» »

igralni plošček

igralni plošček

simone ::

Mi lahk kdo predlaga kater igralni plošček naj kupim za igranje igric preko računalnika?prejšnjega ki sem ga imel mi ni prav dolgo zdržal tak da ne vem kaj naj kupim...

PINki ::

od xboxa kontroler kupi

KTr1sk ::

PINki je izjavil:

od xboxa kontroler kupi

tudi jaz menim enako, dela brez problema, celo brezžični dela, če imaš
USB PC Wireless Receiver for Microsoft Xbox 360
http://cgi.ebay.com/USB-PC-Wireless-Gam...
dela ta kitajski na win7 x64, še volan dela od xboxa360 :) preverjeno
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

PINki ::

Mene je pa kitajski receiver zajebaval, vsakič, ko sem hotel igrati sem moral znova inštalirati driver, drugače se ni hotel povezati. Potem kupil originalnega in težav ni bilo.

KTr1sk ::

men pa pa priložen driver ni delal in sem ročno inštaliral gonilnike ki so že v samih windowsih in zdaj dela brez težav (zaenkrat)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

opeter ::

Jaz bi kupil kakšen Logitech Rumblepad 2 ali kaj podobnega. Zakaj? Ker je najbolj podoben Playstation ploščku, ki je eden boljših ploščkov, kar se zarporeditev tiče. Ali pa tudi ne.

Res pa ja, da je odvisno tudi, kako pomembno ti je, kje se nahajajo (analogne) kontrole, saj so ti pri Xboxovem ploščku malenkost drugače razporejene.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Primoz78 ::

Nabavil sem receiver iz Ebay-a...je prakticno enak kot original a verjetno kaka kitajska verzija. Prilozeni driverji niso delali pa sem rocno instaliral driverje in kaze v Win 7 (64-bit) da dela vse ok. Plošček pa se ne poveže lucke kar krozijo in to je to. A mi kdo lahko se kaj priporoca ker poskusil sem ze vse mogoce? Drugace bom kupil enega logitechovega in bo mir...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

petrus ::

DualShock 2 kontroler €14.99 + USB adapter €6.80 za res original občutek.
stati inu obstati

Primoz78 ::

@petrus hvala za namig, ampak imam doma 2 XBOX 360 kontrolerja zato se mi je zdelo skoda ne tega izkoristit, ze ce sem na to navajen....

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

PINki ::

Sem imel isto tega kitajskega pa sem isto imel tezave s povezavo. Za vsak priklop joysticka sem moral ponovno instalirati driverje. Zaradi pain in the ass, sem kupil original reciever in dela tako kot mora.

Primoz78 ::

@PINki a to mas kar ploscek od XBOX 360 ali kupljenega posebej? Kolk si dal za receiver in kje si ga ubodu? Sem ga ravnokar narocil pri Goblin-u bomo vidli ce bo delovalo...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

Primoz78 ::

Vceraj sem dobil oroginal MS XBOX 360 PC USB receiver in zadeva se ravno tako ne poveze kot tisti, ki ga imam doma tako da zgleda je problem v gonilnikih in ne v original/ne-original receiverju...doooh. Pa ti gonilniki, ki so na prilozenem CD-ju (tako enega kot drugega) sploh jih noce zagnat, windowsi javijo napako ze takoj na zacetku in to je to...


Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Primoz78 ()

PINki ::

Probaj za foro še na drugem PCju. Moj originalni je iz Goblina in dela. Uporabljam plošček od xboxa.

tt2 ::

Si bom malo sposodil temo. A ve kdo kaj naj naredim, da mi PC ne bo zaznal igralni plošček in tipkovnico pod isto napravo. Namreč imam saitek p580 in če hočem igrati kakšno fifo ali kakšno drugo igrico, kjer lahko igra več ljudi na istem PC-ju, enostavno ne morem, saj mi računalnik zaznava kot isto napravo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666521 (2535) Gagatronix
»

Kateri kontroler?

Oddelek: Kaj kupiti
131415 (846) Ganon
»

prosim za pomoč pri nakupu igralnega ploščka

Oddelek: Kaj kupiti
234486 (2699) scenic16
»

Kateri gamepad za PC in kje ga kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
395742 (3186) opeter
»

Xbox 360 controller za Windows?

Oddelek: Konzole
141956 (1730) Pesimist

Več podobnih tem