» »

Outlook 2003 - shranjevanje v "mailu"

Outlook 2003 - shranjevanje v "mailu"

Lukzii ::

Živjo,
naredil sem neumnost, ki se ji bo smejal vsak ;). Skratka, bil sem nezbran in sem odprl priponko v mailu, ampak fila pa nisem shranil npr. na desktop, ampak sem ga urejal kar odprtega (kot "temp"); seveda je bilo dela za cca 4 ure, in zadeve nisem opazil. Ko sem končal, sem ga shranil, sedaj pa me zanima če lahko dostopam to teh začasnih datotek. Računalnik je služben, rok sem imel do včeraj, tako da bi bila vsaka pomoč dobrodošla.

Lp

Ziga Dolhar ::

Lahko, poženi iskanje nad uporabniško mapo (C:\Users\uporabniško_ime\ - ne samo v Documents!) in išči po vsebini dokumenta - verjetno se še spomniš kaj je notri pisalo.

Sicer pa, Word ti prikazuje nekaj zadnje urejanih datotek. Je tvoja med njimi?
https://dolhar.si/

Lukzii ::

Gre za xls file; težava je v tem, ker ne vidim sistemskih in ostalih skritih datotek, poleg tega je mapa users na drugem disku....bom probal s kakšno live distribucijo linuxa kaj povohat, če bo šlo...

Ziga Dolhar ::

Ne vem zakaj bi kak drug OS videl kaj več kot tvoj, ki je to datoteko zapisal. Tudi prikaz skritih datotek lahko vklopiš.
https://dolhar.si/

St235 ::

Ponavadi se te stvarisharnjajo v temp, če imaš srečo boš lahko še odprl.

Lukzii ::

No po dolgem brskanju in kopanju sem našel folder in sicer OLK15, ki je bil zakopan v ApplicationData...file sem z minimalnimi izgubami lahko odprl.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kloniran disk "večji" od originala

Oddelek: Pomoč in nasveti
141727 (1196) broken/link
»

Office 2016 račun izginil po upgradu Win 10? .pst sploh ni več?

Oddelek: Pomoč in nasveti
293380 (2535) Baja
»

mi lahko kdo reši podatke iz txt

Oddelek: Pomoč in nasveti
172852 (2206) sajmon
»

Ne morem odpreti map na prenosnem disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
61157 (1071) sirotka
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133653 (3035) rockrose

Več podobnih tem