» »

kakšna je ta grafična

kakšna je ta grafična

«
1
2

SLOarmy12 ::

zanima me ce je ta grafična zmogljiva Radeon 6670

Janac ::

za igre ne glej nic pod 6850.

SLOarmy12 ::

ka pa za igre?

SLOarmy12 ::

opa sry nism vidu da si ze napisu

hojnikb ::

Če hočeš gledat slideshow-ve pr igrah na max detajlih, potem je ok ;)
Drgač pa pod 7770/6850 sploh ne gledat..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

dzinks63 ::

zanima me ce je ta grafična zmogljiva Radeon 6670

Seveda je zmogljiva, kakšne starejše igre bo poganjala bp, novejše nezahtevne prav tako, zataknilo se bo pri zahtevnih najnovejših igrah, pri teh boš moral kar močno znižati resolucijo in tudi detalje in brez bombončkov, seveda če imaš še kolikortoliko spodoben procesor, če pa je tudi ta že bolj iz antičnih časov, potem bo pa vse skupaj le za diapozitive gledat.

SLOarmy12 ::

aha

mihco ::

dzinks63 je izjavil:

zanima me ce je ta grafična zmogljiva Radeon 6670

Seveda je zmogljiva, kakšne starejše igre bo poganjala bp, novejše nezahtevne prav tako, zataknilo se bo pri zahtevnih najnovejših igrah, pri teh boš moral kar močno znižati resolucijo in tudi detalje in brez bombončkov, seveda če imaš še kolikortoliko spodoben procesor, če pa je tudi ta že bolj iz antičnih časov, potem bo pa vse skupaj le za diapozitive gledat.

6670 je izkljucno za prikaz slike. Kot ze omenjeno je minimum za igranje iger 6850 in gor ali ce gledas v eur, od 110eur naprej.

Aja, ce odgovorimo na prvotno vprasanje...NE, ta graficna je podn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihco ()

methodmen ::

Jast osebno imam Radeon 6850 od Gigabyte do zdaj vse najnovejse igre na Max grafiki 1080p.

stock ::

Jaz tudi +i7 pa mi nč kej ne laufa, bi komot mel 2 alpa 3 not. Hmm

methodmen ::

Res pa je da imam use zagnano iz SSD diska mogoce to kaj pomaga al pa ne nevem....

IvoJan ::

Spet se najde folk ki jim je 10-15 fps odlicen in tekoc gameplay... Ah ja:8)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

methodmen ::

MW3 60fps (ce je tisti post nad tem letel name)

BC2 54fps drugih iger pa nimam da bitestirav,ker jih pac samo moji temali igrajo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: methodmen ()

stock ::

Tudi jaz laufam z SSDja, in to nič ne pomaga :) Zadeva je pač taka, da špilaš ravno 2 manj zahtevna špila, kak BF3 ali CrySis2 neseta 6850 na kosovni :P

6670 je žal še 50% od 6850, ki pa je tam tam z 460 odvisno od špila, stem da je 460 malce straejša in bolj požrešna.

methodmen ::

CrySis2 34fps

stock ::

Dx11 vse max, ni šans ;)

Meizu ::

Zanimivo da imam jaz v kišti še vedno HD5770 in mi igre še vedno čisto lepo lavfajo. Ja, ni vse na polnih detajlih, vendar se nad kvaliteto detajlov kljub zmanjšanju ne morem pritoževati.

Architect ::

stock, sprobaj potem pa govori.

Brez dx11 pa vse leti okoli 45 fps na 1920x1080 resoluciji. (povprečno, minimum je pri 40, max pa pri 55)

Zgodovina sprememb…

gendale ::

Meizu je izjavil:

Zanimivo da imam jaz v kišti še vedno HD5770 in mi igre še vedno čisto lepo lavfajo. Ja, ni vse na polnih detajlih, vendar se nad kvaliteto detajlov kljub zmanjšanju ne morem pritoževati.

5770 je hitrejši od 6670 :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

kamuee ::

ma nabav si 7870 al pa 7850 pa boš meu mir, pa po možnosti od asus-a. jo imam sam, zlo zadovoln, sicer je 7970DCII, ampak vseen, asus ruls.
AutoCAD MAP 3D DWG Designer (Mechanical, Electrical)

whitefish ::

Gigabyte je boljs ^^
Kaj vam zdaj ni jasno? Eni pravite da je boljsa od HD 6850 kar ni res stock pa pravi da je kot 50% HD 6850 kar tudi ni res.

methodmen ::

hd 6850 od gigabyta je isti smorn kot 6870 ker od gigabyta OC verzija je pac navita.
Drugace pa clovek sprasuje za Radeon 6670 ki je cenovni razred do 100€ torej priporocite mu grafo, ki je nekako za to ceno ter bodo igre delovale kakor tolko dobro.
Jast sem samo omenil da 6850 od gigabyta za solidno ceno dobis veliko.

methodmen ::

Tukajle imas link od tabele DX11 iger, ter graficne za lazje razumevanje za nekatere..
Battlefield 3 max setings



If I remember correctly, the human eye can't detect more then 25-30 FPS, which is why TV's run at that speed. When a computer runs higher then that, it makes more room for FPS drops, and smooths everything out, but your eye can't directly pick up anything above that, you just see the 30 FPS or so.

IvoJan ::

methodmen je izjavil:

Tukajle imas link od tabele DX11 iger, ter graficne za lazje razumevanje za nekatere..
Battlefield 3 max setings



If I remember correctly, the human eye can't detect more then 25-30 FPS, which is why TV's run at that speed. When a computer runs higher then that, it makes more room for FPS drops, and smooths everything out, but your eye can't directly pick up anything above that, you just see the 30 FPS or so.

smo tudi ze ugotovili da je razlika med 30 in 60fps zelo opazna. jaz jo vidim.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

gendale ::

methodmen je izjavil:

Tukajle imas link od tabele DX11 iger, ter graficne za lazje razumevanje za nekatere..
Battlefield 3 max setings



If I remember correctly, the human eye can't detect more then 25-30 FPS, which is why TV's run at that speed. When a computer runs higher then that, it makes more room for FPS drops, and smooths everything out, but your eye can't directly pick up anything above that, you just see the 30 FPS or so.

to da oko ne zazna več kot 25-30fps je bullshit, poglej si kako sceno v filmu, ko se kamera hitro obrne za 180° in ti grantiram da boš opazil zatikanje
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Siddh ::

6670 bo super večino iger bo verjetno šlo igrat na full HD na low-medium z mogoče 2xAA z okrog 30-40FPS, če pa ne gre pa se dajo nastavitve na 720p, in bi moglo vse it na high brez problema z tekočim gameplayom

mogoče bi tudi gtx550 bla v tem rangu

evo http://www.anandtech.com/bench/Product/...
gtx550 ti je še boljša izbira

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

whitefish ::

GTX 550 Titanium bo le na 720p poganjala ;)

Meizu ::

Drugače tm nekdo pod oglasi prodaja HD4850X2 za 80eur. Še kakšnik 10-15eur se zdilaš pa je best buy imo.

whitefish ::

Rabis samo jedrsko elektrarno ane?

SLOarmy12 ::

zdravo.zanima me ce je Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family uredu grafična za manj zahtevne igrce?js si downloadam dead rising 2 in me zanima ce bi delal na tej grafi.

Lp

IvoJan ::

SLOarmy12 je izjavil:

zdravo.zanima me ce je Mobile IntelŸ 4 Series Express Chipset Family uredu grafična za manj zahtevne igrce?js si downloadam dead rising 2 in me zanima ce bi delal na tej grafi.

Lp

ja super bo laufala :))
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

methodmen ::

Odgovor je ne.

Normalna graficna;


Tvoja graficna;

SLOarmy12 ::

kakšno se vam zdi tole?-
Ohišje: AeroCool VS3
Procesor: AMD Athlon™ II X4 Quad-Core 635 / 2.90 GHz
Pomnilnik: Kingstone HyperX 4 GB DDR3
Matična plošča: ASUS M4A88T-M/USB3
Optična enota: SuperMulti DVD-RW Double Layer
Trdi disk: WD 500GB SATA
Grafična kartica: NVIDIA GeForce 8500GT 512MB
Čitalec kartic: da
Napajalnik: 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SLOarmy12 ()

gendale ::

za gaming rabiš grafično nekje od nivoja radeona 5770 naprej, tko da - sranje
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

logit ::

freesty ::

@12letnik

http://slo-tech.com/forum/t423864/p3638...

Kontaktiraj matickota.

Vprašaj ga za koliko proda verjetno tak okoli 300-350€. Je pa 2x boljse od vsega tega, kar si ti predlagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

SLOarmy12 ::

zej če primerjam med 1.- procesor Intel Core 2 Duo E7400 2,8 GHz
- grafična kartica Geforce 9500 GT
- ram 4 GB DDR2
- trdi disk 500 GB WD Caviar Blue
- dvd pekač optiarc AD-7203S (s-ata)
- matična plošča Gigabyte P31-ES3G
- čitalec kartic


2.-Ohišje: AeroCool VS3
Procesor: AMD Athlon™ II X4 Quad-Core 635 / 2.90 GHz
Pomnilnik: Kingstone HyperX 4 GB DDR3
Matična plošča: ASUS M4A88T-M/USB3
Optična enota: SuperMulti DVD-RW Double Layer
Trdi disk: WD 500GB SATA
Grafična kartica: NVIDIA GeForce 8500GT 512MB
Čitalec kartic: da
Napajalnik: 750W

Je bolse kupit 1ali2?

freesty ::

Od matickota kupi racunalnik.
Drugace pa je tu boljse 2.

SLOarmy12 ::

Aha kdo pa je matickot?

bdoxx ::

jaz :)
študiram če bi to prodau..

amd x6 1055t
M4A87TD/USB3
EVGA GTX 460 Superclocked EE
4gb rama dd3 1600 (2x2)
optični pogon
Samsung f3 1000gb
Rasurbo 650W
obično ohišje
(grancija še skoraj pol leta menda)

BFBC2 poganja vse na max na ful hd
f1 2011 tud vse na max na ful hd - to je edino kar sem sprobal od grafično ''zahtevnih'' iger

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bdoxx ()

BALAST ::

Ne splača se prodajat za 300€, prodaj samo grafično za 70€ pa dokupi boljšo, npr. hd7850 za 230€.

Pismo že samo nov disk 1tb stane pri nas 100€, ne boš zdaj tega prodajal no.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

bdoxx ::

gre se zato da sploh nerabim ločene grafe za špile ki jih igram (bol procesorsko moč in ssd), če bom prodau bom menjal za i7 3770 (bo hd4000 čist dovol) neko h77 plato, 16gb rama in ssd :)

manniac ::

Meizu je izjavil:

Zanimivo da imam jaz v kišti še vedno HD5770 in mi igre še vedno čisto lepo lavfajo. Ja, ni vse na polnih detajlih, vendar se nad kvaliteto detajlov kljub zmanjšanju ne morem pritoževati.

tudi jaz imam HD 5770 in BF3 igram na full HD, vse na high (samo ultra je več) pa mam tko od 25-35 FPS

Meizu ::

whitefish je izjavil:

Rabis samo jedrsko elektrarno ane?


ne.

4850x2 porabi v idle tam 230W, pod full loadom 373W. Če vzamemo neko povprečno vrednost, je to tam 300W. do je 0.3kw ure, kar pomeni, da bi bil mesečni račun v mesecu z 31 dnevi za 24/7 s takšno grafično nekje 11EUR (če se ne motim, je 1kw ura elektrike 5 centov?). Ker pa najverjetneje ne bi nucal tega 24/7 sploh pa ne bi igral iger 24/7, pride ta cifra precej manjša. Realno za gaming sistem tam nekje 5-6EUR ob zmerni uporabi. Če pa nabijaš igrce res vsak dan od 6 zjutraj to polnoči, potem pa itak z vsakim kompom nabiješ račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

nofaith ::

Meizu je izjavil:

whitefish je izjavil:

Rabis samo jedrsko elektrarno ane?


ne.

4850x2 porabi v idle tam 230W, pod full loadom 373W. Če vzamemo neko povprečno vrednost, je to tam 300W. do je 0.3kw ure, kar pomeni, da bi bil mesečni račun v mesecu z 31 dnevi za 24/7 s takšno grafično nekje 11EUR (če se ne motim, je 1kw ura elektrike 5 centov?). Ker pa najverjetneje ne bi nucal tega 24/7 sploh pa ne bi igral iger 24/7, pride ta cifra precej manjša. Realno za gaming sistem tam nekje 5-6EUR ob zmerni uporabi. Če pa nabijaš igrce res vsak dan od 6 zjutraj to polnoči, potem pa itak z vsakim kompom nabiješ račun.

meizu Si kdaj že slišal za sarkazm???
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

IvoJan ::

nofaith je izjavil:

Meizu je izjavil:

whitefish je izjavil:

Rabis samo jedrsko elektrarno ane?


ne.

4850x2 porabi v idle tam 230W, pod full loadom 373W. Če vzamemo neko povprečno vrednost, je to tam 300W. do je 0.3kw ure, kar pomeni, da bi bil mesečni račun v mesecu z 31 dnevi za 24/7 s takšno grafično nekje 11EUR (če se ne motim, je 1kw ura elektrike 5 centov?). Ker pa najverjetneje ne bi nucal tega 24/7 sploh pa ne bi igral iger 24/7, pride ta cifra precej manjša. Realno za gaming sistem tam nekje 5-6EUR ob zmerni uporabi. Če pa nabijaš igrce res vsak dan od 6 zjutraj to polnoči, potem pa itak z vsakim kompom nabiješ račun.

meizu Si kdaj že slišal za sarkazm???

tisto ni bil sarkazem ampak fanboyevski izpad :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Meizu ::

Nekaj takega ja :) Od tolikih let forumiranja po STju sem pač navajen, da so ponavadi glavne kritike AMDjev bile ravno te, da požere ogromno štroma. Ne rečem, da je 300W malo, ampak v času, ko je bila HD4850x2 frišno zunaj dvomim, da je nvidia imela manj požrešno rešitev za isti performance.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

trnvpeti ::

Meizu je izjavil:

whitefish je izjavil:

Rabis samo jedrsko elektrarno ane?


ne.

4850x2 porabi v idle tam 230W, pod full loadom 373W. Če vzamemo neko povprečno vrednost, je to tam 300W. do je 0.3kw ure, kar pomeni, da bi bil mesečni račun v mesecu z 31 dnevi za 24/7 s takšno grafično nekje 11EUR (če se ne motim, je 1kw ura elektrike 5 centov?). Ker pa najverjetneje ne bi nucal tega 24/7 sploh pa ne bi igral iger 24/7, pride ta cifra precej manjša. Realno za gaming sistem tam nekje 5-6EUR ob zmerni uporabi. Če pa nabijaš igrce res vsak dan od 6 zjutraj to polnoči, potem pa itak z vsakim kompom nabiješ račun.

300W porabe za 24/7 te pride okoli 30eur na mesec, ali 360eur na leto.
poleg ciste cene elektrike placujes tudi prispevke drzavi za porabljeno energijo

Meizu ::

Ja, se opravičujem, vzel sem najcenejšo tarifo, ki sem jo zasledil in nisem prištel še prispevkov.

Pa vendarle gre tule za 24/7. Cena za dejansko uporabo take mašine bi mogla bit dosti nižja. Pod 10 eur ziher. Če igre nabijaš cel dan bi se pa itak mogu najprej sam pr sebi zamislit, pol šele gledat račun :)

Edit: Potrebno je vračunati še prispevek po 15. in 64. členu Energetskega zakona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

trnvpeti ::

Meizu je izjavil:

Ja, se opravičujem, vzel sem najcenejšo tarifo, ki sem jo zasledil in nisem prištel še prispevkov.

Pa vendarle gre tule za 24/7. Cena za dejansko uporabo take mašine bi mogla bit dosti nižja. Pod 10 eur ziher. Če igre nabijaš cel dan bi se pa itak mogu najprej sam pr sebi zamislit, pol šele gledat račun :)

tudi ce ne igras igric, imas racunalnik prizgan recimo
pri polovicni dnevni uporabi si se vedno na 180eur na leto
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849992 (8214) fruchty
»

Katero grafično priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
459365 (8761) Riff
»

Grafična kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
494111 (3334) polde66
»

Katero grafično kartico kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
433016 (2366) Vesoljc
»

Nakup nove grafične kartice (napajalnika)

Oddelek: Kaj kupiti
255255 (4958) fr4nc

Več podobnih tem