» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
9 / 315
»»

hojnikb ::

amigo_no1 je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnik-proceso...
procesor intel core2quad Q9550 za 190E :))
you gotta be kidding me

To je DRAGO.
Potem me ka karate, ko dam podobnega quada gor (sicer 6MB verzija) za ~70€
#brezpodpisa

Furbo ::

recikliran je izjavil:

meni se je zdelo ful dobro to da je imel ST vcasih opozorila pod oglasi, da je cena previsoka. Ne vem zakaj so to ukinili, tisto je bila zame ena od stvari, zaradi katerih sem začel spoštuvlat st


Meni je bila pa to ena super debilnost in tipično slovenceljsko vmešavanje v stvari, ki se človeka ne tičejo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

KoMar- ::

Upravitelj foruma (ki se ga vsebina še kako tiče) pač noče gostovati nategunskih oglasov, kje je problem?

darkolord ::

Problem je, da oglasi niso zmeraj nategnuski. Med s-tjevimi oglasi te je mod takoj z boldanim pripisom označil za nateguna, če se je njemu zdelo, da je cena previsoka (ocenil je pa čez palec)

Janac ::

mihco ::

Janac je izjavil:

http://www.bolha.com/racunalnik-proceso...


"skoraj nov nerabljen" ... ki se prodaja ze vsaj leto in pol :S

Janac ::

Ohišje pobarvano v rdeče z profesionalno rdečo lak barvo po originalu je temno sivo:))

54j0 ::

Skoraj nov nerabljen. Super. Verjetno ga je mel pet let v škatli... Cene so pravtako stare nekje toliko :)

Blinder ::

zgleda da to nateguje en letnik 1994, sodeč po emailu. pa iz izole, če komu kej pove izola. prodaja tut 2 leti starega q9650
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ramiz?! ::

Razer Blade ... model ga prodaja za 2850€, a nov je 2200€+poštnina, ki pa vseeno ni 600€ :)
http://www.bolha.com/notebook-ostali/ra...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

s1m0n ::

ramiz?! je izjavil:

Razer Blade ... model ga prodaja za 2850€, a nov je 2200€+poštnina, ki pa vseeno ni 600€ :)
http://www.bolha.com/notebook-ostali/ra...


Ah, teh 600€ še mora carino poplačat :)

stock ::

KLIK če da -50 bo saj za razmislit :)

Venum ::

Pri naročevanju iz tujine se zdi ljudem neki čist tveganega in kompliciranega in zato raje kupijo v sloveniji (sam sm biu istega mnenja, dokler nism prvič naročiu iz tujine preko paypala (sicer še čakam pošiljko). On pač hoče zaslužit s tem, da namesto njim naroči iz tujine pri tem pa še vzame svojo provizijo. Ne poznam tega laptopa, ampak če hoče delat biznis iz tega bi cena zapakiranega laptopa mogla bit malo nižja kot v sloveniji, da sta kupec in on na profitu. Ampak 600€ več je res prehuda :)

darkolord ::

Zakaj prehuda? 2200 + DDV = 2640 brez poštnine

hojnikb ::

Še en kekec


Cena:160€/kom ali obe skupaj za 350€
#brezpodpisa

mihco ::

Mislim, da je graficne kartice nesmiselno objavljat, ker CISTO VSE na bolhi med 50 in 500EUR spadajo v to temo. Brez izjeme.

Dr_M ::

Mislim,da si zgresil bistvo.

amigo_no1 ::

Cena:160€/kom ali obe skupaj za 350€

Kot v "Samo bedaki in konji" -> "ena za ceno dveh" oz matematika prodajalcu ne gre :)).

mihco ::

Dr_M je izjavil:

Mislim,da si zgresil bistvo.

res je...trditev pa kljub vsemu velja.

Dr_M ::

Tudi res.

Janac ::

zelo res.

Janac ::

stock ::

Pomoje je mislil za dve 470ke 250€, je pa tudi to še zmeraj kar drago.. oz. še zmeraj za v to temo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

Janac ::

2x 470 V SLI je primerljivo z 670

Dr_M ::

stock je izjavil:

Pomoje je mislil za dve 470ke 250€, je pa tudi to še zmeraj kar drago.. oz. še zmeraj za v to temo :)



Najbolj,da se placa 250e tistemu,ki to vzame. Edino posteno,ane?

stock ::

Janac je izjavil:

2x 470 V SLI je primerljivo z 670


Potem nevem kaj še čakata, je pa dejstvo da dve 470ke požreta 430W medtem ko 670ka 150W, če imaš kako premium znamko te iz 500W na 850W samo pri napajalcu pride razlika cca 60-80€. Polek tega rabiš met podporo za SLI kar pomeni dražjo plato itd. Polek tega pa si omejen samo na 1,3Gb rama kar v večini iger pomeni drawback. Ker z močjo dveh GPUjev nisi na 2,6Gb rama ampak zgolj na toliko kot ima ena.


Dr M ti pa nevem kaj točno razmišljaš, mesec dni nazaj se je prodajala ena za 130, šla naprej za 100.. Pred kratkim na bolhi 2x 6950 za 280€ verjetno šlo naprej za manj, 250 nevem..

Dr_M ::

Pravim, da je ST izjemno nehvalezen kraj za prodajo racunalniskih komponent, ker folk pricakuje vse najmanj zastonj.

stock ::

Ah ne pretiravat. Sicer pa je računalniški svet pač takšen, razvoj gre hitro naprej in cene padajo. Malce žalostno, tudi meni se smilijo tisti ki so pred 8 leti kupili novega mercedesa za 120.000€ zdaj pa je vreden le desetino, tako pač je. Komur ni prav lahko pa počaka še kakih 10let pa nese u muzej. Ima pa tudi vso pravico ustrajat pri ceni, verjamem da bo s kakšnim kupcem prišel tudi do razumnega dogovora in se bo za oba lepo izteklo.

whitefish ::

Ni res.Le realno ceno povemo.Ce bi pa ti rad koga nategnil ne krivi nas ker tu govorimo ljudem naj ne kupujejo tvoje stvari ker imajo previsoko ceno.
Lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dr_M ()

Dr_M ::

Ah ne pretiravat.


Si preprican da pretiravam? Realne cene nihce od nas ne more dolocit, ker nismo strokovnjaki za cenitve.
Jest GTX470 za 100e nebi sel prodajat. Raje bi imel lep okrasek na steni.
Pa ne serjem dnarja, ampak sem clovek s hrbtenico in naceli,zato nebi senkoval stvari.
Ja, vem da eni hudo pretiravajo s cenami, mi je popolnoma jasno.

whitefish ::

Raje na steni?
Raje prodaj pa imas 100e kot pa da cakas da bo vredna 10e. ;)

Dr_M ::

Ne, jest vse komponente "recikliram" oz uporabim v drugih racunalnikih. Recimo fotr uporablja mojega bivsega opterona 170 na S939. Enostavno se mi skoda zdi za male pare prodajat. Ko bo ta komp crknil, mam ze naslednji sistem pripravljen za njega.

mihco ::

Dr_M je izjavil:

Ah ne pretiravat.


Si preprican da pretiravam? Realne cene nihce od nas ne more dolocit, ker nismo strokovnjaki za cenitve.
Jest GTX470 za 100e nebi sel prodajat. Raje bi imel lep okrasek na steni.


Mislim, da je cena novega izdelka dovolj dobra podlaga za cenitev in ne potrebujemo strokovnih cenilcev. Novo gtx480 z vodnim blokom dobis za dobrih 160EUR: http://www2.atelco.de/1024+MB/40844/Son... Kdorkoli mu da vec kot 100EUR za dve ali vec let staro 470 brez garancije je sam sebe pelo scat. :S

54j0 ::

mihco je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Ah ne pretiravat.


Si preprican da pretiravam? Realne cene nihce od nas ne more dolocit, ker nismo strokovnjaki za cenitve.
Jest GTX470 za 100e nebi sel prodajat. Raje bi imel lep okrasek na steni.


Mislim, da je cena novega izdelka dovolj dobra podlaga za cenitev in ne potrebujemo strokovnih cenilcev. Novo gtx480 z vodnim blokom dobis za dobrih 160EUR: http://www2.atelco.de/1024+MB/40844/Son... Kdorkoli mu da vec kot 100EUR za dve ali vec let staro 470 brez garancije je sam sebe pelo scat. :S



Bravo, našel si single-piece kartico, ki se je hočejo iz trgovine znebiti brez marže.

mihco ::

your point??

RejZoR ::

Men je smešen folk, ki ti pošlje mail z linkom do neke nemške strani in hoče imet po isti ceni. Ja pizda pol pa naroč iz nemčije ane.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

St235 ::

hja, saj ponavadi tudi bo. Ne vem kaj točno je v tem slabega? Vidiš koliko je izdelek v nemčiji (plus stroški povezani z dostavo), preveriš če lahko za isto ceno to dobiš pri nas, potem pa tam naročiš kjer je ugodnejša cena.

mihco ::

Meni je pa smesno sprenevedanje...
graficna iz linka je:
-nova
-boljsa(gtx480vs470)
-2 leti garancije
-dostavljena na dom brez moznosti napizdacine(cigl v skatli,...)
In po tvoje vse to ni vredno 20eur vec????

Eni pa se res neradi ravnate po osnovnih zakonih ekonomije :S

Dr_M ::

Ce bi imela za tak dnar 2 leti garancija pri nas, nic ne recem, zmaga.
Za tujino sem ti pa ze razlozil enkrat in se ne bom ponavljal.

54j0 ::

mihco je izjavil:

your point??



To pomeni, da je zadnji kos in ti imajo vedno nižjo ceno. Ponavadi zato, ker so se uporabljali za razstavljanje ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 54j0 ()

bluefish ::

Če ima polno garancijo, potem ni problema.

mihco ::

54j0 je izjavil:

mihco je izjavil:

your point??



To pomeni, da je zadnji kos in ti imajo vedno nižjo ceno. Ponavadi zato, ker so se uporabljali za razstavljanje ipd.

pa? Kaj bi rad s tem povedal? Izdelek ima se vedno oglasevane karakteristike in je v vsakem primeru bolj smiseln nakup od rabljene robe nekega kekeca, ki bi raje spal s svojo graficno, kot da jo proda po realni ceni.

54j0 ::

mihco je izjavil:

54j0 je izjavil:

mihco je izjavil:

your point??



To pomeni, da je zadnji kos in ti imajo vedno nižjo ceno. Ponavadi zato, ker so se uporabljali za razstavljanje ipd.

pa? Kaj bi rad s tem povedal? Izdelek ima se vedno oglasevane karakteristike in je v vsakem primeru bolj smiseln nakup od rabljene robe nekega kekeca, ki bi raje spal s svojo graficno, kot da jo proda po realni ceni.



Če še nisi opazil, sem ti hotel povedati, da je to en sam kos s tako ceno in boš težko(ali pa sploh ne boš) našel isto kartico za tako ceno.

mihco ::

Dr_M je izjavil:

Ce bi imela za tak dnar 2 leti garancija pri nas, nic ne recem, zmaga.
Za tujino sem ti pa ze razlozil enkrat in se ne bom ponavljal.

razlozil nisi cisto nic... povedal si samo, da imas se sedaj doma maticno, ki si jo kupil pri mylemon. Kar pa kvecjemu namiguje na tvojo napako kot napako tujih trgovcev.

Dr_M ::

Moja napaka je bila samo to, da je nisem kupil pri nas.
Ok, sem takrat toliko prisparal, da sem si lahko za tisto razliko drugo kupil. Odslej kupujem samo se pri nas (sicer pa malo nizjih cenah), pa vsaj ne bo problema z dostavljanjem na servis.

Sicer pa, ko si ze tako glasen o realnih cenah, rad bi eno GTX670 za "realno" ceno. Imas kaksno? :))

54j0 ::

Zame tudi. Eno GTX 680 za 300€, prosim.

mihco ::

pametnjakovaica.... :S

Izvoli: http://direkt.jacob-computer.de/_artnr_...
-368EUR, najcenejsa v slovenijo dobavljiva gtx670.

Ce bi pa rad eno za tvojo "realno" ceno pa tudi ni problema. Lahko si prides po par komadov za 499EUR. Zaloge mi definitivno ne bo zmanjkalo.

Dr_M ::

Se mi je zdelo, da bo samo lajanje ;):))

Za 368e jo kupim od tebe, pa ce kaj crkne, jo pri tebi reklamiram. Ni problema.

54j0 ::

368€ + 20€ poštnina = 388€ = cca. 12€ ceneje, kot v Sloveniji. Če gre kaj narobe, jo lahko na svoje stroške pošlješ 500 kilometrov daleč in šteješ dneve.

mihco ::

54j0 je izjavil:

368€ + 20€ poštnina = 388€ = cca. 12€ ceneje, kot v Sloveniji. Če gre kaj narobe, jo lahko na svoje stroške pošlješ 500 kilometrov daleč in šteješ dneve.


ne bluzi! to je s postnino In reklamacije direktno pri proizvajalcih se resujejo z svetlobno hitrostjo napram slovenskim trgovcem(ali prodajalcem rabljene robe(??), zaradi cesar se je dabata sploh zacela)



Dr_M je izjavil:

Se mi je zdelo, da bo samo lajanje ;):))

Za 368e jo kupim od tebe, pa ce kaj crkne, jo pri tebi reklamiram. Ni problema.

Ne, pri meni jo lahko kupis po "slovenski" ceni 499EUR...samo zate in ostale zagovornike napizdovalskih cen rabljenih komponent.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihco ()
««
9 / 315
»»