Tako da, če še v četrtek stvar ne bo šla skozi, se bomo šli bolj grde igre, zaenkrat pa bom še vse skupaj vzel bolj lagano. Do vikenda se tako ali tako ne bo igralo, tako da ni panike. Samo da ne rabim sedaj kupcem svojih iger gnjavit, če lahko zadevo odkupim, ker moram vrnit v trgovino. :D

Je sicer še ena fora tukaj, okoli katere niso nič komplicirali AMPAK: rečeno mi je sedaj bilo, da se PS-je pošilja v Francijo na servis (to drži, kolikor vem). Sam sem najprej pisal na bigbang mail, kjer mi je gospodična odpisala, da jih pošiljajo v Anglijo. Na listu, ki sem ga dobil ob oddaji izdelka na servis pa piše, da so ga poslali v Ljubljano na ATRON, ki bi naj bil prav tako servis. Ne vem sicer, kaj se potem od tam dalje dogaja ampak od treh oseb sem dobil tri različne odgovore, kam pošljejo izdelek na servis. :D

opeter ::

hunter01 je izjavil:

Če ti po skoraj 1 letu crkne nekaj ne more nihče od tebe zahtevat še škatle in stiropore ... Drugo je pa, če prideš v nekem obdobju stvar zamenjat, tam pa mora biti vse enako kot original.


Na enem od uradnih Apple-ovih servisov so znancu odslovili prenosnik v garanciji (Applecare), ker ni poslal v originalni škatli z zaščitnimi stiropori, naprava pa se je med potjo zaradi neprimernega pakiranja poškodoval > besede servisa. Spor so pozneje poskušali urejati preko sodišča, na koncu so se nekaj obojestransko dogovorili.

hunter01 je izjavil:

Meni je PS3 crknu par dni po 1. letu in sem imel v Harvey Normanu podaljšano garnacijo. Dobil sem dobropis, obdržal sem pa in igro (God of War bundle) in gamepad.


Dobro zate.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Alessio983 ::

podrav,

nekja mi ni jasno, če kupim tole kodo ... imam pa slo account bo šlo normalno ?
piše pa

Publisher Sony Online Entertainment
Developer Sony Online Entertainment
Languages Multilanguage
 ps

ps


Region Free

Tr0n ::

Na Amazon.de pise, da je samo za nemski account, ker imajo tudi posebaj za avstrijskega.

http://www.amazon.de/Plus-Mitgliedschaf...

Achtung: benötigt deutsches Sony Entertainment Network-Konto!

Alessio983 ::

gre se za tu če jim je vrjeti ...

http://consoleros.net/en/consoles/1972-...

pač ugodno je a dela pa nevem :/

Tr0n ::

Ah, tole je account trade. Dobis account, ki ima PS subscription, se prijavis, ga das kot primarnega, downloadas spil, in se spet v svojega prijavis, ga nastavis kot primarnega.

KEIN KEY - Sie erhalten Zugangsdaten zu einem Playstation 4 Account mit dem Sie die Mitgliedschaft aktivieren knen. Danach ist die Mitgliedschaft er Ihren normalen Account verfbar...

V to se jaz ne bi spuscal. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

matyglaz ::

V teh dneh sem zasledil na bolhi da je eden prodajal PS4 500GB nov z dvema kontrolerjema, headsetom, in kamero ter 2 brezplačni igri za 250€ in jih ima baje več na zalogi. Sem mu poslal sporočilo in mi je napisal, da so novi in si lahko igre sam izbereš pošlje ti jih pa iz Nemčije in je baje poštnina brezplačna, ime firme pa je Global Trading. Ali se splača kupiti ali je to kakšen "nategovalec"?

St235 ::

Tale global trading se je že pojavil v kar nekaj temah in se je izkazalo, da gre za navaden nateg. Kakšno ima pa možnost plačila?

matyglaz ::

Evo tole http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...
Za plačilo sem vprašal in čakam odgovor.

starboi ::

matyglaz je izjavil:

Evo tole http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...
Za plačilo sem vprašal in čakam odgovor.


Stric, ampak oglas ne obstaja več. Sumljivo dovolj ? :|

matyglaz ::

Enak oglas ampak drug uporabnik http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

paliskic ::

Ta tip prodaja vse vrste zabavne elektronike. Stran od takih.

chucki ::

Oglas ne obstaja?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Pesimist ::

in kaj naredi bigbang če priložena igra samo digitalni download? pustis jim zbruseno kartico?

abyssus ::

Isto, kot v mojem primeru: en drug paket razdrejo in ti dajo tisto konzolo.

chucki ::

Potem si jo dobil?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

abyssus ::

Ja, danes sem prinesel domov - nova konzola in nov kontroler, ostalo pa staro nazaj. Pa znova seveda garancija 1 leto, kar je kul. :)

hunter01 ::

matyglaz je izjavil:

V teh dneh sem zasledil na bolhi da je eden prodajal PS4 500GB nov z dvema kontrolerjema, headsetom, in kamero ter 2 brezplačni igri za 250€ in jih ima baje več na zalogi. Sem mu poslal sporočilo in mi je napisal, da so novi in si lahko igre sam izbereš pošlje ti jih pa iz Nemčije in je baje poštnina brezplačna, ime firme pa je Global Trading. Ali se splača kupiti ali je to kakšen "nategovalec"?


Splošno vodilo pri nakupih preko interneta: če izgleda "Too good to be true" potem je verjetno nateg :)

Kleemen ::

Global Trading sem opazil na bolhi že v večih oglasih, tko da je sigurno nek nateg ali nevem kaj bi lahko bilo drugega. Prodaja izdelke v vseh kategorijah, ne samo konzole.

Blue3D ::

Igral demo Destiny tfk. uff kak to šteka, grem gledati kaj je krivo in eto 30fps. To je najbrž največji kiks v zgodovini iger.
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

Gregex ::

Blue3D je izjavil:

Igral demo Destiny tfk. uff kak to šteka, grem gledati kaj je krivo in eto 30fps. To je najbrž največji kiks v zgodovini iger.


Čim prej prodaj konzolo in si nabavi komp za 2000 €, da boš lahko igral na 200+ FPS, da slučajno ne bo kaj zaštekalo.

issak ::

Gregex je izjavil:

Blue3D je izjavil:

Igral demo Destiny tfk. uff kak to šteka, grem gledati kaj je krivo in eto 30fps. To je najbrž največji kiks v zgodovini iger.


Čim prej prodaj konzolo in si nabavi komp za 2000 EUR, da boš lahko igral na 200+ FPS, da slučajno ne bo kaj zaštekalo.


Destiny ni na voljo za PC, če bi pa bil, pa za low/medium nastavitve pri 1080p in 60FPS ne rabiš računalnika za 2000EUR.
Tudi 200FPS ne bo naredilo nobene razlike, razen če kupiš monitor ki podpira 144Hz pa tudi v tem primeru ne bi imelo smisla šopati nad 144, raje vklopiš vsync pa nimaš prelamljanja slike.

Če nastaviš grafične nastavitve enako kot na PS4 (900p, low) je za 60FPS dovolj i3 procesor in 750Ti grafična. Cel računalnik tako dobiš za dobrih 500EUR z mišjo, tipkovnico in gamepadom vred, če pa vzameš brez SSDja (tako kot PS4) pa še za 40EUR manj.

evo, s temle dobiš boljšo grafiko kot na PS4, pa še igre so cenejše. Naložiš pa lahko brezplačen Steam OS oziroma Ubuntu in Steam gor, priklopiš ga pa na televizor:


Blue3D je pač izrazil svoje nezadovojstvo nad slabo optimizacijo igre za playstation, kjer je tudi ekskluziva. Moral bi se z njim strinjat, ker nas vse developerji nategujejo s tem da poberejo denar za slabo optimizirano igro. To se potem odraža v slabem performansu na konzolah in potrebi po dražji grafični na PCju, razlika je le v tem da imaš PC možnost nadgraditi (pa četudi stane), pri konzoli si pa omejen s tem kar imaš, in če igra dela slabo nimaš kaj narest glede tega. Verjamem, da če bi prišel ven "PS4 S plus" ali kakšna taka bedarija za 200EUR več z boljšim hardwareom, bi ga veliko ljudi kupilo.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

Blue3D ::

Tako je. Osebno pač ne moram igrati na 30fps sem že brisal. Gledal sem tudi, da Bloodborne deluje na 30fps konkretno pa pada na 20 fps.
Na PCju zmanjšaš detaile in resolucijo in imaš vsaj več fps te opcije na PS4 nisem našel.
V multiplayerju mi je osebno 60 fps premalo se pravi ko sem igral Crysis3 na pc sem nabavil 120Hz ekran to smo imeli na PCju leta 98 vprašaj Trona ;)
Me prav zanima kaj bo podpiral PS5
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

issak ::

Blue3D je izjavil:

Tako je. Osebno pač ne moram igrati na 30fps sem že brisal. Gledal sem tudi, da Bloodborne deluje na 30fps konkretno pa pada na 20 fps.
Na PCju zmanjšaš detaile in resolucijo in imaš vsaj več fps te opcije na PS4 nisem našel.
V multiplayerju mi je osebno 60 fps premalo se pravi ko sem igral Crysis3 na pc sem nabavil 120Hz ekran to smo imeli na PCju leta 98 vprašaj Trona ;)
Me prav zanima kaj bo podpiral PS5


Po mojem nič več kot bo podpiral PC za 100€ več, pa če bo spet 5 do 7 let razlike med PS4 in PS5 (kot do zdaj), bo treba nanj čakati do 2018 oz. 2020. V tem času bo PS4 ostajal isti, PC hardware se bo pa cenil.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Trololololol ::

issak je izjavil:

Blue3D je izjavil:

Tako je. Osebno pač ne moram igrati na 30fps sem že brisal. Gledal sem tudi, da Bloodborne deluje na 30fps konkretno pa pada na 20 fps.
Na PCju zmanjšaš detaile in resolucijo in imaš vsaj več fps te opcije na PS4 nisem našel.
V multiplayerju mi je osebno 60 fps premalo se pravi ko sem igral Crysis3 na pc sem nabavil 120Hz ekran to smo imeli na PCju leta 98 vprašaj Trona ;)
Me prav zanima kaj bo podpiral PS5


Po mojem nič več kot bo podpiral PC za 100€ več, pa če bo spet 5 do 7 let razlike med PS4 in PS5 (kot do zdaj), bo treba nanj čakati do 2018 oz. 2020. V tem času bo PS4 ostajal isti, PC hardware se bo pa cenil.

PCmasterrace. Pc arhitektura, niste srecni. Prej je bil Cell, ki so ga nameravali izdati brez graficne, niste bili srecni. Vase mnenje res ne steje, ker itak niste z nicemer srecni.

Blue3D ::

z 30 FPS res nemoraš bit srečen. Sorry to je moje mnenje.
So pa Konzole ql, ker:
- lahko igaš s kauča
- igraš kauč koop (Diablo3, Rayman, KOšarka, nogomet, Trine)

Tu se pa zgodba konča. Tak, da si lahko te exlusive for PS4 z 30FPS nekam vtaknejo.

To je moje mnenje iz mojega kota videnja in si tega ne jemljite k srcu.

Prodam PS4:
STAR 1 MESEC
500GB
1 PLOŠČEK
2.5 MESEČNA NAROČNINA NA PS PLUS
XIM4
BATTLEFIELD 4
ZA 499€

Ja ta XIM4 je pa zakon, pred tem sem imel DEATHKILL RADIO 0.5 , ZDAJ IMAM 2.1 :))))))))))))))
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

issak ::

Blue3D je izjavil:

z 30 FPS res nemoraš bit srečen. Sorry to je moje mnenje.
So pa Konzole ql, ker:
- lahko igaš s kauča
- igraš kauč koop (Diablo3, Rayman, KOšarka, nogomet, Trine)

Tu se pa zgodba konča. Tak, da si lahko te exlusive for PS4 z 30FPS nekam vtaknejo.

To je moje mnenje iz mojega kota videnja in si tega ne jemljite k srcu.

Prodam PS4:
STAR 1 MESEC
500GB
1 PLOŠČEK
2.5 MESEČNA NAROČNINA NA PS PLUS
XIM4
BATTLEFIELD 4
ZA 499€

Ja ta XIM4 je pa zakon, pred tem sem imel DEATHKILL RADIO 0.5 , ZDAJ IMAM 2.1 :))))))))))))))


Tudi PC lahko z xbox 360 wireless kontrolerjem, vse novejše (pa tudi večina starejših) igre ga podpirajo. Edino prižgat ga ne moreš s kavča, imaš pa wake-on-lan za to na telefonu :D
Potem na kontrolerju držiš tisti X na sredini da se ti zažene steam big picture, pa imaš konzolno izkušnjo iz kavča (pri 60fps)
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Blue3D ::

Ma to ni isto. Imam logitech in so sami problemi.
60fps je za resni multiplayer premalo :)
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

chucki ::

Lahka imaš comp za miljon €€€€€, pa ne boš igral The Last of US ;) Določeni ne razumete pomena konzol, ker nočete ali pa ste tako omejeni?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

puginho ::

Resni multiplayer je lahko tud 30 fps, na konzolah imajo vsaj vsi iste pogoje, zaj če si slab ni konzola kriva :)

D3m ::

Za multiplayer je nekaterim vseeno. Nam je pomemben SP + story.
|HP EliteBook|R5 6650U|

issak ::

Blue3D je izjavil:

Ma to ni isto. Imam logitech in so sami problemi.
60fps je za resni multiplayer premalo :)


Logitech kontroler? Jaz nimam z xbox360 kontrolerjem nobenih težav na PCu.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

hunter01 ::

Jaz pri Destiny sploh ne opazim tega, da bi "štekalo". Je pa res, da me pri konzolah FPS-ji ne privlačijo pretirano, čeprav mi je bil Destiny kr cool.


@Blue3D: preden prodaš PS4, si nabavi The Last of Us in jo obrni. Iz srca priporočam! Za moj okus ena izmed najboljših iger ever (ne glede na platformo). V tem trenutku, če bi moral izbirati samo eno, bi jo mirno določil za No.1. Razlog? Zgodba.

Pesimist ::

Gregex je izjavil:

Blue3D je izjavil:

Igral demo Destiny tfk. uff kak to šteka, grem gledati kaj je krivo in eto 30fps. To je najbrž največji kiks v zgodovini iger.


Čim prej prodaj konzolo in si nabavi komp za 2000 EUR, da boš lahko igral na 200+ FPS, da slučajno ne bo kaj zaštekalo.


tudi z pcjem za 2kEUR bos tesko dosegel 60fps pri danasnjih igrah :D
Igranje konzola iger z temi adaptari pa je za mene dobesedno cheatanje in si igralci ne zasluzijo nikaksnega spostovanja. Sej ga tudi ne dobijo od nikogar vbistvu, razen mogoce od teh na erveru trenutno. To pa tak ni vredno nič. Zato sem zato da naj kuj proda. Verjetnost za En cheater majn na serveru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Blue3D ::

The Last of Us je bil v akciji za 13.9€ prejšni teden pa sem zamudil. Dela pa lepo na 60 FPS
Meni najboljša igra do sedaj je :
The Elder Scrolls V: Skyrim
Bom pa probal TLOU
Pa Mortal Kombat X zgleda tudi zanimiv za 2player couch party :)
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

IL_DIAVOLO ::

Poanta konzol ni grafika, ampak gameplay.

Blue3D ::

Gameplay je tud na PC, konzola je bolj komot.
Ne rabiš nič štelat, šraufat, nastavljat... všaltaš pa deluje.
Za lenuhe.... :)
Tested on Quakers
I5 13600K 6800XT

opeter ::

Ima še kdo podobme težave? V PSN denarnico (Wallet) se preko Paypala ne da naložit 20 EUR. Isto velja za manjše ali večje zneske (npr. 5, 10, 15, 20, 30 ...).

The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.

Dobim sledeče sporočilo:
 PSN napaka

PSN napaka



Prej (kakšen mesec pa pol nazaj) sem naložil 20 EUR in je delovalo brez problemov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

IL_DIAVOLO ::

Blue3D je izjavil:

Gameplay je tud na PC, konzola je bolj komot.
Ne rabiš nič štelat, šraufat, nastavljat... všaltaš pa deluje.
Za lenuhe.... :)


Saj nisem rekel da ni, ampak pravim, da je bistvo konzol gameplay, ne grafika. Na PC-ju je bolj v ospredju grafika in malo manj gameplay. In seveda na konzoli daš not disk in špilaš, ni treba nobenih drugih skillsov :P
««
43 / 162
»»