» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
65 / 270
»»

Jst ::

Meni pa najbolje dela, če štartam cgminer brez parametrov (config nimam nastavljen), razen d 0 in intensity 20. 7950@1025/1400 - 630-640kH/s.

Ko pogledam bin datoteko, vidim, da mi laufa na 22400 thread concurrency. 24000 in ostale vrednosti, ki sem jih videl na hardware comparison za 7950, meni vedno zmanjšajo hitrost.

Tudi
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

ne kličem, ker pri meni nima nobenega učinka. Kartica je pa dedicated za rudarjenje, ni priklopljena na monitor.

Sem iskal kaj zgornja ukaza sploh naredita, pa nisem našel nobene konkretne razlage. Se komu sanja tukaj, mogoče? Kakšen link, da si preberem?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Machete ::

A samo guiminer-scrypt pa noben ne uporablja? Meni se čist super obnese. Res pa da mi ni ratalo vzpostaviti cgminerja, ker si nisem vzel dovolj časa da bi bolje preučil. Dvakrat sem proval step by step po sveh vodičih in vedno mi je bat samo zagnalo in je okno izginilo.
Z 7950 imam 615KH/s z 7970 pa 740. i=19. Res je da so xfx, ki ne slovijo kot priljubljene majnerske, mapak se mi zdi kar blizu ostalim vrednostim, ki ji h zasledim na netu.

Jst ::

Glede cgwatcher: nekateri ljudje poročajo, da jim zmanjša hitrost.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

krneki0001 ::

ProGo je izjavil:

Hvala za link. V sgminerju 4.0 se lahko nastavi tudi različen threads in dela. 2 instanci cgminerja (en z d 0 in drug z d 1) pa sta mi vedno zmrznila računalnik.


a skopiraš obe instanci sem?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

ProGo ::

Samo zaženem sgminer z poolom, shranim sgminer.config, in potem uredim v configu threads 2,1, TC 8192,30592 in hitrosti.

kiFni ::

Kok je vse mirno. A vsi čakamo ponedeljkovo jutro na kitajskem :) Samo najbrž ne bojo več grezglavo kupovali ... ali pač :|

MrX ::

DejaVu ::

A že obstajajo kakšne trgovine s hardware-om v EU, ki sprejemajo btc za plačilo?

MrX ::

bbf ::

tale AZ je preveč na hiter skupej zmetano, pa še google translate za različne jezike (Ura (Watch) = Pazi ... ). katastrofa. jest jim tut satošija ne plačam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bbf ()

Nwanko ::

Sestavi.si kot vrsto plačila dodal Bitcoin.

MrX ::

Nice!

jest10 ::

Se s takimi nakupi izognes davku na dobiček? Miniranje pa to.

Smilee ::

Kupim btc. Transfer čim prej...

N4m31355 ::

ni lih bitcoina a useeno... kako preverim ce imam primecoin denarnico in ali je kaj notri?
OS: ubuntu 13.10

AglioAlio ::

Danes je kar padla cena. Zgleda, da je umik Blokchain denarnice z Apple stora, povzročil ta padec.

bbf ::

ne. Gox je u krizi.

pegasus ::

In nekdo je kvalitetno bitfinex nategnil (1ltc=1btc).

bbf ::

>>In nekdo je kvalitetno bitfinex nategnil (1ltc=1btc).
Source?

Proxe ::

Sestavi.si je uradno začel sprejemati Bitcoine :D


https://www.facebook.com/sestavi.si.rac...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Proxe ()

jest10 ::

Torej če plačam z BTC, bo davčna težila z davkom? Ali to zaenkrat le pri pretaplanju BTC v €?

Vikking ::

Lahko pridejo do tvojih podatkov. Saj mora trgovina na tvoje ime izstaviti račun, ter seveda naslov pošiljanja.

MrX ::

bbf je izjavil:

>>In nekdo je kvalitetno bitfinex nategnil (1ltc=1btc).
Source?

http://theblogchain.com/2014/02/05/psa-...

DejaVu ::

Če bi kdo rad kupil BTC, še vedno prodajam, ogromna količina na zalogi :)

AglioAlio ::

upam da mi danes sprejmejo včerajšnji polog da kupim še enga:) cena postaja mikavna:)

MeGreat ::

Do kam mislite da bo šlo? Sam pravim 600usd :)

AglioAlio ::

upam da čim nižje:) da kupim čim več procentov koina :)

MeGreat ::

Uff zna še pod 600 priti :)) Jao upam da mi potrdijo bistamp nakazilo

StarMafijec ::

Ocenjuje se, da bo padlo pod 100.

MeGreat ::

Ah, to je bilo še ob vsakem padcu ocena da bo na 100 padlo. Kaj je s to magično cifro? Pod 500 pomoje ne bo šlo

Matako ::

Profi špekulanti kupujejo malo ko pade pod x1, malo ko pade pod x2 itd. Do končne zmage.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

MaterVola ::

Po navadi neha padat, ko prodam :)

MeGreat ::

zadnjič je šlo nekje do 500. Se pravi veliko ljudi misli da bo šlo do tja, in imajo tam limite za nakup. Zato bo pomoje odboj malo višje nekje 550

papasmrk ::

Ima kdo novico kaj je razlog tega nenadnega padca?
lp

StarMafijec ::

papasmrk je izjavil:

Ima kdo novico kaj je razlog tega nenadnega padca?
lp

Veliki igralci (btc elita) zopet črpajo sredstva?

Zeitgeist ::


Zgodovina sprememb…

AglioAlio ::

danes zjutraj mi je banka nakazala in čakam da bitstamp sprejme. Mislim pa da semm zamudil dno na žalost.

Padec pa je po mojem predvsem zarad težav z izpšlačili Gox-a, neka neresnična informacija, da je russija prepovedala polsovanje z bitcoinom, in nekaj ima Apple s tem, ker je umaknil blockchain denarnico.

bbf ::

več novis sovpada: aple, gox in rusia. ampak rusija je stara novica, sam nekdo jo vn potegnu spet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bbf ()

MeGreat ::

Pomoje bomo še enkrat prišli do dna. Prodajalci so pametni (ziher big player) in čakajo da folk pokupi in dvigne ceno

AglioAlio ::

ja ampak, ni problem če pride do dna. Problem je, če bo spet zraslo do sem.
Jaz zaupam v tehnologijo:) Drugega mi ne preostane. Keš ki sem ga vložil, sem pa itak odpisal.

-mojster- ::

Zna bit precej odvisno tudi od američanov kako bojo odreagirali zdej cez par ur ko se bojo zbudili. Ce bodo sli se oni v mnozicno prodajo se zna res zgodit da dosezemo mejo 500 USD kot nazadnje ob velikem padcu.

M-XXXX ::

Prodat ali ne prodat?

pegasus ::

Hitro vedeževalko poklicat! ;)

MeGreat ::

Zdaj se kupuje ne pa prodaja

Zeitgeist ::

mtgox is history. prilika da bitstamp utrdi polozaj. gremo pubeca :)

marS ::

kupit ali ne kupit :))
...no more heroes...
https://ilbis.com/

-mojster- ::

js bom z nakupom se malo pocakal, ravno zaradi amerkinacev

MeGreat ::

Kdaj pa se zbudijo ? :)

bbf ::

mislm.. če ni tole s tečajem ža mal prf***no.. gox se pogreza, btce mu sledi, panika povzroči padec, a lej - ko se zbudi amerika, začnejo vse borze cvetet.. gremo nazaj na 800? al kva? na luno?

MeGreat ::

Saj bodo na goxu vrnili denar .. sčasoma
Edina trajna sprememba je da je pač apple prepovedal vse v zvezi z bitcoinom ker bodo meli nek svoj processing system
««
65 / 270
»»