» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
237 / 270
»»

-valvoline- ::

Opa, najvecji scam od vseh kripelj je tudi prebil magicno mejo... Grem po kokice...
:D

4knative ::

Okapi in -valvoline- sta prišla iz brloga z namenom da se malo naslajata nad nesrečo nekaterih gospodinj ki so kupile na vrhu. Fanta, veliko orgazmov imejta. Srečno!
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Okapi ::

nuclear je izjavil:

Toti so prodal pri 15k

Če so.

Vazelin ::

valvoline: glede na to da je cap pod 500mlrd lahko sodeluješ v tisti drugi temi, kjer se pogovarjamo o kriptovalutah. ta je bolj samo za Bitcoin:))

Machete ::

Saj je vseeno. Saj je samo igra cifer. Važno da se zabavamo. Če ste smart vložili in odpisali vloženo, potem ni drame. Privoščite labmote kitajskim trejderjem in rudarjem, saj se trudijo pošteno. 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

valvoline: glede na to da je cap pod 500mlrd lahko sodeluješ v tisti drugi temi, kjer se pogovarjamo o kriptovalutah. ta je bolj samo za Bitcoin:))

Nop, obljubil sem da tja ne bom pisal.
:D

gričar ::

Dva tedna padajočega trenda in že čista panika, hahahaha. In spet vsi pametni, da je vse skupaj prevara :D Vsi ki vlagamo vemo v kaj se spuščamo

sarma832 ::

Ja tole gre na nulo. Coini/protokoli/networki nimajo nobenih prihodkov in profitov, torej je njihova vrednost nična.

Smurf ::

sarma832 je izjavil:

Ja tole gre na nulo. Coini/protokoli/networki nimajo nobenih prihodkov in profitov, torej je njihova vrednost nična.

Ce si tako preprican, shortaj coine.

sarma832 ::

Smurf je izjavil:

sarma832 je izjavil:

Ja tole gre na nulo. Coini/protokoli/networki nimajo nobenih prihodkov in profitov, torej je njihova vrednost nična.

Ce si tako preprican, shortaj coine.


Prepričan sem tako kot valvoline, okapi dronyx in podobni ki podrobno poznajo stvari in glede na naučeno vejo, da so razni bitkojni in podobno le navadni tulipani in ker so besede poceni, verjetno na veliko shortajo in služijo milijone.

kiFni ::

Ogromno se govori o "flipening".
Najprej prejšnji mesec mu je xrp dihal za ovratnik, zdaj eth, ki je zgleda še večja grožnja. Čakam samo še ltc, da izide nov core z manjšimi feeji.

kakob ::

Direktna primerjava 'market cap'ov je tako kot primerjava velikosti koles pri avtomobilih.

It does not tell you very much.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

gruntfürmich ::

4knative je izjavil:

Okapi in -valvoline- sta prišla iz brloga z namenom da se malo naslajata nad nesrečo nekaterih gospodinj ki so kupile na vrhu. Fanta, veliko orgazmov imejta. Srečno!

okapi se naslaja nad padanjem bitcoina še iz časov ko je bil ta v enomestnih številkah, tko da če to vzameš v kontekst je komedija še veliko večja; pa ne za trejderje :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Saul Goodman ::

kopriwa je izjavil:

_sas_ je izjavil:

Kaj je kdo komu roko zvijal, da naj kam vloži? Vsi ste polnoletni, ki se s tem ukvarjate ... upam vsaj :) ... vsak se je sam odločil, pa vsakemu bi moralo bit jasno, da se naj "igra" s tem kar lahko pogreša ...

Ne. Ampak kot kvazi izkušen trader, je dajal začetnikom vtis da obvlada, ker je on zaslužil. In če bi se zavedal, da je kripto trg nepredvidljiv in nenapovedljiv za mesece vnaprej, bi lahko vse nove na trgu tudi eksplicitno opozoril. Nasprotno, ves čas je izpostavljal svoje zaslužke, kar je samo še bolj privabljalo. Jasno?


lej, tud jst ne maram shillanja s strani nekaterih v tej temi, ampak ne bit debil. tle vsi za vse vemo, da nismo finančni svetovalci, da je mnenje osebno in da se lahko zgodba zaplete na podlagi nepredvidenih dejavnikov na marketu. ma tud če si finančni svetovalec, vsak ve, da noben ne ve, kaj se bo zgodilo na borzag danes. marsikdo je marsikdaj napisal poleg disclaimer, za vse tiste iz društva "Frank", ki so svoje kredite začel pretapljat v kriptovalute in ki komaj čakajo, da bodo spet jokali, kako jih je nekdo nategnil.

VSAK, ki je na sceni več kot 1 mesec ve, kako to gre. v tej temi se špekulira. VSI ŠPEKULIRAJO. dej potegn glavo iz riti in začni odgovornost za svoja dejanja pripisovat sebi, ne enmu Matotu. Kolikokrat je bilo povedano, da tehnologija še v povojih, eksperiment. Kolikokrat je bilo povedano, da noben ne pozna prihodnosti?

poleg tehnoloških navdušencev, ki so v kriptovalutah videli še kaj več kot OMG 100x LAMBO MOON in so vlagali pametne vsote v zadnjih nekaj letih, so se investiranju pridružili še vsi lowlajfi, društvo frank, tvoja matka, njena soseda. in največ jokanja je zdaj iz strani teh ljudi, ki ne znajo izpljuniti niti generične definicije blockchaina, a so premogli dovolj gluposti in jajc, da so kupovali na ATH.

iz 2013 na 2014 je bil isti jok, sam da je zdej več weak hand debilov v igri. nihče ne bi bil pripravljen svojih pozicij držat par let, vsi bi radi samo lambo next week. debili so kupili drago, prodali poceni in se odločili naznanit, da je kripto navaden scam.

lej, nije žvaka za seljaka. če nimaš pojma o kriptovalutah, rad bi pa zaslužil, posledice tvojih odločitev pripiši samemu sebi, ne pa drugim špekulantom.

dronyx ::

sarma832 je izjavil:

Prepričan sem tako kot valvoline, okapi dronyx in podobni ki podrobno poznajo stvari in glede na naučeno vejo, da so razni bitkojni in podobno le navadni tulipani in ker so besede poceni, verjetno na veliko shortajo in služijo milijone.

Jaz ne šortam in ne služim. Sem pa še vedno prepričan, da vrednost kripto marketa kljub zadnjim padcem še vedno presega njegovo dejansko uporabnost. Večina šitkoinov po moje nima nobenih šans, tam pa kjer bo prišlo do nekega uspeha pa bodo firme pobrale samo tehnologijo, šitkoini pa bodo ostali "investitorjem" za spomin.

kopriwa ::

Saul Goodman je izjavil:

kopriwa je izjavil:

_sas_ je izjavil:

Kaj je kdo komu roko zvijal, da naj kam vloži? Vsi ste polnoletni, ki se s tem ukvarjate ... upam vsaj :) ... vsak se je sam odločil, pa vsakemu bi moralo bit jasno, da se naj "igra" s tem kar lahko pogreša ...

Ne. Ampak kot kvazi izkušen trader, je dajal začetnikom vtis da obvlada, ker je on zaslužil. In če bi se zavedal, da je kripto trg nepredvidljiv in nenapovedljiv za mesece vnaprej, bi lahko vse nove na trgu tudi eksplicitno opozoril. Nasprotno, ves čas je izpostavljal svoje zaslužke, kar je samo še bolj privabljalo. Jasno?


lej, tud jst ne maram shillanja s strani nekaterih v tej temi, ampak ne bit debil. tle vsi za vse vemo, da nismo finančni svetovalci, da je mnenje osebno in da se lahko zgodba zaplete na podlagi nepredvidenih dejavnikov na marketu. ma tud če si finančni svetovalec, vsak ve, da noben ne ve, kaj se bo zgodilo na borzag danes. marsikdo je marsikdaj napisal poleg disclaimer, za vse tiste iz društva "Frank", ki so svoje kredite začel pretapljat v kriptovalute in ki komaj čakajo, da bodo spet jokali, kako jih je nekdo nategnil.

VSAK, ki je na sceni več kot 1 mesec ve, kako to gre. v tej temi se špekulira. VSI ŠPEKULIRAJO. dej potegn glavo iz riti in začni odgovornost za svoja dejanja pripisovat sebi, ne enmu Matotu. Kolikokrat je bilo povedano, da tehnologija še v povojih, eksperiment. Kolikokrat je bilo povedano, da noben ne pozna prihodnosti?

poleg tehnoloških navdušencev, ki so v kriptovalutah videli še kaj več kot OMG 100x LAMBO MOON in so vlagali pametne vsote v zadnjih nekaj letih, so se investiranju pridružili še vsi lowlajfi, društvo frank, tvoja matka, njena soseda. in največ jokanja je zdaj iz strani teh ljudi, ki ne znajo izpljuniti niti generične definicije blockchaina, a so premogli dovolj gluposti in jajc, da so kupovali na ATH.

iz 2013 na 2014 je bil isti jok, sam da je zdej več weak hand debilov v igri. nihče ne bi bil pripravljen svojih pozicij držat par let, vsi bi radi samo lambo next week. debili so kupili drago, prodali poceni in se odločili naznanit, da je kripto navaden scam.

lej, nije žvaka za seljaka. če nimaš pojma o kriptovalutah, rad bi pa zaslužil, posledice tvojih odločitev pripiši samemu sebi, ne pa drugim špekulantom.

Skuliraj se model, vidim da ti je tale padec močno načel živce :). Te potrepljam po rami, saj bo bolje.

Rok Woot ::

Me prav zanima kdaj bo bitcoin pod 8$, jaz trdim, da nikoli v teku nasega zivljenja. Valvoline pa kr nabija. Če pade pod 8$, pol je zame res propad kriptovalut.

Vazelin ::

Rok Woot je izjavil:

Me prav zanima kdaj bo bitcoin pod 8$, jaz trdim, da nikoli v teku nasega zivljenja. Valvoline pa kr nabija. Če pade pod 8$, pol je zame res propad kriptovalut.

Jaz mislim da lahko pridwas na 6k bp

Rok Woot ::

Ja na 6k$, kaj pa pod 8$? Komot?

Komot pride na 30k, prav tako na 3k, me pa zanima, kako pade pod 8 ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

Saul Goodman ::

kopriwa je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

kopriwa je izjavil:

_sas_ je izjavil:

Kaj je kdo komu roko zvijal, da naj kam vloži? Vsi ste polnoletni, ki se s tem ukvarjate ... upam vsaj :) ... vsak se je sam odločil, pa vsakemu bi moralo bit jasno, da se naj "igra" s tem kar lahko pogreša ...

Ne. Ampak kot kvazi izkušen trader, je dajal začetnikom vtis da obvlada, ker je on zaslužil. In če bi se zavedal, da je kripto trg nepredvidljiv in nenapovedljiv za mesece vnaprej, bi lahko vse nove na trgu tudi eksplicitno opozoril. Nasprotno, ves čas je izpostavljal svoje zaslužke, kar je samo še bolj privabljalo. Jasno?


lej, tud jst ne maram shillanja s strani nekaterih v tej temi, ampak ne bit debil. tle vsi za vse vemo, da nismo finančni svetovalci, da je mnenje osebno in da se lahko zgodba zaplete na podlagi nepredvidenih dejavnikov na marketu. ma tud če si finančni svetovalec, vsak ve, da noben ne ve, kaj se bo zgodilo na borzag danes. marsikdo je marsikdaj napisal poleg disclaimer, za vse tiste iz društva "Frank", ki so svoje kredite začel pretapljat v kriptovalute in ki komaj čakajo, da bodo spet jokali, kako jih je nekdo nategnil.

VSAK, ki je na sceni več kot 1 mesec ve, kako to gre. v tej temi se špekulira. VSI ŠPEKULIRAJO. dej potegn glavo iz riti in začni odgovornost za svoja dejanja pripisovat sebi, ne enmu Matotu. Kolikokrat je bilo povedano, da tehnologija še v povojih, eksperiment. Kolikokrat je bilo povedano, da noben ne pozna prihodnosti?

poleg tehnoloških navdušencev, ki so v kriptovalutah videli še kaj več kot OMG 100x LAMBO MOON in so vlagali pametne vsote v zadnjih nekaj letih, so se investiranju pridružili še vsi lowlajfi, društvo frank, tvoja matka, njena soseda. in največ jokanja je zdaj iz strani teh ljudi, ki ne znajo izpljuniti niti generične definicije blockchaina, a so premogli dovolj gluposti in jajc, da so kupovali na ATH.

iz 2013 na 2014 je bil isti jok, sam da je zdej več weak hand debilov v igri. nihče ne bi bil pripravljen svojih pozicij držat par let, vsi bi radi samo lambo next week. debili so kupili drago, prodali poceni in se odločili naznanit, da je kripto navaden scam.

lej, nije žvaka za seljaka. če nimaš pojma o kriptovalutah, rad bi pa zaslužil, posledice tvojih odločitev pripiši samemu sebi, ne pa drugim špekulantom.

Skuliraj se model, vidim da ti je tale padec močno načel živce :). Te potrepljam po rami, saj bo bolje.


ni panike model, jst sem skuliran ker sem v igri že 5 let in že nekaj časa prebivam na luni. ti raje napni možgane za kak pameten protiargument, da ti ne bo treba bedastih odgovorov pisat.

Red_Mamba ::

Saul Goodman je izjavil:



ni panike model, jst sem skuliran ker sem v igri že 5 let in že nekaj časa prebivam na luni. ti raje napni možgane za kak pameten protiargument, da ti ne bo treba bedastih odgovorov pisat.


ti se tudi drugic malo bolj potrudi, eno uro si napenjal mozgane pa se vedno si podal bedast odgovor :))
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Mato989 ::

Red_Mamba je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:



ni panike model, jst sem skuliran ker sem v igri že 5 let in že nekaj časa prebivam na luni. ti raje napni možgane za kak pameten protiargument, da ti ne bo treba bedastih odgovorov pisat.


ti se tudi drugic malo bolj potrudi, eno uro si napenjal mozgane pa se vedno si podal bedast odgovor :))


Model je dal edino pameten odgovor...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Red_Mamba ::

Mato989 je izjavil:

Red_Mamba je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:



ni panike model, jst sem skuliran ker sem v igri že 5 let in že nekaj časa prebivam na luni. ti raje napni možgane za kak pameten protiargument, da ti ne bo treba bedastih odgovorov pisat.


ti se tudi drugic malo bolj potrudi, eno uro si napenjal mozgane pa se vedno si podal bedast odgovor :))


Model je dal edino pameten odgovor...


is this the moment when I do mic drop? 8-)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

thetech ::

Seveda vsi smo v sceni že od samega začetka in vsi coine kupimo in prodamo pred korekcijo. Izgub pa praktično ni, ker ima večina slovencev za te stvari doma vsaj en crystal ball.

Mato989 ::

thetech je izjavil:

Seveda vsi smo v sceni že od samega začetka in vsi coine kupimo in prodamo pred korekcijo. Izgub pa praktično ni, ker ima večina slovencev za te stvari doma vsaj en crystal ball.


Prvo razloživa kaj je izguba? Če sem jaz lani maja investiral 10.000€ in sem pobral ven 12.000€ do lani do konca leta... ali sem torej zdaj na izgubi ali na profitu, čeprav mi je teoretično na portfoliu vrednost padla za 6 mestno cifro?

Če govoriva o teoretični izgubi potem se s tabo strinjam... ampak jaz vrednostim izgubo glede na vložek.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

Kaj se ni prso tether z QE na pomoc? Te so ze skifi pred vrati bitfinexa, game over.
:D

Mato989 je izjavil:

thetech je izjavil:

Seveda vsi smo v sceni že od samega začetka in vsi coine kupimo in prodamo pred korekcijo. Izgub pa praktično ni, ker ima večina slovencev za te stvari doma vsaj en crystal ball.


Prvo razloživa kaj je izguba? Če sem jaz lani maja investiral 10.000EUR in sem pobral ven 12.000EUR do lani do konca leta... ali sem torej zdaj na izgubi ali na profitu, čeprav mi je teoretično na portfoliu vrednost padla za 6 mestno cifro?

Če govoriva o teoretični izgubi potem se s tabo strinjam... ampak jaz vrednostim izgubo glede na vložek.

Glej majster, da bi pri piramidnih prevarah in ponzi shemah nekdo zasluzil vecina mora zgubit. Res ne vem kako tega ne morete skapirat. To da si ti ali kdo drug zasluzil nekdo MORA najebat. Simple.
Eno je ziher, kriptomesije so ze napolnil zepe, ostali pac kakor za koga.

O topcider prevarah tj *tiskanje denarja iz lufta* tipa kripl, cardano, neo, stellar, tron.... Pa kaj ste vi iz Marsa padli?

Zgodovina sprememb…

maco-maco ::

Bo treba mal potrpet; saj bo kmalu mimo.




HODL!

klinc, ne dela slika
Kaj?

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Valvoline in okapi bi se morala zavedat, da se lahk 90% kripto trejdarjev naslaja nad njima. Ki nista dobila niti 1 eur od bitcoin euforije. Medtem ko so stevilni postali celo milijonarji. Vecinoma so vsi se vedno v 3x plusu ce ne se vec. Ker so jim altcoini se vec dobickov prinesli. Tako da vase naslajanje je bolj tako, za vajino osebno zadovoljstvo, da vaju manj boli ker tudi drugim ni uspelo. Kar zivita v iluziji se naprej. Se bosta bolj pocutila. Drugac vas bo to znorelo. Drugac pa je dost tudi holderjev ki bi vlozili v dobre projekte ne glede ali cena pada ali raste, ker jim je v projekt vsec in bi radi bili del tega.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

slotechar je izjavil:

Valvoline in okapi bi se morala zavedat, da se lahk 90% kripto trejdarjev naslaja nad njima. Ki nista dobila niti 1 eur od bitcoin euforije. Medtem ko so stevilni postali celo milijonarji. Vecinoma so vsi se vedno v 3x plusu ce ne se vec. Ker so jim altcoini se vec dobickov prinesli. Tako da vase naslajanje je bolj tako, za vajino osebno zadovoljstvo, da vaju manj boli ker tudi drugim ni uspelo. Kar zivita v iluziji se naprej. Se bosta bolj pocutila. Drugac vas bo to znorelo

Izgovori. Mi se med sabo kregamo, kriptomesije in lopovi pa kradejo. V iluziji ste kriptobolniki k ne morete dojet da se gre za globalno prevaro in high tech kriminal.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Globalna prevara je fiat brez kritja. Tam malo protestiraj pa odrec se papirnatemu denarju ce te ze to skrbi

-valvoline- ::

slotechar je izjavil:

Globalna prevara je fiat brez kritja. Tam malo protestiraj pa odrec se papirnatemu denarju ce te ze to skrbi

Potem pa ciprej pejt all in pa ne rabis vec fiata. Bos pa mel namest pravega denarja one man one band zasebni elektronski garazni fiat.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

All in je za gemblerje. Nisem gembler. Verjamem v nekatere projekte, ki lahko izboljsajo internet. Ce pa se zasluzim zraven pa se boljs.

Saul Goodman ::

-valvoline- je izjavil:

slotechar je izjavil:

Valvoline in okapi bi se morala zavedat, da se lahk 90% kripto trejdarjev naslaja nad njima. Ki nista dobila niti 1 eur od bitcoin euforije. Medtem ko so stevilni postali celo milijonarji. Vecinoma so vsi se vedno v 3x plusu ce ne se vec. Ker so jim altcoini se vec dobickov prinesli. Tako da vase naslajanje je bolj tako, za vajino osebno zadovoljstvo, da vaju manj boli ker tudi drugim ni uspelo. Kar zivita v iluziji se naprej. Se bosta bolj pocutila. Drugac vas bo to znorelo

Izgovori. Mi se med sabo kregamo, kriptomesije in lopovi pa kradejo. V iluziji ste kriptobolniki k ne morete dojet da se gre za globalno prevaro in high tech kriminal.


moraš bit res poseben, da gledaš protokol, ki temelji na kriptografiji in v 9 letih ni imel varnostnega incidenta in v isti sapi vpiješ high-tech kriminal. a folk je protestiral pred borzami, ko je bitcoin nastal. fuck me, nekateri res ne znate ločit zrna od plevela. posploševanje ftw.

-valvoline- ::

slotechar je izjavil:

All in je za gemblerje. Nisem gembler. Verjamem v nekatere projekte, ki lahko izboljsajo internet. Ce pa se zasluzim zraven pa se boljs.

Spet izgovori. ker dobr ves tudi sam da se gre za globalni scam, pac da se zasluzit ane. Nonstop nakladanje kako fiat ni dobr,tiska se itn.... kaj pa so ICOti !!! Sploh pa tisti v bilijonskih nakladah? Ripple? Cardano? Stellar? Tron? Pa kaj ste nori al kaj. Vecjega sranja ni, tapravi elektronski helikopter denar, resno tega sranja primerjas z drzavnimi valutami?

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Valvolina kripto nekam hudo zanima. Da ni v resnici balls deep v shitcoinih:D

thetech ::

slotechar je izjavil:

Valvoline in okapi bi se morala zavedat, da se lahk 90% kripto trejdarjev naslaja nad njima. Ki nista dobila niti 1 eur od bitcoin euforije. Medtem ko so stevilni postali celo milijonarji. Vecinoma so vsi se vedno v 3x plusu ce ne se vec. Ker so jim altcoini se vec dobickov prinesli. Tako da vase naslajanje je bolj tako, za vajino osebno zadovoljstvo, da vaju manj boli ker tudi drugim ni uspelo. Kar zivita v iluziji se naprej. Se bosta bolj pocutila. Drugac vas bo to znorelo


O tem koliko se zasluži se dobi realno sliko predvsem na tujih forumih in Redditu. Če se poglobiš v malce starejše poste v coin, ICO temah na S-T hitro lahko ugotoviš, da se je tudi v Sloveniji marsikdo opekel in izgubil cel ali del investmenta, ampak tega pač ne prizna.

Sicer pa, čez 5 let bo večina coin tem na S-T tam nekje na 1000 strani, vsi mega zaslužkarji pa se bodo pogreznili v neznano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

Valvolina kripto nekam hudo zanima. Da ni v resnici balls deep v shitcoinih:D

Pizda ne vem ce ni taprav cajt da grem all in.
:D

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

thetech je izjavil:

slotechar je izjavil:

Valvoline in okapi bi se morala zavedat, da se lahk 90% kripto trejdarjev naslaja nad njima. Ki nista dobila niti 1 eur od bitcoin euforije. Medtem ko so stevilni postali celo milijonarji. Vecinoma so vsi se vedno v 3x plusu ce ne se vec. Ker so jim altcoini se vec dobickov prinesli. Tako da vase naslajanje je bolj tako, za vajino osebno zadovoljstvo, da vaju manj boli ker tudi drugim ni uspelo. Kar zivita v iluziji se naprej. Se bosta bolj pocutila. Drugac vas bo to znorelo


O tem koliko se zasluži se dobi realno sliko predvsem na tujih forumih in Redditu. Če se poglobiš v malce starejše poste v coin, ICO temah na S-T hitro lahko ugotoviš, da se je tudi v Sloveniji marsikdo opekel in izgubil cel ali del investmenta, ampak tega pač ne prizna.

Sicer pa, čez 5 let bo večina coin tem na S-T tam nekje na 1000 strani, vsi mega zaslužkarji pa se bodo pogreznili v neznano.


Še enkrat, prosim če mi poveš ali sem v izgubi ali profitu?

Mato989 je izjavil:

thetech je izjavil:

Seveda vsi smo v sceni že od samega začetka in vsi coine kupimo in prodamo pred korekcijo. Izgub pa praktično ni, ker ima večina slovencev za te stvari doma vsaj en crystal ball.


Prvo razloživa kaj je izguba? Če sem jaz lani maja investiral 10.000€ in sem pobral ven 12.000€ do lani do konca leta... ali sem torej zdaj na izgubi ali na profitu, čeprav mi je teoretično na portfoliu vrednost padla za 6 mestno cifro?

Če govoriva o teoretični izgubi potem se s tabo strinjam... ampak jaz vrednostim izgubo glede na vložek.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

Mato989 je izjavil:

thetech je izjavil:

slotechar je izjavil:

Valvoline in okapi bi se morala zavedat, da se lahk 90% kripto trejdarjev naslaja nad njima. Ki nista dobila niti 1 eur od bitcoin euforije. Medtem ko so stevilni postali celo milijonarji. Vecinoma so vsi se vedno v 3x plusu ce ne se vec. Ker so jim altcoini se vec dobickov prinesli. Tako da vase naslajanje je bolj tako, za vajino osebno zadovoljstvo, da vaju manj boli ker tudi drugim ni uspelo. Kar zivita v iluziji se naprej. Se bosta bolj pocutila. Drugac vas bo to znorelo


O tem koliko se zasluži se dobi realno sliko predvsem na tujih forumih in Redditu. Če se poglobiš v malce starejše poste v coin, ICO temah na S-T hitro lahko ugotoviš, da se je tudi v Sloveniji marsikdo opekel in izgubil cel ali del investmenta, ampak tega pač ne prizna.

Sicer pa, čez 5 let bo večina coin tem na S-T tam nekje na 1000 strani, vsi mega zaslužkarji pa se bodo pogreznili v neznano.


Še enkrat, prosim če mi poveš ali sem v izgubi ali profitu?

Mato989 je izjavil:

thetech je izjavil:

Seveda vsi smo v sceni že od samega začetka in vsi coine kupimo in prodamo pred korekcijo. Izgub pa praktično ni, ker ima večina slovencev za te stvari doma vsaj en crystal ball.


Prvo razloživa kaj je izguba? Če sem jaz lani maja investiral 10.000EUR in sem pobral ven 12.000EUR do lani do konca leta... ali sem torej zdaj na izgubi ali na profitu, čeprav mi je teoretično na portfoliu vrednost padla za 6 mestno cifro?

Če govoriva o teoretični izgubi potem se s tabo strinjam... ampak jaz vrednostim izgubo glede na vložek.

Da bos ti v profitu najmanj 10 naslednjih mora popusit. Kapis?

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Da bos ti v profitu najmanj 10 naslednjih mora popusit. Kapis?


Katerih naslednjih 10? Moj kolega ki je v plusu, pa moj bratranec ki je tudi v plusu? Torej onadva nista naslednjih 10? Hmmmm, le kje so ti...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

-valvoline- ::

Mato989 je izjavil:

Da bos ti v profitu najmanj 10 naslednjih mora popusit. Kapis?


Katerih naslednjih 10? Moj kolega ki je v plusu, pa moj bratranec ki je tudi v plusu? Torej onadva nista naslednjih 10? Hmmmm, le kje so ti...

Vprasaj tistih k so kupoval tvojih neblotov po 50usd, kriplov po 4usd in btcjev po 20k.

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Valvoline ti posplosujes da so vsi kojni shitcoini oziroma nategi scami. Niso. Iz nekaterih se bo razvilo bodocnost interneta 2.0

-valvoline- ::

Nic se ne bo razvilo. Krade se denar na veliko, in nekdo bo moral odgovarjat. Vsi kakeckojni so tezke prevare, tudi btc.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Bogi mrlak če valvoline postane prime minister:))

belo mleko ::

Okapi je izjavil:

nuclear je izjavil:

Toti so prodal pri 15k

Če so.


Sodeč po zapisih na forumu, so takrat dokupovali.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

slotechar ::

V bistvu se je temelj ze razvil oziroma ze nekaj vec kot to. Tako da nimas prav s trditvijo da se nic ne bo razvilo. Niso vsi. Kot tudi vsi ljudje niso kriminalci. Niso vsi politiki podkupljeni. Niso vsi kojni scam.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

slotechar je izjavil:

V bistvu se je temelj ze razvil oziroma ze nekaj vec kot to. Tako da nimas prav s trditvijo da se nic ne bo razvilo. Niso vsi. Kot tudi vsi ljudje niso kriminalci. Niso vsi politiki podkupljeni. Niso vsi kojni scam.

Vsaka piramida se enkrat konca. Tudi ponzi prevara. Pac 1500+ piramid, ena po ena vse se bo koncalo. Kriptomesije pobrali izplen, early udelezenci tudi nekaj, ostali pušenzi.

Gebelsova propaganda, penzije i lamboti.... wow kasne ovce v 21 stoletju...

Zgodovina sprememb…

thetech ::

Mato989 je izjavil:

thetech je izjavil:

slotechar je izjavil:

Valvoline in okapi bi se morala zavedat, da se lahk 90% kripto trejdarjev naslaja nad njima. Ki nista dobila niti 1 eur od bitcoin euforije. Medtem ko so stevilni postali celo milijonarji. Vecinoma so vsi se vedno v 3x plusu ce ne se vec. Ker so jim altcoini se vec dobickov prinesli. Tako da vase naslajanje je bolj tako, za vajino osebno zadovoljstvo, da vaju manj boli ker tudi drugim ni uspelo. Kar zivita v iluziji se naprej. Se bosta bolj pocutila. Drugac vas bo to znorelo


O tem koliko se zasluži se dobi realno sliko predvsem na tujih forumih in Redditu. Če se poglobiš v malce starejše poste v coin, ICO temah na S-T hitro lahko ugotoviš, da se je tudi v Sloveniji marsikdo opekel in izgubil cel ali del investmenta, ampak tega pač ne prizna.

Sicer pa, čez 5 let bo večina coin tem na S-T tam nekje na 1000 strani, vsi mega zaslužkarji pa se bodo pogreznili v neznano.


Še enkrat, prosim če mi poveš ali sem v izgubi ali profitu?


Si ja, za zdaj, ampak s podobnim mindsetom boš nadaljeval in na koncu tudi profit izgubil. Zadeva videna že ničkolikorat. Podobna zgodba je bila z IPO-ti v 80tih in 90tih, pa certifikati, forexom, delnicami.

Še dandanes se spominjam junakov, ki so pred približno 15 leti vlagali v forex. Sedeva so se vsi pretvarjali da meljejo močne dobičke, dokler vse skupaj ni počepnilo. Potem pa solze in iskanja krivca. Večina teh dela danes po navadnih službah in o forexu ne želijo nič slišati. Zanimivo kajne.

Sicer pa ne teče debata o tebi, ampak govorim na splošno. Vsi govorite o profitu in nihče o izgubi pa čeprav so to del igre. Vsi Slovenci samo služite, medtem ko tuji tudi na veliko izgubljajo.

-valvoline- ::

Vazelin je izjavil:

Bogi mrlak če valvoline postane prime minister:))

Merlak ze ma rezervacijo na dobu brez skrbi.

thetech ::

thetech je izjavil:

Mato989 je izjavil:

thetech je izjavil:

slotechar je izjavil:

Valvoline in okapi bi se morala zavedat, da se lahk 90% kripto trejdarjev naslaja nad njima. Ki nista dobila niti 1 eur od bitcoin euforije. Medtem ko so stevilni postali celo milijonarji. Vecinoma so vsi se vedno v 3x plusu ce ne se vec. Ker so jim altcoini se vec dobickov prinesli. Tako da vase naslajanje je bolj tako, za vajino osebno zadovoljstvo, da vaju manj boli ker tudi drugim ni uspelo. Kar zivita v iluziji se naprej. Se bosta bolj pocutila. Drugac vas bo to znorelo


O tem koliko se zasluži se dobi realno sliko predvsem na tujih forumih in Redditu. Če se poglobiš v malce starejše poste v coin, ICO temah na S-T hitro lahko ugotoviš, da se je tudi v Sloveniji marsikdo opekel in izgubil cel ali del investmenta, ampak tega pač ne prizna.

Sicer pa, čez 5 let bo večina coin tem na S-T tam nekje na 1000 strani, vsi mega zaslužkarji pa se bodo pogreznili v neznano.


Še enkrat, prosim če mi poveš ali sem v izgubi ali profitu?


Si ja, za zdaj, ampak s podobnim mindsetom boš nadaljeval in na koncu tudi profit izgubil. Zadeva videna že ničkolikorat. Podobna zgodba je bila z IPO-ti v 80tih in 90tih, pa certifikati, forexom, delnicami.

Še dandanes se spominjam junakov, ki so pred približno 15 leti vlagali v forex. Sedeva so se vsi pretvarjali da meljejo močne dobičke, dokler vse skupaj ni počepnilo. Potem pa solze in iskanja krivca. Večina teh dela danes po navadnih službah in o forexu ne želijo nič slišati. Zanimivo kajne.

Sicer pa ne teče debata o tebi, ampak govorim na splošno. Vsi govorite o profitu in nihče o izgub, pa čeprav so to del igre. Vsi Slovenci samo služite, medtem ko tuji tudi na veliko izgubljajo.
««
237 / 270
»»