» »

debata o Bitcoinu

debata o Bitcoinu

Temo vidijo: vsi
««
220 / 270
»»

Ajnstajn` ::

freezby je izjavil:

@mrkva1

In po 5 dnevih mi je le uspelo dvigni in prenesti vse iz Bitfinexa ... seveda z LTC, zdaj naj pa udari tether.


si imel težave dvignit z bitfinexa? je na splošno težko dvignit iz bitfinexa?
//

Smurf ::

Zakaj bi sploh hotel imeti karkoli na bitfinexu sedaj? Razen, ce namensko hoces ostati brez vsega :D.

PrihajaNodi ::

v EOT ste dali kaj? Pravkar je koin prišel na druge borze. Ko pride na bitrex boste lahko fajn zaslužili.

Ajnstajn` ::

Smurf je izjavil:

Zakaj bi sploh hotel imeti karkoli na bitfinexu sedaj? Razen, ce namensko hoces ostati brez vsega :D.


ker je cena marsikaterega kojna tam največja
//

jype ::

Okapi je izjavil:

Me zanima, ali je na svetu kakšen, ki je kojne kupoval po dolar, dva, ali še manj, spremljal sceno in jih pri tem padcu januarja 2014 iz 1000 na 200 dolarjev ni prodal.
Okapi ima glede tega prav: Jaz bi takrat vse prodal po 600-800, a na srečo do velike večine kovancev nisem mogel (takrat še ponesreči), tako da so mi ostali. Po tistem sem obupal nad lastno preudarnostjo in skoraj popolnoma prenehal s trgovanjem (parkrat sem poizkusil z drobižem, pa se je izkazalo, da obvladam samo eno: iz več denarja ustvarjati manj denarja).

PrihajaNodi ::

da obvladam samo eno: iz več denarja ustvarjati manj denarja


In to reče miljonar:))

4knative ::

okapi vidiš razliko med patološkimi in malimi? :D

A. Smith ::

Saj veš, kako narediš milijon na borzi: začneš z dvema :))
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Samuel ::

jype je master HODLer™
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

jype ::

Mah, moja situacija ni primerljiva s tistimi, ki so v kripto vlagali, ker jaz nisem vložil skoraj nobenega denarja v bitcoin (vse skupaj manj kot 100 evrov za štrom in igračkanje po mtgoxu), sem ga pa dovolj v druge oblike vrednostnih papirjev, da tudi če se kripto čez noč spremeni v kupček pepela jaz še vsaj dvajset let ne bom postal socialni problem.

V taki situaciji se komot preseravaš in hodlaš, sploh v primeru, da ti v življenju ničesar ne manjka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Buggy ::

Okapi je izjavil:

jype je izjavil:

Lahko zasmehujete mene, ker sem pri $2k rekel, da je cena previsoka za investiranje in da bo prej ali slej zgrmela. Motil sem se v temeljih.
Me zanima, ali je na svetu kakšen, ki je kojne kupoval po dolar, dva, ali še manj, spremljal sceno in jih pri tem padcu januarja 2014 iz 1000 na 200 dolarjev ni prodal.


Jaz poznam enega. Problem je zgolj ta, da nima vec pravega walleta oz. je pozabil geslo...skratka wallet je neuporaben :8)

ABX ::

jype je izjavil:

Mah, moja situacija ni primerljiva s tistimi, ki so v kripto vlagali, ker jaz nisem vložil skoraj nobenega denarja v bitcoin (vse skupaj manj kot 100 evrov za štrom in igračkanje po mtgoxu), sem ga pa dovolj v druge oblike vrednostnih papirjev, da tudi če se kripto čez noč spremeni v kupček pepela jaz še vsaj dvajset let ne bom postal socialni problem.

V taki situaciji se komot preseravaš in hodlaš, sploh v primeru, da ti v življenju ničesar ne manjka.


Da,
Ogromna razlika v možnostih je ko konec meseca ne rabiš se sekirat na račune in celo ti ostane kak cenkin na strani.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Qcube ::

Buggy je izjavil:

Okapi je izjavil:

jype je izjavil:

Lahko zasmehujete mene, ker sem pri $2k rekel, da je cena previsoka za investiranje in da bo prej ali slej zgrmela. Motil sem se v temeljih.
Me zanima, ali je na svetu kakšen, ki je kojne kupoval po dolar, dva, ali še manj, spremljal sceno in jih pri tem padcu januarja 2014 iz 1000 na 200 dolarjev ni prodal.


Jaz poznam enega. Problem je zgolj ta, da nima vec pravega walleta oz. je pozabil geslo...skratka wallet je neuporaben :8)


A se ne bi dalo mogoče s hashcat najti geslo? Z vsemi temi mining rigi naokoli... Npr. sem na hitro zgooglal https://hashcat.net/forum/thread-6973-p...

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

Lahko zasmehujete mene, ker sem pri $2k rekel, da je cena previsoka za investiranje in da bo prej ali slej zgrmela. Motil sem se v temeljih.
sem prepričan da se bo v prihodnosti tvoja izjava še uresničila...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

urli ::

A. Smith je izjavil:

Saj veš, kako narediš milijon na borzi: začneš z dvema :))


:))

D3m0r4l1z3d ::

Če imaš toliko, daš enega ali dva v prvih 20 coinov po marketcapu in čakaš. Izgubiš lahko, ampak kaj pa je to 2 btc.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

4knative ::

Hype še ne popušča? Še par dni bo držalo, andrenalin buta, ko kupiš pri 16k in gre gor na 17k?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tody ()

krefi ::

lahko prosim za odgovor katere spletne strani uporabljate za kupovanje in prodajo cryptovalut ?
sam gledam 500 plus
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

K0l1br1 ::

krefi je izjavil:

lahko prosim za odgovor katere spletne strani uporabljate za kupovanje in prodajo cryptovalut ?
sam gledam 500 plus

Bitstamp. Bitrex. Livecoin. Itd.

krefi ::

uporabljate vec gkrati strani ali samo dolocene ?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

4knative ::

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

Tac20 ::

4knative je izjavil:



haha čekiranje blockfolia vsake 30 sek

klemen777 ::

krefi :: danes, 20:21:18
lahko prosim za odgovor katere spletne strani uporabljate za kupovanje in prodajo cryptovalut ?
sam gledam 500 plus

samo NE te strani!!!!ljudem so pokradl po ves denar.sploh pa stran niti ni namenjena temu bolj delnicam.ce pa vlagas v delnice priporocam ze bolj LCG vendar tud tm so velke sanse da denarja ne bos nikoli vec vidu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klemen777 ()

Qcube ::

Za EUR->BTC:
Bitstamp
GDAX
Kraken
Bitfinex

Za ostale alte
Bittrex
Binance
in ostale...

Zeitgeist ::

prav vidim koliko folka bodo nategnili ob vstopu v kriptosvet...
in potem bodo blockchaini scam, ker si debili niso niti osnov prebrali preden so nekaj investirali...

Red_Mamba ::

Zeitgeist je izjavil:

prav vidim koliko folka bodo nategnili ob vstopu v kriptosvet...
in potem bodo blockchaini scam, ker si debili niso niti osnov prebrali preden so nekaj investirali...


FOMO is strong in this one...
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

freezby ::

Danes bil luštn padec za jurja+ in nazaj nekaj nad 16k$. Mal se z desetinkami zafrkavam, da je za kakšno kosilo in čas mine, ko tolčem po tipkovnici. Po LTC in ETH še XRP usekal navzgor. Klasični kvartet. Vse pa v pričakovanju vikenda in nato ponedeljka, ko štarta CME. Pričakujem še en dvig in naskok BTC na 20k$.

@Ajnstajn' et al
Bejžte iz Bitfinexa ... res muka, za vsak pasji drek ti za en dan zamrznejo/prestavijo dvig. Ajd, BTC in ETH sta bila zabasana, ne pa LTC ali XRP. Okoli tethra je ogromno prahu in dvomim, da se to lahko dobro konča, ker isti ljudje z borze in tethra ne znajo podati ustreznih odgovorov, niti PR balasta. Sam sem septembra nehal tam trgovat in umaknil, kar se je dalo, razen seveda Iote. Mi je zanimiv projekt in ga že zgodaj nabavil, a po raznih člankih in izkušnjah sem ga črtal iz načrta za dolgoročno hodlanje. Ob pumpi pa ga vnovčil, še LTC eksplodiral, tako da je že ratal zanimiv kup in bil zato zadnjih par dni že mal živčen, če bo uspelo vse prenesti.

Oldi ::

Oldi je izjavil:

O ekoancih pojma nimam. Nekje imam še vedno 41$, za dvig pa rabim imeti 50$, manjko lahko nakažem samo v bitcoinih, najmanj 25$ in v njih bom potem 66$ lahko tudi dvignil. Pustil bi jih v svoji še neobstoječi denarnici in čakal do večera pred pokom :D
Kje začeti, da bom zadevo lahko najenostavneje izpeljal.

FireSnake ::

3 dni je trajalo (in več 100 poskusov), da sem BTC spravil dol iz krakena.

Kraken me ne vidi več...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

perci ::

jst imam tam samo še ICN - ki je pa itak za pozabit :).

Tody ::

ah kje ICN bo še zrasel :) DDA manegerji kr dobr delajo :) Samo ni se še zgodil tisti preboj! :) Jaz mam ICN kr na njihovi platformi.

Dakux ::

Kraken je ena najslabših strani, kadarkoli grem gor mi stran ne dela...

Vazelin ::

Imo bo IcN en dan butnilo močno gor. Jaz sem dal enga jutrja not.

ginekk ::

Samuel je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

Samuel je izjavil:

jst VEM da sem veliko pametnejši kot večina tukaj, predvsem pa od tebe...

Na uradnem testu IQ prek 150. Ne vem no... kaj dosti veliko ne moreš bit pametnejši.
točno to sem tudi imel v mislih...


Bolje ne imet v mislih tega, kar imaš ti v mislih... pejt spat s temi baloni...


Oba imata kar male. Jaz imam potrdilo od MENSA psihologa IQ > 164. Če sta slučajno v slovenski MENSI, smo se lahko že kje srečali.
Samo IQ se z lahkoto uporablja tudi izven ekonomskih igračkanj. V življenju še nisem imel enega privat ključa za te verige javnih podpisov, ne BTC, ne karkoli.

D3m0r4l1z3d ::

Jaz imam iq 173, ampak ga le 95 rabim na ST
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

chavlji ::

Dejmo mi zdej malo merit kdo ima večjega!

Vrtec jedan...

klemen777 ::

js bi se mau uprasu o vasem iq, glede nato da se na st hvalite o tem..

Zeitgeist brezveze jim pisat kako se ne splaca.zdele so usi nori na to pa samo dobicek vidjo, sej bojo sami vidl kko se bojo nategnl.ce jim pa nekdo napise, da je mogoce ze proti koncu so pa usi ozaljeni

4knative ::

Hype se umirja. Folk dojel da se ne da čez noč do milijonov. Adrenalin spustil, gremo delat za slabo plačo. :))

chavlji ::

Joj koliko ene privoščljivosti in škodoželjnosti. Dej rajš pejte vi delat za svoje slabe plače, pa se nehajte slinit tukaj al pa zberte pogum pa vložite že enkrat to svojo revščino. A ni škoda cajta spremljat vse skupaj in se tepst po glavi, če se ne upaš vložit?

D3m0r4l1z3d ::

Chavlji, zakaj nisi napisal, da bo btg zrasel pa xrp? Daj kaj pametnega, pomagaj, ne pa špilat policaja. Na ST veliko jype piše pa je milijonar, potem veš da denar ni vse.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Invictus ::

Sam sem spušil ta vzpon XRP, ker sem imel nastavcljeno prodajo na že tako visoko vrednost.

Pa je šla zadeva še višje...

Pa ne da bi imel minus. Sem še vedno zaslužil...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

chavlji ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Chavlji, zakaj nisi napisal, da bo btg zrasel pa xrp? Daj kaj pametnega, pomagaj, ne pa špilat policaja. Na ST veliko jype piše pa je milijonar, potem veš da denar ni vse.

Pa kje sem pa vedel za xrp... Sem se že parkrat popušil na njem in se ga več ne bom dotikal.

D3m0r4l1z3d ::

Zakaj imam ta občutek, da se bo BTC res še napihnil in glede na lepo rast altcoinov bo preliv velik.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

4knative ::

Ja ja, milijonar boš postal, če greš danes notri in če imaš visok IQ lahko dobro špekuliraš. Pričakuj, da boš drugo leto lahko pustil patetično službo in zaživel polno življenje z milijoni v žepu.

D3m0r4l1z3d ::

iz 16k na 160k je isto kot 1,6k na 16k, ampak ali bo? 160k namreč, kdaj?
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

sarma832 ::

Kisle obraze bote imeli čez par let ko bote gledali svoje poste.

"Zdej pa res, zdej pa res, samo še mal..vsak čas bo počilo".
Ja, enkrat bo res. Pa vmes bi lahko že 100x izplačal vložek. Dot-com je tudi počil pa še vedno uporabljamo internet.

Revolucionarna ideja - zgodba, ki se dobro prodaja + globalen trg.

garfy ::

bitstamp že 36 verificira dokumente....je to živi dokaz kako so slovenčki leni in zapiti? Kkako lahko kdo tako dolgo verificira pasuš

Baja ::

ker jih ima par 1000 za verificirat

Gregor P ::

Tudi pred leti se verifikacija ni zgodila čez noč, tako da prosim brez nepotrebne panike.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Zeitgeist ::

klemen777 je izjavil:

js bi se mau uprasu o vasem iq, glede nato da se na st hvalite o tem..

Zeitgeist brezveze jim pisat kako se ne splaca.zdele so usi nori na to pa samo dobicek vidjo, sej bojo sami vidl kko se bojo nategnl.ce jim pa nekdo napise, da je mogoce ze proti koncu so pa usi ozaljeni


jaz ne pisem da se ne splaca. pisal sem o tem,da bo vecina folka, ki zdaj hodi v kripto svet nategnjena z strani raznoraznih scamov, ki se skrivajo pod raznoraznimi imeni, ki obljubljajo da bo njihov token postal drugi bitcoin, ker v osnovi nimajo osnov iz kriptosveta vidijo pa samo priloznost za hitri zasluzek in kliknejo na prvi link, ki ga vidijo na spletu.

jaz osebno sem longterm beliver v btc in tehnologij, ki temeljijo na blockchainu. opazam pa da se v zadnjem mesecu vsipavajo iz vseh koncev ljudje, ki mecejo noter denar, ki ga pogrešajo, kupijo neki shitcoin, ter mislijo da pa bo sedaj zrasel kot je rasel btc.
««
220 / 270
»»