» »

Hitrost rama v prenosniku

Hitrost rama v prenosniku

intel ::

Pozdravljeni
Imam toshibin prenosnik,ki ima 2 Gb rama ddr2 zanima me s katerim programom bi ugotovil kakšna je frekvenca delovanja.Na toshibini spletni strani nisem našel teh podatkov.
Modela ne vem ker trenutno nisem doma
:)

vorantz ::

cpu-z

intel ::

Na cup z mi ne pokaže frekvence imam samo podatke za cpu :)

Goran's Blog ::

Pobersi dol aida64 program;)

technolog ::

logout ::

@intel:

Instaliral si CPU-Z, ga zagnal in na zavihku "Memory" nimaš podatka o frekvenci RAMa? Skoraj ne verjamem, pokaži sliko...

L.p., Kloko

popster ::

kak Everest ti bom povedal
http://www.softpedia.com/get/System/Sys...

hojnikb ::

In zakaj je hitrost rama tolk pomembna ?
#brezpodpisa

intel ::

hojnikb je izjavil:

In zakaj je hitrost rama tolk pomembna ?

Zato ker če bi bla ena palča hitrejša od druge to vrjetno ne bi blo dobro sploh pa me tud zanima kaj se zgodi če daš na matično ki ma hitrost 1333 Mhz rame z frekvenco 1600 Mhz drugače pa sem zbrisal ša še enkrat inštaliral Cpu Z pa zdaj dela:D

hojnikb ::

lahko maš mešane rame, pač delajo z hitrostjo najpočasnejšega.

nwm kje si ti najdu ddr2 rame z 16000mhz in plato z 1333mhz, ampak načeloma delajo z 1333mhz razn če ročno ne nastaviš na več.
#brezpodpisa

Gray_Warden ::

ddr2 nikoli ni imel 1333 mhz. Imel je maksimalno 1066 mhz, pa še to so bili neki overclockani modeli.

ti verjetno govoriš o ddr3 ramih. Načeloma ti bo delalo karkoli boš dal v prenosnik. Enostavno bo delalo s hitrostjo najpočasnejšega rama, oziroma maksimalno toliko kot podpira matična plošča.

če bi rad zamenjal ram pa nevem zakaj se ubadaš s programi?!? Preprosto daj računalnik narazen in boš videl kaj imaš zdaj notri. Potem pa hitro v trgovino po ram:)

intel ::

vem da ddr2 ni mel nikol 1333 mhz jaz sem samo to vprašal kot informativno ker meje pač zanimalo :D ker mam stacionarni računalnik ddr3 1333 mhz pa me je pač zanimalo kaj bi se zgodiolo če bi dal not naprimer 1600 mhz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: intel ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje o dual channel RAMu?

Oddelek: Kaj kupiti
252220 (1049) Mitja358
»

i7 930 plata Asus P6T Deluxe in rami

Oddelek: Strojna oprema
112206 (1980) RejZoR
»

Ram 1333MHz ali 1600MHz

Oddelek: Kaj kupiti
426289 (5427) Sssaga
»

OVERCLOCK

Oddelek: Navijanje
5897 (791) JC Denton
»

DDR3 z AMD phenom II oz. Intel i7

Oddelek: Strojna oprema
71204 (1048) Mitja358

Več podobnih tem