» »

udarec v glavo

udarec v glavo

tpleko ::

včeraj me je v sence udarila železna palica od stroja za prekopavanje (palico sem umaknil na stran, se sklonil da bom nekaj pošraufal in palica se zaziblje nazaj proti meni naravnost v glavo, precej neumno). zdaj me rahlo boli glava. bi me moralo kaj skrbeti?

gendale ::

verjetno ne, ampak če te skrbi pejt zdravniku
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

mat xxl ::

Ne igraj se .....obvezno na urgenco na slikanje glave pa reci, da je manj kot 20 ur od poškodbe sicer te ne bodo vzeli..... verjetno ni nič in boš samo par ur izgubil in dobil zapovedano mirovanje...lahko pa je hematom v lobanji... in pokne žilica in papapapa..... se pa to vse vidi ob slikanju.... glavo imaš samo eno zato se ne igraj !!!

mirage ::

Mislim... res super nasvet greš k zdravniku in prva stvar, ki jo narediš je, da se zdravniku zlažeš kdaj je nastopila poškodba potem pa pričakuješ, da boš dobil vredu oskrbo...

martincek1 ::

mat xxl je izjavil:

sicer te ne bodo vzeli...


Dovolj dober razlog.

mirage ::

A si morda razmišljal o tem, da, če je minilo več kot 20 ur stvar dejansko ni več urgentna?

Kljub temu, pa močno dvomim, da ga bodo kar poslali domov tudi, če pove po pravici in opiše težave. Bodo naredili vsaj kak hiter nevrološki pregled.

AndrejS ::

Morda zadeva ni urgentna je pa nevarna. Je bilo dosti primerov pri nas da pacienta niso vzeli, pa je moral prvo do svojega zdravnika po napotnico, med tem pa ga je vzelo, preden je prišel nazaj.

WarpedGone ::

Ne preveč pametn bit - better safe than sorry
Poškodbe glave so k*rba. Ne pokažejo se vedno takoj oz. ne v celem obsegu. Pojdi tja, povej da te še vedno boli in kakšna je bolečina. Naj posvečeni mojstri presodijo, kaj je treba narest.

Mene so cca 12h po padcu s kolesom v pozni večerni uri poslal na slikanje glave. Pa nism jamral da me karkoli na glavi boli razen buške in da sem ob padcu deloma zgubu zavest, kratkoročni spomin in orientacijo.
Zbogom in hvala za vse ribe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oddaja škodnega primera

Oddelek: Na cesti
324028 (1618) ZveeZ
»

Vprašanje glede magnetne resonance glave

Oddelek: Loža
4913932 (12234) LeQuack
»

Vrtoglavica, slabost... potenje

Oddelek: Loža
71655 (1329) lucky13
»

Bolečine v modih?

Oddelek: Loža
195171 (3536) shotalick
»

Urgenca ali prostori za izgubljanje časa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7524647 (22810) Invictus

Več podobnih tem