» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
61 / 99
»»

Predator X ::

_njc ::

gansta je izjavil:

Priporočam nakup (brezžične bluetooth slušalke, s škatlico polnite slušalke)

Link: https://goo.gl/fH7kQU




Cena: 22.83EUR iz Češkega skladišča, preko DHL dobite v 3-5 dneh brez carina, davka itd. (izberete warehouse option: G-W-5)


Naročil v nedeljo, dobil danes. Prišle so iz Nemčije.
Na prvi vtis so za to ceno v redu. Hitro se povežejo s telefonom, dokaj udobne,le pravo pozicijo v ušesu je potrebno najti (zraven so priložene 3 različne velikosti silikonskih nastavkov). Jutri jih bolje stestiram (bluetooth domet, baterije,..).

SumTingWong ::

Tomson je izjavil:

@darkumiku: Drži, Teclast je iz China skladišča. Tu je nekje dobava okoli 2-3 tedne, sedaj ko je december mimo. Kot omenjeno, če izbereš Expedited shipping res dobiš v tednu dni, a tukaj bo skoraj sigurno 22% ddv in cca. 8EUR carinskega postopka. Če izbereš Registered Air Mail, verjetno ne bo dodatnih stroškov, če pa bodo, GB obljublja, da jih povrne ...

@dulci: se še najde nekaj svetil ...

Yeelight JiaoYue s kodo: XYPendant iz 66EUR na 57EUR
Yeelight Ceiling Light s kodo: DYeelight iz 60EUR na 55EUR (EU skladišče)
Yeelight JIAOYUE Surrounding Ambient Ceiling Light s kodo: HNYear310 iz 122EUR na 118EUR
Xiaomi Miija Bedside Lamp v FlashSale za 42EUR (EU skladišče)
Brelong LED Table Light s kodo: BRGSQ iz 24EUR na 16EUR
Yeelight Smart Light Strip s kodo: POMISTRIP iz 28EUR na 25EUR (EU skladišče)
Xiaomi Mijia Desk Lamp s kodo: GESLAMP iz 38EUR na 35EUR (EU skladišče)
Yeelight Small Night Light s kodo: GEYTUSB iz 13EUR na 11EUR (EU skladišče)

PS: ena malo izven, Xiaomi res preseneča, lol, pametni čevlji z inteligentnim čipom! :) Xiaomi Light Weight Sneakers with Chip s kodo: StilgarGBxmshoes iz 56EUR na 41EUR. Če kdo to ima ali naroči naj obvezno poroča če je uporabno ali samo kul! :)

Pa če kdo razmišlja o Xiaomi Smart Home sistemu, je trenutno koda za set 6v1 senzorjev s kodo: HNYear452 iz 78EUR na 67EUR ...


Jaz jih bom kupil (smart shoes). Nekaj časa že gledam sive in so mi res sexy. Je edina smart funkcija teh čevljov koraki? ALi še kaj drugega?

Update: sem šel na YT. Bom kar kupil, pa da vidimo :))

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Vsaki čevlji so lahko tako pametni, če nanje natakneš tole.


https://www.amazon.co.uk/Milestone-Spor...

http://www.milestonepod.com/

SumTingWong ::

Kar stane 40€. ZA 42 € pa dobim skupaj še Xiaomi čevlje na GB :D

darkomiku ::

A obstaja kakšna dobra kitajska alternativa JBL Bluetooth zvočnikom?

Hvala.

Tomson ::

Odvisno, poceni JBL zvočnikom sigurno, najboljšim ,dražjim modelom pa zelo dvomim ... Kakšen cenovni rang pa imaš v mislih?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkomiku ::

Pa kakšen JBL Flip (cca 90 EUR). Sem gledal primerjave z JBL Charge, kateri je tam okrog 150 EUR, pa ni baš nekih razlik, razen to, da je drugi vodoodporen (kar ne rabim), pa mal bolj lahko base našponaš .... sem iskal, če ima vsestranski Xiaomi kaj podobnega, pa nič ne najdem ... bi pa imel nekaj v tej valjasti obliki, ker mi zgleda kul. ;)

Zgodovina sprememb…

Karil ::

darkomiku, imam Charge in je precejšnja razlika v primerjavi s Flipom. Smo probali večkrat side-by-side in ni primerjave.
Flip je majhen, lušten z normalnim zvokom za silo. Charge pa je tisti rang, ko se za moje pojme začnejo pravi bluetooth kvalitetni zvočniki. Torej dobra kvaliteta zvoka, kar glasen in res dobra baterija (tudi teža temu primerna). Da se ne bo kdo bv oglašal - ja, tudi Charge ni za hifi entuziaste, vendar je vseeno za moje pojme vse kar je pod njegovim rangom sprejemljivo s precej kompromisi. Cena seveda ni nizka, vendar res velja kolikor denarja toliko muzike.

gusto ::

Predator X je izjavil:

chucki je izjavil:

https://www.mimovrste.com/gaming-prenos...

Tega imam jaz :) Dodatno sem si se vgradil 1tb hdd. Super ekran,zmogljiv... Kvaliteta izdelave tudi na nivoju.


Overpriced

https://www.mlacom.si/hp-omen-17-an023n...



Zastonj se matraš, na Mimovrste je še vedno ceneje, ker pride na to ceno še 10% popust (ti z rdečo barvo piše koda). Cena s kodo je 1745€.

Gregec ::

@Tomson
Se da dobiti dron TIANQU XS809W (konkretno gledam tega s 3 baterijami in 2MP kamero) še kaj ceneje s kakšno kodo ali je 45 € najugodneje ta hip?
Hvala :)

andromedar ::

Gregec je izjavil:

@Tomson
Se da dobiti dron TIANQU XS809W (konkretno gledam tega s 3 baterijami in 2MP kamero) še kaj ceneje s kakšno kodo ali je 45 EUR najugodneje ta hip?
Hvala :)


Sem si pogledal video: tega "upgraded 2mp" drona......iiiiin....to je fake 2MP in fake 720p video. Kamera je tudi na tem "upgraded" dronu 0.3 Megapiksla.

Zavedaj se, da je video neuporaben, razen če se 720p video samo snema na kartico in ne prenaša preko wifija na telefon.
Eh?

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

@gregec
Ga imaš v EU skladišču s kodo: warehouseCZ27 za 33EUR! (sicer brez treh baterij) ... Ali pa v China skladišču s kodo: HNYear089 opcija z eno baterijo za 29EUR, to je pa to ...

Še nekaj dobrih vikend dealov na GB:

Nitecore TM26GT LED ročna svetilka s kodo: TM26DEAL iz 324EUR na 133EUR (test)
AlldoCube Thinker 13.5" 3K IPS, Intel m3, 8GB RAM, 256GB SSD prenosnik s kodo: ENCUBE02 iz 590EUR na 474EUR (EU skladišče) (test)
HKC C7000 27" FHD VA računalniški monitor s kodo: iz 214EUR na 183EUR (EU skladišče) (test)
Wireless QI polnilec za iPhone 8/X in Samsung S8/Note8 s kodo: QIFGB iz 6EUR na 4EUR
Cubot X18 3/32GB 5.7" pametni telefon s kodo: CX18 iz 104EUR na 97EUR (EU skladišče)
Oukitel Mix 2 6/64GB 6.0" pametni telefon s kodo: OukMIXg2 iz 175EUR na 168EUR (EU skladišče)
Jumper EZpad 6 Plus 11.6" FHD IPS tablica s tipkovnico s kodo: EZPAD6PLUS iz 208EUR na 191EUR
Roborock S50 (Xiaomi 2nd gen) robotski sesalnik s kodo: RBRVCM za 433EUR (EU skladišče)
OnePlus 5T 8/128GB SandWhite s kodo: bsoneplus5t iz 615EUR na 474EUR
Xiaomi Mi Note 3 6/64GB v FlashSale za 291EUR (EU skladišče)
Xiaomi Mi Note 3 6/128GB s kodo: note3gp iz 387EUR na 291EUR
Xiaomi Mi A1 4/64GB Red pametni telefon s kodo: hsa1gb iz 183EUR na 178EUR
Mini M8S Pro Android TvBox S912 3/23GB 5G/BT/1000MB/SPDIF/CEC s kodo: GBM8SDDR4 iz 58EUR na 49EUR
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

hojnikb ::

Je že kakšma koda za rpi3 ?
#brezpodpisa

Tomson ::

Trenutno prav nobene delujoče, se je pa že nekajkrat v januarju pojavila ista koda: jdgOctAllez0 za 24€ (english version), ampak očitno precej hitro pošla. Lahko vsake nekaj dni poizkusiš ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

scipascapa ::

ima Gearbest kak 27'' IPS 2560 monitor z Freesync?

Tomson ::

Tole so vsi 27" IPS 2560 modeli, nikjer ne vidim Freesync, imajo pa nekateri FlickerFree (če je to kaj podobnega) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fireX88 ::

care Tomson!:D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Aero01 ::

Tomson je izjavil:

Trenutno prav nobene delujoče, se je pa že nekajkrat v januarju pojavila ista koda: jdgOctAllez0 za 24€ (english version), ampak očitno precej hitro pošla. Lahko vsake nekaj dni poizkusiš ...


Uh smola, da sem zamudil, to je bila super ponudba! :D
Če kdo zasledi znova takšno delujočo kodo za RPi3 se priporočam, hvala :)

m3k ::

andromedar je izjavil:

... Sem si pogledal video: tega "upgraded 2mp" drona......iiiiin....to je fake 2MP in fake 720p video. Kamera je tudi na tem "upgraded" dronu 0.3 Megapiksla.

Zavedaj se, da je video neuporaben, razen če se 720p video samo snema na kartico in ne prenaša preko wifija na telefon.



- Records relatively good quality 720p 20fps HD FPV video directly to a microSD memory card inserted into the quadcopter. Will also record video to your phone via WiFi, however the WiFi transmitted video is of lower VGA resolution.
Mirko tipka na radirko ////

fireX88 ::

je kakšna dobra ponudba za RC cars? tam do 50€, pa ne bo potem še kašni penali na carini?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tomson ::

Nekaj dobrih opcij iz EU skladišča:
JJRC Q4 Highlander s kodo: NLSI11 iz 64€ na 50€
WlToys OffRoad s kodo: NLSI25 iz 59€ na 51€

Ali od cenejših iz China skladišča:
HB Rock Climbing Car s kodo: Jandeal48 iz 20€ na 16€
WlToys Climbing Car s kodo: RC18OFF iz 25€ na 20€

Pa še en hud 70km/h iz China skladišča:
WlToys HighSpeed s kodo: RC18OFF iz 59€ na 49€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

fireX88 ::

hvala :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

clancy ::

Tale zadnji je "scary fast". To sploh ne moreš upravljati8-).

OvCa77 ::

@Thomson ali imaš kakšno kodo za Beelink BT3 Pro ali kakšen podoben Windows Box? Bi mi prišla prav...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Tomson ::

Za Beelink BT3 v China skladišču je koda: HNYear219 iz 104€ na 99€, ampak je trenutno tudi v EU skladišču v FlashSale za 104€ ...

Dobra opcija je tudi npr. Beelink S1 MiniPC s kodo: GBBLS1 iz 158€ na 133€ ali Acepc T11 MiniPC s kodo: GBAT11 iz 116€ na 99€, zanimiv pa je tudi Higole Gole10 s kodo: NLSI06 iz 125€ na 120€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

avtek ::

@Tomson, morda obstaja kakšna koda za robotski sesalnik oken (če se ne motim, si ga enkrat omenjal celo ti - kako se obnese?)?


Hvala :)

Tomson ::

Obstaja, Alfawise S60 s kodo: WDCGB iz 104EUR na 96EUR, je pa tudi v EU skladišču v FlashSale za 124EUR ...

Kako se obnese? Malo odvisno, sicer pa generalno gledano presenetljivo dobro. Prvič sem ga previdno pripel z varnostno vrvico, nato pa le ugotovil, da ni variante da pade s šipe, ker je malo tečno ob napajalnem kablu še varnostno vrv imet v mislih. Ena nadloga manj. Druga nadloga je napajalni kabl, ki je sicer precej dolg, ga ne zmanjka, ampak je pri čiščenju na zunanji strani treba imet v mislih da se ga napelje zunaj, ali kot ga sam, sedaj ko je zima, kar skozi priprto okno, nato pa S60 čisti okno, ki je kipnjeno, a s tem nima težav, je pa potrebno dovolj kabla pripravit, da pride iz ene strani okna do drugega. Potem pa zadevico samo prižgeš in se že lepo drži na oknu. Napravo namestiš na en vogal, nato pa gre lepo (lahko se nastavi več algoritmov čiščenja) čisti iz enega konca do drugega. Po robovih gre lepo do konca, pri kotih pa zmanjka, saj zaradi okroglih ščetk ne seže čisto v notranjost, a to je nekje slab cm po kotih, vse ostalo lepo prečisti. Zadeva je počasna. Res počasna, za eno okno 80x140cm potrebuje cca. 4min, potem pa še druga stran. In ja, glasna je tudi še kar, nekje kot robotski sesalniki. Prvič sem robota pognal na res umazano okno, ni bilo pol leta čiščeno. Znotraj ga je res super sčistilo, v nulo. No, tudi zunaj ga je super očistilo, ni kaj rečt, razen kakšnih res trpežnih, zasušenih madežev, ki jih je tudi z roko potrebno precej drgnit. Skratka, super. No, potem je pa posijalo sonce drugi dan in na zunanji strani so bili samo pod določeno svetlobo in določenim kotom vidne poteze robota, ker je pač očitno okno res bilo preveč umazano. Moram priznat, da v 95% je bilo okno vidno super umito, le tole s soncem. V drugem poizkusu sem drugo okno na hitro obrisal in rezultat je bil tudi na soncu odličen. Druga opcija je, da se robota na res umazanem zunanjem oknu požene dvakrat. To so sedaj res vsi minusi, sedaj pa še plusi. Robota nastaviš, pustiš 4min in okno je čisto. Zamenjaš okno, pustiš, čisto. Večja kot so okna v hiši in manj kot jih je, bolj je zadeva funkcionalna. Doma imamo cca. 12 oken omenjene velikosti in je kar nekaj prestavljanja, a kljub temu, gre precej manj časa za prestavljanje, kot bi porabil za čiščenje. Krpice so super, res kvalitetne, se dobro perejo, se pa na šipo ali krpice nanese še kakšno pršilo za šipe, da se res lepo umije. Suma sumarum, deluje, čisti samodejno, rezultat je dober, ima pa, kot napisano nekaj hib, a mislim da pozitivne lastnosti prevagajo nad negativnimi. Sam sem ga že uporabil in ga še bom, glede na to da cena ni visoka je defenitivno še en izmed gadgetov, ki pač pomaga prihranit čas, bo pa verjetno prava gospodinja prej zavihala nos kot uporabila robota za čiščenje, ker nikoli ne pomije tako dobro kot izkušena roka, za nas, navdušence nad gadgete pa je še ena naprava, ki zajema prostor v hiši, je pa res lepo gledat kako umiva in pa jasno, končni rezultat, ker ga ni čez umito okno brez umivanja! ;)

Moj prvi zagon omenjenega robota za okna: VIDEO: notranja stran, zunanja stran
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Spxy ::

Tomson je izjavil:

Obstaja, Alfawise S60 s kodo: WDCGB iz 104EUR na 96EUR, je pa tudi v EU skladišču v FlashSale za 124EUR ...

Kako se obnese? Malo odvisno, sicer pa generalno gledano presenetljivo dobro. Prvič sem ga previdno pripel z varnostno vrvico, nato pa le ugotovil, da ni variante da pade s šipe, ker je malo tečno ob napajalnem kablu še varnostno vrv imet v mislih. Ena nadloga manj. Druga nadloga je napajalni kabl, ki je sicer precej dolg, ga ne zmanjka, ampak je pri čiščenju na zunanji strani treba imet v mislih da se ga napelje zunaj, ali kot ga sam, sedaj ko je zima, kar skozi priprto okno, nato pa S60 čisti okno, ki je kipnjeno, a s tem nima težav, je pa potrebno dovolj kabla pripravit, da pride iz ene strani okna do drugega. Potem pa zadevico samo prižgeš in se že lepo drži na oknu. Napravo namestiš na en vogal, nato pa gre lepo (lahko se nastavi več algoritmov čiščenja) čisti iz enega konca do drugega. Po robovih gre lepo do konca, pri kotih pa zmanjka, saj zaradi okroglih ščetk ne seže čisto v notranjost, a to je nekje slab cm po kotih, vse ostalo lepo prečisti. Zadeva je počasna. Res počasna, za eno okno 80x140cm potrebuje cca. 4min, potem pa še druga stran. In ja, glasna je tudi še kar, nekje kot robotski sesalniki. Prvič sem robota pognal na res umazano okno, ni bilo pol leta čiščeno. Znotraj ga je res super sčistilo, v nulo. No, tudi zunaj ga je super očistilo, ni kaj rečt, razen kakšnih res trpežnih, zasušenih madežev, ki jih je tudi z roko potrebno precej drgnit. Skratka, super. No, potem je pa posijalo sonce drugi dan in na zunanji strani so bili samo pod določeno svetlobo in določenim kotom vidne poteze robota, ker je pač očitno okno res bilo preveč umazano. Moram priznat, da v 95% je bilo okno vidno super umito, le tole s soncem. V drugem poizkusu sem drugo okno na hitro obrisal in rezultat je bil tudi na soncu odličen. Druga opcija je, da se robota na res umazanem zunanjem oknu požene dvakrat. To so sedaj res vsi minusi, sedaj pa še plusi. Robota nastaviš, pustiš 4min in okno je čisto. Zamenjaš okno, pustiš, čisto. Večja kot so okna v hiši in manj kot jih je, bolj je zadeva funkcionalna. Doma imamo cca. 12 oken omenjene velikosti in je kar nekaj prestavljanja, a kljub temu, gre precej manj časa za prestavljanje, kot bi porabil za čiščenje. Krpice so super, res kvalitetne, se dobro perejo, se pa na šipo ali krpice nanese še kakšno pršilo za šipe, da se res lepo umije. Suma sumarum, deluje, čisti samodejno, rezultat je dober, ima pa, kot napisano nekaj hib, a mislim da pozitivne lastnosti prevagajo nad negativnimi. Sam sem ga že uporabil in ga še bom, glede na to da cena ni visoka je defenitivno še en izmed gadgetov, ki pač pomaga prihranit čas, bo pa verjetno prava gospodinja prej zavihala nos kot uporabila robota za čiščenje, ker nikoli ne pomije tako dobro kot izkušena roka, za nas, navdušence nad gadgete pa je še ena naprava, ki zajema prostor v hiši, je pa res lepo gledat kako umiva in pa jasno, končni rezultat, ker ga ni čez umito okno brez umivanja! ;)

Moj prvi zagon omenjenega robota za okna: VIDEO: notranja stran, zunanja stran



Me zanima če bi se dalo avto s tem oprat. :))

drekodovce ::

:)) prej pojdi offrad po blatu furat, potem pa direktno na blato daj čistilec, vzemi kamero in snemaj. Ne pozabi komentirat kot techrax.. woow guys, check this out. Amazing circles all over the car...

on: Ve koliko so taki roboti stali na sejmu dom ipd prejšnja leta?

rimljan ::

tole ima verjetno kar težave z roletami zunaj ali pa žaluzijami...ali se samo odbije od njih?
rimljan

Tomson ::

Ne, ni težav, od vsake ovire, roba se pač enostavno "odbije", kot vsi robotski sesalniki ...

PS: Če komu prav pride, Xiaomi Mi Robot v EU skladišču s kodo: EU5XMVC za 239€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

avtek ::

Uf, bomba review! :)

Bo obvezno potrebno stestirat :)

rimljan ::

@tomson tnx za oboje ...odg. in top review
rimljan

Zstiller ::

@Thomson ali imaš kakšno kodo za xiaomi air prenosnik 12.5 ali 13 čim ceneje? Sem zadnjič zamudil ko je bila 13 340€:(

SumTingWong ::

Kdaj je bil Xiaomi prenosnik 340€?! Božanska cena, takoj kupim.

Zstiller ::

Decembra, za 13 inch verzijo. Je bil flash sale in je šlo takoj vse:'(, ker nisem spremljal skoz.

Nesta ::

Tomson ::

@Zstiller:
Za Xiaomi Notebook Air 13 je trenutno še delujoča koda: MIBOOK13 iz 624€ na 583€ (to je do sedaj tudi najugodnejša cena kolikor sem zasledil) ... Xiaomi Air 12 pa je že res bil pod 400€, trenutno pa je tale opcija s kodo: MIAIR256 iz 553€ na 466€, ali tale opcija v HK skladišču s kodo: MI12BOOK iz 484€ na 441€, je pa tudi med trenutnimi variantami kar dobra opcija v FlashSale v EU skladišču za 460€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Dzhimen ::

_njc je izjavil:

gansta je izjavil:

Priporočam nakup (brezžične bluetooth slušalke, s škatlico polnite slušalke)

Link: https://goo.gl/fH7kQU




Cena: 22.83EUR iz Češkega skladišča, preko DHL dobite v 3-5 dneh brez carina, davka itd. (izberete warehouse option: G-W-5)


Naročil v nedeljo, dobil danes. Prišle so iz Nemčije.
Na prvi vtis so za to ceno v redu. Hitro se povežejo s telefonom, dokaj udobne,le pravo pozicijo v ušesu je potrebno najti (zraven so priložene 3 različne velikosti silikonskih nastavkov). Jutri jih bolje stestiram (bluetooth domet, baterije,..).


In? Kako se kaj obnesejo? :D
Koliko približno zdrži baterija? So primerne za recimo tek/fitnes ali se ti zdi da niso dovolj stabilne? Ali je kakšen zamik med zvokom in sliko na telefonu (recimo pri gledanju youtuba)?


Sem jih tudi jaz naročil, dobim jih jutri, pa me zanima kaj lahko pričakujem. :P

Dimnik ::

Tomson, na gb pri xiaomi redmi5 plus je na izbiro registered air mail(0e) ali priority line eu express(4e), kaj je boljša varianta?

Tomson ::

Jah, obe dobri opciji. Pri PriorityLineEU se je iz prakse izkazalo, da gre vedno skozi brez dodatnih stroškov, a le pri RegisteredAirMail obljubljajo povračilo v primeru dodatnih stroškov. Mislim da z nobeno opcijo ne gre zgrešit, je pa Registered bolj "na ziher" ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dimnik ::

Ja za eu express vem...registered sigurno gre na carini v postopek ali gre tudi kaj mimo? da nimaš potem hecanja z carino in gb za povrnitev.....naprimer ko smo pred časom naročali drone je šlo z unregistered mimo, z registered in sledilno pa so vsi pristali v carinskem postopku..

Tomson ::

Sam še kaj s tem Registered po novem (od decembra dalje) nisem kaj prejel, PriorityLineEU pa mi je šlo čez 10 paketov lani skozi brez stroškov, sem pa na slo-techu zasledil, da so v januarju tudi preko Registered soforumaši prejemali brez dodatnih stroškov in za primer, dva vem, da sta imela dodatne stroške, ki pa so jih v celoti povrnili ... Skratka, mislim da je oboje ok, tako ali drugače.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Naabo ::

Danes prejel obvestilo od carine za pošiljko poslano preko Belgium registered (Gearbest), sicer precej pod 22eur tako da me ne skrbi, samo toliko v vednost.

scipascapa ::

stroške ti bodo pa vseeno prasci nabili.

r3dkv1c4 ::

dhl skoraj vedno pregleda carina...
...sam nisem še nikoli prejel pošiljke preko dhl-a, da bi šlo mimo carinskega pregleda, ne glede na vrednost

scipascapa je izjavil:

stroške ti bodo pa vseeno prasci nabili.

cca.:8€

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

_njc ::

Dzhimen je izjavil:

In? Kako se kaj obnesejo? :D
Koliko približno zdrži baterija? So primerne za recimo tek/fitnes ali se ti zdi da niso dovolj stabilne? Ali je kakšen zamik med zvokom in sliko na telefonu (recimo pri gledanju youtuba)?
Sem jih tudi jaz naročil, dobim jih jutri, pa me zanima kaj lahko pričakujem. :P


Uporabljal sem jih cca. 1,5h na fitnesu, baterije so zdržale. Si pa desne slušalke nikakor nisem mogel primerno nastaviti v uho, enkrat mi je med "cable crunches" padla iz ušesa. Za tek jih ne priporočam, verjetno je dosti možnosti, da jih izgubiš. (Edit; naj dodam, da je verjetno udobje in kako ti "sedejo" v uho odvisno od oblike ušesa oz. ušesne votline. Ni nujno, da boš imel tudi sam take probleme)
Youtube-a (zamika med zvokom in sliko) nisem testiral.
Drugače uporabljam TaoTronics, ki niso čisto brezžične, so pa bistveno bolj "stabilne" v ušesu, tudi zvok je zame boljši, baterija zdrži cca. 4-5h.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _njc ()

robertko ::

scipascapa je izjavil:

stroške ti bodo pa vseeno prasci nabili.


Zakaj bi mu nabili stroške, če je prvič cena pod 22€ in drugič če je GB napisal pravo ceno na paket.
Potem v nobenem primeru nimajo razloga za kasiranje carinskega postopka.

drekodovce ::

ČE
««
61 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364914 (38840) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144266 (63948) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31799058 (56937) vonmimek

Več podobnih tem