» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
189 / 315
»»

abyssus ::

http://www.bolha.com/uporabnik/matildah...

Še nekaj legit ponudb. :D

NecroFlex ::

Dr_M je izjavil:

Spet nimas pojma o cem govoris.

Pa se dobro, da imam doma zlata vreden sistem, ga lahko prodam skoraj za ceno novega. :))

No pa ti povej ker si tako pameten...
http://www.cpu-world.com/Compare/585/In...
Je razlika, to itak, samo to ne pomeni da ni vreden jack shit, samo ti itak vse veš ker po tvoje je vse kar je starejše od enega leta vredno 50€ ali manj.

Tisto kar je on prodajal je imelo lepo ceno, ne vem kaj je tukaj problem?
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Dr_M ::

Ok, evo, glede na to, da si preprodajalec, ti prodam 3570k in asus maximus v gene za 400€. Dobra cena. :)) Mas 200€ zasluzka takoj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NecroFlex ::

3570k je vreden okoli 130€, matična pa okoli 80€, odvisno od dodatkov, starosti etc.

Smej se kolikor hočeš ampak ti bi naredil enako, in se grem stavit da ko boš prodajal svojo kišto ali karkoli takega, boš šel po cenah ki so na trgu, če ti bo pa kdo omenil kako ni to toliko vredno ali pa to da si govoril kako take stvari niso toliko vredne, bi pa se branil da je tako na trgu.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Dr_M ::

Aha, se pravi, asus rog plata za 80e, medtem ti prodajas cenene 775 plate za suho zlato? Rotfl.

Jest nisem prodal racunalniske komponente ze enih 10 let, ker se mi ne da ukvarjat z idioti in ker vem, da stare komponente niso veliko vredne. Vse se nekje naprej uporabi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NecroFlex ::

Sem imel 775 ROG plato, imel 1366 ROG in 1156 ROG, 775 je bila prodana v kompletu, vredna največ 40€, 1156 60€, 1366 pa ~100€, je 1155 ROG matična novejša, samo 1155 je bil mainstream tako kot 775, 1156 je tko tko, 1366 je pa kar iskana. Cenene sem rpodajal, ampak samo v kompletu, posebej nikoli.

Ahh, ti veš da stare komponente niso veliko vredne zato jih ne prodaš? Imaš prav, zakaj bi prodal računalnik ko ga lahko stran vržeš ali pa daš nekam v kot da prah nabira in potem shitpostaš kako nič ni vredno in da je vse ki je starejše od 1 leta za na DINOS.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zstiller ::

NecroFlex je izjavil:

Sem imel 775 ROG plato, imel 1366 ROG in 1156 ROG, 775 je bila prodana v kompletu, vredna največ 40€, 1156 60€, 1366 pa ~100€, je 1155 ROG matična novejša, samo 1155 je bil mainstream tako kot 775, 1156 je tko tko, 1366 je pa kar iskana. Cenene sem rpodajal, ampak samo v kompletu, posebej nikoli.

Ahh, ti veš da stare komponente niso veliko vredne zato jih ne prodaš? Imaš prav, zakaj bi prodal računalnik ko ga lahko stran vržeš ali pa daš nekam v kot da prah nabira in potem shitpostaš kako nič ni vredno in da je vse ki je starejše od 1 leta za na DINOS.


dej odje.. že mamo poln kufer da se tolk pametnega delaš na koncu pa nateguješ folk na polno.

hojnikb ::

folk si je sam kriv, če se pusti nategnat.
#brezpodpisa

shadeX ::

Taki danes preživijo. On to ve :)

Nekaj razlogov za uspešno prodajo:
1. Bodi prepričljiv (samozavest, nič te ne prepriča v nasprotno. Na koncu še sam sebi verjameš)
2. Obdrži stare stranke (da jim še naprej prodajaš cvetke - če ne poznajo boljšega bojo s tabo zadovoljni pa še priporočili naprej)
3. Svoje trditve vedno dobro argumentiraj :)
4. Vozi BMW-ja

Se ne bi čudil, če bo hojnik od necroflexa kdaj kaj kupil :))

Zstiller ::

hojnikb je izjavil:

folk si je sam kriv, če se pusti nategnat.


Daj umiri se že mal s svojim cinizmom.

Dr_M ::

Imaš prav, zakaj bi prodal računalnik ko ga lahko stran vržeš ali pa daš nekam v kot da prah nabira in potem shitpostaš kako nič ni vredno in da je vse ki je starejše od 1 leta za na DINOS.


Ja, na mojih starih compih se prah nabira pri mojih starsih, prijateljih, ki si mogoce ne morejo nabavit svojega compa. Raje njim senkam, kot pa preprodajalcu al pa da nekoga nategnem.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

Zstiller je izjavil:

hojnikb je izjavil:

folk si je sam kriv, če se pusti nategnat.


Daj umiri se že mal s svojim cinizmom.

to je žalostna realnost. Če folk nezna razmišljat s svojo glavo in naredit preprostega researcha, pa res ni čudno, da so nategnjeni brez vazelina na vsakem vogalu
#brezpodpisa

mayne ::

GTX 780 3GB - 200€



;((

gddr85 ::

well, če tko pogledaš je nekje ranga 970, ki je nekje ranga najnovejše rx480, sploh če jo naviješ :))
ampak ok kakih 20-30e bi še lahko znižal..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

NecroFlex ::

dej odje.. že mamo poln kufer da se tolk pametnega delaš na koncu pa nateguješ folk na polno.

Nategujem folk? Primerjaj kar jaz prodajam in moje cene z drugimi na trgu, potem mi pa jokaj da nategujem. Izgovor da ''to ni toliko vredno tudi če je tak trg'' ni logičen.

Taki danes preživijo. On to ve :)

Nekaj razlogov za uspešno prodajo:
1. Bodi prepričljiv (samozavest, nič te ne prepriča v nasprotno. Na koncu še sam sebi verjameš)
2. Obdrži stare stranke (da jim še naprej prodajaš cvetke - če ne poznajo boljšega bojo s tabo zadovoljni pa še priporočili naprej)
3. Svoje trditve vedno dobro argumentiraj :)
4. Vozi BMW-ja

Se ne bi čudil, če bo hojnik od necroflexa kdaj kaj kupil :))

1. Sem prepričljiv ker vem da tisto kar prodajam je vredu, seveda kupcu rečem da če da več denarja bo dobil boljše ali pa če kupi novo je še boljše, samo nekateri nimajo 1000€ da bodo kupili vse novo zato ker bi se to jim najbolje splačalo, samo zato ker je i7 starejši, še ne pomeni da je totalno zanič...
2. Če bi kdo še enkrat hotel od mene kupiti, to pomeni da je bil z prejšnjim računalnikom zadovoljen.
3. Vedno jih argumentiram kar vem da so prave, sem že nekajkrat se opravičil in popravil če sem kaj narobe rekel, samo tisto da starejši kompi niso nič vredni je pa največji BS na svetu.
4. Nope, navadnega Renaulta.

Če hoče naj, je nekaj on prodajal enkrat kar me je zanimalo samo v Celje se mi ni glih dalo peljati. Also:
folk si je sam kriv, če se pusti nategnat

Torej ti k si prodajal 1366 plato za 100€ nisi nategoval folka, samo jaz pa jih? Hmm

Ja, na mojih starih compih se prah nabira pri mojih starsih, prijateljih, ki si mogoce ne morejo nabavit svojega compa. Raje njim senkam, kot pa preprodajalcu al pa da nekoga nategnem.

Misliš da nisem pomagal prijateljem? Od frenda bratec je dobil C2Q komp ki lahko praktično vse poganja BP, šenkan, Drugemu frendu sem nadgradil komp, v račun pa njegove stare komponente vzel. But all-in-all sem bad guy. Čakaj, torej ti nebi prodal kompa ker bi z tem nategoval folk? Saj si sam rekel da so te cene previsoke, zakaj potem nebi stvari 30% nižje prodajal če ti je že tak problem z cenami...aja drek, tega nebi naredil ker niso cene na trgu take in ti ni treba jih zato nižat, gotcha.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Torej ti k si prodajal 1366 plato za 100€ nisi nategoval folka, samo jaz pa jih? Hmm

Tega nisn trdil.
#brezpodpisa

Dr_M ::

zakaj potem nebi stvari 30% nižje prodajal če ti je že tak problem z cenami...aja drek, tega nebi naredil ker niso cene na trgu take in ti ni treba jih zato nižat, gotcha.


Aha, prodam naj stare, dobre komponente, ki jih lahko uporabim drugje, potem pa kupim nove? In to takim nategunom, kot si ti?
Pizda si ti bister kot gnojnica. Neumnim kmetom res raste debel krompir.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MIHAc27 ()

NecroFlex ::

Aha, prodam naj stare, dobre komponente, ki jih lahko uporabim drugje, potem pa kupim nove? In to takim nategunom, kot si ti?
Pizda si ti bister kot gnojnica. Neumnim kmetom res raste debel krompir.


Mislim, če res želiš imeti 10 računalnikov doma, potem ok. Samo mi je pa zanimivo kako imaš ti dobre komponente, vsi ostali ki pa hočejo nekaj prodati imajo pa slabe, ničvredne komponente?
Če po normalni tržni ceni prodajaš nebo nek ''nategun'' prišel in kupil, lahko pa frende prašaš če kdo rabi računalnik...samo res, ti serješ denar pa lahko šenkaš 1000€ vredne kompe, my bad.

Nekateri si ne brišemo riti z denarjem tako kot ti, nisem bil spoilan z vsem možnim kot ti, če imaš ti goro denarja še ne pomeni da drugi imajo tudi. Jaz nisem imel (in še zmeraj nimam) službe, to je edini manjši prihodek ki ga imam in pa nasplošno je hobi, briga me kaj si ti misliš ker edino kar delaš je shitpostaš in pa se delaš nekega jebača tukaj kao ''vse kar vi prodajate je sranje, jst ne prodajam mam pa dobre stvari tudi če so iste/slabše od teh ki jih prodajaš hurrdurr''
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

mayne ::

gddr85 je izjavil:

well, če tko pogledaš je nekje ranga 970, ki je nekje ranga najnovejše rx480, sploh če jo naviješ :))
ampak ok kakih 20-30e bi še lahko znižal..


Ni glih v rangu 970, tist bi bla 780Ti ne pa navadna 780.

Dr_M ::

Nekateri si ne brišemo riti z denarjem tako kot ti, nisem bil spoilan z vsem možnim kot ti, če imaš ti goro denarja še ne pomeni da drugi imajo tudi.


Lej, vse kar imam, sem si sam zasluzil in trdo delal za to. Zato se bolj cenim denar drugih in ne poskusam nategnit. Zato raje podarim, ker VEM, da folk nima denarja, tako da ne bos ti meni govoril kaj kdo ima in kaj kdo nima. Ko bos zacel sluzit pravi denar s postenim delom, bos ze razumel, do takrat sva zakljucila.
In ne, ne poznas me, zate sem jaz gospod, ti smkavec mlecnozobi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Machete ::

Dr_M je izjavil:


Lej, vse kar imam, sem si sam zasluzil in trdo delal za to.


LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vesoljci ::

shadeX ::

Najbolj se zabavam ob branju teh debat tle z Necroflexom na eni strani in drugo polovico foruma na drugi strani. Nisem na nobeni strani, ampak fant mi je skoz bolj všeč :) Provocirat vas zna točno tam, kjer vas najbolj boli. :)

Taki danes preživijo. On zna prodajat :) Pa tudi če (po besedah nekaterih) nateguje folk. Kolk računalniških trgovin iz mojga mesta dela podobno ali pa še slabše. (Leto nazaj mi je rabljeno HD4870 hotel zdilat za 110€) :))

PugPlug ::

Verjetno jim gre v nos, ker nima prijavljene dejavnosti in jim s tem povzroča poslovno škodo :). Pač tipični bolha dilerčki.

NecroFlex ::

Lej, vse kar imam, sem si sam zasluzil in trdo delal za to. Zato se bolj cenim denar drugih in ne poskusam nategnit. Zato raje podarim, ker VEM, da folk nima denarja, tako da ne bos ti meni govoril kaj kdo ima in kaj kdo nima. Ko bos zacel sluzit pravi denar s postenim delom, bos ze razumel, do takrat sva zakljucila.
In ne, ne poznas me, zate sem jaz gospod, ti smkavec mlecnozobi.

Sem tudi delal, med počitnicami, in je bilo garanje, delal v Door-to-Door preden je propadel. Iščem službo in je ne najdem, se opravičujem ker nimam toliko vez kot ti da dobim vse pod nos. Vem kako je počasi dobivati denar da si kupiš kar hočeš, morda nisem dedek z leti dela tako kot ti, vendar to ni tukaj bistvo. Če ti podarjaš stvari prijateljem, dobro zate, a bit podaril neznancu? Itak da ne, zate so vsi preprodajalci. Glede na trg/bolho/slotech, imam vredu cene, če ti ni to všeč, well shit, tough luck.

Če ti lahko o meni govoriš bom tudi jaz o tebi, če ti ni všeč, well fuck, gl with that.

Najbolj se zabavam ob branju teh debat tle z Necroflexom na eni strani in drugo polovico foruma na drugi strani. Nisem na nobeni strani, ampak fant mi je skoz bolj všeč :) Provocirat vas zna točno tam, kjer vas najbolj boli. :)

Taki danes preživijo. On zna prodajat :) Pa tudi če (po besedah nekaterih) nateguje folk. Kolk računalniških trgovin iz mojga mesta dela podobno ali pa še slabše. (Leto nazaj mi je rabljeno HD4870 hotel zdilat za 110EUR) :))

Če jih to provocira ni moj problem, mi je vseeno, povem kar imam za povedat, če mu ni všeč to ni moj problem, trigger warninga pa tudi ne bom dajal spredaj.

Nene, po njihovo je razlika, trgovina lahko to dela ker daje davek zdraven, ker politikom primankuje denarja, jaz pa naj bi na črno delal in to je problem, ker politiki ne dobijo svojga 99% deleža za svojega BMWja. (imel sem 4870x2 samo je nisem nikoli za 110EUR prodajal)

Verjetno jim gre v nos, ker nima prijavljene dejavnosti in jim s tem povzroča poslovno škodo :). Pač tipični bolha dilerčki

PAč kakor sem gor napisal, mi je mislim da Dr. M že nabijal da trgovine lahko to delajo ker imajo davek, jaz pa ne ker ga nimam in da mu je to najbolje šlo v nos. Jaz dam vedno ''garancijo'', če nekaj ne dela ali neha delati brez problema popravim/menjam, odvisno od napake, 30dni je garancija, tako kot v trgovinah.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

Oni moln4r je tudi zlatar z GTX1060.

dripac ::

NecroFlex je izjavil:

Iščem službo in je ne najdem, se opravičujem ker nimam toliko vez kot ti da dobim vse pod nos. Vem kako je počasi dobivati denar da si kupiš kar hočeš, morda nisem dedek z leti dela tako kot ti, vendar to ni tukaj bistvo. Če ti podarjaš stvari prijateljem, dobro zate, a bit podaril neznancu? Itak da ne, zate so vsi preprodajalci.


offtopic;

Še vedno lahko odpreš s.p. in delaš kar delaš povsem legalno, če že ne dobiš službe. Poznam (oziroma sem poznal) problem brezposelnosti in če le nisi nek hud levak, pa kakor vidim po forumu se znajdeš, bi lahko (pre)živel drugače.

Kar počneš sedaj je iz človeškega vidika povsem razumljivo in logično, človek mora nekako preživet (če nisi v mama hotelu). Istočasno pa s takim načinom "poslovanja" povzročaš težave in škodo vsem tistim, ki to poskušajo počet tako kot naj bi se počela pridobitvena dejavnost.

Razumem tebe in razumem tvoje "nasprotnike". Dolgoročno pa ne delaš nič dobrega ne zase ne za ostale.

NecroFlex ::

offtopic;

Še vedno lahko odpreš s.p. in delaš kar delaš povsem legalno, če že ne dobiš službe. Poznam (oziroma sem poznal) problem brezposelnosti in če le nisi nek hud levak, pa kakor vidim po forumu se znajdeš, bi lahko (pre)živel drugače.

Kar počneš sedaj je iz človeškega vidika povsem razumljivo in logično, človek mora nekako preživet (če nisi v mama hotelu). Istočasno pa s takim načinom "poslovanja" povzročaš težave in škodo vsem tistim, ki to poskušajo počet tako kot naj bi se počela pridobitvena dejavnost.

Razumem tebe in razumem tvoje "nasprotnike". Dolgoročno pa ne delaš nič dobrega ne zase ne za ostale.

Ne se bati, smo z prijatelji razmišljali da bi odprli podjetje kjer bi popravljali računalnike in pa prodajali rabljene računalnike, samo je problem v davku, včasih se je splačalo odpirati podjetja, ker je bil davek normalen, sedaj je šel pa v višave in če hočeš naredti kakeršenkoli profit, moraš ceno dvigniti za 50%+ od normalne cene, kar je pa nelogično. Nasplošno prodaja rabljene opreme je brezveze za podjetja zaradi davka, še nove stvari so kar dražje zaradi davkov in importa itd.

Če jim ni všeč to kar delam mene to ne zanima, kakor zgoraj napisano, bi odpru podjetje, samo se long term ne splača, no na splošno se ne splača.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

shadeX ::

Veliki delajo tako, da 3/4 računov sploh ne izdajo. To gre vse na roke :)

Na konc leta prikažejo kolikor minimalno se da. Pri našem lokalnem računalničarju, se skoz tako dela. Zadevo mi je v 50% primerih dal brez računa (res da se je šlo za drobnarije - do 10€).

barossa45 ::

Dr_M ::

Če jim ni všeč to kar delam mene to ne zanima,


Deli ti kar hoces, sam ne se norca delat iz drugih (pre)prodajalcev, ce si sam enak.

Sicer pa sem svoje dni tudi sam prodajal oz s kolegom, ki mi je rihtal komponente, jaz sem to spravil skupaj, on pa prodajal naprej po zelo sindikalnih cenah, ampak mi je po ene pol leta dopizdilo, ker pac ce nisi nategun, ne zasluzis niti za en vecer zuranja. Pol mas pa se take paciente, ki narocijo robo po posti in ne prevzamejo. Predvsem stajerci so to radi delal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

NecroFlex ::

Deli ti kar hoces, sam ne se norca delat iz drugih (pre)prodajalcev, ce si sam enak.

MFW jaz ne nabijam cen v nebo...gledam relativno na trg in kaj imam notri. Npr. C2Q mašinco za okoli 100€ prodam, odvisno kaj je notri, seveda je brezveze kakšno GTX 680 ali kaj takega not dajati, ker bo cena potem visoka za brezveze, ker kdor kupi C2Q ne kupuje zaradi moči, ampak nižje cene in ok stvari ki so za to ceno notri. Seveda je kakšna i3 boljša, samo večina i3 na tem nivoju sploh nima grafe not, hell folk C2D po 200€ prodaja in ti men težiš tukaj?

Sicer pa sem svoje dni tudi sam prodajal oz s kolegom, ki mi je rihtal komponente, jaz sem to spravil skupaj, on pa prodajal naprej po zelo sindikalnih cenah, ampak mi je po ene pol leta dopizdilo, ker pac ce nisi nategun, ne zasluzis niti za en vecer zuranja. Pol mas pa se take paciente, ki narocijo robo po posti in ne prevzamejo. Predvsem stajerci so to radi delal.

Torej ti si kakšne i5 kompe po 100€ prodajal? Samo je pa zanimivo ker prej si pa govoril kako si samo šenkal frendom in nisi prodajal, kaj je potem zdaj, prvo ali drugo?
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

D3m ::

Berem zanimive reklame nakar naletim na soap opero. :D

Priceless.
|HP EliteBook|R5 6650U|

borisk ::

40€

http://www.aliexpress.com/item/2-7-Kong...
26€

še en umetnik kije odkril aliexpress

NecroFlex ::

WTF is this abomination
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

jinzo ::

Dobro no umirite se. NecroFlex tebi bo počasi postalo jasno zakaj so cene pri podjetjih take kot so. Tud verjetno jasno da bo slej ko prej konec študentskega staža in podobnih subvencij pa bo treba živet. Kar tudi pomeni plačat davke in podobne dajatve in potem na drugačen način borit proti hudobnim politikom. Saj se boš nekoč zavedal (zdaj je po tvojih zadnih vpisih ja jasno da si še zelo zelo mlad in naiven), da je dripac še najboljše rekel, da dolgoročno delaš škodo tako sebi kot vsem ostalim.

Zdaj pa lepo vas prosim, pri vsem ke je sveto, odprite si drugo temo pa se prepucavajte z Necrotom kolko hočete. Necro, ti pa probaj vsaj to razumet, da z smetenjem te teme 100% delaš škodo sebi, če že drugih stvari nisi sposoben razumet - pa se probaj malo zadržat in izpuščat svoje frustracije v neki drugi temi.

NecroFlex ::

jinzo je izjavil:

Dobro no umirite se. NecroFlex tebi bo počasi postalo jasno zakaj so cene pri podjetjih take kot so. Tud verjetno jasno da bo slej ko prej konec študentskega staža in podobnih subvencij pa bo treba živet. Kar tudi pomeni plačat davke in podobne dajatve in potem na drugačen način borit proti hudobnim politikom. Saj se boš nekoč zavedal (zdaj je po tvojih zadnih vpisih ja jasno da si še zelo zelo mlad in naiven), da je dripac še najboljše rekel, da dolgoročno delaš škodo tako sebi kot vsem ostalim.

Zdaj pa lepo vas prosim, pri vsem ke je sveto, odprite si drugo temo pa se prepucavajte z Necrotom kolko hočete. Necro, ti pa probaj vsaj to razumet, da z smetenjem te teme 100% delaš škodo sebi, če že drugih stvari nisi sposoben razumet - pa se probaj malo zadržat in izpuščat svoje frustracije v neki drugi temi.

Sem rekel da so zaradi davka, to je en razlog, drug razlog je da hočejo zaslužiti, kar pa je razumljivo. Škode ne delam sebi, niti drugim, samo politikom za katere me briga. Sem rekel da normalno ne najdem službe, študentskega dela ni/rabiš izkušnje/rabiš biti ženska z velkimi joški (natakarce) itd. nič od nič. Sem nekaj našel ampak je samo za čez počitnice zaradi dopustov, to je pa tudi to.

Sem jim že parkrat linkal temo ki je bila narejena za take podobne stvari, samo ignorirajo. Torej sem ponovno seveda jaz kriv, tudi če je tokrat Dr. M začel shitpostati prvi...kul.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

dripac ::

NecroFlex je izjavil:

Škode ne delam sebi, niti drugim, samo politikom za katere me briga.


Spet offtopic; ne dojameš, očitno si res še zelo mlad, ampak se boš naučil, tako kot smo se ostali.

Ravno politikom ne delaš nobene škode, ker oni bodo iz malhe, ki ni neomejeno nafilana, svoje dobili. Bo pa zato manj iz te malhe za socialo in ostale storitve (zdravstvo recimo), katere pa koristiš 100%, tako kot tisti ki v to malho vplačujemo.

Mogoče se to tvoje početje res ne klasificira kot delanje škode, se pa ravno tako ne klasificira kot doprinos lastnemu in družbenemu redu. In etiki, o kateri toliko poslušamo.

L1nK ::

Machete je izjavil:

Dr_M je izjavil:


Lej, vse kar imam, sem si sam zasluzil in trdo delal za to.




lol own3d
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

maticb492 ::



680 za 140EUR, par oglasov nižje pa nekdo prodaja 780 za 180EUR. Pa sta obe precenjeni :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

dd11 ::

Pozdravljeni,

ali lahko prosim za pomoč pri oceni prodajne cene, preden objavim oglase in pristanem v tej rubriki? :)

Stacionarni PC - kompleten z monitorjem,tipkovnico,miško,...
procesor Intel E3400 (Celeron 2.60 GHz, S-775)
pomnilnik 4GB DDR2-333 (2GB Transcend, 2GB Patriot)
disk WD 500GB 7200rpm 16MB
matična AsRock G31M-GS
onboard Intel grafika G33/G31
zvočna Creative CT4880 PCI z 4x jack (SPDIF tudi)
DVD-RW LiteOn
cardreader v 3.5'' slotu all-in-one (SD, MMC, CF, ...)
microATX ohišje LC Power 2019MB z napajalnikom LC380M (350W)
brez OS (z Win10 deluje gladko, tudi z Win7/Win8 je deloval bp)
tipkovnica HP SK-2880 USB
miška Logitech LX7 blue (cordless)
19'' LCD zaslon LG L1919S
mini desktop zvočniki (USB-powered amp)
Stanje: vse deluje BP (prodajam, ker ga ne uporabljam), matična in procesor nabavljena nova l.2011, disk in napajalnik nabavljena nova l.2014, torej zadeve niso pretirano stare, so pa še vedno low-end ampak zadeva laufa v redu za svoj namen in ne povzroča nobenih težav.

Netbook Sony Vaio VPCW11S1E
Intel Atom N280
2GB DDR2-800
30GB SSD Kingston S200
10.1'' zaslon ločljivosti 1366x768
napajalnik
originalno nameščeni licenčni WinXP Home Edition (naredim recovery na ta OS + priložim recovery CD) - lahko pa na njem poganjate karkoli (na njem se mi je dobro obnesel Win7, medtem ko nekoliko slabše Win8.x in Win10 oz. Kubuntu/Lubuntu oz. Chromium)
Stanje: vse deluje BP (prodajam, ker mi je netbook v osnovi prepočasen za normalno delo), le baterija zdrži celih 10min in ga je bodisi treba imeti na kablu bodisi zamenjati baterijo za novo; celoten RAM kupljen nov l.2014 (originalno ga je imel pol manj), SSD kupljen nov l.2014 (originalno je imel 160GB HDD).

Vnaprej hvala za oceni v EUR

LP

BorutK-73 ::

Si v napačni temi

modelno1 ::

V bistvu se hoče izogniti obreganju ob njegov oglas v tej temi ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Machete ::

dd11 je izjavil:

Pozdravljeni,
ali lahko prosim za pomoč pri oceni prodajne cene, preden objavim oglase in pristanem v tej rubriki? :)
Vnaprej hvala za oceni v EUR
LP


Vrednost starejših (rabljenih) računalnikov ali komponent ter druge elektronike
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dd11 ::

Pardon, nisem vedel za drugo temo.

Pa izogniti se hočem nerealni ceni, ki bi povzročila zgubo časa z nepotrebnim cenkanjem - če dam realno ceno, bo to za vse najbolje (tudi za kupca), in v tej temi ste eksperti za realne cene :) Pristanek v tej temi bom pa preživel, ampak se mi zdi nepotrebno.

Hvala za pomoč, bom objavil tam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dd11 ()

grašek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grašek ()

amacar ::

Šur ja:

Prodam komplet računalnik z monitorjem z naslednjimi komponentami:

Matična: Gigabyte K8NF-9 RH
Procesor: Amd athloh 3800+
Ram: 2x1gb patriot ddr 400
Disk: WDC 1tb, star 1 leto
Grafična: Sapphire Radeon X1300, 512MB DDR2, VGA, DVI
Napajalnik: LC power 420W

Monitor: Samsung 943N, vga priklop, torej 19 inčni, brez praske kot nov!

Računalnik in vse komponente delujejo brezhibno.
Prodam v kompletu za 90€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

nejodagreat ::

NecroFlex ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/igri...

Zgleda da je moj steam račun vreden 800€ potem ;((
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Thomy ::

http://www.bolha.com/racunalnistvo/graf...

haha kje se najde ta folk no :)
««
189 / 315
»»