» »

Kratka pci-e x1 mrežna

Kratka pci-e x1 mrežna

first_line ::

Rabim tako, da se vezje konča že takoj po koncu pci-e 1x slota, kot na sliki:



In je ne najdem za zmerno ceno. Najceneje s ptt je na nemškem ebayu 15€ a ne odgovarjajo na mail če je res taka (piše da slika je samo v info...).

Ne sme biti niti za 1mm daljša ker mi potem ne gre v plato (zalepil hladilnik na severni most, sedaj mi je integrirano mrežno pa strela tepla :( )

Help!

Skyman ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

first_line ::

Skyman je izjavil:

http://www.mlacom.si/vmesniki/mrezna-ka...


...konča že takoj po koncu pci-e 1x slota...

69charger ::

Takšno boš težko dobil, lahko pa recimo USB v RJ45 pretvornik kupiš na Mimovrste Res da je malce dražje, mogoče se kje da dobiti malce ceneje.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

first_line ::

Iščem točno to kot sem napisal v 1. postu. Druge opcije poznam, a bojo le za izhod v sili.
Teh kratkih pci-e x1 je polno po nemških straneh, a noben hudič noče slišati za Slovenijo.

fosil ::

Na ebayu poglej.
Tako je!

first_line ::

Na ebayu jih ni v EU. Sem že vse preiskal zato sprašujem.

kmetek ::

router imaš? usb wifi pa mirna bosna.

first_line ::

first_line je izjavil:

Iščem točno to kot sem napisal v 1. postu. Druge opcije poznam, a bojo le za izhod v sili.

Zgodovina sprememb…

Brane2 ::

Digitus DN-1013-2. Pri nas ga dobiš na Letališki 32, pri tisti firmi v pritličju, če ga prej naročiš.

Ampak iskreno, ta crap s poceni Realtekovimi čipi lahko priporočim samo sovražnikom. Za tele Digituse recimo NI LINUX DRIVERJA.

Pri tem ne mislim da ga ne dobiš na CDju ampak da enostavno Linux ne bo delal z njim, ker za "DL" verzijo čipa iz meni neznanih razlogov Realtek noče dati ven Linux driverja.

Sem vzel pri FUntechu poceni Intlove kartice in rezultat je totalen zakon. Stvar dela iz prve, hitrosti notranje mreže so daleč višje kot prej, CPU breme pa veliko nižje. Je pa res, da kartica ni €16 ampak €28 in da se ne konča na koncu PCIe slota ampak je malce daljša.
On the journey of life, I chose the psycho path.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kupujem mrežno wireless kartico

Oddelek: Kaj kupiti
253573 (2893) Nesta
»

Mrtva mrežna na plati?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91126 (744) krneki007
»

Kateri wifi adapter

Oddelek: Pomoč in nasveti
81103 (926) modelno1
»

integrirana mrezna kartica

Oddelek: Pomoč in nasveti
111210 (1065) BorutK-73
»

eSATA

Oddelek: Strojna oprema
458701 (7817) wolf123

Več podobnih tem