» »

Android tv box

Android tv box

««
10 / 148
»»

zila90 ::

4knative je izjavil:

Meni kaže €22.63


Tudi meni :)

Tomson ::



Kar koli že pomeni "email only price" ... Mogoče moraš bit registriran pa da prejmeš njihov newsletter.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

4knative ::

Zgleda, da višja sila noče da kupim en komad. Koliko je šans da te obdavčijo? Če je 50 50 potem bi vzel rajši onega za 30... :)

Tomson ::

Težko takole ovrednotit ampak ja, recimo. Od zadnjih 5tih pošiljk so mi 2 npr. šle skozi brez DDVja, dve sta bili precej veliki in težki, tam se ne čudim, tretja pa je bila sicer majhna pa sem vseeno plačal DDV. Ampak pri teh malih zneskih se ne toliko pozna. Osebno sicer priporočam 2GB model, sploh če se bo gor nalagalo več aplikacij, se pri odzivnosti kar pozna.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

ncc2000 ::

za ceno pod 22€ za V88 treba večkrat spremljat flash sale ponudbo, vsake toliko časa se pokaže cena pod 22€ in takrat treba urno ...

4knative ::

Jah saj na koncu te lahko isto ocarinijo, ker vidim da so cene na računu v usd. Če se gre na dolar natančno, potem je tu vprašanje kateri tečaj vzamejo itd.

ncc2000 ::

plačano je bilo pod 22EUR, se da dokazat. bomo videli, kako bo ..

@edit: kdo, ki V88 1/8 ima, lahko pove, ali škatla ima Glan?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ncc2000 ()

4knative ::

Voucheri se ne štejejo, poštnina se tudi ne šteje. Oni preverijo ceno s popustom in če jim pokaže 22.01 in nimaš sreče maš za plačilo enih 10 eur zraven. Sam sem raje naročil na amazon.co.uk, in bo poslano iz eu skladišča. Amlogic S905X + 2GB + Android 6.0. Upam, da bo ok darilo za rojstni dan.

dc10 ::

4knative je izjavil:

Voucheri se ne štejejo, poštnina se tudi ne šteje. Oni preverijo ceno s popustom in če jim pokaže 22.01 in nimaš sreče maš za plačilo enih 10 eur zraven. Sam sem raje naročil na amazon.co.uk, in bo poslano iz eu skladišča. Amlogic S905X + 2GB + Android 6.0. Upam, da bo ok darilo za rojstni dan.

Upam da si naročil EU adapter zraven, drugače boš dobil UK vtikač.... Sem tudi enkrat naročil preko UK, pa sem moral potem še adapter naročit...
lp

4knative ::

dc10 je izjavil:

4knative je izjavil:

Voucheri se ne štejejo, poštnina se tudi ne šteje. Oni preverijo ceno s popustom in če jim pokaže 22.01 in nimaš sreče maš za plačilo enih 10 eur zraven. Sam sem raje naročil na amazon.co.uk, in bo poslano iz eu skladišča. Amlogic S905X + 2GB + Android 6.0. Upam, da bo ok darilo za rojstni dan.

Upam da si naročil EU adapter zraven, drugače boš dobil UK vtikač.... Sem tudi enkrat naročil preko UK, pa sem moral potem še adapter naročit...
lp


Mam doma 2 pretvornika, poznam ta filing ko nimaš pretvornika... :))

OvCa77 ::

Tomson je izjavil:

Težko takole ovrednotit ampak ja, recimo. Od zadnjih 5tih pošiljk so mi 2 npr. šle skozi brez DDVja, dve sta bili precej veliki in težki, tam se ne čudim, tretja pa je bila sicer majhna pa sem vseeno plačal DDV. Ampak pri teh malih zneskih se ne toliko pozna. Osebno sicer priporočam 2GB model, sploh če se bo gor nalagalo več aplikacij, se pri odzivnosti kar pozna.

Vzameš untracked pa je...
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

blze ::

Jaz sem vzel untracked in sem dobil v ponedeljek iz carine, da moram poslati račun. Verjetno bom fasal DDV. Naročil pa sem android box za 60€ iz kitajske.
uživejte
blze

toni296 ::

Danes nabavil Minix neo u1
zaenktat sem zelo zadovoljen
imam pa eno vprašanje
v kodio mi ne kaže črke Č
in sem vse nastavil tako kot je treba
in tudi podnapisov mi ne vleče dol s podnapisov.net
ali bi moral kodi nadgraditi na 17.

4knative ::

Malo preglej menije, jezik daj na Slovenian, tipkovnico SLO, privzeti jezik za podnapise tudi, addon za podnapisi.net namesti in nadgradi...

blze je izjavil:

Jaz sem vzel untracked in sem dobil v ponedeljek iz carine, da moram poslati račun. Verjetno bom fasal DDV. Naročil pa sem android box za 60EUR iz kitajske.


Preveč si vzel "untracked" dobesedno. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

polde66 ::

@blze, plačal boš ene 25 eur
polde

4knative ::

Uff, to je skoraj pol cene produkta. Ni fajn!:'(

Tomson ::

Ne 25EUR, v najslabšrm primeru 13EUR DDV in 5EUR stroški carinjenja, kar je 18EUR, (30%) če ne boš imel sreče, ampak za zmogljiv Android TV Box sploh ni tako hudo, če pomislimo, da so pred nekaj leti multimedijski predvajalnikii imeli ceno okoli 200EUR, kakšen Mede8er, Popcorn ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

4knative ::

Na box se lahko da clean sistem gor ali kakšna druga verzija ali mogoče linux ali kaj tretjega?
Ali je to lockano na 6.0 Android, kateri je že gor privzeto in je spimpan (ni clean)?

scipascapa ::

4knative: daš link kaj si vzel?

4knative ::

krepki ::

Katere operaterje pa imate,da lahko uporabljate te adronoid boxe,saj pri siolu moraš met port na video,da ti dela kodi,potem ti ne dela ostalo,edino t-2 se mi zdi ,da ima to porihtano.

ufek ::

Jaz osebno ga nimam za IPTV, mi dol visi za njega (na boxu se mi prah nabira). Ko pa že gledam IPTV, pač vklopim box. :)

slodreamer ::

krepki je izjavil:

Katere operaterje pa imate,da lahko uporabljate te adronoid boxe,saj pri siolu moraš met port na video,da ti dela kodi,potem ti ne dela ostalo,edino t-2 se mi zdi ,da ima to porihtano.


Pri telemachu si namestiš aplikacijo d3go, amis ima nekaj podobnega, Telekom pa TViN. Mogoče ne moreš gledati čisto vseh programov kot na TV, imaš pa na voljo tudi časovni zamik.

Matej_K ::

Kakšna resolucija je potem to preko tega androida (npr Siol TVIN) na Full hd lcd tv?
... .. .

polde66 ::

Resolucija je odvisna od programa. POP je recimo v HD.
polde

scipascapa ::

krepki: imamo za gledanje preko kodija ipd :)

4knative je izjavil:

https://www.amazon.co.uk/dp/B01LXZBD3W/...


haha, isti daljinec kot pri mojem 20€ nexboxu....to štancajo na stotisoče istih daljincev :)

samo da nima stop play tipke jao jao :D

Zgodovina sprememb…

borisk ::

moj mxq (MXQ S805 1GB/8GB) in TVin lepo dela. resolucija se odvisna od programa in od hitrosti internetne povezave (TVin dinamično spreminja), RTV4d tudi dela ampak občasno vrže ven (ne vem zakaj). Koda pa s dodatki lepo streema fullHD. Pri nas laufa bolj kot škatlica za ogled nazaj, ket na total TV pač ne gre. Sam še pogledam kak film prek kodija.

e-marko ::

Po nadgradnji na kodi 17 mi ne dela več spreminjanje glasnosti v kodiju. Prej sem pritisnil na volume + ali - na daljincu (original ali air) in je bilo ok. Sedaj pa sicer pokaže tisti generični android bar in tudi se vizualno spreminja, ampak ni učinka. Tako moram uporabiti daljinca od receiverja kamor imam vklopljen hdmi kabel.

Lp
...somebody, somewhere...

4knative ::

Prehitro se silite na novi kodi in tu je težava. Se splača tvegati funkcionalnost na račun dizajna?

Invictus ::

https://www.aliexpress.com/item/X96-Aml...

Tole imam doma, pa je kul.

Edino Userje so ven vrgli, tako da ne morem imeti več profilov.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

4knative ::

2GB rama ali 1GB? Si plačal kaj carine?

Invictus ::

2 GB. Nisem plačal carine. Je šlo skozi. Saj je tudi ti ne bi. Lahko bi plačal DDV ;). Pa ga tudi nisem.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

OK.d ::

Če se komu toži po starih igrah jih lahko igra preko emulatorja, sam sem probal preko shielda in zadeva deluje kar v redu.

http://www.happychick.hk/
LPOK.d

konspirator ::

4knative je izjavil:

Jah saj na koncu te lahko isto ocarinijo, ker vidim da so cene na računu v usd. Če se gre na dolar natančno, potem je tu vprašanje kateri tečaj vzamejo itd.

Po tej tečajni listi vrednotijo
http://www.fu.gov.si/carina/podrocja/ca...
--

4knative ::

konspirator je izjavil:

4knative je izjavil:

Jah saj na koncu te lahko isto ocarinijo, ker vidim da so cene na računu v usd. Če se gre na dolar natančno, potem je tu vprašanje kateri tečaj vzamejo itd.

Po tej tečajni listi vrednotijo
http://www.fu.gov.si/carina/podrocja/ca...



Jaz sem iz preventive vzel na amazonu enkrat dražjega, dobil še 10% popusta za valentinovo. Če bi me za 23 eur ocarinili, bi mi strli srce. :D
In Amazon bo zgleda podrl rekord dostave. Potrebovali bodo manj kot 48h do mene. Bravo, kapo dol.

mihal ::

4knative je izjavil:

Voucheri se ne štejejo, poštnina se tudi ne šteje. Oni preverijo ceno s popustom in če jim pokaže 22.01 in nimaš sreče maš za plačilo enih 10 eur zraven. Sam sem raje naročil na amazon.co.uk, in bo poslano iz eu skladišča. Amlogic S905X + 2GB + Android 6.0. Upam, da bo ok darilo za rojstni dan.

4Knative
koliko pride poštnina (končna cena), ker nikakor ne vidim kolikšna je poštnina, tudi če ga dam v košarico in grem do plačila mi ne pokaže poštnine.
lp

4knative ::

Poštnina je 6.11 gbp, meni je skupaj naneslo okroglih 50 eur.

polpo ::

mihal je izjavil:

4knative je izjavil:

Voucheri se ne štejejo, poštnina se tudi ne šteje. Oni preverijo ceno s popustom in če jim pokaže 22.01 in nimaš sreče maš za plačilo enih 10 eur zraven. Sam sem raje naročil na amazon.co.uk, in bo poslano iz eu skladišča. Amlogic S905X + 2GB + Android 6.0. Upam, da bo ok darilo za rojstni dan.

4Knative
koliko pride poštnina (končna cena), ker nikakor ne vidim kolikšna je poštnina, tudi če ga dam v košarico in grem do plačila mi ne pokaže poštnine.
lp


£39.49 + £5.50 = £44.99 ~= 52.94€
Poštnino pogledaš tako, da pod "Other Sellers on Amazon" klikneš na "2 new". Potem pa pogledaš pri izdelku Delivery rates.

lotar123 ::

Evo danes dobil Nvidia Shield. Prvi vtis več kot zadovoljiv. Namestil vse aplikacije, Tvin in podobne zadeve je potrebno namestiti ročno.

Malo me razočara izbor v Google Play trgovini, vendar se da vse namestiti ročno. Malo več nepotrebnega dela.

Kar se tiče igric, nisem še kaj veliko sprobal, kar pa sem pa deluje tekoče.

Daljinec in igralna konzola sta odlična, po kvaliteti se skrije večina primerljivih naprav.

Toliko zaenkrat več pa v nadaljevanju.

4knative ::

Kaj je to slaba konzola ali overkill za streamanje? :D
Malo sem ciničen danes, sorry.

TOP ::

lotar123 je izjavil:

Evo danes dobil Nvidia Shield. Prvi vtis več kot zadovoljiv. Namestil vse aplikacije, Tvin in podobne zadeve je potrebno namestiti ročno.

Malo me razočara izbor v Google Play trgovini, vendar se da vse namestiti ročno. Malo več nepotrebnega dela.

Kar se tiče igric, nisem še kaj veliko sprobal, kar pa sem pa deluje tekoče.

Daljinec in igralna konzola sta odlična, po kvaliteti se skrije večina primerljivih naprav.

Toliko zaenkrat več pa v nadaljevanju.

Koliko si dal.In kje si kupu.

Tribal ::

Mi kdo pove ali obstaja kakšna škatlica ki bi predvajala x265 datoteke brez problemov. Namreč imam android tv in ne predvaja v vlcju niti v bsplayerju (predvidevam da je prešvoh hw). Ravno tako ne predvaja siol box.

ufek ::

Kater android box pa imaš?

polde66 ::

Na android TV si naloži KODIja pa bo slo H.265 skoz, meni na takem TV gre.
polde

lotar123 ::

TOP je izjavil:

lotar123 je izjavil:

Evo danes dobil Nvidia Shield. Prvi vtis več kot zadovoljiv. Namestil vse aplikacije, Tvin in podobne zadeve je potrebno namestiti ročno.

Malo me razočara izbor v Google Play trgovini, vendar se da vse namestiti ročno. Malo več nepotrebnega dela.

Kar se tiče igric, nisem še kaj veliko sprobal, kar pa sem pa deluje tekoče.

Daljinec in igralna konzola sta odlična, po kvaliteti se skrije večina primerljivih naprav.

Toliko zaenkrat več pa v nadaljevanju.

Koliko si dal.In kje si kupu.


Kupil sem tukaj : https://www.cyberport.de/

Dal 220€

4knative je izjavil:

Kaj je to slaba konzola ali overkill za streamanje? :D
Malo sem ciničen danes, sorry.


Se strinjam da verjetno ni potrebe, vendar za kakšne špile se splača dat 100€ več in imaš one box sistem. Nisem pa nek zahteven človek za igrice, tako da za mene več kot odličen one purpuse box :)

+ to da mi ne bo potrebno ravno po dveh letih boxsa menjati, vsaj kar se podpore in updatov tiče. Pri kitajcih so updati bolj redkost kot pa pravilo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

polde66 ::

Za tako stvar vse v enem sm si omislu: https://www.amazon.it/gp/product/B0179A...
Diske imam, rame imam, bo kot media center in mali "NAS", predvsem za torente. Upam da dobim jutr da se čez vikend poigram.
polde

lotar123 ::

polde66 je izjavil:

Za tako stvar vse v enem sm si omislu: https://www.amazon.it/gp/product/B0179A...
Diske imam, rame imam, bo kot media center in mali "NAS", predvsem za torente. Upam da dobim jutr da se čez vikend poigram.


Se strinjam :) Vsak po svoje, glede na to da bo moja škatlica redno menjala lokacije pa mislim da sem se še vedno prav odločil.

Sem šel še 1x gledat tvoj link in primerjaš hruške in jabolka. Kar ti kupuješ ni TV box kot box o katerih teče ta tema!

Sem šel še 1x gledat tvoj link in primerjaš jabolka in hruške! Kar si kupil ti ni TV box kot box!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lotar123 ()

ufek ::

To je multimedia pc, in ko daš gor kodi dela isto kot android box, s tem da tečejo še win apps. Je pa res to tema o android tv boxih..

@lotar123, ne poslušaj drugih. Prav si se odločil. ;) Si vzel pol 2017 verzijo ali starejšo?

lotar123 ::

ufek je izjavil:

To je multimedia pc, in ko daš gor kodi dela isto kot android box, s tem da tečejo še win apps. Je pa res to tema o android tv boxih..

@lotar123, ne poslušaj drugih. Prav si se odločil. ;) Si vzel pol 2017 verzijo ali starejšo?


Vzel sem 2017 verzijo.

scipascapa ::

tisti 323 zbox

Oznaka modela (SKU): ZOTAC ZBOX BI323
Integriran procesor: Intel N3150 Processor (quad-core, 1.6 GHz), do 2.08GHz
Integriran grafični vmesnik: Intel HD Graphics
Notranja razširitvena mesta:
1 x 2.5-inch SATA 6.0 Gbps HDD/SSD
2 x 204-pin DDR3L-1600 SO-DIMM (max.do 8GB)
Video izhodi:
HDMI 1.4b (3840x2160 @ 30Hz), HDCP compatibilno
DisplayPort 1.1a (3840x2160 @ 30Hz)
VGA (1920x1080 @ 60Hz)
Čitalec kartic 3-v-1 (SD/SDHC/SDXC)
Integriran HD audio zvočni vmesnik
Integriran mrežni vmesnik: 10/100/1000 Mb/sekundo
Vmesniki:
3x USB 3.0 (spredaj type C)
1x USB 2.0
Značilnosti:
Intel Clear Video HD technology
Native 4K support (H.265, H.264 decode)
Intel Quick Sync Video technology
Enhanced Intel SpeedStep Technology
Intel Virtualization technology (VT-x)
Microso1E; DirectX 11.2 compatible
802.11ac WiFi & Bluetooth 4.0 technology
Ostale značilnosti:
Dimenzije ohišja (DxŠxG): 240 x 185 x 78 mm
Vsebina paketa:
1x ZOTAC ZBOX BI323
1x Napajalni kabel
1x WiFi antena
1x Nosilec
Garancija: 2 leti
««
10 / 148
»»