» »

Brezžična miška

Brezžična miška

iloverock ::

Pozdravljeni!
Rabil bi brezžično miško,ki bi jo uporabljal za gaming. Mora imeti visoko ločljivost in stane naj od 30-50 eurov.

harvey ::

Od Logitecha za 30-50 EUR in še brezžičnega ne bo nič na voljo, žal. Kakšna druga firma mogoče, samo je verjetno to bolj "low performance style".
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

spirit ::

Logiteh M705 bi bla ok ni pa lih gaming :D

miraldi ::

Vzami miško na kabel, je dosti bolj natančna kar pri gamingu rabiš(da nizamikov).
Brezžična gaming miš za ta denar? Nevemno če bo šlo to čez..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

r3dkv1c4 ::

dodaš še 10€ in dobiš najboljšo možno ponudbo wireless miške v tem trenutku

http://www.electronic4you.si/logitech-w...

Assass1n ::

Rabljena Razer Mamba.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

iloverock ::

Če je miška dobra mi ni problem za njo dati tudi 70. Kabelska miška pa bi mi bila malo bolj nerodna saj bi se mi zapletala v stvari na mizi.

r3dkv1c4 ::

iloverock je izjavil:

Če je miška dobra mi ni problem za njo dati tudi 70. Kabelska miška pa bi mi bila malo bolj nerodna saj bi se mi zapletala v stvari na mizi.

miška je top take miške v življenju nisem imel in sem dal čez razer in logitech.

na začetku sem bil tudi sam skeptičen ampak ob 1. uporabi občutiš kvaliteto natančnost in performance logitecha...
....jaz lahko rečem edino super zadovoljen....

...prepričala me je pa cena ker drugače 90€ ne bi dal.

Odločitev je pa tvoja.

lp

Assass1n je izjavil:

Rabljena Razer Mamba.

mamba ni vredna tega dnarja proti g700, oprosti mi je drugače všeč razer ampak res ni vredna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

miraldi je izjavil:

Vzami miško na kabel, je dosti bolj natančna kar pri gamingu rabiš(da nizamikov).
Brezžična gaming miš za ta denar? Nevemno če bo šlo to čez..

kako lahko rečeš da je kabel bolj natančen če pa nisi niti probal mambe ali g700.....to sta 2 novodobne miške ki o lagu niti sanjaš ne.

preberi malo teste in boš videl kaj so te miške.

Venum ::

Res ti ne priporočam brezžične, sploh za gaming... Predstavlji si da če si nek hardcore gamer in igraš po cele dneve in se ti sprazni baterija.. Ničkaj prijetna situacija..

iloverock ::

Verjetno bom vzel kar Logitech g700, žične pa raje ne vzamem saj imam na mizi veliko stvari in se mi bo kabel najverjetneje zapletal.

medenko ::

a zdaj boš pa kar na 60€ + vožnja gor ali ptt? na začetku pa pišeš 35 do 50.

pospravi na mizi? ;)

r3dkv1c4 ::

medenko je izjavil:

a zdaj boš pa kar na 60€ + vožnja gor ali ptt? na začetku pa pišeš 35 do 50.

pospravi na mizi? ;)

68€ s poštnino vred....je končna cena.


toliko sem dal jaz....ti prinesejo na dom.

spirit ::

No jst vem da ne grem več na žično miško, bi pa priporpočou tako, ki se fila na kabel, kot so Orocji Performance MX in podobne ker ti javi da je baterija bolj švoh daš not kabl in igraš dalje, zgubiš pa lih pol sekunde s tem. Čeprav, kot sm že v eni drugi temi napisou me pa recimo kabel ne pri Taipanu ne pri M90 ne motitia, medtem ko so me pri marsikateri drugi žični kabli precej frustrirali, je precej odvisno od miške in tudi od postavitve prostora, jst sm se navadu, da ko morm met žično miško speljm kabl tko da ga mam malce odveč na mizi in je zataknjen tako da ob premikanju ne pade dol in je vedno nekaj kabla viška na mizi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: spirit ()

miraldi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

miraldi je izjavil:

Vzami miško na kabel, je dosti bolj natančna kar pri gamingu rabiš(da nizamikov).
Brezžična gaming miš za ta denar? Nevemno če bo šlo to čez..

kako lahko rečeš da je kabel bolj natančen če pa nisi niti probal mambe ali g700.....to sta 2 novodobne miške ki o lagu niti sanjaš ne.

preberi malo teste in boš videl kaj so te miške.


To sem napisal zato ker je postavil zgornjo ceno za natančno brezžično miško od 35-50€.
Ni omenil da se je pripravljen stegniti do 70€.
Nisem imel g700 nikoli, verjamem da je dobra miška tud zgleda ok.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

spirit ::

Čaki, a ni govora o gaming miški? gaming s trackballom?? Vsak ima svoj okus, zame ne :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38297850 (54746) Kr_Edn
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16539076 (31148) ShowDown
»

Mnenja glede teh mišk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10619716 (17478) jazbec
»

Nakup nove miške (Nasvet - logitech mx revolution, marathon 705, razer imperator)

Oddelek: Kaj kupiti
394503 (3965) Dzeba

Več podobnih tem