» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
62 / 99
»»

Miha 333 ::

Router TL-WR1043N za 33,19 € z brezplačno poštnino. Menda samo še danes: https://www.bigbang.si/usmerjevalniki-i...

CHAOS ::

Morda kdo ve za kakšno dobro promocijo za gearbest - Xiaomi Mi Notebook Pro - CORE I7 16GB + 256GB?
'They have computers, and they may have other weapons of mass destruction.'

Tomson ::

Jup, Xiaomi Mi Notebook Pro s i7-8550U, sicer 8GB+256GB SSD s kodo: MIBOOKI7 iz 992€ na 774€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

hojnikb ::

Miha 333 je izjavil:

Router TL-WR1043N za 33,19 € z brezplačno poštnino. Menda samo še danes: https://www.bigbang.si/usmerjevalniki-i...

a ta cena je tut za prevzem v poslovalnici al samo splet ?
#brezpodpisa

Matej_K ::

hojnikb je izjavil:


a ta cena je tut za prevzem v poslovalnici al samo splet ?


Lahko prevzameš v poslovalnici, samo naroči preko interneta pa na koncu izbereš kje boš prevzel.
Verjetno je fizični nakup v poslovalnici dražji.
... .. .

avtek ::

+ trenutno so zadnji kosi v Murski Soboti - če slučajno nisi iz tistega konca

hojnikb ::

sem narocil preko neta z dostavo v poslovalnici. Upam da je se kaksna stara zaloga z v3 :D
#brezpodpisa

mare92 ::

@Tomson,
koda za Xiaomi Smart Scale je potekla... Je še kakšna?
Najlepša hvala :)
edit: Sem pa naročil čevlje, poročam kako se obnesejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare92 ()

NejcSSD ::

Lahko tudi po spletni ceni kupuješ fizično v trgovini. Samo omeni, da si videl ceno na spletni strani in ti dajo po taki ceni.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Tomson ::

@mare92: ta hip ni prav nobene delujoče kode ...

Sem pa danes opazil, če komu prav pride, iz EU skladišča:

Xiaomi Mi A1 Global
pametni telefon s kodo: bla1dp iz 178EUR na 169EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 4 Global pametni telefon s kodo: fgnote4b iz 158EUR na 149EUR (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Klamzi ::

Ima kdo kodo za Xiaomi car charger ( https://www.gearbest.com/iphone-cables-... ) ali za kakšen drug kvaliteten polnilec?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klamzi ()

avtek ::

Jaz imam tega, in se z njim zadovoljen :)

valdo ::

Klamzi je izjavil:

Ima kdo kodo za Xiaomi car charger ( https://www.gearbest.com/iphone-cables-... )
Jaz bi tudi rabil kodo za ta polnilec, izgleda vredu.
Lp

rimljan ::

kolikor vidim je charger v flash salu...zato ..ne verjamem...da obstajo kode še za nižjo ceno..
rimljan

valdo ::

rimljan je izjavil:

kolikor vidim je charger v flash salu...zato ..ne verjamem...da obstajo kode še za nižjo ceno..
gre gre ..je bil že za manj kot 8$ z dostavo vred
Lp

Alencica ::

Imate kakšen link za poceni zunanji disk (1tb, 2tb...) oz. kaj se kaj kupuje te dni?

rimljan ::

valdo je izjavil:

rimljan je izjavil:

kolikor vidim je charger v flash salu...zato ..ne verjamem...da obstajo kode še za nižjo ceno..
gre gre ..je bil že za manj kot 8$ z dostavo vred


mislil sem v tem času, ko je na sale.... se tudi meni drugače zdi, da je bil že ceneje (redna cena + koda)
rimljan

KuhaR ::

Ok, dobil danes pošto od carinske pošte. Naročil T10 preko Gearbesta in izbral registered NL. Sporočim če bo Gearbest povrnil carino in DDV.
Vodno hlajen že od 1999.
Ryzen 9 5950/MSI MAG B550 Tomahawk/32GB3600 cl14/RX7900XT

Dimnik ::

Javi kako rešiš, carino in gearbest

DeusB ::

KuhaR je izjavil:

Ok, dobil danes pošto od carinske pošte. Naročil T10 preko Gearbesta in izbral registered NL. Sporočim če bo Gearbest povrnil carino in DDV.



tudi jaz sem vzel 3 stvari in vzel registered NL, vsi trije na carini! javim rezultat.

MrStein ::

Hmm, a gearbest še vedno nima 3DSecure plačila z MasterCard?
A je to sploh še dovoljeno?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

hojnikb ::

Miha 333 je izjavil:

Router TL-WR1043N za 33,19 € z brezplačno poštnino. Menda samo še danes: https://www.bigbang.si/usmerjevalniki-i...

dobil routerček, je pa V5. Očitno pa N varjanta zdaj tudi nima več usb porta (včasih je mel samo fiksne antene) :|
#brezpodpisa

hojnikb ::

Evo zdele sn flešnu gor openwrt, zadeva zaenkrat deluje ok. Očitno bo treba usb pricinat gor :)
#brezpodpisa

OvCa77 ::

hojnikb je izjavil:

Evo zdele sn flešnu gor openwrt, zadeva zaenkrat deluje ok. Očitno bo treba usb pricinat gor :)

Čisto tako mimogrede, za 33€ je bolj zmogljiv Xiaomi 3G z USB3.0 in podporo za LEDE/openwrt
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

m3k ::

Klamzi je izjavil:

Ima kdo kodo za Xiaomi car charger ( https://www.gearbest.com/iphone-cables-... ) ali za kakšen drug kvaliteten polnilec?
CHUWI Ublue C - 100 Dual USB Smart Car Charger - SILVER s kodo: HNYear489 iz 7€ na 5€
Mirko tipka na radirko ////

hojnikb ::

OvCa77 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Evo zdele sn flešnu gor openwrt, zadeva zaenkrat deluje ok. Očitno bo treba usb pricinat gor :)

Čisto tako mimogrede, za 33€ je bolj zmogljiv Xiaomi 3G z USB3.0 in podporo za LEDE/openwrt

pod pogojem da ga ne dobi carina. Ma pa samo 2 lan porta, kar je takoj no go za mene. Razn tega je pa kul stvarca in za tako ceno res bolši deal kot tplink
#brezpodpisa

OvCa77 ::

hojnikb je izjavil:

OvCa77 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Evo zdele sn flešnu gor openwrt, zadeva zaenkrat deluje ok. Očitno bo treba usb pricinat gor :)

Čisto tako mimogrede, za 33€ je bolj zmogljiv Xiaomi 3G z USB3.0 in podporo za LEDE/openwrt

pod pogojem da ga ne dobi carina. Ma pa samo 2 lan porta, kar je takoj no go za mene. Razn tega je pa kul stvarca in za tako ceno res bolši deal kot tplink

Meni ga na srečo ni :) Ja, dva LAN porta sta res omejitev, je pa za 33€ res mašinca. Tudi 60 MB/s preko FTP dela.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

darkomiku ::

KuhaR je izjavil:

Ok, dobil danes pošto od carinske pošte. Naročil T10 preko Gearbesta in izbral registered NL. Sporočim če bo Gearbest povrnil carino in DDV.


Ja, daj prosim javi, ker sem tudi sam naročil na enak način in še čakam ... pa koga si sploh kontaktiral, a kar kakšen helpdesk?

Dzhimen ::

_njc je izjavil:

Dzhimen je izjavil:

In? Kako se kaj obnesejo? :D
Koliko približno zdrži baterija? So primerne za recimo tek/fitnes ali se ti zdi da niso dovolj stabilne? Ali je kakšen zamik med zvokom in sliko na telefonu (recimo pri gledanju youtuba)?
Sem jih tudi jaz naročil, dobim jih jutri, pa me zanima kaj lahko pričakujem. :P


Uporabljal sem jih cca. 1,5h na fitnesu, baterije so zdržale. Si pa desne slušalke nikakor nisem mogel primerno nastaviti v uho, enkrat mi je med "cable crunches" padla iz ušesa. Za tek jih ne priporočam, verjetno je dosti možnosti, da jih izgubiš. (Edit; naj dodam, da je verjetno udobje in kako ti "sedejo" v uho odvisno od oblike ušesa oz. ušesne votline. Ni nujno, da boš imel tudi sam take probleme)
Youtube-a (zamika med zvokom in sliko) nisem testiral.
Drugače uporabljam TaoTronics, ki niso čisto brezžične, so pa bistveno bolj "stabilne" v ušesu, tudi zvok je zame boljši, baterija zdrži cca. 4-5h.


Sem jih tudi jaz danes malo potestiral in sem načeloma pozitivno presenečen nad tem kako stojijo v ušesu. Dal sem si najmanjše gumijaste nastavke gor in sem nato poizkušal kake dve minuti glavo tresti, skakati, sukovito obračati na vso silo, če mi bi jih uspelo spraviti ven iz ušes, ampak se mi je prej začelo vrteti in me vrat boleti kot pa so ven padle. Sicer so šle malo ven, niso bile več "zamašene" v ušesu, tako da zvok ni bil več tako dober, ampak mislim da bo med recimo tekom tole bilo več kot zadovoljivo in da ne bo neke skrbi da bi mi ena slušalka ven padla. Drugače pa sem jih kako uro nosil za poslušanje glasbe pri miru in tudi nimam pripomb. Ves čas stojijo "zamašene" v ušesu, so udobne, lahke, kvaliteta zvoka je odlična (če ne ciljaš na audiofilsko izkušnjo). Za ceno 25€ kapo dol.

Baterijo moram še malo stestirati, da vidim koliko časa zdržijo slušalke in za koliko polnjenj zdrži baterija v škatlici. Drugače pa sem opazil zamik med sliko in zvokom (recimo tale test pravi, da je zamika 0,2-0,3 sekunde. Definitivno boljše kot moje prejšnje slušalke, kjer je bilo zamika preko pol sekunde, ampak vseeno ko gledaš kak music video na youtubu, je precej nadležno ker je očitno da slika (Najbolj opazno pri recimo bobnih ali kitari) ni v ritmu. Drugače pa za gledanje ostalih videov ni tako nadležno, se da tolerirat, še posebej se sčasoma malo navadiš in zadevo odmisliš...

Skratka, za 25€ je zadeva top šit. Gansta, hvala za predlog! ;)

Tomson ::

Spet nekaj dobrih delaov na GB:

Creality3D CR-10 3D tiskalnik s kodo: EUCR10JK iz 423€ na 308€ (EU skladišče)
ACEPC T8 Mini PC računalnik s kodo: GBCT8 iz 91€ na 83€
Motospeed CK89 mehanska tipkovnica s kodo: GBCK89 iz 70€ na 65€
Xiaomi Mi Wifi Router 3 v Flashsale za 25€ (EU skladišče)
Colorful iGame 1050Ti grafična kartica s kodo: GB1050TI iz 216€ na 199€
Xiaomi 70 SmartWifi kamera za avto s kodo: ghesaaa iz 39€ na 29€
3x LED Flare Light opozorilne lučke s kodo: leaytcm iz 25€ na 19€
Macaw TX-80 športne bluetooth slušalke s kodo: TX-80 iz 50€ na 45€
Xiaomi Redmi Note 5A Globalpametni telefon s kodo: jjnote5a iz 83€ na 75€
Univel USB-C 1m magnetic kabel s kodo: 1MTCGB iz 6€ na 4€
Xiaomi Mijia Smart LED namizna lučka s kodo: GESLAMP iz 40€ na 35€ (EU skladišče)
Orimag P6 prenosni MiniDLP projektor s kodo: CTCP6P iz 187€ na 158€
iLife V7S Pro robotski sesalnik s kodo: V7SPROEU iz 160€ na 133€ v (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 4A Global 5.0" pametni telefon s kodo: qc4a iz 83€ na 74€
JMGO M6 prenosni DLP video projektor s kodo: JMGM6 iz 332€ na 307€
Xiaomi Mi A1 Global pametni telefon s kodo: bla1dp iz 178EUR na 169EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 4 Global pametni telefon s kodo: fgnote4b iz 158EUR na 149EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 5 Plus Global pametni telefon s kodo: 5plusgb iz 149€ na 133€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

scipascapa ::

potem 5 plus global ne?

Tomson ::

Za 133€ je Redmi 5 Plus res hud telefončič, če se ga roota se lahko naloži pa še Google Camera in dela precej dobre fotografije tudi pod slabšimi svetlobnimi pogoji (primer) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Tole sem še pozabil, je nekdo pred časom spraševal:

Xiaomi Huami AmazFit International s kodo: GBFEB012 iz 95€ na 83€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

avtek ::

Je morda kdo uspel kaj takšnega (Philips Smart LED Ball) uspeti povezati z aplikacijo in ima kakšen nasvet oz. natančnejša navodila?
App je nameščen, ob prižigu luči se pojavijo WiFi signali za vsako luč, nanje se lahko povežem, vendar ne vem kako bi jih dodal v aplikacijo, ker pod add devices jih ne najde...Morda kakšen predlog?

Mi Home aplikacija ima oceno 2.9, večina se pritožuje nad delovanjem. Ima kdo od vas tudi težave?

schrack ::

Tomson, imaš mogoče kakšno kodo za merilec temperature in vlage, rad bi naročil dva.
https://www.gearbest.com/robot-vacuum-a...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: schrack ()

robertko ::

avtek je izjavil:

Je morda kdo uspel kaj takšnega (Philips Smart LED Ball) uspeti povezati z aplikacijo in ima kakšen nasvet oz. natančnejša navodila?
App je nameščen, ob prižigu luči se pojavijo WiFi signali za vsako luč, nanje se lahko povežem, vendar ne vem kako bi jih dodal v aplikacijo, ker pod add devices jih ne najde...Morda kakšen predlog?

Mi Home aplikacija ima oceno 2.9, večina se pritožuje nad delovanjem. Ima kdo od vas tudi težave?


V Mi Home aplikaciji moraš imeti pod settings nastavljeno Locale na Mainland China, potem boš imel na seznamu Add device tudi Philips connected bulb.

avtek ::

Hm, to pa nisem vedel. Sem nastavil na EU.
Bom probal, ko pridem domov.

Hvala!

NejcSSD ::

schrack je izjavil:

Tomson, imaš mogoče kakšno kodo za merilec temperature in vlage, rad bi naročil dva.
https://www.gearbest.com/robot-vacuum-a...


Tudi mene zanima za:

Xiaomi Thermostat Accuracy Temperature Humidity Monitor
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

samotest ::

Tomson je izjavil:

Tole sem še pozabil, je nekdo pred časom spraševal:

Xiaomi Huami AmazFit International s kodo: GBFEB012 iz 95€ na 83€


Sem vmes preko Aliexpress nasel iz ene trgovine s skladiscem v Spaniji, dobava 5 dni in za 93 Eur, tako da ze imam doma.

Hvala Tomson.

Miami_T ::

Tudi sam sem razmišljal o Xiaomi Amazfit uri, pa sem konec leta videl, da se prodaja že Xiaomi Amazfit 2 (Stratos), vendar trenutno samo v kitajski verziji. Ker mi je ura oblikovno veliko lepša, bom počakal na angleško verzijo, ki jo pričakujejo v marcu ali aprilu in kakšen kupon s strani Tomsona :). Je pa res, da je trenutno ura skoraj še enkrat dražja. Ena solidna video primerjava ur.

Tomson ::

@schrack
@nejcSSD

Za Xiaomi Thermostat Accuracy Temperature Humidity Monitor je koda: HNYear433 iz 17€ na 15€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

broken/link ::

robertko je izjavil:

avtek je izjavil:

Je morda kdo uspel kaj takšnega (Philips Smart LED Ball) uspeti povezati z aplikacijo in ima kakšen nasvet oz. natančnejša navodila?
App je nameščen, ob prižigu luči se pojavijo WiFi signali za vsako luč, nanje se lahko povežem, vendar ne vem kako bi jih dodal v aplikacijo, ker pod add devices jih ne najde...Morda kakšen predlog?

Mi Home aplikacija ima oceno 2.9, večina se pritožuje nad delovanjem. Ima kdo od vas tudi težave?


V Mi Home aplikaciji moraš imeti pod settings nastavljeno Locale na Mainland China, potem boš imel na seznamu Add device tudi Philips connected bulb.


Tole preverjeno deluje. imam to luč doma in sem imel iste probleme, in nastavitev "locale" pod "mainland china" reši vse težave :)

Zgodovina sprememb…

buneech ::

Tomson, a je kakšna koda za Xiaomi Redmi 5, non Plus model s 3GB rama?

robertko ::

Malo off topic, ampak bom vseeno vprašal. Ali se kateri doma ukvarja s Mi Smart Home Ecosystemom.
Rabil bi nekakšen guide vseh mogogočih interakcij med npr. Aqara senzorji, switch-i in gateway-em, ker
pri teh nastavitvah v Mi Home aplikaciji ostaja kar nekaj pisank.
Lahko je tudi kakšen link do zunanje strani, če je kdo zasledil. Hvala.

Tomson ::

@buneech: trenutno za Redmi 5 ni delujoče kode, le za Redmi 5A in 5 Plus ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tomy5 ::

robertko je izjavil:

Malo off topic, ampak bom vseeno vprašal. Ali se kateri doma ukvarja s Mi Smart Home Ecosystemom.
Rabil bi nekakšen guide vseh mogogočih interakcij med npr. Aqara senzorji, switch-i in gateway-em, ker
pri teh nastavitvah v Mi Home aplikaciji ostaja kar nekaj pisank.
Lahko je tudi kakšen link do zunanje strani, če je kdo zasledil. Hvala.


Kaj te pa zanima, ker pri m eni so vsi v angleščini, razen vtičnica še ni.
Je pa na iOS vse v angleščini in tudi app je bistveno boljši oz. bolje dodelan.

firbec ::

Tomson je izjavil:

@schrack
@nejcSSD

Za Xiaomi Thermostat Accuracy Temperature Humidity Monitor je koda: HNYear433 iz 17€ na 15€


a tole kdo že ima? Zanima me bluetootoh range, dela med nadstropji ali izgubi povezavo do mobilnika?

rimljan ::

valdo je izjavil:

Klamzi je izjavil:

Ima kdo kodo za Xiaomi car charger ( https://www.gearbest.com/iphone-cables-... )
Jaz bi tudi rabil kodo za ta polnilec, izgleda vredu.


Aukey polnilec za dobrih 6€
rimljan

oberskitona ::

P10 kakšna koda morda in ce bi se odlocil za katero od eu skladišč iz katerega se splača da je najhitrejša dostava in najmanj možnih komplikacij?

Tomson ::

Misliš na Teclast P10?

Trenutno kakšne kode ni, je pa precej ugodna cena v EU skladiščih, najboljša opcija iz G-W-5 skladišča za 96€ ter 4€ poštnine, dostava 3-5 dni ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
62 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363960 (37886) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143617 (63299) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798076 (55955) vonmimek

Več podobnih tem