» »

Nastavitev za igrico HUGO

Nastavitev za igrico HUGO

buhica1 ::

Torej kolega ima WIN2000 in otroci hočejo igrati igrico HUGO. Igrica se sicer zažene, vendar ni zvoka. Zvočna je neka Creativova na plati (Intel 810). A kdo ve kje (verjetno v comand.nt in autoexec.nt) in kaj je treba vpisati oz. nastaviti za prepoznavo zvočne za to igrico oz. za DOS-ovske igrice. Vsi nasveti zelo dobrodošli. Dajmo pomagajmo otrokom za lepši dan :)) :D :P
LP Buhica
  • premaknil: Predator ()

kljukec ::

Hugota??? Je čez deset vrst. Katerega:\

buhica1 ::

Tistega na katerem so 4 igrice - Potapljač, Drvar in še dve pa na pamet ne vem kateri...

buhica1 ::

Pa še to, če jih je čez deset vrst je kateri ki dela BP v WIN2000 ???

kljukec ::

V XP-jih dela brez problema Hugo Evil Mirror, sam je 3D hugo, skoraj mal pretežek za najmlajše:)

A ni mogoče, ko si nainštaliral tega hugota, da ti je v start-u naredilo bližnjico hugo in tam potem še ikono Hugo in ikono sound setup, vsaj pri mojemu hugotu drvarju, rolkarju, potapljaču in ledena votlina je še gor se to naredi!!!:\

buhica1 ::

Inštalirajo se bližnjice, tudi do sound setup programa, vendar nobena izbira zvočne v sound setupu ne da učinka, pravzaprav piše da ne more najti zvočne kartice. Zvok drugače deluje v Windowsih normalno.

kljukec ::

Aha imaš isti problem kot sem ga jaz že imel. Ta hugo in hugo balonar, motorist namreč ne dela v WinXP, seveda potem tudi v Win2000 ne, tk da ti preostane edino win98se. Jst sem potem enemu tk zrihtu rasčunalnik, da je imel gor WinXP in Win98se, v Win 98se je pa hugo delal normalno:)).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HUGO

Oddelek: Igre
276184 (2410) Homelander
»

Kateri OS združuje vse najboljše?

Oddelek: Operacijski sistemi
141057 (827) AngelOfDeath
»

win xp in product activation? zakaj mi to napiše!

Oddelek: Programska oprema
131052 (857) dynamite
»

www.divxsubtitles.net

Oddelek: Omrežja in internet
131037 (780) ABX
»

XP in igre

Oddelek: Programska oprema
411504 (1107) andrej

Več podobnih tem