» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
25 / 83
»»

mihco ::

MacGyver141 je izjavil:

ja, to so samo zemljevidi brez navigiranja, pa pot ti žačrta.

tudi turn by turn ima, manjka le glasovno vodenje

SLO_Matej ::

MacGyver141 je izjavil:

Za Siol TVIN pa pri siolu pravijo, da pride septembra.

Ja, nekaj se premika v tej smeri. Trenutno imajo v SiOL Beta klubu za testiranje na voljo aplikacijo SiOL BOX Daljinec za Windows Phone 8.

sinalko ::

mihco je izjavil:

MacGyver141 je izjavil:

ja, to so samo zemljevidi brez navigiranja, pa pot ti žačrta.

tudi turn by turn ima, manjka le glasovno vodenje


Sem sprobal danes. V bistvu ti začrta pot od tvoje pozicije do željenega cilja. Pol pa, ko se voziš, ti prikazuje trenutno pozicijo. Tak, da v bistvu najdeš cilj. Samo tvojo pozicijo gledaš, pa začrtano pot. Opiše ti tudi ulice, po katerih bi naj se ti premikal, da prideš do cilja. Moti me edino to, da se vmes zaslon izklaplja. Lahko bi cel čas navigiranja bil aktiven.

ZaLoMaT ::

Lastim si ATIV S in imam 1 vprašanje.

Ko odgovarjam na elektronsko pošto (gmail) preko mobilnika v integrirani aplikaciji, se mi v 95% zgodi, da je vsak odgovor poslan 2x, kar je zelo moteče, kakšna rešitev?

boolsheat ::

Poleg te aplikacije Maps oz. Zemljevidi si lahko naložite povsem brezplačno tudi aplikacijo Here Maps, ki uporablja iste zemljevide kot Maps - če jih imate naložene preko Maps potem so offline dostopni tudi pri Here Maps.

Aplikaciji pa imata podobne funkcionalnosti, torej turn by turn navigiranje brez glasovnega vodenja s tem, da ima Here Maps še določene druge bonbončke npr. LiveSight.

http://www.windowsphone.com/sl-si/store...

14 dni pa se lahko brezplačno uporablja tudi CoPilot GPS (potem deluje brez glasovnega vodenja):
http://www.windowsphone.com/sl-si/store...
Dobra aplikacija, mnogo nastavitev za načrtovanje poti. V marsičem prekaša Here Drive+.

boolsheat ::

roccat ::

ja pa g pas pod ggole mi vrže saj potem pridem do avteka pa mi nekaj kaže moram enkrat sprobat

roccat ::

jaz kontkate aakr tak naložil pa mi je napisslao da mi jih shrnalo na telefon ker hotmaila ne uporablja in msnja pa sem s evpisal v gmail.

kaj tam dodam slike od uporabnikov d ami jih potem v meniju kaže

kako s ereče d as eplača aplikacije če so večje aplikacije zahteva od mene račun

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

roccat ::

a ativ s radia sploh nima ali morda pride v posodbitvah ?

aerie ::

roccat je izjavil:

jaz kontkate aakr tak naložil pa mi je napisslao da mi jih shrnalo na telefon ker hotmaila ne uporablja in msnja pa sem s evpisal v gmail.

kaj tam dodam slike od uporabnikov d ami jih potem v meniju kaže

kako s ereče d as eplača aplikacije če so večje aplikacije zahteva od mene račun

To si pisal z windows phoneom ali imaš kakšne druge probleme?

roccat ::

ma nevem zatipkavam se skoraj nisem navajen



kaj pride morda ven radio v naslednjih nastavitvah

Tilen ::

@roccat

Default autocorrect zna bit kar annoying. Spremeniš tukaj :

 Autocorrect

Autocorrect

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

valuk ::

Se komu sanja kje bi bil problem, ker mi ne deluje kamera na Samsung Ativ S. Na originalni programski opemi je normalno delovala, potem ko sem moral narediti tov. reset, za data sense, mi pa več ne deluje. Tov. reset narejen, ne pomaga. Ko hočem prestaviti na aplikacijo me vrže ven, če pa že pridem not, nič ne morem slikat, samo črn ekrat, tipke pa se nimakor ne premikajo. Ma še kdo kakšno tako težvo? Sicer sem bral da določene zadeve niso delovale tudo pred tem.

roccat ::

meni tudi nekaj ni delovalo včaish se mi pojavi črni ekran ampak malo počakam pa gr enaprej oz kliknet tipko za slikanje.

roccat ::

saj je isto ko je bilo saj jaz sem tudi ponstavil telefon zaradi imenika. samo sem opazil ko slikaš daš na sredino prst lai pa postrani smao ko dam na sredino prst mi naredi boljše slike in lepo počaka ter zazna predem na onem gumbo pa takoj slika in včasih ni jasna slika .

boolsheat ::

Če hočeš, da ti izostri, ko pritisneš na kamera gumb je fora v tem, da najprej pritisneš rahlo na kamera gumb, potem bo telefon izostril, nato pa pritisni gumb do konca in bo slikalo izostreno.

@Tilen
Zakaj pa uporabljaš US English tipkovnico? Na slovenski ti ne teži z autocorrectom.

Hayabusa ::

Jebeš WP telefon opeke za 400E, denar je drugje:
http://www.racunalniske-novice.com/novi...

Tu velja še omeniti, da mobilni telefoni podjetja Nokia pri uporabnikih storitev mobilne telefonije vse bolj pridobivajo na priljubljenosti. Finskemu gigantu je namreč v prvem četrtletju letošnjega leta uspelo prodati 5,6 milijonov primerkov pametnih mobilnih telefonov družine Lumia, pol milijona naprav z operacijskim sistemom Symbian in kar slabih 56 milijonov >>običajnih<< mobilnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

boolsheat ::

"Proizvodni stroški mobilnega telefona družine 105 se gibljejo le okoli preračunanih 11 evrov oziroma 4 evre manj od prodajne cene."

4€ profita od telefona? Ne se hecat, to ni skoraj nič. Marže pri Lumijah so precej večje. Seveda se nabere lep denar tudi s takimi telefoni, samo vseeno je izjava "Jebeš WP telefon opeke za 400E, denar je drugje" brca v temo.

Poglej kaj je smiselno:
http://www.finance.si/8335992/Jo%C5%BEe...

Hayabusa ::

Nokia ni Apple, pusti kvazi znanstvenike (ekonomiste pri miru).

Tilen ::

boolsheat je izjavil:

Če hočeš, da ti izostri, ko pritisneš na kamera gumb je fora v tem, da najprej pritisneš rahlo na kamera gumb, potem bo telefon izostril, nato pa pritisni gumb do konca in bo slikalo izostreno.

@Tilen
Zakaj pa uporabljaš US English tipkovnico? Na slovenski ti ne teži z autocorrectom.


Tole je random slika najdena z googlanjem. :)

boolsheat je izjavil:

"Proizvodni stroški mobilnega telefona družine 105 se gibljejo le okoli preračunanih 11 evrov oziroma 4 evre manj od prodajne cene."

4€ profita od telefona? Ne se hecat, to ni skoraj nič. Marže pri Lumijah so precej večje. Seveda se nabere lep denar tudi s takimi telefoni, samo vseeno je izjava "Jebeš WP telefon opeke za 400E, denar je drugje" brca v temo.

Poglej kaj je smiselno:
http://www.finance.si/8335992/Jo%C5%BEe...


4 EUR od 11 EUR je cca 36,6%. Ne poznam nikogar, ki ne bi želel prodajat milijone artiklov s takšno maržo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

darkolord ::

Sam ni 4 EUR od 11, ampak 4 EUR od 15. Pa v te 4 evre pride še transport, distribucija in marže prodajalcev.

boolsheat ::

Nisem mislil slike... Autocorrect je vključen na angleški tipkovnici za slovensko pa ta teh nastavitev ni. Če torej imaš slovensko nimaš autocorrecta.

Kar se Nokie tiče, saj sem napisal, da lahko vseeno lepo zaslužiš, samo poglej Apple, čez 60% marža pri miljonih prodanih artiklih s ceno 600$. Zmotila me je izjava o telefonih za 400€... ;)

MisterR ::

Žalostno da za WP8 ni aplikacije, ki bi omogočala pošiljanje/prejemanje oz. branje SMS preko PCja.

Tilen ::

Seveda obstaja. Greš na moj.telekom.si in si brezplačno aktiviraš kopije SMS/MMS na izbran email. ;))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

sinalko ::

Žalostno, da mi telefon pri kombinaciji ZVONJENJE+VIBRIRANJE, zavibrira samo parkrat pred zvonjenjem, nato pa samo zvoni. Bolj všeč bi mi bilo, če bi zvonilo in vibriralo hkrati. :D

Lonsarg ::

MisterR je izjavil:

Žalostno da za WP8 ni aplikacije, ki bi omogočala pošiljanje/prejemanje oz. branje SMS preko PCja.


To je del filozofije Microsofta, da aplikacijam ne dovoli preveč svobode, da ne bomo imeli XPjev na mobitelih, čemur so androidi še najbližje od mobilnih OSov.

Ker pa Microsoft ne dovoli tega aplikacijam pa pade breme na njega, zato pride dosti kmalu GDR3 jeseni oziroma WP 8.1 pozimi funkcija shranjevanja SMSov v Microsoft oblak in integracija z Windows 8.1 messeging aplikacijo, da lahko kar tam bereš, bo kr kul.

fireX88 ::

vsi, ki imate takšne in drugačne pripombe in PROBLEME čez WP je skrajni čas, da zamenjate za kaj drugega. osebno ga uporabljam že skoraj 8 mesecev, in ga uporabljam za delo in ne igračkanje na njem, zato mi niti ne primanjkuje aplikacij, kot tudi kaj drugega, samo point mi je, da dela TEKOČE.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

luky ::

fireX88 je izjavil:

vsi, ki imate takšne in drugačne pripombe in PROBLEME čez WP je skrajni čas, da zamenjate za kaj drugega. osebno ga uporabljam že skoraj 8 mesecev, in ga uporabljam za delo in ne igračkanje na njem, zato mi niti ne primanjkuje aplikacij, kot tudi kaj drugega, samo point mi je, da dela TEKOČE.


Popolnoma se strinjam s tem kar si napisal in se ti pridružujem.
luky!

aerie ::

luky je izjavil:

fireX88 je izjavil:

vsi, ki imate takšne in drugačne pripombe in PROBLEME čez WP je skrajni čas, da zamenjate za kaj drugega. osebno ga uporabljam že skoraj 8 mesecev, in ga uporabljam za delo in ne igračkanje na njem, zato mi niti ne primanjkuje aplikacij, kot tudi kaj drugega, samo point mi je, da dela TEKOČE.


Popolnoma se strinjam s tem kar si napisal in se ti pridružujem.

Res je. Za igračkanje Droid, za delo WP, za poziranje pa iOS.

MisterR ::

fireX88 potem bi lahko bil tudi na nokii 3310, je delala tekoče.

In problemi so čisto banalni, nekaj kar je na drugih OS samoumevno.

Še enkrat
- ločene nastavitve glasnosti/vibriranja, eni uporabljam telefon za budilko, mp3 predvajalnik, klicei in še kaj
- nastavi mp3 kot zvonenje, si poskusil? Priklop na usb->pc, prenos mp3 v posebno mapo na telefonu blabla..
- SMS povratnice v istem "chatu" in ne posebnem.
- skupinski sms (in ne MMS) v istem "chatu"
- vklop/izklop wifi/3g preko widgeta in ne menijev (jap, zna bit tečno!)
- WP8 - WIN8 sync ... trenutno ni nič kaj posebnega, dropbox varianta.
- urejanje kontaktov, mailov, sporočil... Se še spomni kdo Nokia suite?

Vse to se da rešit na nivoju OS. Lahko mi zdaj vržeš ven da obstajajo aplikacije ki te probleme rešijo ampak to ni to, ker s takim odgovorom mi dejansko svetuješ Androida in ne platforme ki bi naj bila nekaj več out-of-the-box.

In ne razumi me narobe, sem zadovoljen uporabnik ampak to so pač tiste funkcionalnosti, ki enostavno ne morejo manjkat, ker so preveč pogosto v uporabi. Najbolj pa me moti to, da je GDR2 pokazal to kaj smo vsi trdili že od začetka, WP8 je bil izdan na silo, prehitro, kot polizdelek.

WP8.1 bi naj bil tisto kar bi naj bil WP8 že od začetka, ampak je vprašanje če bodo te posodobitve deležni vsi aparati.

aerie je izjavil:

luky je izjavil:

fireX88 je izjavil:

vsi, ki imate takšne in drugačne pripombe in PROBLEME čez WP je skrajni čas, da zamenjate za kaj drugega. osebno ga uporabljam že skoraj 8 mesecev, in ga uporabljam za delo in ne igračkanje na njem, zato mi niti ne primanjkuje aplikacij, kot tudi kaj drugega, samo point mi je, da dela TEKOČE.


Popolnoma se strinjam s tem kar si napisal in se ti pridružujem.

Res je. Za igračkanje Droid, za delo WP, za poziranje pa iOS.



Pošlji SMS dvajsetim stikom. Uživaj ob resnem delu ko ti piska v eno, ko dobiš 20 novih smsov povratnic.
Uživaj ob resnem delu brez profilov za glasnost (ali karkoli).

Očitno je za ene delo dejansko samo klic,sms in mail. Ostalo pa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

aerie ::

MisterR je izjavil:


Očitno je za ene delo dejansko samo klic,sms in mail. Ostalo pa...

Res je. Plus iskanje informacij v spletu, office, navigacija, kamera, pa še nekaj malenkosti. Če pa uporabnika določene lastnosti WP motijo ali pa jih ni, preprosto, WP ne uporablja.

sinalko ::

aerie je izjavil:

MisterR je izjavil:


Očitno je za ene delo dejansko samo klic,sms in mail. Ostalo pa...

Res je. Plus iskanje informacij v spletu, office, navigacija, kamera, pa še nekaj malenkosti. Če pa uporabnika določene lastnosti WP motijo ali pa jih ni, preprosto, WP ne uporablja.


Meni naj samo dajo File manager. Ostalo so vse malenkosti.

aerie ::

sinalko je izjavil:

aerie je izjavil:

MisterR je izjavil:


Očitno je za ene delo dejansko samo klic,sms in mail. Ostalo pa...

Res je. Plus iskanje informacij v spletu, office, navigacija, kamera, pa še nekaj malenkosti. Če pa uporabnika določene lastnosti WP motijo ali pa jih ni, preprosto, WP ne uporablja.


Meni naj samo dajo File manager. Ostalo so vse malenkosti.

Na WP ne bo file managerja.

fireX88 ::

MisterR je izjavil:

fireX88 potem bi lahko bil tudi na nokii 3310, je delala tekoče.

In problemi so čisto banalni, nekaj kar je na drugih OS samoumevno.

Še enkrat
- ločene nastavitve glasnosti/vibriranja, eni uporabljam telefon za budilko, mp3 predvajalnik, klicei in še kaj
- nastavi mp3 kot zvonenje, si poskusil? Priklop na usb->pc, prenos mp3 v posebno mapo na telefonu blabla..
- SMS povratnice v istem "chatu" in ne posebnem.
- skupinski sms (in ne MMS) v istem "chatu"
- vklop/izklop wifi/3g preko widgeta in ne menijev (jap, zna bit tečno!)
- WP8 - WIN8 sync ... trenutno ni nič kaj posebnega, dropbox varianta.
- urejanje kontaktov, mailov, sporočil... Se še spomni kdo Nokia suite?

Vse to se da rešit na nivoju OS. Lahko mi zdaj vržeš ven da obstajajo aplikacije ki te probleme rešijo ampak to ni to, ker s takim odgovorom mi dejansko svetuješ Androida in ne platforme ki bi naj bila nekaj več out-of-the-box.

In ne razumi me narobe, sem zadovoljen uporabnik ampak to so pač tiste funkcionalnosti, ki enostavno ne morejo manjkat, ker so preveč pogosto v uporabi. Najbolj pa me moti to, da je GDR2 pokazal to kaj smo vsi trdili že od začetka, WP8 je bil izdan na silo, prehitro, kot polizdelek.

WP8.1 bi naj bil tisto kar bi naj bil WP8 že od začetka, ampak je vprašanje če bodo te posodobitve deležni vsi aparati.

aerie je izjavil:

luky je izjavil:

fireX88 je izjavil:

vsi, ki imate takšne in drugačne pripombe in PROBLEME čez WP je skrajni čas, da zamenjate za kaj drugega. osebno ga uporabljam že skoraj 8 mesecev, in ga uporabljam za delo in ne igračkanje na njem, zato mi niti ne primanjkuje aplikacij, kot tudi kaj drugega, samo point mi je, da dela TEKOČE.


Popolnoma se strinjam s tem kar si napisal in se ti pridružujem.

Res je. Za igračkanje Droid, za delo WP, za poziranje pa iOS.



Pošlji SMS dvajsetim stikom. Uživaj ob resnem delu ko ti piska v eno, ko dobiš 20 novih smsov povratnic.
Uživaj ob resnem delu brez profilov za glasnost (ali karkoli).

Očitno je za ene delo dejansko samo klic,sms in mail. Ostalo pa...


- vse to uporabljam, kar se tiče vibriranja ne pogrešam
- mp3 zvonjenja so bila tudi problem na andoroidu 2.3. če sem ga hotel imet, sem moral to naredit preko aplikacije
- sms povratnic ne rabim, mms je druga zgodba
- htc ima iste probleme, če nimaš na namizju widgeta za vklop raznih stvari, pa je ANDROID
- skydrive... sicer zakaj bi bila. narediš varnostno kopiranje slik in podobnega ob vklopu wifi na skydrive, in obratno lahko preneseš iz skydrive na telefon!
- direkt na gmailu ali kakšnem od microsoftovega mail računa (kontakti, maili). kakšna sporočila?

- profili za glasnost??? pri nokii sem vedno uporabljaj samo dva.. splošni in vibriranje...
- ostalo ti je aerie povedal...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Malajlo ::

fireX88 je lepo tole napisal. Dodam: popolnoma vse stvari, ki so koristne in uporabne, so OOB v WP boljše od androida.
Sem uporabnik wp7 od začetka, pa kar živčnega fašem, ko mi nekdo porine androida v roke, češ, ti si računalničar, ziher boš vedel, zakaj ne morem prejemat MMS. Živčnega, ker moram brskat po internetih, da sploh najdem meni, kjer so nastavitve! In vrh vsega je še vsak android drugačen. A ni nekako logično, da če klikneš Nastavitve, uspeš priti do APNjev in podobnega sranja? Zato se imenuje Nastavitve. Ne pa da je to v statusni vrstici... Statusni. WTF?

(o iOSu pa ne bom, ker mi že android deluje kot njegov klon, in je vrh vsega še zaklenjen. Ima prav vse minuse androida, pa še dodatnega. Pa nikakor se ne otresem občutka, da je konfuzen kot tiste Motorole izpred desetletja, ko je bilo popolnoma vseeno, če si imel jezik v arabščini - popolnoma nelogično in po svoje poimenovano)

fireX88 ::

ok, da nem samo stal za wp-jem, ga bom tudi skurc**. Gre se pa glede playerja za glasbo. Ta mi je pa res totalno v p!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

cekr ::

Kakšen Connection manager manjka.
Recimo ločevanje: mms, IE, ostali podatkovni promet...

Malo nadležno je, ko moraš vključit podatkovni promet samo zaradi mms-a.
To bi lahko delalo avtomatsko samo za ta namen. Symbian ima to lepo rešeno.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

vorantz ::

fireX88 je izjavil:

ok, da nem samo stal za wp-jem, ga bom tudi skurc**. Gre se pa glede playerja za glasbo. Ta mi je pa res totalno v p!!


Kar je pa najhujše pri predvajalnikih...edini način v vseh playerjih za it naprej po skladbi je držanje next gumba (se pravi ne moreš kliknit recimo na tri četrt komada in ti bo tja skočlo) kar je v letu 2013 retarded as fuck
in kolkor gledam je to omejitev windowsov...

Srčno upam, da mi bo sedaj nekdo rekel, da nimam prav in predlagal spodoben predvajalnik muzike :(

toblak ::

Pozdravljeni,zakaj še nimam GDR2 posodobitve?Operater je T2 in Simobil.Bi bilo možno,da nimam odklenjenega telefona Samsung ativ s?In kje na telefonu to vidim?Hvala😊!

cekr ::

Saj ga na Lumii tudi še ni.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

roccat ::

Morda fali d abi aplikacijo metalo v posbeno mapo tako kot igre inpd

Vsak os ima prensoti in slabosti

Moti kme d ami navigacija ne najde moje lokacije včasih? Kako bi naredl da najde vedno prav

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Lonsarg ()

boolsheat ::

@toblak Moj ATIV se je že posodobil na 8.0.10327.77 - GDR2. Za vključitev Data Sens aplikacije je potreben factory reset.

- nastavi mp3 kot zvonenje, si poskusil? Priklop na usb->pc, prenos mp3 v posebno mapo na telefonu blabla..
Na WP7 je bilo res težko nastavit svoje zvonenje, ampak tu pa lažje skoraj ne mora biti. V aplikaciji "WP app for desktop" pod ringtones obkljukaš mp3-je, ki bi jih rad za zvonenje in stisneš Add. :)

- vklop/izklop wifi/3g preko widgeta in ne menijev (jap, zna bit tečno!)
Saj imaš aplikacije ala ConnectivityShortcuts in si WIFI/3g nastavive pinaš na startscreen?

- urejanje kontaktov, mailov, sporočil... Se še spomni kdo Nokia suite?
Verjetno imaš kontakte in maile vezane na Google/Outlook/... račun? Urejaj te zadeve pri ponudniku ane...


@roccat
Če imaš Samsunga imaš na voljo aplikacijo AppFolder... :)
Za GPS, vključi WIFI in 3G in te bo hitreje lociralo.

Zgodovina sprememb…

roccat ::

ja samo potme moraš iemti internet z gps ali ne ??

boolsheat ::

Rabiš samo toliko da te locira.

hotlips ::

Živjo, a če na htc 8x kupim nokia here+ pa pol zamenam telefon na samsung ative (npr.) mi bo aplikacija ostala na mojmu windows računu in jo bom lahko tud na, samsungu uporabljal, al je vezana samo na htc?

lp.hl

LuGi ::

hotlips je izjavil:

Živjo, a če na htc 8x kupim nokia here+ pa pol zamenam telefon na samsung ative (npr.) mi bo aplikacija ostala na mojmu windows računu in jo bom lahko tud na, samsungu uporabljal, al je vezana samo na htc?

lp.hl


Vezana je na račun razen za aplikacije katere so na voljo samo za določene proizvajalce. Sem že probal Lumia 92, 8X in sedaj sem ze nekaj casa na Ativu in seveda kupljene aplikacije so delovale povsod

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

toblak ::

Kako preverim ali je telefon zaklenjen ali odklenjen?
Hvala za odgovore:).

valuk ::

No, moj Ativ S je že na servisu. Bomo videli kaj se bo izcinilo iz tega. Vglavnem, ni pomagal ne tov. reset preko menija, ne preko tipk, SD mico card izključen in ponovni tov. reset( na netu najdete primere kjer je bil identičen problem, zaradi problema v micro SD). Je pa zanimivo, pri parih uporabnikih se je podobna podobna napaka ponovila po nadgradnji na GDR2, pri deločenih že pri prejšnjem update. Določeni uporabniki Lumnie so opazili podobne zadeve, vendar naj bi reset rešil zadevo.

Verjetno bodo naredili downgrade, upam da da se po novem upgrdu ne bo ponovila zadevo.

Sem pa tudi preveril preko diagnostike pri ativ s( dostopate do tega z kodo ##634# ), da tudi tam "zadnja" kamera deluje, spredna pa deluje. Edina opcija bi bila da bi flashnu telefon na kaki ROM, ki je na netu. Ampak verjetno bi bili problemi potem z garancijo. Če vaš še zanima nekaj kod katere lahko uporabite.




Imei Number Prompt: *#06#
Screen and vibration test menu: *#0*#
Battery test menu: *#0228#
Firmware version prompt: *#1234#
FTA SW Version menu: *#1111#
FTA HW Version menu: *#2222#
FTA HW Version menu: *#8888#
FTA SW Version menu: *#9999#
Basic information Testmode menu: *#0011#
Vibrations test menu: *#0842#
Bluetooth MAC Address prompt: *#232337#
I don't know what the FTA menus are for, but they look dangerous (and potentially useful).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: valuk ()

CrustyDOD ::

Meni je danes podobno naredilo, imam GDR2 na Ativ S. Slikal, vse normalno, probal v galerijo sliko pogledat, me vrglo na prvo stran. Gumb za kamero ni deloval, do camere lahko prišel samo preko menija, galerija pa kot rečeno me zmeri vrgla na prvo stran. Slike se shranjujejo na kartico in ja, če restartaš telefon, še vedno joka, da je nek problem s kartico..
Vn baterijo in sedaj dela.. Zaenkrat..

toblak, probi vstavit drugo SIM kartico, če jo imaš od drugega operaterja, če dela potem ni zaklenjen.
T-2 pa kolikor vem ne zaklenja telefonov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CrustyDOD ()

roccat ::

meni se včasih pokaže temna slika ko slikam ali je kaj narobe ??
««
25 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34690976 (55965) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10231398 (25767) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920589 (16918) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499923 (8622) SLO_Matej

Več podobnih tem