» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
100 / 194
»»

miko22 ::

Opkow je izjavil:

Ma, vzemi ga in preizkusi, če ti ne bo odgovarjal, ga lahko v roku dveh mescev vrneš.


Pa veš da maš prav :)

slopeter86 ::

Okoli 12ih bil danes v hoferju v mb pod tržnico. Sem si hotel pogledat dotični telefon (x5004) in ga več niso imeli. Me je malo presenetilo, ker v tej poslovalnici ponavadi imajo še tehniko, ko je v drugih hoferjih v MB že razrpodana. Nevem kakšne so zaloge drugod, samo bi znal bit malo problem. Sem pa videl, da so jih preprodajalci že na bolho dali :D

cortez ::

"pametni" telefon za 200 EUR

MEDION LIFE X5004 - MD 99238







miko22 ::

Jaz ne najdem niti enega na bolhi.

valdo ::

so že vsi razprodani :-)
na BOLHI mislim
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valdo ()

facepalm ::

Assass1n je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

A tole ma vsaj eng za datum da ni tam nemško samstag pa to :)


Sem kupil in preveril. Ob prvi namestitvi, ti da moznost izbire jezika (ITA ENG GER FRA..)

Assass1n ::

Jp imam doma :) hvala
Malo mi je žal, ker nič ne vidiš brez osvetlitve..
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

veqlargh ::

Oj. Je kdo kupil polnilec za baterije, ki so ga imel prejšnji teden? Izgleda čisto spodobno, ločene enote za polnenje... skratka, zanimiva stvar.

freesty ::

Jaz imam tistega prejsnega, belega. Deluje super, AA baterije napolni v kaksni urci, kaze, koliko je napolnjena baterija. Skratka za ta denar zadovoljen.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Vens ::

Assass1n je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

A tole ma vsaj eng za datum da ni tam nemško samstag pa to :)


Sem kupil, ima tudi angleščino.

barakus ::

djabi je izjavil:

Assass1n je izjavil:

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

A tole ma vsaj eng za datum da ni tam nemško samstag pa to :)


Na sliki piše DON - Donnerstag (četrtek).
Verjetno pa se da naštimat tudi kakšen drug jezik. Ampak za to je potrebno pogledat v navodila, če se to da nastavit oz. prebrat kakšen test ...

A je to spodaj mogoče podobno temu v oglasu?



Sem kupil to uro. Tako na hitro v navodilih se nisem nasel, da bi lahko spremenil jezik. Zanima me tudi ali se da narediti kaksno rocno kalibracijo senzorjev. V razmaku 10cm namrec en kaze 21 drugi 22. Drugace pa za 20eur sem pozitivno presenecen.

d4vid ::

In s čem boš naredil kalibracijo ?

Čist možno je da kaže kakšno stopinjo narobe - poglej v navodila, če piše kje odstopanje. Je pa tudi možno da je res stopinjo razlike. Vzrokov je lahko še pa še.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

barakus ::

Ne razumem vprasanja glede kalibracije. Boljsi termometri majo opcijo kalibracije.

Sicer pa sedaj sta se senzorja izenacla in kazeta oba tocno 22,2 odlicno!

Magic1 ::

Kakšna kalibracija pri napravah za 20-40€?!? Pri takih si lahko vese, da kaže na stopinjo natančno, če daš zunanjo in notranjo enoto skupaj.
Magic

OK.d ::

veqlargh je izjavil:

Oj. Je kdo kupil polnilec za baterije, ki so ga imel prejšnji teden? Izgleda čisto spodobno, ločene enote za polnenje... skratka, zanimiva stvar.

Nabavil sem ga predvsem zaradi 9V baterij.
Sicer je napolnil baterijo ampak, ko je priklopljen na elektriko spušče neke čudne zvoke-visokofrekventno piskanje(ne glede ali polni ali pa je samo priključen in nič ne dela), tako da ga bom verjetno nesel nazaj.
LPOK.d

D3m ::

Ahhh daj no. Isti zvok spuščajo tudi polnilci za telefon.
|HP EliteBook|R5 6650U|

OK.d ::

Če tvoji polnilci tako delajo, potem nekaj z njimi ni v redu.
Pri vseh svojih polnilcih, katere sem že imel in jih imam, ni bilo nikoli slišati takega piskanja.
LPOK.d

Heavy ::

Po delu mislim it pogledat če še kakšen telefonček ostaja kje. Bi priporočili nakup?

Aston_11 ::

Heavy je izjavil:

Po delu mislim it pogledat če še kakšen telefonček ostaja kje. Bi priporočili nakup?
Od včeraj na danes, bi ga. Balast od hoferja sem zbrisal, par klicev je bilo, par smsov, mejli delajo. Fajn sede na roko, fajn je, ker so tipke na levi strani, dokaj lahek proti prejšnjemu (tušmobil konka), ko je vlekel dol vseh 20+ updajtov za googlove programe, se je segrel do vročega, tega pri konki nisem opazil (se je grel, ne pa fajn). Pa še luškan zgleda...

kiFni ::

Mogoče kdo ve kje bi se dobil kak silikonski ali gumijasti ovoj za ta telefon?

scipascapa ::

če imajo po 1 kos telefona, to je tipično zavajanje, samo hej so fer ker so hofer :))

Dr_M ::

Nimajo samo po 1 kos, samo pravocasno moras bit tam. Ce si zamudil, je to tvoj problem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mat xxl ::

scipascapa je izjavil:

če imajo po 1 kos telefona, to je tipično zavajanje, samo hej so fer ker so hofer :))


Pokljiči na Hofer 01 8346600 in vprašaj, kje v bližini tebe to še imajo, potem naj te preveže in prosi, da ti rezervira za 2 ure, toliko, da ti prideš do tja.

Rezervacij sicer ni, samo na ta način naredijo izjemo, ker če meni iz Ljubljane rečejo imamo v Kamniku in grem jaz potem iskat in pridem in mi reče ravno je en vzel, se mi odp..... zato se tako za kratek čas da dogovoriti, za jutri pa samo pozabi ..... torej rezervacija za 2 ure pa gre .

hojnikb ::

če je jezn, k comshop nima take ponudbe no :)
#brezpodpisa

šernk ::

gotovo bom v enem od hoferju v bližini še videl telefon na voljo čez 3 dni :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Excalibrus ::

Ta vremenska postaja je pa tudi takoj pošla, je ni nikjer več za najt...

jan_g ::

Od četrtka naprej bo naprodaj manjša tablica Medion P8312. Malo sem pogledal reviewe na nemških straneh (v Nemčiji je bila na voljo že avgusta), tudi na brzino prebral nekaj komentarjev na Medion forumih in splošen vtis je, da so zadovoljni (za ta denar), nekja glitchev je bilo popravljenih z updejtom. Mene najbolj zanima, kakšen vpliv ima Intel atom procesor na delovanje aplikacij. Prebrati je možno nasprotujoče izjave, od tega, da vse dela kot na armu, do tega, da določene zmrznejo ob zaganjanju, ipd. Ima morda kdo telefon ali tablico z Atomom? Kako delujejo aplikacije?

BorutK-73 ::

jan_g
1GB rama ni dovolj za tekoče delo. Saj gre sam včasih moraš počakat minuto ali dve da se naloži app.

SambaShare ::

Tisti WLAN ojačevalnik je kdo kupil? Pomaga kaj pri dosegu?

jan_g ::

BorutK-73 je izjavil:

jan_g
1GB rama ni dovolj za tekoče delo. Saj gre sam včasih moraš počakat minuto ali dve da se naloži app.


Ja, rama je malo, ampak kar gledam te poceni tablice, so večinoma 1GB, nekatere 1,5GB. Stvar je v temu, v bližnjem sorodstvu kupujejo nekaj poceni za otroka (7 let), kjer je glavni use-case youtube in igrice. Hofer imajo recimo temu radi, ker je dolga garancija in ni problema z menjavo/vračanjem izdelka. Jaz bolj kot ne zgolj iščem, če je kakšen konkreten razlog proti nakupu, kot npr. zgoraj omenjeno potencialno nedelovanje določenih aplikacij.

Pithlit ::

Ni razloga proti nakupu. Ni sicer poceni (za 7 letnika)... ampak dejmo rečt da hofer servis (garancija, menjava....) odtehta.
Life is as complicated as we make it...

scipascapa ::

hojnikb je izjavil:

če je jezn, k comshop nima take ponudbe no :)


to me niti ne zanima. pač politika hoferja je sumljiva, da imajo takoj "razprodano".

jan_g je izjavil:

Od četrtka naprej bo naprodaj manjša tablica Medion P8312. Malo sem pogledal reviewe na nemških straneh (v Nemčiji je bila na voljo že avgusta), tudi na brzino prebral nekaj komentarjev na Medion forumih in splošen vtis je, da so zadovoljni (za ta denar), nekja glitchev je bilo popravljenih z updejtom. Mene najbolj zanima, kakšen vpliv ima Intel atom procesor na delovanje aplikacij. Prebrati je možno nasprotujoče izjave, od tega, da vse dela kot na armu, do tega, da določene zmrznejo ob zaganjanju, ipd. Ima morda kdo telefon ali tablico z Atomom? Kako delujejo aplikacije?


asus imaš za 149€ z 2GB pomnilnika.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

>to me niti ne zanima. pač politika hoferja je sumljiva, da imajo takoj "razprodano".

Mislim, da ni nič sumljivega, da folk takoj pokupi good value robo
#brezpodpisa

facepalm ::

zakaj je to sumljivo? pac nimajo zaloge 100+ kosov na poslovalnico, ampak so omejeni na recimo 20kom po poslovalnici.
recimo, da se jih najde 10, kateri cakajo pred trgovino. torej polovica se jih proda v prvih 5min. ostali pa grejo v roku par ur. za tako dober in poceni izdelek, ne mores pricakovat, da ga bos dobil drugi dan se na zalogi.
iz prve roke ti lahko povem, da si prodajalci ne smejo dajat nic na stran (oz rezervirat drugim, dan pred akcijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

thramos ::

Comshopu pač ni jasno, da če ponudiš nizko ceno ljudje dejansko razgrabijo izdelek. :P

Modri dirkač ::

Saj, ko bo naslednjič na razpolago ta telefon bojo zaloge zagotovo večje, zdaj je pač novost, predstavljen je bil par mesecev nazaj...
Everybody lies!

šernk ::

to me niti ne zanima. pač politika hoferja je sumljiva, da imajo takoj "razprodano".


ko sem šel pred 2 leti po robotski sesalnik za 150eur v hofer, sem parkiral avto točno ob trenutku ko so odprli vrata trgovine.

pobral sem zadnji sesalnik iz police takrat (morda so imeli še kaj jih zadaj, to ne vem). Ob 08:05 sem prejel račun in sem bil na blagajni četrti v vrsti samo s tem sesalnikom. pa najbrž ga je imel še kdo v vozičku po trgovini kakšnega. dobra in poceni roba se pač razgrabi, sploh ko ni neka stalna ponudba. sedaj po par letih, jim tej sesalniki že ostajajo po policah.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

rini ::

Zdravo,

iščem informacijo, kdaj bo v ponudbi spet pretočna črpalka..

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

hvala in lp

theBill ::

Excalibrus je izjavil:

Ta vremenska postaja je pa tudi takoj pošla, je ni nikjer več za najt...

V Lidlu so imeli praktično enako, še ta teden sem jih ene par videl, v katalogu stran 18
http://vsikatalogi.si/lidl-katalog/lidl...

Bud_Bundy ::

sem kupil medion telefon... priporoča kdo kakšne etui zanj?

btw: ravno sem opazil, da dobijo novo pošiljko 3.11.... očitno je bil stampedo kar velik in bodo še enkrat nastavili:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bud_Bundy ()

kiFni ::

Bud_Bundy je izjavil:

sem kupil medion telefon... priporoča kdo kakšne etui zanj?

btw: ravno sem opazil, da dobijo novo pošiljko 3.11.... očitno je bil stampedo kar velik in bodo še enkrat nastavili:)


Ja to sem že jst sprasval. za gumi ali silikonski ovitek.

Bud_Bundy ::

zaenkrat najdem samo usnjene etuije.... in pa ščite za ekran.

herkul ::

Za sestro gledam tale računalnik https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Naj povem, da je totalno nezahteven uporabnik. Uporabljala ga bo za študijske namene, (office, mogoče kakšen spss...), sem in tja pogledat kakšen film... v glavnem nič zahtevnega. Malo me zmoti edino, da ima samo 2g rama, vendar bi ga po potrebi zamenjal, za dobrih 50EUR dobim 8g Kingstona. Potem bi zadeva za moje pojme morala delati.

Ima kdo kakšne izkušnje z 14" ekrani v praksi, so premali za vsakdanjo rabo in bi prioročili mogoče 15,6"?

Drugače se mi pa zdi, da dobim velik za ta denar, ker roko na srce, v igri je 270EUR in čudežev ne gre pričakovati

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: herkul ()

Samson ::

Tudi ce bi prebral malce vec tukaj bi videl da se baje ne da nadgradit. Nisem pa preprican 100% da gre za ta racunalnik. Mislim pa da je to kaksno stran nazaj napisano.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

hojnikb ::

tega se seveda da nadgradit....
#brezpodpisa

d4vid ::

Obvezno ssd noter, pa je primeren za word, chrome... Ga imam in sem zadovoljen
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

MrStein ::

To gre zraven obstoječega HDD dati?
Kako dolgo drži na bateriji?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Assass1n ::

Zraven ja, meni 3-4 ure surfanja, youtube..
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

d4vid ::

Uf na bateriji mi je uspelo 3-4h. SSD seveda gre zraven trdega diska, saj ima že caddy vgrajen namesto DVDja. Je pa brez obupno, HDD je samo 5400rpm. Za 50EUR sem dal noter intensota pa leti. Sem pa še kar na 2 GB rama, nimam potrebe za več. Ga imam za vse kar rabim, namiznika s Phenom X6 in 8 GB rama sem kar upokojil oz. dal bratu.

Ram bo doživel enkrat nadgradnjo, sicer najbrž čez kake pol leta. Ma pa samo eno režo za RAM in omejeno na 8GB, se mi zdi.

Pa še to, na računalniku imam Windows 10 Home in je hitrejši kot 8.1 with bing.
8.1 sem najprej zbrisal iz diska (so pa na eni particiji backupi in gonilniki), nato pa iz priloženega DVDja namestil to na SSD in potem nadgradil na W10. Izkoristil sem tudi tisto 1 mesečno obdobje za Office 365, tako da sem trenutno popolnoma legalen.

Pa še tole: Ekran je full HD in je vredu, me pa moti scaling v windowsu, ki je porazen in se včasih kar packa vse.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d4vid ()

buneech ::

d4vid, za scaling tole uporabi in nastavi na windows 8.1 scaling:
http://windows10_dpi_blurry_fix.xpexplo...
««
100 / 194
»»