» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
81 / 83
»»

loveJDM ::

Snail je izjavil:

itak nikoli ni pametno takoj navalit na svež update ... raje počakaj, da kdo drug stestira :D
Jaz se kar bojm 10ke na mojem L640 ....


Ta preview ki je sedaj na voljo je meni noro dober na L640...Res lepo dela pa res je hiter in odziven telefon,se mi zdi da celo bolj kot win8.Sicer ga sam ne uporabljam ker je telefon skoraj nov in nisem želel gor naložit da ne bi bilo kaj narobe,sma pa s sošolcem skupaj naložila preview,jaz na 520 on pa na 640 že v decembru,meni se je zatikal,verjetno zaradi rama(512mb) ali pa zaradi tega ker nisem hard resetal tako da sem ga povrnil potem nazaj na 8,njemu pa dela res super še zdaj.

berlusconi ::

Primoz_mmx ::

Si kdo lasti MS lumia 640 XL?
Imam namreč namen kupiti aparat z dobrim fotoaparatom in čimamnj štekanja in solidno baterijo..Je to vreden nakup?

darkolord ::

Je

Tamali ::

Primoz_mmx je izjavil:

Si kdo lasti MS lumia 640 XL?
Imam namreč namen kupiti aparat z dobrim fotoaparatom in čimamnj štekanja in solidno baterijo..Je to vreden nakup?


V žepu že kar nekaj mesecev. Vreden vsakega centa!

Mitja358 ::

Ali bom lahko tale telefon uporabljal tudi s SIM kartico Mobitel ter Simobil ali so kakšne omejitve?

http://www.amazon.de/Microsoft-Lumia-64...

Pri nekaterih modelih piše unlocked, pri tem pa če se ne motim Branding? Ali to pomeni samo, da ima določeno programsko opremo dodatno nameščeno, drugače ni nekih omejitev?

Hvala.

Machete ::

Lahko ja, ampak točno tega v Slovenijo ne moreš naročit, to piše z rdečo spodaj, dvomim, da si spregledal.
Telefoni že dolgo v EU niso več zaklenjeni na operaterjevo omrežje. Branding pomeni operaterjev ščiš prednaložen. Verjetno tovarniška ponastavitev to reši, nisem pa 100%. Na spodnjem linku celo piše da sta dve vrsti brandinga, strojna in programska. Programska načeloma ni problem, strojna pa verjetno pomeni flashanje in lahko tudi prenehanje garancije.
Jaz bi pogledal raje za kako trgovino brez tega in se izognil morebitnim brezveznim težavam.

Tu ti piše kaj branding je, vrži v translate, če ne razumeš nemško.
http://www.amazon.de/b/ref=amb_link_183...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mitja358 ::

Pod ostalimi trgovci sta 2 prodajalca z isto ceno, ki pa pošiljata v SLO za 8EUR.

Glede brandinga sem nekaj takega predvideval, tako da kljub temu telefon mora delovati z omenjenima karticama?

Saj sem iskal brez tega, samo so kar dražji (telefon ni za mene).

P.S. Sicer pa, kolikor gledam je tale opis spodaj glede brandinga pri vsakem telefonu, verjetno bolj kot opozorilo. Ker če bi bil brendiran, bi pisali v opisu izdelka tudi katero omrežje ali pač?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

Machete ::

Verjetno bi res pisalo operaterja. Lahko pa je celo nasran s strani trgovine. V tvojem primeru se mi zdi je trgovina Black-Prime, vprašaj njih.
Mogoče pa sploh ni ničesar posebnega gor in je res čisto generično opzorilo dodano, da se Amazon ne jajca za vse variante telefonov kaj imajo in kaj ne gor.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Snail ::

krneki0001 ::

samo za:
Lumia 1520, 930, 640, 640XL, 730, 735, 830, 532, 535, 540, 635 1GB, 636 1GB, 638 1GB, 430, 435, BLU Win HD w510u, BLU Win HD LTE x150q, MCJ Madosma Q501

ombre ::

Mogoče ve kdo kateri build bo?
OmbreMan - Galaxy of knowledge

OvCa77 ::

Ravno zdej prenašam, povem kako dela
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

boolsheat ::

.164

Dami ::

Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

hojnikb ::

faking lažnjivci, še lani je blo rečeno, da bo na 512MB.
Naj se gladko j*bejo, je še cel kul trga telefonom z tolk rama.

http://www.gsmarena.com/joe_belfiore_wi...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

jericho ::

Kaj pol, a za lumio 820 tud ne bo al kaj, sej ma 1gb rama, na spisku je pa ni?

Motion ::

uradno kao ne. tako kot tudi ne za 920, 925, 1320, 1020. Edina možnost je prek insiderja. Dobiš w10 buld 10586. s popravki dokler se ta nebo posodobil na redstone.

Bor H ::

Na 930 dela, mi pa ne poveže na gmail.

cekr ::

Sprijaznite se že, da na vsako igračko pa res ne gre vse.
S testiranji so enostavno ugotovili, da na nekaterih zadevah nadgradnja ni mogoča oz. smiselna.
Nekateri prav z glavo skozi zid hočete,da dobite nekaj zastonj.
Lepo v trgovino pa kupit nov telefon. Tako bo najmanj problemov.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

hojnikb ::

planned obsolescence se temu reče. Če lahko insider buildi delajo...
#brezpodpisa

boolsheat ::

Pa saj ni razlike... Naloži insider pa je.

Dami ::

jericho je izjavil:

Kaj pol, a za lumio 820 tud ne bo al kaj, sej ma 1gb rama, na spisku je pa ni?

Naj bi blo, sam naj bi blo tud za 620 pa so mi jo skenslal. Js jim nč več ne verjamem. Zdej je sam še vprašanje kdaj menjam za android, ne če.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Bor H ::

Mogoče gre pa za to, da imajo v kratkem planirane še določene funkcije, ki jih telefoni s 512 MB RAMa ne bi mogli poganjati in je lažje/elegantneje že takoj narediti rez in fragmentacijo sistema premakneš za vsaj eno leto.

Dami ::

LOLOLOL There are no plans for a second wave.
Thats it folks.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Primoz_mmx ::

Lahko bi bila za 512mb naprave vsaj kakšna mini nadgradnja..kot iz win 7.5 na 7.8...

boolsheat ::

Insider = uradni upgrade.

Tisti s telefoni, ki niso "uradno" podprti namestite Insider app in posodobite na .164 in boste na istem, kot mi s telefoni, ki so "uradno" podprti.

Dami ::

You can try the new operating system from the Windows Insider Program, but you won’t be able to try the builds from the company’s Development Branch. The devices will continue to get updated until Redstone updates start shipping later this summer. Until then, you will be enjoying the same firmware and features that are sent out to supported devices.

Če ne bo več updejtov po tem, mi to nič ne pomaga.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Motion ::

Naprave z 512 Rama naj kar ostanejo na 8.1. Zadnje kar rabm je taščo in mako ki vsako dan kličeta zkaj to ne dela. 8.1 je stabilen in dela zelo lepo na 630. Edino da ne sudokuju in viberja ukiejo. Potem bo pizdarija.
S tem ko niso nadgradili naprav z 512rama so olajšali delo tudi razvijalcem.

Dami je izjavil:

You can try the new operating system from the Windows Insider Program, but you won’t be able to try the builds from the company’s Development Branch. The devices will continue to get updated until Redstone updates start shipping later this summer. Until then, you will be enjoying the same firmware and features that are sent out to supported devices.

Če ne bo več updejtov po tem, mi to nič ne pomaga.

Se veda ti pomaga. Dostop maš do w10 stora pa novih appov, pa določenih win 10 fičerjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Alexius Heristalski ::

A sem vam rekel, da je pogoj 1GB ali vam nisem rekel? :)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Malajlo ::

Oube. 920 laufa na zadnjem uradndm buildu čisto ok. Se mi zdi, da celo bolje kot preview na 950. Ol, mal pretiravam, ker moram 950 vsake toliko restartat. 920 pač laufa (razen Ošvrka, ki včasih neha delovati in rabi off/on)

Trance4mer ::

Zelo me muči 920-ko spravt na 10, a kaj ko ne bo več podpore pri navigaciji. Vse aplikacije z navigacijo sem na brzino pogledal nobena mi ni všeč + še colat mi je traba. Mora nekje bi alternativa Here??
Pol bom lah sam še za pohosti uporabljal, po cesti se bom pa izgubljal :(

Malajlo ::

Maps dela čisto ok. Res pa ne piše Here. Tudi Garmin ne.

Motion ::

Počaki na 8.1 dekler ne poštimajo mapsov. Sej maš do poletja ( oziroma dokler ne pride redstone ven) čas nadgradid na 10ko. Boš mel mape in stabilen sistem.

Modri dirkač ::

Malajlo je izjavil:

Maps dela čisto ok. Res pa ne piše Here. Tudi Garmin ne.

Potem že ne more delat dobro, če pa ne piše Here pa Garmin ...:D
Everybody lies!

Trance4mer ::

Se opravičujem če ni Here, samo tak sistem kot je Here mi odgovarja, ker nima brezveznih dodatnih nastaviterv, kot je recimo Copilot itd. Pod drugo pa razmišlajm, ok zdejla 10-ka dela na 920. Kaj bo pa pol, ko bodo posodobitve? Zaenkrat bom še potrpežjlivo počakal, pol bom spaševal kako dela na 920-ki.

Drugače bi od googl maps uporabil, ki naj bi delal offline, nima pa glasovne navigacije.

Malajlo ::

Kskšne zveze imajo neke brezvezne nastavitve z uporabo navigacije?
Windows Maps delajo offline.

Lonsarg ::

Najbrž je mislil prevec nabasan UI z raznoraznimi informacijami. Ampak to so podrobnosti, drugace je zadeva solidna, tudi UI bodo polepsali scasoma.

Motion ::

Če ma kdo lumio 830 kupleno na mobitelu. A mate w10 navoljo?. Pr fotru sem zdej čekiru in nema desetke za namestit.

okica11 ::

ima že kdo update za lumio 930 ? (8.1 na 10)

BivšiUser2 ::

Če se ne moreš dočakat, si potegni app windows insider, nastavi ring na "slow" ,posodobi (posodobitev=trenutna verzija na slow ring),spremeni na production pa zbriši windows insider & hard reset
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Anney ::

Ni windows insider, aplikaciji se rece update advisor. Bom dal link. Imam nameščeno na L830 in na L930, oba delata bp.

https://www.microsoft.com/en-us/store/a...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Mitja358 ::

Mitja358 je izjavil:

Pod ostalimi trgovci sta 2 prodajalca z isto ceno, ki pa pošiljata v SLO za 8EUR.

Glede brandinga sem nekaj takega predvideval, tako da kljub temu telefon mora delovati z omenjenima karticama?

Saj sem iskal brez tega, samo so kar dražji (telefon ni za mene).

P.S. Sicer pa, kolikor gledam je tale opis spodaj glede brandinga pri vsakem telefonu, verjetno bolj kot opozorilo. Ker če bi bil brendiran, bi pisali v opisu izdelka tudi katero omrežje ali pač?


Naj samo povem, da sem ta ponedeljek naročil telefon in ga danes že prejel. Šel pa je iz Francije, v Milano in nato do mene. Odlično Amazon ter UPS! ;)

špela113 ::

Živjo!

Je imel kdo težave z nastavitvijo glasnosti kamere in oj je rešil?

Imam Huawei Ascend w1 in dela super, edino kar me moti je, da se zvoka slikanja ne da izklopiti. Menda se to da urediti, če telefon posodobiš na 8.1 ali 10, ampak te opcije tudi nimam (razen, če bi ga zrootala)

Iskala sem razne foto aplikacije, pa so žal vse imele zvok. Mogoče kdo pozna rešitev?

Rootala ga ne bi, ker je še v garanciji.

Hvala in lp

OvCa77 ::

Kot prvo windowso se ne da rootati
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

špela113 ::

Oh :(

Potem, če telefon nima sam opcije posodabljati z 8 na novejši windows, niti sama ne morm naredit karkoli?

Če google pravi, da se da rootat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: špela113 ()

OvCa77 ::

se da uradno posodobiti na 8.1, bejži pod posobitve in poglej če je kaj novega
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OvCa77 ()

špela113 ::

ne res se ne da :(

OvCa77 ::

špela113 je izjavil:

ne res se ne da :(

sem prebral ne gre za rootanje ampak za flešanje

https://www.microsoft.com/sl-si/store/a... to naloži
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OvCa77 ()

špela113 ::

uUuu zakon hvala!


Bom malo naštudirala in si poskusla updejtat fon ..
««
81 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34688119 (53108) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229428 (23797) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114776 (4488) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919741 (16070) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499492 (8191) SLO_Matej

Več podobnih tem