» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
275 / 315
»»

tikitoki ::

Fsegula62 je izjavil:

Dobra ideja, samo ne vem kak je z zakonodajo v tej smeri. Ni problema narediti app in napokati noti vse slovenske firme, jih popredalčkat po kategorijah in potem zbirajo zvezdice na več podporjih (cene, hitrost, odnos, ipd). Samo kolikor sem slišal rabiš izjavo, da se strinjajo da so del "projekta", saj na nek način ima že google maps to, samo tam je celota ker redko kdo piše mnenja.


Dvomim. Kater zakon zHteva soglasje trgovine, da jo lahko ljudje ocenjujejo?

NecroFlex ::

hojnikb je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

Mi je že uspelo en 1GB ključek spraviti do 1TB, potem dal prijatelju za darilo in se smejal ko je probal gor spraviti filme in igre ;((

ce nimas moralnih zadrzkov, lahko pocnes tudi v obratni smeri. kupis kjucke sumljivih kapacitet, das dispute (ker so itk fake, kar lahko dokazes na ziljon nacinov) in dobis kes nazaj = free 8, 16, vcas celo 32gb kjuc...

sam problem je ker večino teh ključkev je flashanih na 1TB ali več, jaz sem se samo z tabelo poigral in takoj ko je bil ključek formatiran je padel nazaj na 1GB. Samo je bilo pa vredno videti od kolega obraz ker je mislil da je nekaj narobe naredil ;((

Fsegula62 je izjavil:

Dobra ideja, samo ne vem kak je z zakonodajo v tej smeri. Ni problema narediti app in napokati noti vse slovenske firme, jih popredalčkat po kategorijah in potem zbirajo zvezdice na več podporjih (cene, hitrost, odnos, ipd). Samo kolikor sem slišal rabiš izjavo, da se strinjajo da so del "projekta", saj na nek način ima že google maps to, samo tam je celota ker redko kdo piše mnenja.

samo problem je da večino prodajalcev ima več accountov in več telefonskih, največkrat sem videl da uporabljajo hofer številke. Tako da jaz se ponavadi pazim takoj ko vidim hofer cifro.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

> sam problem je ker večino teh ključkev je flashanih na 1TB ali več, jaz sem se samo z tabelo poigral in takoj ko je bil ključek formatiran je padel nazaj na 1GB. Samo je bilo pa vredno videti od kolega obraz ker je mislil da je nekaj narobe naredil ;((

flashnat kjuček na originalno kapaciteto je relativno trivialn poseg. In ni treba modificirat datotečnih tabel, ampak narediš to na nivoju kontrolerja. In praviloma kaj manj kot 8GB uporabne kapacitete ni.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

NecroFlex ::

hojnikb je izjavil:

> sam problem je ker večino teh ključkev je flashanih na 1TB ali več, jaz sem se samo z tabelo poigral in takoj ko je bil ključek formatiran je padel nazaj na 1GB. Samo je bilo pa vredno videti od kolega obraz ker je mislil da je nekaj narobe naredil ;((

flashnat kjuček na originalno kapaciteto je relativno trivialn poseg. In ni treba modificirat datotečnih tabel, ampak narediš to na nivoju kontrolerja. In praviloma kaj manj kot 8GB uporabne kapacitete ni.

Nisem vedel da je to kar tako, super, potem pa bom naročil kakšen ključek ali dva, je že čas da si kupim kakšen nov ključek :P
Če oni nimajo moralnih zadržkov to prodajat potem jaz nimam moralnih zadržkov to kupiti in reklamirati :P
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

djabi ::

Sveže. A bo kdo kupil?


tikitoki ::

djabi je izjavil:

Sveže. A bo kdo kupil?




Če porabiš kakšen teden za sestavljanje in testiranje in bog ve kolk časa za prodajo, mogoče se nekaj sto evrov zaslužiš. To je efektivno že skor minimalcu.

Fsegula62 ::

SAMSUNG SSD 250GB
Kar 3 kose prosim!

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Horas ::

Fsegula62 je izjavil:

SAMSUNG SSD 250GB
Kar 3 kose prosim!



ka se munje pokvrail? laptop ali ssd? :|

bedarija ::

tud jaz sem naprej gledal, pokvarjeni brezhibni? pa sem dešifriral da je v laptop dal nov disk in se mu je laptop pokvaril zdaj pa disk prodaja.

Horas ::

ja, samo 70eur za 250gb ssd sata. ne bi reku če bi bil 500gb

bedarija ::

ja to pa itak 118€ maš že 500gb nvme po slovenski ceni

NecroFlex ::

;((;((
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
Operacijski sistem: Windows 10 SLO Home

Ostali programi: Windows 10 PRO

potrudi se povedati vse modele komponent, pride pa do napajalnika pa samo "uhh...750w" :)) stavim na kakšen Inter-Tech
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Nesta ::

NecroFlex je izjavil:

;((;((
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
Operacijski sistem: Windows 10 SLO Home

Ostali programi: Windows 10 PRO

potrudi se povedati vse modele komponent, pride pa do napajalnika pa samo "uhh...750w" :)) stavim na kakšen Inter-Tech



Zakaj zravn našeteva free programe? :)

Ostali programi: Antivirus, OpenOffice, VLC predvajalnik...


Ce je že začel bi lahko vse free programe naštel. Seznam bi bil lahko tako dolg da bi sigurno bil kak odltimer tako navdušen in kupil :)

val46 ::

A to je zdej kaka nova trgovina, al je to preobrazba une račtrgovine, ki je obstajala še pred kratkim?ker hišni naslov trgovine mi je menda kar isti, al se motim? Vem da je una trgovina, tudi tukaj, pred kakim mesecom prodajala vsega in svašta, kao zaradi zapiranja dejavnosti. Prej so pa po bolhi kupovali staro šaro, da so jo potem sestavljali v računalnike in le te prodajali, kot da so novi

hojnikb ::



pebi, zbudit se bo treba. Ko se prodajajo nove iz trgovine 1660Ske za 230e (identicn performance), 1070 pac ni vredna 280e no matter what.
#brezpodpisa

mrTwelveTrees ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/ohis...

je imel kakšen pir v riti preveč, eno nulo preveč napisal ?

:))

scipascapa ::

nekaj mora biti v ozračju :)

mrTwelveTrees ::

Temu so se tudi skisali možgani

http://www.bolha.com/uporabnik/dobre_vi...

Fsegula62 ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/tipk...

Temu tudi :) novi na mimo prideta ceneje
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Fsegula62 ::

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Shins ::

Nesta je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

;((;((
http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...
Operacijski sistem: Windows 10 SLO Home

Ostali programi: Windows 10 PRO

potrudi se povedati vse modele komponent, pride pa do napajalnika pa samo "uhh...750w" :)) stavim na kakšen Inter-Tech



Zakaj zravn našeteva free programe? :)

Ostali programi: Antivirus, OpenOffice, VLC predvajalnik...


Ce je že začel bi lahko vse free programe naštel. Seznam bi bil lahko tako dolg da bi sigurno bil kak odltimer tako navdušen in kupil :)



ta ni normalen, itdom.. smo se zmenjili da bo odkupil mojega presnonik za 300eur, sel sem tja in on rece 'vec kot 200eur ne bom' retard

val46 ::

Fsegula62 je izjavil:

Prodam namizni računalnik GAMING PC




Sestavljen pa iz najcenejših komponent, ki jih je pred dvema letoma lohk dobil iz nemčije, za sestavit kolkr tolk spodoben računalnik. Dvomim da je takrat dal tolk za te komponente, kaj šele, da bi zdej dal tolk za njih, sploh ker je najbrž že vse iz garancije.

Horas ::

mrTwelveTrees je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/ohis...

je imel kakšen pir v riti preveč, eno nulo preveč napisal ?

:))

15let staro ohišje pa hoče 80€ :))

sam sem si lastil tako zeleno z plexijem in ventilatrčkom rgb leta 2007. sem bil zelo zadovoljen

KAVINSKY ::

Iz r/slovenija

val46 ::

KAVINSKY je izjavil:

Iz r/slovenija



Kaj si hotu s to sliko povedat?

KAVINSKY ::

Mali oglasi na FB tržnici.

Fsegula62 ::

Kaj natanko ta prodaja?

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

scipascapa ::

Plačilo:
4,65 EUR / uro

Delovni čas:
zaposlitev preko ŠS

jao

Fsegula62 ::

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Horas ::

Fsegula62 je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...


poglejte njegove oglase. kamera 200€?? pa železna platišča z 16gumami 330€? enimpa res mislijo da prodajajo zlato

Seba22 ::

What?A prav vidim?
http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

GTX 1080Ti varjante se že prodajajo za cca 400EUR to ni vredno pol take cene ko ma napisano pa saj nismo v letu 2016 več al kako:))
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Fsegula62 ::

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

def0r ::

Tale zgleda resno ancient Acer :D

zobnik ::

Eni so res pacienti s to robo, cenami, kr naj majo....pol pa vidiš kak še po pol leta prodajajo robo.

Fsegula62 ::

Ocenil ga je na takšno vrednost samo ker je kot nov. Se pa ne zaveda da z AMD Sempron, IDE diskom in v najboljšem primeru 1GB rama Z XP ali Vista vsaj v letu 2019 ni vreden nič. Imam občutek, da so ljudje čustveno navezani na stvari in jih zato cenijo po takih ogromnih cenah.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

zobnik ::

Niso na tekočem s časom, oni vidjo sam to kolk so dal ob nakupu, ne vejo pa da tehnika vsako leto zgublja na ceni pa četud je novo, zapakiran.

KAVINSKY ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/nami...


Prodam brezhibno delujoči računalnik
Ima intel pentium 4 procesor
1gb rama
40 Gb prostora
OS je windows xp

Cena je okvirno 60€


Med tem eni mečejo na deponijo C2D PCje.

Baja ::

^^ to je že vintage roba :p

zobnik ::

take 2 škatli mam doma v kotu pa še podarit se ne upam, ker na P4 še net ne bo lanfal z 1gb pa eni so res za časom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

smrko ::

Nekaterim se tukaj še sanja ne, da je po raznih delavnicah še kup strojev ki laufajo samo na starih mašinah, tako da stara roba se še vedno prodaja.

Je pa res, da čedalje manj in seveda prodal bo tisti, ki je najcenejši (ob upoštevanju željenih specifikacij seveda). Problem je v tem, da ljudje ne pogledajo, po koliko se prodaja identična oz. zelo podobna roba in potem se zgodi, da so cene okrog 30€, nekdo pa da oglas za 60€ (v tem primeru pišem na pamet).

Seveda lahko imaš ti nekoliko višjo ceno, če ti specifikacije, ohranjenost in pripravljenost na uporabo ter tudi ponudba v določeni regiji to dovoljujeta ampak nekateri res pretiravajo.

Machete ::

Drži, sem dal že 400 eur, za 12 let staro matično, low end neko Foxcon zaradi določene specifike, še sam ne vem več zakaj se je šlo. In nisem bil edini, ker je bilo kar nekaj kosov 'sold' na ebayu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

NecroFlex ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/osno...
Kaj pa tale nabija? H81 plata ki "overclocka stabilno na 5GHz i5-4690k" 8-O:|
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

rozman ::

broken/link ::

Horas ::

ka je z tem klemenom?? od kod mu roba? krade? veze?

šolski rukzak za 2€ bi pa ja lahk podaril.

Kleemen ::

Doma se nabira šara, pa vse kar ne rabim dam na bolho. Največ oblačil, tudi cene so simbolične, ker mi vse samo leži v omari. :)

Horas ::

japajade no

Runner71 ::

Pozdravljeni...

sam eno kratko vprašanje, kupujem naslednje pa me zanima vaše mnenje.

koliko je vreden po vašem mnenju tale komplet:

Komplet i7 2600k, ASUS P8P67 Pro, 16GB DDR3 , NVIDIA EVGA GTX 780 SC

hvala v naprej za odgovore...:)

Machete ::

150-170 na blef rečem.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

smrko ::

Horas je izjavil:

ka je z tem klemenom?? od kod mu roba? krade? veze?

šolski rukzak za 2€ bi pa ja lahk podaril.


Na Rdečem križu dela pa robo domov nosi
««
275 / 315
»»