» »

Marvel's The Avengers

Marvel's The Avengers

oo7 ::

[ HASHodYouTube]

V fimlu Avengers bodo moči združili superjunaki - Ironman , Thor , Captain America , Black Widov in drugi v boju proti Hulku .

ziga1990 ::

združili moči bojo na koncu,ker je iz trailerja razvidno da tony povzroča težave in nakateri se drugač obnašajo po mojem mnenju sta thor in tony edina po trailerju sledeč ujeta iz filmov.

ga pa komi čakam
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

oo7 ::

Moci bodo zdruzili ze prej samo se nebodo razumeli . Captain america je voditelj te skupine . Tony Stark je itak Playboy in bodo tesko sodelovali. Ce se spomnis zadnje minute filma hulk ko general sedi v Baru in pride do njega Tony in ga uprasa kasen problem ima in po tem sklepam , da se bodo borili proti Hulku . Zakuhal bo to vojno pa od Thora brat Loki .
Hulk pa itak nima konkurence bolj je jezen bolj je mocan . Celo v nekaterih stripih je dvignil Thorovo kladivo .

kmetek ::

scarlett in usnje :P

Super Sonic ::

To bo šlo pomoje kar po risanki, torej bodo nekako skupaj vsi proti grožnji iz vesolja, s tem, da bo Hulk delal težave. Lih dans sem gledal risano varianto po TV, dolgo uro in še nekaj.

Uradno je "plot" napisan: "When an unexpected enemy emerges that threatens global safety and security, Nick Fury, director of the international peacekeeping agency known as S.H.I.E.L.D., finds himself in need of a team to pull the world back from the brink of disaster. "
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

oo7 ::

Super Sonic je izjavil:

To bo šlo pomoje kar po risanki, torej bodo nekako skupaj vsi proti grožnji iz vesolja, s tem, da bo Hulk delal težave. Lih dans sem gledal risano varianto po TV, dolgo uro in še nekaj.

Uradno je "plot" napisan: "When an unexpected enemy emerges that threatens global safety and security, Nick Fury, director of the international peacekeeping agency known as S.H.I.E.L.D., finds himself in need of a team to pull the world back from the brink of disaster. "



Sem tudi ze gledal obe risanke od Avengers , ko so bili problem vesolci . Samo nevem zakaj je potem LOKI , ker v risankah ga ni bilo .

oo7 ::

ducky ::

Hulk je na njihovi strani..

Če vas zanima kdo je sovražnik (no, eden izmed njih), si poglejte še enkrat Thora oz. tisti del čist na koncu, potem ko grejo napisi že mimo..

oo7 ::

Res je imaš prav.

T-h-o-r ::

eet eez in slovenia


na imdb ima zaenkrat pretirano oceno, ampak boljši popcorn kot transformeji očitno pa le je :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

sm jih gledu dobri so
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Nikec3 ::

Sem pogledal. Nadpovprečen popcorn film, čeprav kritiki za moje pojme vedno precenijo Marveleve filme.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

oo7 ::

Res je visoka ocena 8.8/10 from 65,676 users.
Najbrž se kar splača it gledat v kino:).
Čeprav zelo hvalijo ta film.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Onlyx ::

Se ta film splača it gledat navadno ali 3D verzijo??

T-h-o-r ::

3d je bil narejen v postprodukciji


jaz sem gledal 2d, pa je povsme ok


tudi folk, ki je gledal 3d, pravi, da večino časa nimaš nič od tega, an koncu malo leti grušč v tvojo smer :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Nikec3 ::

Meni je bil 3D ok, sicer pa mam raje spontani 3D in ne agresivnega, ko ti vse leti v glavo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Ted ::

3d je bolj kakšen bonbonček, ker sem bolj redko v kino sem dodaten 1 EUR dal za povprečno 3d izkušnjo - film IMO ni nič boljši/slabši na običajnem platnu. Film je ok, za razliko od Thor-a, Captain Americe in Hulka je bolj zabavne sorte, bolj po meri Iron Man-a :). Neke detajlne zgodbe pa v dobrih 2 urah s toliko heroji niso mogli ustvariti, gre bolj za akcijo.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

MaTTe ::

Sem pogledal vse, Hulk, Cpt. America, Thor, Iron man in vsi so mi bili zelo uredu in všečni filmi, zato sem tudi komaj čakal na Avengerse :)
No včeraj sem si pogledal film in moram reči, da kljub visokim pričakovanjem nisem bil razočaran. Razen s tem, da so me posilili z bednim 3D do katerega mi sploh ni.
Glede filma je pa tako - akcije je dosti ampak daleč od Michael Bay akcije ob kateri te glava boli, smeha pa tudi ne primankuje. Všečen film.

ziga1990 ::

stark ma dobre izjave :)
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

sash69 ::

"Puny god". :D

Prvič in (za dolgo časa) tudi zadnjič pa ogled filma v 3D...obup.

darkolord ::

Prvič in (za dolgo časa) tudi zadnjič
Naj te tole ne odvrne (trajno) od 3D - pri tem filmu je ves 3D bil dodan naknadno, kar je občutno opazno (čisto nobene dodane vrednosti ni bilo), za razliko od recimo Avatarja, ki je bil v celoti posnet v 3D - čisto neprimerljivo, tam je res "wow".

Kar se tiče samega filma, no ja, nič posebnega - zanimivo zaradi veliko hi-tech zadev, zgodba je pa bolj "meh" (no details whatsoever). Enkrat za pogledat je OK, to je pa tut vse.

T-h-o-r ::

sash69 je izjavil:

"Puny god". :D

Prvič in (za dolgo časa) tudi zadnjič pa ogled filma v 3D...obup.

no, še sreča, da sem šel gledat normalno predstavo



post-production 3d pa nikdar več



avatar in transformerji 3 so res svetlobna leta pred vsem ostalim
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

detroit ::

hmm men se avatar ni zdel neki spljoh, razn kakih 10sekvenc, kar se tiče 3d-ja
Skero

T-h-o-r ::

pol je za tebe drive angry pa final destination, kjer noži in to leti vate :D



jaz bolj govorim o ostrini slike, jasnosti in svetlosti
kar je vse pri post-production 3djih porazno
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

oo7 ::

Film jim je že prinesel več kot miljardo dolarjev kar ga zaenkrat uvršča na 4 najbolj prodajan film jaz ga pa še gledal nisem;((.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235214 (11243) opeter

Avengers - Endgame (!SPOILER alert!)

Oddelek: Sedem umetnosti
182108 (1520) abyssus
»

Thor: The Dark World

Oddelek: Sedem umetnosti
285604 (4573) Nikec3
»

Iron Man 3

Oddelek: Sedem umetnosti
456014 (4154) vostok_1

Več podobnih tem