» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
26 / 83
»»

vorantz ::

LuGi je izjavil:

hotlips je izjavil:

Živjo, a če na htc 8x kupim nokia here+ pa pol zamenam telefon na samsung ative (npr.) mi bo aplikacija ostala na mojmu windows računu in jo bom lahko tud na, samsungu uporabljal, al je vezana samo na htc?

lp.hl


Vezana je na račun razen za aplikacije katere so na voljo samo za določene proizvajalce. Sem že probal Lumia 92, 8X in sedaj sem ze nekaj casa na Ativu in seveda kupljene aplikacije so delovale povsod


Kaj pa, če "kupiš" here+ na lumii (se pravi dobiš zastonj) in potem zamenjaš za ativa npr :P

MisterR ::

Dajte malo razmislit preden odgovarjate.
na vseh teh appih rabis dva dotika da stvsr vklopis\izklopis. Jaz bi pricakoval samo en dotik.
Pa ti ni logicno da si komad nastavis za zvonec kar na telefonu, brez pcja?
jaja, syncaj ti smse al pa jih poskusi poslat iz pcja.

in dajte si ze dopovedat da ce vi ne uporabljate nekaterih osnovnih stvari kot je sms povratnica iz katere ne zna prebrati cifre in jo povezat z imenom in priimkom pac se ne pomeni da je to super funkcionalnost.

MisterR ::

Aja, pa probajte razvrstit seznam aplikacij po cem drugem kot abecedi. Ne gre.

roccat ::

a je noralnod a se telefon segreva v zgonjem delu je telefon zelo topel

valuk ::

"bolezen" določenih Ativ, brez panike

trololo2 ::

MisterR je izjavil:

Aja, pa probajte razvrstit seznam aplikacij po cem drugem kot abecedi. Ne gre.


Kaj ti je reči? Kupi si samdroida in si ga prilagajaj po potrebah do onemoglosti. Je veliko bolj odprt in temu primeren. Ti enostavno ne zastopiš koncepta WP, če nezmožnost poljubnega sortiranja izpostaviš kot slabost.

roccat ::

nevem zakaj je tako vroč.

boolsheat ::

Saj imaš prav, če melodijo zvonjenja menjaš večkrat na dan je vsekakor nadležno vedno znova dodajati komade (pa čeprav bi si jih prvič lahko izbral 15 in ne bi bilo potrebno priklapljat na pc).

Glede bližnjic do wifija,3g itn. je podobno število dotikov potredno tudi na drugih platformah. Lahko bi sicer res bilo hitrejše.

Kaj je narobe z abecedo? Bi rajši grid ali kaj? Menda pride v naslednjem updatu. Sicer pa dobro bi bilo, da bi si lahko nekaj appov pripel na vrh seznama.

trololo2 je izjavil:

MisterR je izjavil:

Aja, pa probajte razvrstit seznam aplikacij po cem drugem kot abecedi. Ne gre.


Kaj ti je reči? Kupi si samdroida in si ga prilagajaj po potrebah do onemoglosti. Je veliko bolj odprt in temu primeren. Ti enostavno ne zastopiš koncepta WP, če nezmožnost poljubnega sortiranja izpostaviš kot slabost.



Good point.

Zgodovina sprememb…

boolsheat ::

Oz. očitno ne ne bo grid, ampak seznam po frekvenci uporabe:

roccat ::

a se kje dobiti slovenski slovar oz črkovanje ko nekaj iščeš pa ti preverja

SLO_Matej ::

boolsheat je izjavil:

Sicer pa dobro bi bilo, da bi si lahko nekaj appov pripel na vrh seznama.

Zakaj bi bilo to dobro? Pripni si jih na začetni zaslon.

boolsheat ::

Jaz imam skoraj vse na začetnem zaslonu... Samo, če uporabljaš precej aplikacij je že težje najti kaj. Tako bi pa recimo določene appe, ki jih ne uporabljaš dovolj pogosto za start screen, pripel na vrh seznama.

trololo2 ::

Nokia Amber update arriving on Lumia devices.

Roll out se je začel, da vidimo kdaj pride do tretjega sveta :P.

fireX88 ::

Upam, da cimprej :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Mitja358 ::

Kako dolgo vam zdrži baterija na Ativ S?

Bor H ::

Pa to na vsaki strani kdo vpraša no...do 2 dni, 3 če ga imaš za žepno ogledalce.

Kar se pa Nokie tiče: http://www.nokia.com/global/support/sof...
Je samo meni sumljivo da za slovenijo ni 820 na seznamu?

fireX88 ::

Bor H je izjavil:

Pa to na vsaki strani kdo vpraša no...do 2 dni, 3 če ga imaš za žepno ogledalce.

Kar se pa Nokie tiče: http://www.nokia.com/global/support/sof...
Je samo meni sumljivo da za slovenijo ni 820 na seznamu?



valda, ne bojo bile svinje!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

bzp ::

Moja Nokia 820, kupljena pri Mobitelu, ima v manufacturer name napisano eu_croatia ... tko da Coming soon? :)

trololo2 ::

BTW Smart cam app je ze na marketu, ce ima kdo posodobljeno varianto...

Mitja358 ::

Bor H je izjavil:

Pa to na vsaki strani kdo vpraša no...do 2 dni, 3 če ga imaš za žepno ogledalce.

Kar se pa Nokie tiče: http://www.nokia.com/global/support/sof...
Je samo meni sumljivo da za slovenijo ni 820 na seznamu?


Saj vem, samo čudno mi je, da mi čez noč pobere okrog 50%.

Formula 1 ::

bzp je izjavil:

Moja Nokia 820, kupljena pri Mobitelu, ima v manufacturer name napisano eu_croatia ... tko da Coming soon? :)

Ja samo je tudi na pri HR napisana samo T-Mobile varjanta, Country variante pa ni ? Jaz imam SW ADRIATIC CV in je najbrž isti za nes, hrvate in še kakšen narod na jugu.

||_^_|| ::

Če koga kaj konkretnega zanima glede Amber posodobitve, lahko preverim in povem, imam na l920 že en teden. Deluje bp, data sense je super, pro camera je kul:) Po novem ima stereo snemanje zvoka pri videih, pa možnost zoomanja med snemanjem. Pa občutek imam da baterija malo dlje zdrži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

aerie ::

To si flashal oni francoski firmware gor ali si ga dobil prek posodobitev?

||_^_|| ::

aerie je izjavil:

To si flashal oni francoski firmware gor ali si ga dobil prek posodobitev?


Flashal sem slovenski FW, ki sem ga snel takrat ko je bil na voljo preko nokia care suita. Malo za tem pa so vse FWje umaknili.

Formula 1 ::

||_^_|| je izjavil:

aerie je izjavil:

To si flashal oni francoski firmware gor ali si ga dobil prek posodobitev?


Flashal sem slovenski FW, ki sem ga snel takrat ko je bil na voljo preko nokia care suita. Malo za tem pa so vse FWje umaknili.

Update na Amber je pripravljen, vsaj pri moji 820 piše, najbrž je enako za 920. Seveda na NSU. V bistvu sedaj čakamo le še Nokio SLO / Teleray, da update spusti.

||_^_|| ::

 Amber

Amber



Tole verzijo sem namestil. Vidim da je po enem tednu zopet na voljo:) Najbrž bo kaj kmalu tudi za OTA.

alexa-lol ::

boolsheat je izjavil:

Oz. očitno ne ne bo grid, ampak seznam po frekvenci uporabe:



V naslednjem updateu naj pa še dajo da lahko daš custom background pa še to da ti ne sortira avtomatsko teh ploščic ampak da imaš lahko vmes tudi luft..in viola imamo "Desktop".

roccat ::

Na spletu mi vcasihne odpira nekarerih slik ko brskam na mobilcu - verjetno rabim kaksen plugin Ali kaj podobnega???

ZaLoMaT ::

Se še komu naključno resetira mobilnik z WP8? Imam Samsung ATIV S in je omenjeno dogajanje zelo nadležno.

vostok_1 ::

Zakaj pa je data sense tako omejen na določene države? Pa saj ni nujno neločljiv z operaterjem, kinda butasto really! Microsoft, the fuck?
Drgač ma HTCja.

vorantz ::

Mitja358 je izjavil:

Bor H je izjavil:

Pa to na vsaki strani kdo vpraša no...do 2 dni, 3 če ga imaš za žepno ogledalce.

Kar se pa Nokie tiče: http://www.nokia.com/global/support/sof...
Je samo meni sumljivo da za slovenijo ni 820 na seznamu?


Saj vem, samo čudno mi je, da mi čez noč pobere okrog 50%.


Maš vklopljen gps?
Namreč meni je en da začelo bolano pit baterijo
Ni mi blo jasno zakaj...potem se pa spomnim da sm dan prej vklopu gps in pozabu izklopit
Izklopu in nazaj po starem normalna poraba

cekr ::

Na L920 se je ravno pognala uradna posodobitev.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

trololo2 ::

cekr je izjavil:

Na L920 se je ravno pognala uradna posodobitev.


Potem je tista avalibility stran dejansko zelo ažurna... No za L820 ni še nič :P.

MisterR ::

boolsheat je izjavil:

Saj imaš prav, če melodijo zvonjenja menjaš večkrat na dan je vsekakor nadležno vedno znova dodajati komade (pa čeprav bi si jih prvič lahko izbral 15 in ne bi bilo potrebno priklapljat na pc).

Glede bližnjic do wifija,3g itn. je podobno število dotikov potredno tudi na drugih platformah. Lahko bi sicer res bilo hitrejše.

Android - swipe dol in tap (pa si na home screen)
WP8(če imaš app za bližnjice) - tap, tap, tap(da prideš na home screen)

Kaj je narobe z abecedo? Bi rajši grid ali kaj? Menda pride v naslednjem updatu. Sicer pa dobro bi bilo, da bi si lahko nekaj appov pripel na vrh seznama.


Da si lahko sam sortiram ali pa da so sortirane po uporabi. Če pride super, zdaj še ni.

trololo2 je izjavil:

MisterR je izjavil:

Aja, pa probajte razvrstit seznam aplikacij po cem drugem kot abecedi. Ne gre.


Kaj ti je reči? Kupi si samdroida in si ga prilagajaj po potrebah do onemoglosti. Je veliko bolj odprt in temu primeren. Ti enostavno ne zastopiš koncepta WP, če nezmožnost poljubnega sortiranja izpostaviš kot slabost.



Good point.


Še enkrat si preberi kaj pišem, WP8 deluje super (razen tistega loading screena), ampak določene stvari bi lahko zelo poenostavili. In če tebi tak način ugaja potem OK, hvala bogu, good for you al kaj ti naj rečem. Mene pač take zadeve motijo.

Bi pa rad videl kak bi ti bilo fajn, če bi imel na slo-techu kategorijo "teme zadnjih 24ur" sortirano po abecedi. No, lahko pa ST naredi test, da vidimo če bi se folk pritoževal nad sortiranjem. Nekatere stvari v UX se pač ne da izboljšat, kar je poizkušal WP8, zato pa bodo tudi izdali update, ki bo omogočal drugačno sortiranje kot samo po abecedi. Ali zakaj misliš da bodo to naredli? Ker sem jaz čudak in mi to ne ugovarja ali zato, ker je še tam nekje par milijonov ki se sprašujejo enako - kako sortirat seznam?

||_^_|| ::

vostok_1 je izjavil:

Zakaj pa je data sense tako omejen na določene države? Pa saj ni nujno neločljiv z operaterjem, kinda butasto really! Microsoft, the fuck?
Drgač ma HTCja.


Z GDR2 bi moral imeti data sense na voljo.

Bor H ::

Data Sense je tudi vezan na operaterje, sploh tisti del, ki kompresira podatke.

Hayabusa ::

Kateri Slo operaterji podpirajo Data Sense ?

LuGi ::

"Reduce data by sending urls to data sense.." funkcijo lahko vsak aktivira ne glede na operaterja (GDR2) IE - Adv. settings.. ampak ce stvar dejansko deluje pa zal ne vem :)

||_^_|| ::

Kakorkoli, lumie (mobitelove) imajo z GDR2 tudi data sense.

cekr ::

L920 ga ima.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

mikko ::

HTC 8X na Simobilu ga nima.

||_^_|| ::

mikko je izjavil:

HTC 8X na Simobilu ga nima.


Pa imaš nameščen GDR2? Potem ti mogoče preostane samo flash z drugim FWjem, ne od vodafona.

MisterR ::

Zdaj pa me je še windowstore razjezil, spet ena bedarija totalna, zakaj ne morem videt recenzij aplikacij od drugih aplikacij iz drugih držav?! Če slovenec ni kupil aplikacije ali pa ni naredil recenzije lahko samu upam, da zadeva deluje...

ivanuscha ::

Najbrž zato, ker MS domneva da če si iz SLO lahko bereš samo recenzije v slovenščini. ;((

SLO_Matej ::

Ker drugje pa ni tako, mar ne?

 Mnenja na Google Playu

Mnenja na Google Playu

roccat ::

mam vprašanje zakaj mi prego fona gmail pošlje 2 sporočila ????


zakaj nemorem na fonu v integrirani aplikacije facebook lajkat fotk ??

aerie ::

zakaj nemorem na fonu v integrirani aplikacije facebook lajkat fotk ??

To milsliš v People -> What's new? Potem tapneš na oblaček desno od naslova objave in potem imaš spodaj to možnost.

mam vprašanje zakaj mi prego fona gmail pošlje 2 sporočila ????

Poglej v nastavitvah Gmaila kako imaš nastavljeno arhiviranje in ali WP sinhronizira vse mape.

boolsheat ::

ATIV S ima Data Sense, je pa po potrebno narediti factory reset po updat-u, da se vključi.

MisterR je izjavil:

Zdaj pa me je še windowstore razjezil, spet ena bedarija totalna, zakaj ne morem videt recenzij aplikacij od drugih aplikacij iz drugih držav?! Če slovenec ni kupil aplikacije ali pa ni naredil recenzije lahko samu upam, da zadeva deluje...


Da je market zasnovan po državah je kar logično, se ti ne zdi? Me zanima kako si ti pomagaš z recenzijami Indijcev in Kitajcev.

Sicer pa nastavi si državo in regijo za US ali UK in boš lahko bral angleške komentarje, lahko pa tudi prebereš komentarje na angleški spletni strani marketa.

Na, če te vseeno zanimajo kitajski komentarji:
http://www.windowsphone.com/zh-cn/store

Zgodovina sprememb…

trololo2 ::

L820 pri mobitelu se mi ravnokar posodablja...

Bor H ::

Kul, moj se je zaciklal pri "checking for updates..." ga bom ugasnu in prižgal, očitno se neki dogaja :)

se je odciklal, yeah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()
««
26 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34690975 (55964) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10231398 (25767) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920575 (16904) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499922 (8621) SLO_Matej

Več podobnih tem