» »

NA POMOC

NA POMOC

Miky ::

Lp
Nekako se le nasel nekoga na katerega se lahko obrnem. Ce na hitro povem v cem je moja tezava. Odlocil sem se za nakup racunalnika, vendar nisem preprican ali sem se odlocil prav. Naj se povem, da bo racunalnik namenjen splosni uporabi ter obdelavi digitalnih podatkov - imam digitalno kamero. Vem, da cim vec denarja da bolj zmogljivo - problem je, da sem s prvim omejen tako, da je moja zelja izbrati cim bolj kompatibilno in funkcionalno configuracijo. Vse bo namenjeno le za domaco rabo. Moja lastna izbira konfiguracije:

Gigabyte 7VAXP - KT400 - nekako zaradi ugodne cene saj ze ima Firewire VIA VT6306 IEEE1394 kontroler 3 prikljucki
AMD 2100XP
DDR 512 PC2700
Radeon 9000PRO
WD 80G - 8Mb predpolnilnika
ATX 300W
CD-RW TEAC 48/16/48

NEKAKO BI PROSIL ZA MNENJE, KOREKTURO

HVALA

Ziga Dolhar ::

Med male oglase tole ni sodilo.

Premik! 0:)

[MYTiX] ::

edino pripombo imam na CD-RW, saj je menda TEACov 48kratnik slabše kvalitete kot 40kratnik in ima sam 2 MB pomnilnika, medtem ko ga je 40 imel 8. Pa še izeluje ga druga firma. Zato ti priporočam LiteOna al pa F1.

lepi joker ::

naj si kupi teaca,pa pač 40x ali pa 32x ali pa 20x,pri snemanju tak ni nobebe razlike(1 min),no razlika je da je cd boljše kvalitete,če ga snemaš z manjšo hitrostjo,če ravno piše da je za 48x..

drugače pa proti tvoji izbiri nimam nič proti,edino plata me moti...
zakaj ne Epox 8rda+ Nforce2
ali abit NF7S....ali MSI KT4V
no sicer pa gigabite plate ne poznam in nimam kaj govorit..
ti samo kupi,da pridemo k tebi jest ,pit in igrice špilat...pa na muslimansko muziko in jagnjetino ne pozabi

l.p.

boštjan ::

360W namesto 300W.pa pazi pri 9000pro,da ne boš kake leve firme vzel,jaz ti priporočam gigabyte 9000pro->28k

Han ::

Podobno konfiguracijo ima prijatelj. Firewire na tej plošči deluje brezhibno, tako kot tudi vse ostalo. Za hitrejšo video obdelavo boš moral dokupiti še kakšen disk in spomin.

Tudi jaz se bolj nagibam k Teacu 40x in pa h kvalitetnemu ohišju z dobrim napajalnikom (recimo Chieftec srednji stolp s 300 W).

Mimogrede, dobi se tudi Gigabyte 7VAXPU, ki ima še SerialATA.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prosim pomagajte z nasvetom kaj izbrati med temi komponentami!

Oddelek: Kaj kupiti
201589 (1312) koyotee
»

Masina do 260k sit

Oddelek: Kaj kupiti
6720 (613) kuglvinkl
»

Se splača kupiti ta rac. ?

Oddelek: Kaj kupiti
271586 (1092) kocba
»

kupujem novo mašino

Oddelek: Kaj kupiti
361909 (1131) bond007
»

Moj nov PC

Oddelek: Kaj kupiti
91303 (1017) AnyOne

Več podobnih tem