» »

HTC telefon

HTC telefon

Shift3 ::

zdravo!

js se pa že neki časa odločam za nakup novega telefona in sm najbol zainteresirana za katerga HTC-jevega.
HTC Sensation XL ali XE
HTC ONE X
te trije so nekak pršli v ožji izbor, zdj pa če ma kateri kakšne izkušnje Z njimi bI bla ful hvaležna, če bi mi znau karkol povedat..
HVALA ŽE ZA VNAPREJ :)

whitefish ::

HTC One X je najboljši od teh ;)

Shift3 ::

whitefish je izjavil:

HTC One X je najboljši od teh ;)



okej, supr, hvalaa :))

whitefish ::

Ni za kaj :) Ga boš kupila? Zakaj ravno HTC? :P

Shift3 ::

whitefish je izjavil:

Ni za kaj :) Ga boš kupila? Zakaj ravno HTC? :P


nevem še :) hja nevem, ušeč mi je pa kuk vidm je kr uredu telefon, se lahk zanesš.. čeprou sm zdj dobila predlog tut za sony experio.. :s

whitefish ::

Kaj pa Samsung Galaxy S3? Poglej cel video.

Shift3 ::

whitefish je izjavil:

Kaj pa Samsung Galaxy S3? Poglej cel video.


to pa rabiš keš ej.. pa tut prevlki za mene :))

whitefish ::

HTC One X je čisto malo manjši.
In malo dražji je od HTC One X :)

Shift3 ::

a tko vlki je one x? pa ne zgleda :D samsung se mi ne dopade preveč..

whitefish ::

No ja,pa Htc One X kupi :)

Shift3 ::

ja saj :) čeprou se mi zdej odpira še za sony xperio

whitefish ::

Eh,kar HTC One X vzemi,je boljši :)

Shift3 ::

aja, je? no bom še premisnla :))

whitefish ::

Je :)

Shift3 ::

uredu, hvala :)

djordjevic ::

Telefon je ena a. Potrjujem. :)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Shift3 ::

djordjevic je izjavil:

Telefon je ena a. Potrjujem. :)

o, to pa suprca :))

whitefish ::

Jaz bi sicer raje SGS3 ki ga tudi dobim,ampak ni bistvene razlike tako da ti kar HOX vzemi :)

djordjevic ::

Edino, kar me pri mojem moti (pa še to zgolj hipotetično, ker te funkcije itak ne uporabljam), je opazno cviljenje, če snemaš posnetek v stereo zvoku in daš zelo na glas. Ampak kolikor sem bral po internetih, gre za softversko zadevo, tako da zna biti, da bo odpravljeno. Imaš rahlo grenak priokus, toda za tiste posnetke, kar jih posnamem, imam pač vklopljeno mono snemanje. Se ne sekiram kaj preveč, ker nisem audiofil.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Shift3 ::

whitefish: bom kr pr temu ostala :))

djordjevic: tega itak ne uporabljam, zelo zelo redko, ampak hvala za info :)

RejZoR ::

Vsi ti tanovi telefoni so nepraktično (pre)glomazni. Pri stricu imel v rokah SGS3 in je fuckin gigantic. Gledal v BB-ju Sony Xperia Sola, ki mi je bil dost všeč. Zadeva isto freakin orjaška. Pa HTC One X in S isto. Kam folk to daje? V ekstra torbo? Mam HTC Wildfireja (prvega) in je ravno par velik, da lepo sede v roko, ekran je lepo velik (ampak preveč low res hehe), da s palcem dosežeš po celem ekranu. Lahko bi dodal kakšen centimeter tu ali tam ampak ni neke hude nuje. Ne pa te ogromne opeke sedaj. In kot kaže bo edina opcija kupit en normano velik model, da vzameš nek krš low al pa mid end model. Nej raje delajo navadne in XL izvedbe enega in istega modela. Pa imaš vse userje srečne, ne pa sam tripat na orjake ekrane fak no.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Shift3 ::

RejZoR je izjavil:

Vsi ti tanovi telefoni so nepraktično (pre)glomazni. Pri stricu imel v rokah SGS3 in je fuckin gigantic. Gledal v BB-ju Sony Xperia Sola, ki mi je bil dost všeč. Zadeva isto freakin orjaška. Pa HTC One X in S isto. Kam folk to daje? V ekstra torbo? Mam HTC Wildfireja (prvega) in je ravno par velik, da lepo sede v roko, ekran je lepo velik (ampak preveč low res hehe), da s palcem dosežeš po celem ekranu. Lahko bi dodal kakšen centimeter tu ali tam ampak ni neke hude nuje. Ne pa te ogromne opeke sedaj. In kot kaže bo edina opcija kupit en normano velik model, da vzameš nek krš low al pa mid end model. Nej raje delajo navadne in XL izvedbe enega in istega modela. Pa imaš vse userje srečne, ne pa sam tripat na orjake ekrane fak no.



ja vem ,ful je vlki sam ušeč mi je.. zdj ponavadi ga mam u žepu u hlačah.. sj bom šla tut u štrcuno pogledat pa se mal pozanimat, nebom kr nabaula :)

djordjevic ::

@Rejzor: Mah, jaz sem se X-a navadil v enem dnevu, pa sem tudi prej mislil identično kot ti.
No grave is deep enough to keep us in chains.

keitai ::

Ja kot telefoni so te 4.3"+ telefoni dokaj zgrešeni, tle je 3.2" - 3.5" perfektn, ampak ker osebno (kot tudi veliko drugih) visim dost na netu na telefonu in je (imo) vse kar je pod 4.3" premalo. Men gre s3 normaln v vsak žep.

Pro_moted ::

RejZoR je izjavil:

Vsi ti tanovi telefoni so nepraktično (pre)glomazni. Pri stricu imel v rokah SGS3 in je fuckin gigantic. Gledal v BB-ju Sony Xperia Sola, ki mi je bil dost všeč. Zadeva isto freakin orjaška. Pa HTC One X in S isto. Kam folk to daje? V ekstra torbo? Mam HTC Wildfireja (prvega) in je ravno par velik, da lepo sede v roko, ekran je lepo velik (ampak preveč low res hehe), da s palcem dosežeš po celem ekranu. Lahko bi dodal kakšen centimeter tu ali tam ampak ni neke hude nuje. Ne pa te ogromne opeke sedaj. In kot kaže bo edina opcija kupit en normano velik model, da vzameš nek krš low al pa mid end model. Nej raje delajo navadne in XL izvedbe enega in istega modela. Pa imaš vse userje srečne, ne pa sam tripat na orjake ekrane fak no.



Meni je fenomenalna velikost in razmerje dimenzij pri Samsung Wave S8500. Sicer je OS poden od podna ( seveda zaradi Samsunga, ki ga je zj..... do konca), ampak strojno in oblikovno je telefon popoln. Škoda ga je.Jas bom ga šenkal materi sedaj po 2eh letah uporabe.
Selim se pa na Galaxy Nexus.

@mojplanet, kaj pa Galaxy Nexus ?
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

BigSmoke ::

Shift3 je izjavil:

zdravo!

js se pa že neki časa odločam za nakup novega telefona in sm najbol zainteresirana za katerga HTC-jevega.
HTC Sensation XL ali XE
HTC ONE X
te trije so nekak pršli v ožji izbor, zdj pa če ma kateri kakšne izkušnje Z njimi bI bla ful hvaležna, če bi mi znau karkol povedat..
HVALA ŽE ZA VNAPREJ :)

a si sploj pogledal kakšen review od HTC ONE X??? Telefon je super samo browser pa ga zelo lagga...



Drgugače pa galaxy s 3 je definitivno boljši od HTC ONE x...
lahko pogledaš še galaxy nexus, ki je zelo dober telefon

djordjevic ::

Daš gor chrome, pa je. ;)
No grave is deep enough to keep us in chains.

whitefish ::



Meni sta pri HTCju všeč Tegra 3 ter Beats Audio...

Shift3 ::

- že ful reviewov sm pogledla, ja :))))
- sj tko je najbolš :)
- kr pr HTCju ostajam :)

@ Pro moted: hja nevem sm mal pogledla, pa mi ni neki special.. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Shift3 ()

BigSmoke ::

Shift3 je izjavil:

- že ful reviewov sm pogledla, ja :))))
- sj tko je najbolš :)
- kr pr HTCju ostajam :)

@ Pro moted: hja nevem sm mal pogledla, pa mi ni neki special.. :)

priporočam ti da greš do mobitela v cityparku in malo probaš galaxy s III, drugače pa imajo HTC ONE x razstavljenega v simobilu v BTC-ju, tako da lahko obadva preizkusiš pred nakupom :D

damjan1980 ::

Kar se tice velikosti, androide pod 3.5 ekran bi bilo treba z zakonom prepovedat, ker na to delat slabo vpliva na zivce uporabnika. Saj ce nisi probal drugega ne mores vedet. Ampak android v polni funkcionalnosti pride do izraza pri vsaj 4.3 ekranu. In to da je opeka, rece lahko samo nekdo ki se ga ni imel. Ker navadis se ga v enem dnevu, pase v vsak zep in ko vidis kaj vse ti prinese, hitro pozabis na velikost.

whitefish ::

Meni je čim boljše da je čim večji zaslon... 3,5" je definitivno premajhno ;) Od 4,5 do 5,0" je najbolje.

GeForce ::

Meni je pa všeč vse kar je nad 42" diagonale....pač vsakemu svoje, nekateri bodo hvalili svojega 3,5" iPhona, spet drugi pa 5,3" Galaxy Note. Brezveze da se kregate o tem, ker je isto kot iOS proti Android debata :P

Shift3 ::

aha, okej, si bom zapomnla use :))

RejZoR ::

damjan1980 je izjavil:

Kar se tice velikosti, androide pod 3.5 ekran bi bilo treba z zakonom prepovedat, ker na to delat slabo vpliva na zivce uporabnika. Saj ce nisi probal drugega ne mores vedet. Ampak android v polni funkcionalnosti pride do izraza pri vsaj 4.3 ekranu. In to da je opeka, rece lahko samo nekdo ki se ga ni imel. Ker navadis se ga v enem dnevu, pase v vsak zep in ko vidis kaj vse ti prinese, hitro pozabis na velikost.


Večina trenutnih flagship telefonov je kretensko prevelikih in bi moral enostavno furat vzporedno 2 modela, enega navadnega s 3,2-3,5 inch in XL verzije preko 4 inče... Ostalo naj bo strojno enako.
Ti pač tripaš na pol metra krat pol metra ekran, jezst tazga telefona nimam kam dat niti ne rabim, se pa ne bi branil do 3,5 inča diagonale. Ampak kot kaže tega sploh ne bo možno več vzet pri high end telefonu ampak boš moral vzet nek krš mid end, ki ima cel kup nekih kompromisov. Kar pa ni kul in je skupno gledano dost velik fail za trg smartphonov...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup telefona :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7519463 (15727) BCSman
»

htc one s

Oddelek: Mobilne tehnologije
273595 (2741) Jakob592
»

HTC One X naprodaj ?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18434943 (26647) cebelar123
»

android telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
151138 (1027) rollbacker

Več podobnih tem