» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
273 / 315
»»

Fsegula62 ::

In ja, zarad takšnih stran si potem na slabem glasu, ker scčvekajo vsem okoli s svojega vidika.

profii ::

Ko vidiš da se prodajajo gate, brisalci ali pa pol flaše stelexa, nihče drug kot Kleemen:

Dr_M ::

Ce ma pa bmwja. To kosta :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Horas ::

ukradena roba zihr.

Dr_M je izjavil:

Ce ma pa bmwja. To kosta :))


hočeš rečt bmw avtomatsko dvigne ceno :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

val46 ::

pa take stvari dejansko kdo kupuje??? mislim, ne vem od kje ma tip voljo sploh dajat oglase gor, ker jaz sm že za stvari, ki se dejansko prodajo(gume in podobno) že zdavnaj obupal sploh dajat oglase.

Buggy ::

Sem mislil, da rabljen monitor kej zgubi na ceni, pa sem se ocitno motil :S

https://www.mindfactory.de/product_info...




Na Amazonu ga dobim novega za 460EUR z vso njihovo return policy storitvijo :S

https://www.amazon.co.uk/Dell-S2716DG-A...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

bedarija ::

razumel bi da bi ga po taki ceni prodajal, ker ga v sloveniji pod 500€ ne dobiš, če bi bil v SLO kupljen. da pa tip omeni da ga je na mindfactory kupil in po nabavni ceni rabljenega prodaja je pa požeruštvo

tikitoki ::

Zato je nakup rabljene robe ponavadi besmiselen.

Fsegula62 ::

Tukaj majter prodaja procesor z že nameščeno pasto, pardon z nameščeno pasto za 10 procesorjev, da je nebi slučajno zmanjkal :).

Horas ::

Fsegula62 je izjavil:

Tukaj majter prodaja procesor z že nameščeno pasto, pardon z nameščeno pasto za 10 procesorjev, da je nebi slučajno zmanjkal :).



o haha, tale je pa prava cvetka!

bedarija ::

če zna ta tip overclockat sem jaz semafor. mi je pa še toliko bolj zanimivo, ker laufam točno ta procesor v kompu že več kot 9 let =) brez overclocka

Fsegula62 ::

Morda pa misli, da več paste bolje učinkuje :)

MihaK3 ::

LOL, sicer me pa zanima, če se je že kateri od teh 920 sploh prodal, glede na to, da gre za najbolj osnoven cpu na tem podnožju (razen nekaterih xeonov) in ima načeloma vsak z 1366 plato najmanj to, ali boljšega, crknejo pa itak ne (zraven plat jih pa ponavadi dobiš gratis)

Fsegula62 ::

REDRAGON MEHANIČNA GAMING TIPKOVNICA

Prodaja se "zelo malo rabljena tipkovnica, ki pa ni bila nikoli rabljena". :) O ceni pa raje nebi xD

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

DePalmo ::

To je ista cvetka kot pri dobro ohranjenih telefonih s počenim zaslonom :D

val46 ::

ma čaki...zelo malo rabljena, ki pa je še nikdar ni uporabljal??? slovenščina mu dela kar malček probleme zgleda a?

NecroFlex ::

MihaK3 je izjavil:

LOL, sicer me pa zanima, če se je že kateri od teh 920 sploh prodal, glede na to, da gre za najbolj osnoven cpu na tem podnožju (razen nekaterih xeonov) in ima načeloma vsak z 1366 plato najmanj to, ali boljšega, crknejo pa itak ne (zraven plat jih pa ponavadi dobiš gratis)

TBH so bili eni izmed boljših overclockerjev, za svoj cajt poceni, so se pa bp lahko na 4GHz navil, to še predno je Intel potem BCLK zaklenil skupaj z drugimi zadevam in je zdaj skoraj nemogoče z BCLK navijat :'( good times.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

N4m31355 ::

NecroFlex je izjavil:

MihaK3 je izjavil:

LOL, sicer me pa zanima, če se je že kateri od teh 920 sploh prodal, glede na to, da gre za najbolj osnoven cpu na tem podnožju (razen nekaterih xeonov) in ima načeloma vsak z 1366 plato najmanj to, ali boljšega, crknejo pa itak ne (zraven plat jih pa ponavadi dobiš gratis)

TBH so bili eni izmed boljših overclockerjev, za svoj cajt poceni, so se pa bp lahko na 4GHz navil, to še predno je Intel potem BCLK zaklenil skupaj z drugimi zadevam in je zdaj skoraj nemogoče z BCLK navijat :'( good times.


glede na to da se dobi x5660 za 30€, ne vem ce bi kdo kupil 920..

Fsegula62 ::

Tale masjter pa prodaja "nerabljen" disk za 10€ več kot je novi :)

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

bajsibajsi ::

i7 3770k 120 eur
Pa se vecji absurd R9 290 120 eur

Uporabnik seveda registriran danes. Verjetno kak ST papak, ki te nategancije ne upa objaviti s stalnim nickom.

Dr_M ::

Pa za 120€ na ebayu proda procesor se isti dan bp.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Trier ::

Dobra roba pač drži ceno še leta kasneje, dočim lahko kakega 8150 iz istega časa samo še šenkaš dalje, pa še to samo kakemu fanboju, sicer ga znaš dobiti nazaj v glavo zaradi razžalitve, lol :))
Sicer osebno če bi nadgrajeval 1155 platformo, 120€ vseeno ne bi dal, ker se dajo dobiti tudi ceneje, dočim 290 za isto ceno pa samo en velik lol ;((

bajsibajsi ::

Dr_M je izjavil:

Pa za 120EUR na ebayu proda procesor se isti dan bp.


Ja, ce bos dal zraven se GPU - oboje za 120 eur.

Pa ne se hecat no, za ta denar lahko kupimo novega R5 2600 oz. skoraj 2600x. Na AE se prodaja i7 3770 (ne k) za 75 eur z zastonj postnino.

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Sej nism reku, da je to dobra cena, ampak po toliko se PRODAJO na drazbah na ebayu, 120-150e gladko.
Ce ti je vsec ali ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

tikitoki ::

Ce prodas mojega za tolk, ti dam 10% provizije:).

NecroFlex ::

N4m31355 je izjavil:

NecroFlex je izjavil:

MihaK3 je izjavil:

LOL, sicer me pa zanima, če se je že kateri od teh 920 sploh prodal, glede na to, da gre za najbolj osnoven cpu na tem podnožju (razen nekaterih xeonov) in ima načeloma vsak z 1366 plato najmanj to, ali boljšega, crknejo pa itak ne (zraven plat jih pa ponavadi dobiš gratis)

TBH so bili eni izmed boljših overclockerjev, za svoj cajt poceni, so se pa bp lahko na 4GHz navil, to še predno je Intel potem BCLK zaklenil skupaj z drugimi zadevam in je zdaj skoraj nemogoče z BCLK navijat :'( good times.


glede na to da se dobi x5660 za 30€, ne vem ce bi kdo kupil 920..

To sem rekel za tisti čas, je res bil najbolj osnoven CPU takrat, samo je bila pa navijalska pošast. Seveda je zdaj bolje 6 jedernega xeona vzeti če imaš 1366 platformo.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

smrko ::

Dr_M je izjavil:

Sej nism reku, da je to dobra cena, ampak po toliko se PRODAJO na drazbah na ebayu, 120-150e gladko.
Ce ti je vsec ali ne.


Mogoče v tvojem vzporednem vesolju, cene so 100€ s poštnino v Slovenijo (navadni oglasi, ne dražbe, kjer so cene ponavadi nižje)

val46 ::

Dr_M je izjavil:

Sej nism reku, da je to dobra cena, ampak po toliko se PRODAJO na drazbah na ebayu, 120-150e gladko.
Ce ti je vsec ali ne.



Zdej vidiš kdo je tisti ST papak, kot je omenil bajsi gor verjetno :D

Fsegula62 ::

VGA kabel za 2 evra, tri evra ali kdo bi si mislil, cena je lahko tudi 3 evre :)

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Dr_M ::

smrko je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Sej nism reku, da je to dobra cena, ampak po toliko se PRODAJO na drazbah na ebayu, 120-150e gladko.
Ce ti je vsec ali ne.


Mogoče v tvojem vzporednem vesolju, cene so 100EUR s poštnino v Slovenijo (navadni oglasi, ne dražbe, kjer so cene ponavadi nižje)



Nevem zakaj se vedno oglasate neki debili, ki nimate pojma.
Po 100EUR jih se kitajci ne prodajajo. Dej malo se informiraj.
https://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R4...

Tega sem bidal cca 1 mesec nazaj, do $25.



Nevem zakaj ne pokaze slike (prodal se je za GBP 137.00)

val46 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Sej nism reku, da je to dobra cena, ampak po toliko se PRODAJO na drazbah na ebayu, 120-150e gladko.
Ce ti je vsec ali ne.



Zdej vidiš kdo je tisti ST papak, kot je omenil bajsi gor verjetno :D



Ja on sam je papak neizobrazen. Vemo to ze dolgo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Trier ::

bajsibajsi je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Pa za 120EUR na ebayu proda procesor se isti dan bp.


Ja, ce bos dal zraven se GPU - oboje za 120 eur.

Pa ne se hecat no, za ta denar lahko kupimo novega R5 2600 oz. skoraj 2600x. Na AE se prodaja i7 3770 (ne k) za 75 eur z zastonj postnino.

Ja, ki bo za gaming nekje na istem kot dobro overklokan 3770k, s tem da je treba menjati še matično, ram in kuler. V uporabi je pač še ogromno 1155 platform, veliko od teh še z raznimi 2500k ali še manj, ki pa delujejo še povsem v redu in se jim da z upgradeom na 2600k/3770k še lepo podaljšati uporabnost za nekaj časa, zato take cene.

scipascapa ::

3770k rabljen 150€+? o moj bog.....če dobiš 50€ za 2500k, je to 100€ stroška.
bolje prodati vse od 1155 in lepo iti na r5 2600....pomooje dobiš ravno nekje to razliko 100€ notri. stare 1155 komponente + 100€ = r5 2600 sistem.....

hojnikb ::

3770k je pac najbolsi proc na tej platformi, zato pa drzi ceno.
#brezpodpisa

Fsegula62 ::

No ja za njegovo ceno bi se spravilo not tudi GTX1650, 16GB in R5 2600. ;)

Rabljen:



Nov:

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

scipascapa ::

in to z SLO cenami, mindfactory pomoje za 450€ :P

Fsegula62 ::

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Gejspodar ::

Lol

Machete ::

Ja no, 280-300 pa res. Vsaj kar se tiče bolha in ebay ponudbe, sem ravno včeraj malo gledal, koliko bi dobil, ako bi zamenjal za 2080 super duper.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

jero_no1 ::

Fsegula62 je izjavil:

Zakaj pa nebi uporabili kar gumic in jih vsak teden menjevali, ker na toploti strohnijo ;)


Patentiran antivibracijski sistem!!!! :)):)):))

Fsegula62 ::

Dajte mi malo razjasnit, 15 minut že gledam tole sliko pa mi ni jasno, kaj to je kopalnica in spalnica v enem prostoru, ali kaj za vraga je narobe s to sliko, ker po drugi strani pa manjka pol radiatorja in si belim glavo pa ne razumem, je modra ogledalo?

FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Trier ::

Levi (beli) del stene je bližje kot stena na kateri je radiator, zato je levi rob tega zakrit za vogalom; sicer pa je to jacuzzi (faćuzi :))) tako da očitno je primarno spalnica, seveda pa zaradi vlage vsekakor ni idealno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Trier ()

Fsegula62 ::

Ja že samo še vedno mi ne gre skozi ker ni zaznati prehoda kot da bi bil vogal, še večja slika TUKAJ. Mi ne bo dalo miru dokler ne bom razumel :D
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Baja ::

je kot, ampak ne od tal. okoli jakuzija je stopnica. "druga vrsta" modrih ploščis so v bistvu tla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

KAVINSKY ::

Fsegula62 je izjavil:

pa mi ni jasno, kaj to je kopalnica in spalnica v enem prostoru



MAsažna miza ;)

Machete ::

Tam za vrati je zob stene, saj je jasno, razen, če imaš prostorski senzor pokvarjen.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Horas ::

fuk soba :D daj cel oglas da vidimo kje pa od koga je to

Fsegula62 ::

Ma ;) za tem k sm si NATISNIL sliko, sem SI nekak približno si šel gor kako deluje, je pa smešno kakor koli pogledaš. Link do oglasa je pa TUKAJ
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

Horas ::

aha ok sem mislil da je iz celja. je bilo nekaj let nazaj v celju podobna spalnica v stanovanju.

MihaK3 ::

bajsibajsi je izjavil:

i7 3770k 120 eur
Pa se vecji absurd R9 290 120 eur

Uporabnik seveda registriran danes. Verjetno kak ST papak, ki te nategancije ne upa objaviti s stalnim nickom.

Naj povem, da me je tale t.i. papak (kar ustrezen naziv) lepo nategnil (sicer ne denarno). In sicer je imel na bolhi še en oglas za rame, ki ga tu gor ni bilo - 2x4gb Corsair Vengeance za 20€. Se zmenim za prevzem včeraj popoldne na Rudniku (kjer baje živi) ker sem tako ali tako imel nek opravek tam, mi še potem ko sem že bil na dogovorjenem mestu reče "Ja, 5min pa bom tam", nakar seveda čakam 5, 10, 15min - ništa. Ga še enkrat kličem, nekaj časa zvoni v prazno, nato skensla klic, nakar je bil nedosegljiv. Počakam še par minut, ga pošljem kamor sonce ne posije in grem. Očitno mu je ali v tistih parih minutah nekdo ponudil 5€ več ali pa se je gladko zajebaval z mano. Sicer bi mi moralo biti sumljivo že ko sem mu predlagal da se ustavim kar direktno pri njemu, ker je rekel da tam zraven živi, pa je rekel, da "to pa raje ne bi" kar v retrospektivi pomeni, da je bil definitivno pripravljen skenslat dogovor v zadnjem hipu brez obvestila in pač ni hotel reskirat morebitnih batin. Pičkica

scipascapa ::

Klasika pri nas.
««
273 / 315
»»