» »

Predragi/smešni oglasi

Predragi/smešni oglasi

Temo vidijo: vsi
««
295 / 315
»»

matobeli ::

Zgleda bi za ene 230eur kar šlo, sploh ker je moja še v garanciji eno leto.

Ampak... ne mislim bit med k-krizo brez GPUja :))

Fsegula62 ::

45cal ::

Fsegula62 je izjavil:

P: Ryzen 7 3700x




Nov 340


Hja, kaj češ¯\_(ツ)_/¯ To se nikakor ne splača vzet pa tudi če je nov z garancijo/računom... Še vedno fantastičen procesor ampak ne, ko lahko za 10€ več novega dobiš. Me pa veseli, ko vidim, da folk lepo preverja cene:)).

Blinder ::

Sej je uredu cena. Itak je skoraj nov, prakticno enak kot v trgovini, ima tudi garancijo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Kayzon ::

Kaj pravite na tole,je vredno 400€?


"i7 6700K + Matična ROG MAXIMUS VIII FORMULA"


[izbrisana tema]

fopi ::

Taip4n je izjavil:

GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6G (GV-N166SOC-6GD)



Jaz tudi iscem 1660 Super. Jo kdo proda?

WizzardOfOZ ::

Kayzon je izjavil:

Kaj pravite na tole,je vredno 400€?


"i7 6700K + Matična ROG MAXIMUS VIII FORMULA"


[izbrisana tema]


En je prodajal 8700k + plato za 400€ med oglasi. Pa niti tisto ni vredno 400.

6700 je 4C/8T, nekje primerljiv je danes I3-10100F, ki je 4C/8T, pa stane nov 90€, če pa vzameš I5-10400F, dobiš pa 6C/12T, cena je pa okol 150€ za novega. Če hočeš pa K proc, bo pa okoli 200€.
Če vzameš še dobro in kvalitetno plato in ne K proc, te bo prišla plata pod 200€, torej si za 350€ dobil zadnjo generacijo. Če hočeš pa K procesor, te bo pa prišlo okoli 400 z I5 procom, ki pa je v zadnji generaciji dost močnejši od I7-6700K, ki je ostal 4 generacije zadaj.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

jero_no1 ::

1050ti - Odlična grafična kartica za minimalen denar. :)):))

Mislim pa, da visoke cene rabljenih GPU niso samo posledica nedobavljivost novih, ampak tudi tole :D

Horas ::

jao tale pa je pogumn korenjak ni kej. mene bi blo sram dat tako ceno za tak jajc od gpu
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

jero_no1 ::

Horas je izjavil:

jao tale pa je pogumn korenjak ni kej. mene bi blo sram dat tako ceno za tak jajc od gpu


Se strinjam. Vse 1050ti, ki imajo oglaševano ceno 100€ ali več, bi morala bolha avtomatično brisati :))

45cal ::

jero_no1 je izjavil:

1050ti - Odlična grafična kartica za minimalen denar. :)):))

Mislim pa, da visoke cene rabljenih GPU niso samo posledica nedobavljivost novih, ampak tudi tole :D

Hja, smeh in žalost prebirat take opise s takimi željenimi cenami. Kar se cene tiče: StormX, WINDFORCE 2X OC, Gainward GTX1050Ti:|. Očitno je tudi še v garanciji, čeprav iz slik ne vem do kdaj oz. sploh ne vem, če je samo tisti (neizpolnjen) list dovolj za uveljavljanje garancije.
It's Still a Terrible Time to Buy a Graphics Card
So, when will I be able to buy a new graphics card?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 45cal ()

NecroFlex ::

[izbrisana tema]

Apparently je 100€, za 5 let star monitor ki je nov bil 150€, ugodna cena :|
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Horas ::

eh še en ko misli da prodaja zlato
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

feryz ::

Nekomu, ki tak monitor že ima, bi bil zagotovo vreden 100 evrov. Ni slabšega, kot buljiti v dva različna monitorja cel dan.

hojnikb ::

dva ista monitorja mata lahko razlicne panele, tako da ta argument ne pije vode.
#brezpodpisa

Dr_M ::

hojnikb je izjavil:

dva ista monitorja mata lahko razlicne panele, tako da ta argument ne pije vode.


The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

doktor še očitno ni videl, da proizvajalci bait and switchajo panele znotraj istega modela monitorja :)
#brezpodpisa

Dr_M ::

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NecroFlex ::

hojnikb je izjavil:

doktor še očitno ni videl, da proizvajalci bait and switchajo panele znotraj istega modela monitorja :)

mislim da te bolj zafrkava glede "Slovenćine", model monitorja je lahko isti, dva monitorja pa ne moreta biti ista, lahko sta identična ali enaka, ista pa ne :P

Drugače pa ja, panele sem že videl malenkost drugačne, večinoma glede revizije, ne pa specifično proizvajalca, to se ponavadi pri cenejših zgodi, kot npr. AOC, tam sem že videl v istem modelu LG in AUO.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Ah, sem pozabu da je to doktor. Makes total sense.
#brezpodpisa

45cal ::

NecroFlex ::

Tudi te plate so zlato zgleda da
[izbrisana tema]
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

hojnikb ::

očitno sedim na zlatu :D
#brezpodpisa

45cal ::

45cal je izjavil:

Radeon RX470 gaming


Edit: Sem šele zdaj opazil, da je znižal iz 149€ na 99€ :)

Fsegula62 ::

Toshiba Satellite P50-B-11l 15.6"/i7-4720/8Gb/SSD

Identični prenosnik sem pred 5 leti kupil za 520€ na mimovrste :)) bi prilepil sliko, a se naročila niso ohranila, ko so prenavljali trgovino mail pa je tudi šel v malro.

hojnikb ::

js sn prakticno isti spec lenovota vsaj kako leto nazaj komaj spravu za 1/3 te cene... tole je cena novga, bolsega pre covid.
#brezpodpisa

fopi ::

A je 110 eur dobra cena za gtx 1650?

gddr85 ::

ne, bolš potem ena 1060ka

Gejspodar ::

scipascapa ::

Covid je ljudem skisal možgane :)

hojnikb ::

ce rabis grelec sobe za te mrzle dni, obstaja cenejsi nacin kot pa tale fx :)
#brezpodpisa

NecroFlex ::

FX ni tok bad, se primerja z Sandy/Ivy bridge CPUji, seveda odvisno kok je cena.

On another note...this...
https://www.bolha.com/uporabnik/ninjicu...
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

hojnikb ::

FX se tezko primerja z sandy bridge, mogoče v kakšnih robnih primerih, uglavnem pa sandy/ivy kr prednjači v igrah. Z pol manj porabe.
#brezpodpisa

BT52 ::

hojnikb je izjavil:

FX se tezko primerja z sandy bridge, mogoče v kakšnih robnih primerih, uglavnem pa sandy/ivy kr prednjači v igrah. Z pol manj porabe.


Da ne omenjamo poraznega frame pacinga in nizkih 0.1%LOW. V enih primerih neigralno.

Dr_M ::

NecroFlex je izjavil:

hojnikb je izjavil:

doktor še očitno ni videl, da proizvajalci bait and switchajo panele znotraj istega modela monitorja :)

mislim da te bolj zafrkava glede "Slovenćine", model monitorja je lahko isti, dva monitorja pa ne moreta biti ista, lahko sta identična ali enaka, ista pa ne :P

Drugače pa ja, panele sem že videl malenkost drugačne, večinoma glede revizije, ne pa specifično proizvajalca, to se ponavadi pri cenejših zgodi, kot npr. AOC, tam sem že videl v istem modelu LG in AUO.



Dobra opazka :D
Hecno se mi zdi, da je sel pametovat okoli najmanjse mozne razlike. Sej velikost, razmerje, locljivost in tip panela ni tako velika razlika kot proizvajalec panela.:)):))

Ampak ok, naj ima veselje pri pametovanju okoli brezvezni stvari.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

broken/link ::

zagotovo glede slovenćine zafrkava, ker veliko ljudi meša isti/enak oz. ne razume razlike.

hojnikb ::

Samo na slotechu lahko tehnična debata deraila zaradi slovničnih nesporazumov :)
#brezpodpisa

NecroFlex ::

BT52 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

FX se tezko primerja z sandy bridge, mogoče v kakšnih robnih primerih, uglavnem pa sandy/ivy kr prednjači v igrah. Z pol manj porabe.


Da ne omenjamo poraznega frame pacinga in nizkih 0.1%LOW. V enih primerih neigralno.

niti ne. Sem doma imnel 10/10 FX procesor, 9590. Če si mu turbo ugasnil pa se malo poigral z voltažo, delal je BP pa ni žru. Sem ga hladil z wraith prism, ga je pod obremenitvijo držal na...70 max?
Zdraven pa še 16GB rama na 2133MHz in pa navit HT/NB. V špilih je kr dobr delu, nisem videl nobenih hickupov al pa stutterjev.


So pa FXi požirali več, če ne štejemo 9000 serije, je 8350 npr 50-60W več porabljal.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

hojnikb ::

glih 9000 serija je bla najbol pozresna, ti proci so mel tdp iz tovarne 220W, primerljiv i5 je mel 77W. Nobeno poliranje tega turda ga ni nardil varcnega.
In 70C je blo za fxa ze dost velik, ker je mel drugace postavljen temp senzor kot intel.

Uglavnem, staro zelezo ze ob izidu, zato je pa ryzen tako drasticno drugacna arhitektura :)

Tistga youtuberja pa nebom niti komentiru, ko ma tipo tolk drugacne rezultate kot renomirani reviewerji, well then...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

meho7 ::

11 let star zunanji disk 500gb za 35€ :|
[izbrisana tema]

NecroFlex ::

Zato pa sem reku da 9000 serije se ne šteje, ker so bili narejeni samo zato da je AMD lahka reku da je prvi na 5GHz prišel, si tudi 8350 lahka navil brez problemov visok, samo se ni splačal hitrosti procesorja tok navijat kot pa HT in NB frequency. 8000 serija pa je mela 100W TDP.

70°C s termalno sondo med procesorjem in hladilnikom. Sem to uporabil ker vem da je AMD kazal malo čudne temperature s programi. Tako da sonda je bila še najboljša rešitev ker sem se z voltažo igral pa gledal spremembe. In pa 70°C z prism hladilnikom ki ni bil narjen za "220W" TDP je kar nice.

Pač AMD se je pokopal takrat z FX serijo. Če bi nadaljeval podobno kot Phenomi, bi pomoje true 8 core mel namest zdajšnjih FXov, ker phenom serija ni bila tok bad.

A zato ker je pokazal da je FX še vedno vredu je...brezvezen youtuber? Edini ki je primerjal FX z Sandy bridge je bil hardware unboxed recently. Pa še to 3 leta nazaj z 2500k overclocked to the max. Tale je pa uporabljal 3470 z navadno plato, ker good luck dobit Z serijo plate dandanes, k se že H61 prodajajo po 50€.
A je bil FX fail? Ja
A se je lahko primerjal z intel procesorji? Za tisto ceno ja. 8350 je bil takrat slabe 190€, medtem ko i5 2500 je bil 205€. Productivity wise je bil kul, vse odvisno za kaj si ga uporabljal. Če je bilo samo za igre si lahka takrat kupil i3 ali fx 6300 pa si isto čez prišel.
Asus ROG Strix Scar II GL704GW:
i7-8750H | 32GB DDR4 2666MHz | RTX 2070 8GB | 2TB NVMe SSD + 1TB SATA SSD

Baja ::

scammerji na delu?

kupil za 20k, prodaja za 12k pri ceni 30k+

sumim da prodaja kak btc fork

https://www.bolha.com/ostale-graficne-k...

Kvinta ::

Sem prodal enkrat za 10% manj pa je večina mislila da je Scam :D
A.C.A.B

bedarija ::

zakaj ne prodaš po ceni na nekem trgovalnem računu in pobereš celotni znesek? zakaj načrtno želiš manj denarja kot ga lahko iztržiš?

maticb492 ::

bedarija je izjavil:

zakaj ne prodaš po ceni na nekem trgovalnem računu in pobereš celotni znesek? zakaj načrtno želiš manj denarja kot ga lahko iztržiš?


Verjetno ker hoče keš na roko, brez davkarije in računov na borzi?
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

CaqKa ::

maticb492 je izjavil:

bedarija je izjavil:

zakaj ne prodaš po ceni na nekem trgovalnem računu in pobereš celotni znesek? zakaj načrtno želiš manj denarja kot ga lahko iztržiš?


Verjetno ker hoče keš na roko, brez davkarije in računov na borzi?

Ni logike. če ga je kupil po 20k in ga zdaj proda za karkoli kar je več kot 20k ima profit tudi če plača davek na kapitalske dobičke.

maticb492 ::

CaqKa je izjavil:

maticb492 je izjavil:

bedarija je izjavil:

zakaj ne prodaš po ceni na nekem trgovalnem računu in pobereš celotni znesek? zakaj načrtno želiš manj denarja kot ga lahko iztržiš?


Verjetno ker hoče keš na roko, brez davkarije in računov na borzi?

Ni logike. če ga je kupil po 20k in ga zdaj proda za karkoli kar je več kot 20k ima profit tudi če plača davek na kapitalske dobičke.



Ni pri davkih samo cifra, ki jo plačaš, lahko vpliva še na druge stvari (ljdudje vedno radi vrtec ven vlečejo). Seveda pa nimam pojma za to specifično osebo, in valda ne bo noben javno priznal k utaji davkov, jaz pa seveda samo namigujem v to smer, ker je verjetno edini razlog :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

bedarija ::

jst ne vem o kakih davkih je kle govora, kot fizična oseba se mi zdi da ti ni treba davkov plačat na forex (kriptovaluta pade v forex). sem že nekaj let v tem in nisem še nikol nič dobil pa si nakazujem na slo transakcijski račun prav tako sem tudi na trgovalno stran poslal osebne dokumente in izpolnil vse obrazce ki jih oni pošiljajo direkt državam od kjer so njeni uporabniki.

Kvinta ::

bedarija je izjavil:

zakaj ne prodaš po ceni na nekem trgovalnem računu in pobereš celotni znesek? zakaj načrtno želiš manj denarja kot ga lahko iztržiš?


Zato ker se pač jaz nisem pohlepn in če mam 100%+ dobiček kljub temu da prodam z 10% popustom to nardim točno tak. Vmes ko večina folka še vedno prodaja jaz ponovno kupim in spet prodam oni pa še vedno prodajajo ,ker bi si za eno pest evrov luknjo v koleno zvrtali.
A.C.A.B

CaqKa ::

bedarija je izjavil:

jst ne vem o kakih davkih je kle govora, kot fizična oseba se mi zdi da ti ni treba davkov plačat na forex (kriptovaluta pade v forex). sem že nekaj let v tem in nisem še nikol nič dobil pa si nakazujem na slo transakcijski račun prav tako sem tudi na trgovalno stran poslal osebne dokumente in izpolnil vse obrazce ki jih oni pošiljajo direkt državam od kjer so njeni uporabniki.

Kripto trading in davki 2020
ni povsem črno belo.
««
295 / 315
»»