» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
252 / 315
»»

meho7 ::

Veron ::

teli "novi" Ebay telefoni so dostikrat vse razn novega... Dostikrat celo non-geniue telefoni.

louser ::

S7 res ni vredna več.

Veron ::

Zakaj ne? Telefon še vedno dela hitro, ima Oreo fw, dela dobre fotografije. Iskreno, še vedno boljši telefon od marsikaterega mid-range telefona.

NecroFlex ::

tale jih že od začetka leta prodaja pa so še vedno samo 2 tedna stari ;((
http://www.bolha.com/racunalnistvo/osta...
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

MihaK3 ::

To ni še nič; sem že videl 5 let stare oglase, kjer še vedno piše novo, pravkar iz trgovine...

Buggy ::

NecroFlex je izjavil:

tale jih že od začetka leta prodaja pa so še vedno samo 2 tedna stari ;((
http://www.bolha.com/racunalnistvo/osta...


Torej ce sem oglas prav razumel. Prodaja (vec kot pol leta) stare diske s katerimi je rudaril in takrat dal za enega 260eur, sedal pa za tak disk zeli 287eur, ceprav novega lahko dobim pri Mlacomu recimo za 207eur. Kaj sem zamudil?

Aha vidim da je se nek pc zraven omenjen...torej nekaj za 300 eur...ok lahko je pa dober deal ce je kak ryzen ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Dr_M ::

Baje je se comp zraven, neznanih specifikacij.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Baja ::

in poganjanje tega v rudarske namene ne pokrije niti štroma

Veron ::

Tale uporabnik je malo čuden za moje pojme

2dni nazaj:

danes:

Kaj ma 3 grafike 1080? 2 dni nazaj prodajal, ker ne rabi dveh, danes prodaja še eno (ni ista, 2dni nazaj piše 2 iste, torej 2 palit), zakaj bi kupil 3., če niti dveh ne rabi?

Machete ::

Minerske pač. Jaz sem jo prodal enako za 380, tako da kar optimistična cena.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KAVINSKY ::

Veron je izjavil:

Tale uporabnik je malo čuden za moje pojme

2dni nazaj:

danes:

Kaj ma 3 grafike 1080? 2 dni nazaj prodajal, ker ne rabi dveh, danes prodaja še eno (ni ista, 2dni nazaj piše 2 iste, torej 2 palit), zakaj bi kupil 3., če niti dveh ne rabi?



Pa še eno 980ti, "samo sprobana".

https://slo-tech.com/forum/s116190

Veron ::

Ravno to, vse samo sprobano... ne rabi po parih dneh. Strange

rozman ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

MostWanted ::

KAVINSKY je izjavil:

Veron je izjavil:

Tale uporabnik je malo čuden za moje pojme

2dni nazaj:

danes:

Kaj ma 3 grafike 1080? 2 dni nazaj prodajal, ker ne rabi dveh, danes prodaja še eno (ni ista, 2dni nazaj piše 2 iste, torej 2 palit), zakaj bi kupil 3., če niti dveh ne rabi?



Pa še eno 980ti, "samo sprobana".

https://slo-tech.com/forum/s116190


kak cepec. k se ma tk za lagat pa mutit. sj večina prepoznamo dilerja

Kayzon ::

A je iphone7 s popolnoma pocenim ekranom vreden 200€? Videl oglas zjutraj in mi gre po glavi cemu taka cena..

amacar ::

Ne. S celim ga dobiš za 300€ ali manj.

meho7 ::


Piko strikes again
Samo 3 dni je stara :))

jero_no1 ::

A mi lahko en razloži kakšen nateg je to? Jaz tega ne razumem ravno...

Machete ::

Ja česa ne razumeš? Prodaja kartice iz rigov, ampak taji, da so minale pol leta.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sirotka ::

Machete je izjavil:

Ja česa ne razumeš? Prodaja kartice iz rigov, ampak taji, da so minale pol leta.

če ima račun za 3 dni staro, potem ni panike, ali pač?

Machete ::

Pol pa ne vem kje je trik.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sirotka ::

Machete je izjavil:

Pol pa ne vem kje je trik.

Ne, sej je čudno tudi meni, hočem samo rečt, če ima račun..je neka čudna fora

facepalm ::

Spremenjen datum na racunu in print?

jero_no1 ::

Tako naprednega natega se pa sam ne bi mogu spomnit :)
Jebat ga, se očitno preveč poštne...

MihaK3 ::

Kupil enako novo, staro pa prodaja z novim računom?

facepalm ::

Ce je delujoca, ne vidim poante.

MihaK3 ::

Zakaj ne - eno leto z njo mina, nato kupi novo, staro pa z minimalno izgubo proda naprej.

Alien123 ::

Takim bi jaz glave odpiral..

flbroker ::

Saj ni brisaca da se obrabi v pol leta, ali pac?

facepalm ::

MihaK3 je izjavil:

Zakaj ne - eno leto z njo mina, nato kupi novo, staro pa z minimalno izgubo proda naprej.

Kje je smisel doplacati 160eur za identicno kartico z manj kilometrine? Sej je tudi tastara verjetno se v garanciji.

MihaK3 ::

Ne trdim da je ziher to to, ampak pač špekuliram, kot ostali tule. Pa zna biti, da jih dobi kaj ceneje + veliko minerjev menja najkasneje po enem letu, verjetno z razlogom.

louser ::

Veron je izjavil:

Zakaj ne? Avto še vedno dela normalno, ima nove gume, dobro pospeši. Iskreno, še vedno boljši avtomobil od marsikaterega mid-range novega.

Zakaj že ne? Aja, zato ne. Star je.

Tistemu sem poslal sporočilo, da jo odkupim za 265evrov, ker je samo tri dni stara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

pero50 ::

kupi novo kartico in jo takoj vrne, račun pa mu ostane...

issak ::

Pa kaj je s temi šaljivci?

https://www.eglobalcentral.eu/xiaomi-mi... za 199€ ga tudi jaz lahko preko neta naročim in profitiram 40€...
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Machete ::

pero50 je izjavil:

kupi novo kartico in jo takoj vrne, račun pa mu ostane...


Na računih so serijske številke!
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MihaK3 ::

Neka fora že mora biti, karkoli razen to kar piše - torej da je tri dni stara in jo prodaja za 150€ manj...

Machete ::

Ena ideja je, da kupuje na firmo (svojo, nekoga drugega..?) in čeprav z nekaj izgube, cufa ven gotovino na tak način.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MostWanted ::



jo je že znižal za 30€. se mu mudi.

MihaK3 je izjavil:

Neka fora že mora biti, karkoli razen to kar piše - torej da je tri dni stara in jo prodaja za 150€ manj...


sploh niso nove.kir bedak bo pa kupil nrkaj potem pa prodajal za 150€ manj?? računov sploh nima po moje.

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

V čem pa je problem, če se je s kartico minalo?
Sem opazil, da folk kar komplicira glede tega. Jaz sem imel pred časom za prodat 8 kartic, s 6 se je minalo, dve pa sta bile za gaming. 4 je kupil kolega.. 2 od mininga in 2 od gaminga, ki sta bile res zelo malo rabljeni. Guess what... Obe non-mining kartici je že uveljavjal garancijo, ostalo pa še ne. Vem, da je to pač slučaj, ampak vseeno. Mogoče je problem v Gigabyte firmi.. Ti dve sta bile te znamke, ostale EVGA...Polek tega pa sem ime mining kartice močno under-clocked in mislim da nastavljene na max 62c, medtem ko pri gaming tega seveda nisem delal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

MihaK3 ::

Ni problem če se to pove in če se ni minalo prav dolgo in mogoče res še underclockano, ampak vsi ne delajo tega - nekateri minajo leto ali dve do daske v premalo hlajenih rigih nekje pod mizo potem pa prodajajo kao light use...

tikitoki ::

En folk je posten in pove direktno. Potem se pac odlocis. Ce je nekdo rudaril pol leta al pa leto, ok. Sam k slisi 3 leta, to pa pa ni kratka doba.

Eni pa res lazejo, da se kar kadi. Vidis 5 oglasov za razlicne kartice in vse je samo sprobal in so malo rabljene. Mogoce pa je independent reviewjer?:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

MihaK3 ::

tikitoki je izjavil:


Eni pa res lazejo, da se kar kadi. Vidis 5 oglasov za razlicne kartice in vse je samo sprobal in so malo rabljene. Mogoce pa je independent reviewer?:)


LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MihaK3 ()

Blazz ::

sirotka je izjavil:

Machete je izjavil:

Ja česa ne razumeš? Prodaja kartice iz rigov, ampak taji, da so minale pol leta.

če ima račun za 3 dni staro, potem ni panike, ali pač?


račun iz casekinga za neko stvar dobiš po mailu, daš mi 5-10 min in ti napišem gor drugo številko ceno in artikel... to so osnove za SEjat...(social engineering) in sedaj marsikdo tudi račune "popravlja", ko prodaja tu na slo-techu in bolhi... žalostno a resnično...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Veron ::

Ravno zato je vse bolj pogosto slišat "nisem tako bogat, da kupujem poceni".
Sam osebno ne kupim ničesar več rabljeno od neznane osebe. Če slučajno že rabljeno, to samo od znane osebe, kateri zaupam ali pa novo (večinoma).

DePalmo ::

Tudi mene mineva kupovati rabljeno robo predvsem zaradi nategunov. Se mi ne da z njimi jebat in preverjat robo v detajle preden vzamem ...

NecroFlex ::

Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

samusan ::

Wadafaq? Clovk hoce dobit vec dnara za racunalnik kot ga je placal :D:D:D

Machete ::

DePalmo je izjavil:

Tudi mene mineva kupovati rabljeno robo predvsem zaradi nategunov. Se mi ne da z njimi jebat in preverjat robo v detajle preden vzamem ...

Jaz pa rad kupim rabljene zadeve, če niso kritične za varnost ali udobje. Nekih posebnih težav še nisem imel. Veliko se da privarčevati in zadeve se uporabljajo naprej, namesto da žremo nove in nove produkte, na drugi strani pa kopičimo smetišča, ker smo prefini, da bi 'priznali', da smo kupili nekaj rabljenegea ali malo zamižali za kako prasko. Glede vseh teh kolobocij z garancijami.. meh. Sreča (in statistika) je na strani pogumnih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jero_no1 ::

Po enem tednu je grafična še zmeraj stara 3 dni :)):)) (in 30€ cenejša, če se ne motim)
««
252 / 315
»»