» »

Phillips 32PFL4606H/58

Phillips 32PFL4606H/58

nightbird ::

Hello.

Ljudje na vas se obračam ker rabim nasvet.
zelo ugodno lahko dobim http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbi... in me zanima, če ima kdo omenjen tv in kakšne so njegove izkušnje.

rabil bi ga predvsem za gledanje HD filmov. delajo tekoče? predvajal bi iz računalnika, taq da me ne moti če slabše delajo recimo iz usb ključeka.

lp

kmetek ::

čisto solidna zadevica, odvisno od cene?

nightbird ::

cena je po moje kul in še garancija je.

kmetek govoriš iz lastnih izkušenj? al si jo le bežno stestiral?

lp

kmetek ::

videl na lastne oči....morda poglej za nove 3507 serijo ali celo 4000? dej mi tvojo ceno na ZS.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kmetek ::

Če je tole, je zelo dobra cena.

nightbird ::

jap za tole se gre :) po moje je kar ok. bom jo šel pogledat in če bo kul jo kar vzamem :) malo me samo kak ghosting skrbi. upam da zaman :D

lp

RejZoR ::

4606H serija je fajn. Sicer še ni LED ampak je pa 100Hz (400Hz PMR), iz USB-ja predvaja vse živo.
Za 200 EUR in z garancijo je dober deal. Novi taki (32 inch) pridejo v trgovini okoli 380 EUR. Kar pa je vbistvu še vedno dost ok cena.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nightbird ::

RejZoR kaj to točno pomeni 100Hz (400Hz PMR)? 100Hz je realen refresh rate, na 400 pa se kao softwersko s pixel motion rate pride al kako? drugače pa si lastiš TV, da praviš, da je fajn?

lp

RejZoR ::

Ja, 100Hz je dejanski refresh ekrana, 400Hz PMR pa je softwarsko dosežen refresh. Lastim si ga sicer ne, sem pa se z njimi precej igral skor vsak dan (jih prodajam). Edino kar gre očitat "tastari" seriji je da USB playback ne podpira NTFS-ja in da pri podnapisih šumniki včasih ne delajo najbolje (pri USB-ju).
Ampak če ga dobiš za 200 EUR je to res minimalni downside.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nightbird ::

kul :) tisto predvajanje z usb-ja me ne skrbi glih, ker bo itaq priklopljen na računalnik. glede predvajanja HD vsebin so kakšni zapleti? kakšen ghosting? sem nek review bral in se mi zdi da je to blo izpostavljeno. baje se kaj takega najboljše vidi, če spremljaš kak nogomet in žoga postane ful blury, ker se dosti premika. si opazil kaj takega?

RejZoR ::

Niti ne. To se opazi na 50Hz LCD-jih (pri Philipsu modeli z osnovnim Digital Crystal Clear filtrom), na teh Philipsih s 400Hz PMR in Pixel Plus HD oz Perfect Pixel pa je slika res neverjetno tekoča in ostra med gibanjem.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nightbird ::

te pa taq :) hvala RejZoR za odgovore. sem zvedel vse kaj me je zanimalo :)

aja, pa še nekaj. glede na to da gre za rabljeno zadevo na kaj je dobro biti pozoren? pogledal bi mrtve pixle pa malo jo pretipkam, sprobam vhode, pa še kaj?

lp

RejZoR ::

http://my.opera.com/rejzor/blog/check-l...

Tle imam 2 testerja, enega v obliki EXE fajla, drug pa je v obliki fajlov za na USB ključ. Skopiraj si jih na USB in ga priklopi na TV pa poglej vsako sliko posebej (vsaka osnovna barva). S tem boš takoj videl če ima kaj mitrvih oz svetlih pixlov.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

rejzor = g33k in pa english very gut ;)

nightbird ::

hvala :) sem bil danes na ogledu in zadeva zgleda solidno :) smo predvajali nekaj filmov ipd. in se mi zdi da je za ta denar super stvar. škoda pa da nisem mel tega testa poleg da bi še pixle preveril. bom drugič ko bom šel ponjo.

kaj pa glede HDMI kabla za priklop? kaj naj gledam da kupim dobrega? rabim 1,5-3m. sprašujem, ker je mel kolega resne probleme glede tega. na enem nekem low buget mu dela vse super, tudi HD. na enem za 30€ in priznane firme pa zafrkavle u nulo.

lp

RejZoR ::

Do 5m načeloma skor nima veze. Več pa včasih rado nagaja...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nightbird ::

aha, ok potem pa bom kupil kaj bolj poceni :) rejzor lahko daš kak link pa direkt naročim?

hvala vsem za pomoč :)

lp

nightbird ::

torej tv nabavljen in testiran :) zaenkrat kaže zelo dobro :) še celo igre se da normalno igrati.

glede HDMI kabla --> http://www.mimovrste.com/artikel/172000... ta bo ok?

shiiiit, kaj to je isto http://www.enaa.com/oddelki/racunalnisk... ?

lp

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lcd tv PHILIPS 42PFH5609 oz. 47inch

Oddelek: Zvok in slika
101478 (1349) bobobo
»

Philips 4000 series LCD TV 47

Oddelek: Zvok in slika
161750 (1613) Jeronimo
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8627988 (21316) popster
»

Philips TV, ki podpira podnapise

Oddelek: Zvok in slika
71016 (918) RejZoR
»

Primerjave lcd LED 3d televizij

Oddelek: Zvok in slika
134938 (4535) GrEg3c

Več podobnih tem