» »

Android tv box

Android tv box

««
135 / 148
»»

vres.ales ::

Kaj pa misliš, da je nameščeno na telefonih ?
Pa še zelo visoko resolucijo imajo telefoni

OK.d ::

Frenky je izjavil:

To je aplikacija za Android TV. Ne za telefon ali tablico. Tako kot sem napisal:)

LPOK.d

Frenky ::

To ni to. Oziroma ti imaš to navaden playstore. To ni Playstore za Android TV kar ti kažeš, ampak za mobilne naprave.

OK.d ::

Sorry ampak jaz tega tudi v ATV play storu ne vidim.
LPOK.d

BorutK-73 ::

Zgodovina sprememb…

Frenky ::

Ja, to je ta

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Frenky ()

OK.d ::

No to je pa nekaj drugega.

OK.d je izjavil:

No to je pa nekaj drugega.

Ali pa tudi ne?
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

OK.d ::

Mogoče je pa tale OK, moram probat.
https://apkpure.com/rtv-slovenija-%E2%8...
LPOK.d

Frenky ::

Res cudno da ti na Nvidia Shieldu ne najde direktno iz trgovine.
Na Miboxu takoj najde.

PARTyZAN ::

Jaz imam že dolgo na mojem Shieldu nameščen RTV 4D iz Play stora. A imaš mogoče kakšno tujo regijo izbrano v svojem Google računu?

OK.d ::

Ali lahko kdo to beto nekamnaloži, da jo sideloadam, Drugače druge slovenske aplikacije vse vidim, tako da je lokacija domača.
LPOK.d

Frenky ::

OK.d ::

Druzga linka pa ni kjer je aplikacija, ker mi ni za nalagati gor apkpura.
Drugače hvala.
LPOK.d

Daniel ::

A preko weba si je pa ne bi naložil?

MAjster951 ::

Pozdravljeni, zanima me, če kdo ve, ali se da mobilno aplikacijo EON namestiti na Philips Android TV 49PUS7503?
Če se ne da, bi pa prosil, za nasvet pri nakupu boxa, na katerem bi uporabljal le EON mobilno aplikacijo.

strel ::

Pozdravljeni,

za 45 € sem si nabavil x99MaxPlus TV BOX.

V principu vse deluje super vključno z EON android app ... Na box imam priključeno tipkovnico, kjer pa ne znam nastavit SLO nastavitev. y=z itd ... zna kdo pomagat ?

polde66 ::

Ena od variant je da se na tv prijaviš v google. Na svojem kompjutru greš pa v google play , najdeš eon aplikacijo klikneš namesti ( tu ti odpre možnosti kam oz na katero naprvavo) in poiščeš tvoj tv in klikneš namesti.
Druga varianta je da si Eon najdeš na spletu daš na ključek, v tvojem androidu z nekim file managerjem, ki ga boš našel v tvojem google playu poženeš aplikacijo in jo inštaliraš na tvoj tv.
polde

OK.d ::

Daniel je izjavil:

A preko weba si je pa ne bi naložil?

Preko web strani mi ne najde te beta aplikacije.

Btw sem našel, na drugi strani https://apk.tools/details-rtv-slovenija...

Zanimivo, mi jo pa noče namestiti.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

MAjster951 ::

polde66 je izjavil:

Ena od variant je da se na tv prijaviš v google. Na svojem kompjutru greš pa v google play , najdeš eon aplikacijo klikneš namesti ( tu ti odpre možnosti kam oz na katero naprvavo) in poiščeš tvoj tv in klikneš namesti.
Druga varianta je da si Eon najdeš na spletu daš na ključek, v tvojem androidu z nekim file managerjem, ki ga boš našel v tvojem google playu poženeš aplikacijo in jo inštaliraš na tvoj tv.

Na spletu sem našel eon (https://apkpure.com/eon-tv/com.ug.eon.a..., dal na ključek in namestil z File Commanderjem, ampak mi ob zagonu javi, da ta naprava ni podprta z EON mobilno aplikacijo..
Slika: https://photos.app.goo.gl/LCLFK1iWWPNxU...

polde66 ::

polde

MAjster951 ::

polde66 je izjavil:

https://www.mediafire.com/file/9rtqc4e5...
probaj tole

S tem mi pa javi, da aplikacija ni nameščena..

polde66 ::

Pol pa JBG, kaj čš
polde

MAjster951 ::

Mogoče kakšen predlog, kateri box kupiti?

polde66 ::

https://www.geekbuying.com/item/TANIX-T...
Za tvoje potrebe če rabiš samo za eon vrh glave. Seveda na kablu ne na wifi. Ko bo na zalogi seveda.
https://www.geekbuying.com/item/TANIX-T...
tudi na tem ne bo problema, ta je že z bluetoothom in najnovejšim procesorjem, 4 gb ram... za tvoje potrebe čisto kul
polde

BorutK-73 ::

MAjster951 je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me, če kdo ve, ali se da mobilno aplikacijo EON namestiti na Philips Android TV 49PUS7503?
Če se ne da, bi pa prosil, za nasvet pri nakupu boxa, na katerem bi uporabljal le EON mobilno aplikacijo.

Si namestil EON za smart TV? Ker ni isto kot "normalni" eon.

MAjster951 ::

BorutK-73 je izjavil:

MAjster951 je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me, če kdo ve, ali se da mobilno aplikacijo EON namestiti na Philips Android TV 49PUS7503?
Če se ne da, bi pa prosil, za nasvet pri nakupu boxa, na katerem bi uporabljal le EON mobilno aplikacijo.

Si namestil EON za smart TV? Ker ni isto kot "normalni" eon.

Nisem namestil EON za smart tv, ker nimam kode za uporabo.
Sem mislil, da bi se mogoče dalo namestiti mobilni EON, tako kot na nekatere boxe.

OK.d ::

OK.d je izjavil:

Daniel je izjavil:

A preko weba si je pa ne bi naložil?

Preko web strani mi ne najde te beta aplikacije.

Btw sem našel, na drugi strani https://apk.tools/details-rtv-slovenija...

Zanimivo, mi jo pa noče namestiti.

Probal na shieldu ter nexus playerju in se noče nasmestiti.:P
LPOK.d

fruc900 ::

MAjster951 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

MAjster951 je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me, če kdo ve, ali se da mobilno aplikacijo EON namestiti na Philips Android TV 49PUS7503?
Če se ne da, bi pa prosil, za nasvet pri nakupu boxa, na katerem bi uporabljal le EON mobilno aplikacijo.

Si namestil EON za smart TV? Ker ni isto kot "normalni" eon.

Nisem namestil EON za smart tv, ker nimam kode za uporabo.
Sem mislil, da bi se mogoče dalo namestiti mobilni EON, tako kot na nekatere boxe.


Mobilne aplikacije EON ne moreš naložiti na TV, ker sistem zaznava, da gre za TV sistem in ne mobilni sistem...to težavo imajo tudi nekateri Android boxi, ki so prejeli zadnjo posodobitev in jim sistem sedaj javlja TV verzijo...naloži si EON Smart TV apk, ki jo aktiviraš s kodo preko moj Telemach...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

easyrider3 ::

Jaz pa dobim kodo iz televizorja da jo vnesem na Telemachovi strani za prijavo EON a na računalniku pa nikakor ne pridem do tistega v prijavo kjer se koda napiše in kako imajo to zakomplicirano saj na T-2 sem takoj noter prišel.

hyuga ::

Dober dan, imam 12 let star. philips lcd tv...in mi je dovolj..venda ni smart tv.. in me zanima kateri box naj kupim da bi lahko gledal prek boxa tvin in eon + streamal filme iz telefona in prenosnika.

cena = do 100e..


trenutno uporabljam ze 5 let digitalno tv anteno in imam samo par kanalov..:P

gleda sem x69 air

fruc900 ::

easyrider3 je izjavil:

Jaz pa dobim kodo iz televizorja da jo vnesem na Telemachovi strani za prijavo EON a na računalniku pa nikakor ne pridem do tistega v prijavo kjer se koda napiše in kako imajo to zakomplicirano saj na T-2 sem takoj noter prišel.


Malo si pomesal hruške in jabolke, vse je urejeno kot je potrebno, za mobilno verzijo imaš mobilno EON apk, za TV imaš EON smart TV apk, ki jo aktiviraš z kodo, ki jo dobiš, ko zaženeš aplikacijo, kodo potem potrdiš v moj telemach... no sedaj smo pa pri računalniku tu ne potrebuješ nobene kode, prijaviš se z uporabniškim emailom in geslom kot v moj telemach na tem linku: https://eon.tv/login

vedeti pa moraš, da imaš lahko zadevo nameščeno na 5 mobilnih napravah tu zraven se šteje tudi PC in eno eon smart tv.. Istočasno lahko gledaš na treh napravah, pa dve napravi lahko zamenjaš v roku enega meseca...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

fruc900 ::

hyuga je izjavil:

Dober dan, imam 12 let star. philips lcd tv...in mi je dovolj..venda ni smart tv.. in me zanima kateri box naj kupim da bi lahko gledal prek boxa tvin in eon + streamal filme iz telefona in prenosnika.

cena = do 100e..


trenutno uporabljam ze 5 let digitalno tv anteno in imam samo par kanalov..:P

gleda sem x69 air


Ne rabiš dajat 100 evrov za box, se že kaj cenejšega dobi... sam uporabljam A95X F2 in eon in tvin delata kot urca...odločitev pa je seveda tvoja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

easyrider3 ::

fruc900 je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

Jaz pa dobim kodo iz televizorja da jo vnesem na Telemachovi strani za prijavo EON a na računalniku pa nikakor ne pridem do tistega v prijavo kjer se koda napiše in kako imajo to zakomplicirano saj na T-2 sem takoj noter prišel.


Malo si pomesal hruške in jabolke, vse je urejeno kot je potrebno, za mobilno verzijo imaš mobilno EON apk, za TV imaš EON smart TV apk, ki jo aktiviraš z kodo, ki jo dobiš, ko zaženeš aplikacijo, kodo potem potrdiš v moj telemach... no sedaj smo pa pri računalniku tu ne potrebuješ nobene kode, prijaviš se z uporabniškim emailom in geslom kot v moj telemach na tem linku: https://eon.tv/login

vedeti pa moraš, da imaš lahko zadevo nameščeno na 5 mobilnih napravah tu zraven se šteje tudi PC in eno eon smart tv.. Istočasno lahko gledaš na treh napravah, pa dve napravi lahko zamenjaš v roku enega meseca...



Jaz imam mobilni EON in na android televizorju sem inštaliral EON aplikacijo kjer mi je potem pokazalo kodo katero moram vnesit na Moj telemach strani samo do te strani nisem nikakor moral priti da bi vnesel kodo noter za prijavo. A potem ne moreš na smart televizorju imeti to EON aplikacijo,če imaš samo mobilni paket pri telemachu

easyrider3 ::

sem opazil šele sedaj ko sem bolj podrobno pogledal,da imam lahko samo 1.napravo na EON in nič ne bo z televizorjem.
http://prntscr.com/suk582

fruc900 ::

easyrider3 je izjavil:

sem opazil šele sedaj ko sem bolj podrobno pogledal,da imam lahko samo 1.napravo na EON in nič ne bo z televizorjem.
http://prntscr.com/suk582


Potem imaš verjetno telefon preko Telemacha... ti imajo samo eno napravo, če se ne motim.. EON paketi imajo 5 naprav plus eno smart napravo...

EON smart TV apk ti pripada če imaš televizijo od Telemacha

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

easyrider3 ::

fruc900 je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

sem opazil šele sedaj ko sem bolj podrobno pogledal,da imam lahko samo 1.napravo na EON in nič ne bo z televizorjem.
http://prntscr.com/suk582


Potem imaš verjetno telefon preko Telemacha... ti imajo samo eno napravo, če se ne motim.. EON paketi imajo 5 naprav plus eno smart napravo...

EON smart TV apk ti pripada če imaš televizijo od Telemacha


seveda tako kot si povedal

fruc900 ::

easyrider3 je izjavil:

fruc900 je izjavil:

easyrider3 je izjavil:

sem opazil šele sedaj ko sem bolj podrobno pogledal,da imam lahko samo 1.napravo na EON in nič ne bo z televizorjem.
http://prntscr.com/suk582


Potem imaš verjetno telefon preko Telemacha... ti imajo samo eno napravo, če se ne motim.. EON paketi imajo 5 naprav plus eno smart napravo...

EON smart TV apk ti pripada če imaš televizijo od Telemacha


seveda tako kot si povedal


Evo pa smo rešil težavo...drugače pa ima Telemach tole preko EON a kar dobro urejeno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

easyrider3 ::

Bom verjetno nabavil še kakšno android škatlico da vidim če bo na njej deloval T-2 ker veliko se je govorilo,da edino na Xiaomi in Fire sticku deluje da druge kitajske škatlice ne deluje vse kot bi moralo.

hyuga ::

fruc900 je izjavil:

hyuga je izjavil:

Dober dan, imam 12 let star. philips lcd tv...in mi je dovolj..venda ni smart tv.. in me zanima kateri box naj kupim da bi lahko gledal prek boxa tvin in eon + streamal filme iz telefona in prenosnika.

cena = do 100e..


trenutno uporabljam ze 5 let digitalno tv anteno in imam samo par kanalov..:P

gleda sem x69 air


Ne rabiš dajat 100 evrov za box, se že kaj cenejšega dobi... sam uporabljam A95X F2 in eon in tvin delata kot urca...odločitev pa je seveda tvoja...


hvala za nasvet - res je, 100e je prevec. Prevec je izbire in sem malo zmeden. Katerega bi ti priporocal:tvojega, x99 ali x69a air ali kaj je ze? zgleda da je to vse podobno?

Argica ::

Kaj imate od tega, da furate EON/T2 app na kitajskih boxih?

fruc900 ::

hyuga je izjavil:

fruc900 je izjavil:

hyuga je izjavil:

Dober dan, imam 12 let star. philips lcd tv...in mi je dovolj..venda ni smart tv.. in me zanima kateri box naj kupim da bi lahko gledal prek boxa tvin in eon + streamal filme iz telefona in prenosnika.

cena = do 100e..


trenutno uporabljam ze 5 let digitalno tv anteno in imam samo par kanalov..:P

gleda sem x69 air


Ne rabiš dajat 100 evrov za box, se že kaj cenejšega dobi... sam uporabljam A95X F2 in eon in tvin delata kot urca...odločitev pa je seveda tvoja...


hvala za nasvet - res je, 100e je prevec. Prevec je izbire in sem malo zmeden. Katerega bi ti priporocal:tvojega, x99 ali x69a air ali kaj je ze? zgleda da je to vse podobno?


Teh škatlic je veliko, sam imam dva android boxa in za A95X F2 (vendar moraš gledat da ima procesor x2) ti zagotavljam da EON mobilna kot tudi EON smart TV apk normalno delujeta, ravno tako Tvin, skratka ta android box deluje kot je potrebno in se tudi ne pregreva... A95X F2 sem sam kupil tu: https://www.geekbuying.com/item/A95X-F2... vendar trenutno ni na zalogi, sem ga pa takrat naročil iz evropskega skladišča in je prišel v roku 5-7 dni, pa za A95X F2 4/64 me je takrat prišel 47 evrov...so se boxi mal podražili.
imam pa doma tudi android box A95X F3 SLIM, kateri pa se pregreva, po zadnji posodobitvi javlja da je TV box in podobno...tako da sem pri njemu rabil kar nekaj alternative in googlanja po tujih forumih, da sem ga usposobil, da deluje tako kot mora....upam da ti to pisanje prav pride....

p.s. moraš pa računat, da če kupiš android box, boš potreboval še daljinca z zračno miško...da boš lahko 100% izkoristil box, sam uporabljam takšnega: https://www.aliexpress.com/item/4000618... pa teh daljincev ogromno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

Frenky ::

Če boš mel naročnino na Netflih, HBO... preveri za vsak box da ti to vse dela normalno in ne samo 480p kot na kakšnih noname napravah. Če ne rabiš tega pa ignoriraj moj post.

Jesenican2 ::

HBO kot vem dela povsod brez omejitev, samo Netflix je problem.

MAjster951 ::

fruc900 je izjavil:

MAjster951 je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

MAjster951 je izjavil:

Pozdravljeni, zanima me, če kdo ve, ali se da mobilno aplikacijo EON namestiti na Philips Android TV 49PUS7503?
Če se ne da, bi pa prosil, za nasvet pri nakupu boxa, na katerem bi uporabljal le EON mobilno aplikacijo.

Si namestil EON za smart TV? Ker ni isto kot "normalni" eon.

Nisem namestil EON za smart tv, ker nimam kode za uporabo.
Sem mislil, da bi se mogoče dalo namestiti mobilni EON, tako kot na nekatere boxe.


Mobilne aplikacije EON ne moreš naložiti na TV, ker sistem zaznava, da gre za TV sistem in ne mobilni sistem...to težavo imajo tudi nekateri Android boxi, ki so prejeli zadnjo posodobitev in jim sistem sedaj javlja TV verzijo...naloži si EON Smart TV apk, ki jo aktiviraš s kodo preko moj Telemach...

Žal imam paket TOTAL TRIO Premium, ki ne podpira EON smart tv aplikacije, ampak samo 5 EON mobilnih aplikacij.

Vseeno hvala vsem za informacije oz. predloge.

Frenky ::

Jesenican2 je izjavil:

HBO kot vem dela povsod brez omejitev, samo Netflix je problem.

HBO bo kmalu spremenjen (HBO Max). Amazon tudi najbrz ne dela polna locljivost. Apple TV in Disney+ ko pride tudi ne bi delalo. Pac, za upostevat, ce kupujes in mas namen kaj od tega imet.

polde66 ::

Nč bat HBO go bo delal še naprej, Disney pred 2021 ne bo ugledal luči v SLO pa še to je globalno za eu kaj šele za slo . Aplikacije za Disney plus obstajajo za telefone in tablice in tudi za android tv (verjetno po vzoru HBO) Da bi se spuščal na raven Netflixa pa pomoje nobenemu podjetju z pretočno vsebino ne pride na pamet. Verjetno bo tudi Netflix če bo hotel obdržati svoje naročnike moral v smeri dostopnosti in kvalitete malce razmišljati. Folk gre tja kjer je ceneje in bolje.
Tako da bati se v naprej nima smisla če se je sploh česa bati.
polde

polde66 ::

polde

Frenky ::

polde66 je izjavil:

Nč bat HBO go bo delal še naprej, Disney pred 2021 ne bo ugledal luči v SLO pa še to je globalno za eu kaj šele za slo . Aplikacije za Disney plus obstajajo za telefone in tablice in tudi za android tv (verjetno po vzoru HBO) Da bi se spuščal na raven Netflixa pa pomoje nobenemu podjetju z pretočno vsebino ne pride na pamet. Verjetno bo tudi Netflix če bo hotel obdržati svoje naročnike moral v smeri dostopnosti in kvalitete malce razmišljati. Folk gre tja kjer je ceneje in bolje.
Tako da bati se v naprej nima smisla če se je sploh česa bati.

Verjetno folk ne kupuje boxe za 1 leto. Kaj ti pomaga mobilna aplikacija, če ne moreš potem koristit niti hd, kaj šele 4k.

polde66 ::

@Frenky Večina folka ne kupuje box zarad netflixa. Drugo, zakaj pa nebi kupil box za 1 leto? 50 eur ni strošek, da se je treba ubit. Večina folka še vedno nima 4k TV in večina folka si box omisli za 2 ali tretjo tv, ki pa za sigurno ni 4k. Te tvoje domneve so samo tvoje domneve pa nič drugega. HBO nima 4k že v osnovi pa? TV programi se ne oddajajo v 4k pa? Edino netxlix je aplikacija, ki daje možnost gledanja v 4k kvaliteti (youtube je v 4k omogoča na vsakem boxu). Vsak nov 4k,oled, quled, UHD... tv pa omogoča netflix v 4k. Smiselnost nabave boxa samo za predvajanje netflixa v 4k tu izgubi smisel.
Še vedno ne razumem kaj je tvoja poanta in tvoj strah.
polde

stara mama ::

Argica je izjavil:

Kaj imate od tega, da furate EON/T2 app na kitajskih boxih?

Zakaj le zakaj? Ohh, zakaj le ljudje to počnejo a? Če ne vidiš smisla, ne pomeni da ga drugi ne.
Recimo imaš TV v svojem stanovanju/študentu/na vikendu/na dopustu brez TV naročnine, tisto TV naročnino pa plačujejo tvoji tastari pri sebi doma. Ti rabiš samo internet, pa še ta je lahko mobilni (recimo HOT 200GB).
««
135 / 148
»»