» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
122 / 213
»»

Nikec3 ::

https://www.rottentomatoes.com/tv/game-...

Tudi kritiki pojejo hvalnice režiserju te epizode.

@Nikec3, če se dobro spomnim je bil en kader, ko mu je nekaj šeptal na uho in verjetno je to kar to ja.

Dvomim, da Jon ve. To bi bilo malo čudno.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Jst ::

>Imenovanje Jona Snowa za kralja Severa je bilo vsaj toliko bizarno kot imenovanje Cersei za kraljico.

Pri imenovanju Jon Snowa za king of the north, sem imel občutek, da so bili tam v tisti sobi vsi, ki mu niso hoteli pomagati pri obračunu z Boltoni, nervozni in ko je tamala povedala svoje in potem ko se je prvi opravičil in mu rekel "King of the North", so vsi ostali si mislili, samo to? Uhh, ni problema, Jon Snow, ti si King, zdej pa gremo vsak nazaj v svoj grad. Potem je Jon rekel še, da "prihaja hudič*", ki "prinaša zimo" in da bo kmalu spet potreben obračun, so si vsi mislili* OK, Riiiight. Hvala, Adijo. :)

*ker itak za White Walkerje se samo govori razne zgodbice za lahko noč, ker jih tako dolgo ni noben videl.


>Tudi kritiki pojejo hvalnice režiserju te epizode.

Kakšen kritik pa bi bil, če ne bi prepoznal kvalitete te epizode. Že tako ima beseda "kritik" pri nas negativno konotacijo in večina misli, da mora kritik "negativno kritizirati" no matter what.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Kurzweil ::

Ja pomoje da če bi Jon vedu da je v žlahti, bi šel za pomoč iskat Daenerys, po drugi strani pa bog ne daj, da kdo izve da nima nič Starkove krvi in se mora delat da je Snow in krvi, kot je bil na začetku rečeno. Drugače pa Benjen tudi ve vse to, pa verjetno Varys in Little finger tudi. Ko sem že ravno pri Benjenu, slednji je verjetno res kasiral dragon glas, ampak kot smo v eni izmed epizod videli, se potem stransformacija zgodi zelo hitro, pri njemu pa počasu rusta obraz. V glavnem tam razlaga, da ne more preko zidu, ker je magic in da on kot.... ne more preko dokler ne odstranjo tega magica, je pa vse skupaj logično, sicer bi se Benjen že sončil na drugi strani zidu. Vprašanje pa kaj je potem takrt Jonu in šepetal v uho, bo treba preverit, možno tudi, da mi sploh ni šepetal, ampak kolikor se takole iz glave spomnim, je nekaj bilo.

martincek1 ::

Mene še najbolj moti, zakaj je Brana pustil ob tistem drevesu. In kako se nameravata kamorkoli premakniti?

Master_Yoda ::

Kurzweil je izjavil:

Ja pomoje da če bi Jon vedu da je v žlahti, bi šel za pomoč iskat Daenerys, po drugi strani pa bog ne daj, da kdo izve da nima nič Starkove krvi in se mora delat da je Snow in krvi, kot je bil na začetku rečeno. Drugače pa Benjen tudi ve vse to, pa verjetno Varys in Little finger tudi. Ko sem že ravno pri Benjenu, slednji je verjetno res kasiral dragon glas, ampak kot smo v eni izmed epizod videli, se potem stransformacija zgodi zelo hitro, pri njemu pa počasu rusta obraz. V glavnem tam razlaga, da ne more preko zidu, ker je magic in da on kot.... ne more preko dokler ne odstranjo tega magica, je pa vse skupaj logično, sicer bi se Benjen že sončil na drugi strani zidu. Vprašanje pa kaj je potem takrt Jonu in šepetal v uho, bo treba preverit, možno tudi, da mi sploh ni šepetal, ampak kolikor se takole iz glave spomnim, je nekaj bilo.


Kako nima nic Stark krvi ce je njegova mati Lyana Stark ?

DarkSite ::

Mogoče se pa bo na nek način zgodovina ponovila.

Torrhen Stark(Jon Snow), known as the King Who Knelt, was a head of House Stark who reigned as King in the North until Aegon I Targaryen(Daenerys) invaded Westeros with his dragons. He was named Lord of Winterfell and Warden of the North after submitting to Aegon during the War of Conquest. (Wiki)

Verjetno bo Daenerys z lahkoto osvojila jug. Nato se bo napotila na sever. Tam se bosta srečala in vprašanje bo ali bo Jon pokleknil. No ja, verjetno bo popolnoma drugače :)

oo7 ::

Saj ima Jon Starkovo kri saj njegova mama je sestra od Ned Starka.

V bistvu je Jon ravno toliko Stark kot Arya ali Sansa če sta Ned in Lyana prava brat in sestra :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

leiito ::

Čist mim. V zadnjih dveh sezonah so iz vrhunskega materiala nardil ameriški franšizni pofl. Martinovo politično in filozofsko globino in širino je zamenjal črnobel svet dobrih in slabih, namesto nepredvidljivosti hepi endi, še pri produkciji se zdi, da šparajo, vse kar smo videl od mega eksplozije je bil en zvonc, Ramseya so psi grizl v skor čisti temi, da ni blo treba za efekte trošt, wtf. Drugo leto bo Jon Snow uvedel ustavno monarhijo in socialno državo, white walkers se bo izkazal, da so v bistvu čist OK fantje, sam ta prav govor jim je treba servirat, tko k je una tamala s par retoričnimi figurami prepričala severnjake.

Targ01 ::

Ogledal sem si zadnji del. Med branjem vaših ''ugotovitev'', da je Jon Snow ubistvu potomec Targaryena, pa me sili kar na smeh. Vsi si še enkrat oglejte šesti del prve sezone od 46. minute dalje. Jon Snow je črnih las, Lyanna pa je bila že prej obljubljena Robertu Baratheonu (bila sta zaljubljena). Torej je edina možna razlaga, da je Snow sin Roberta Baratheona in tako ima največjo pravico do železnega prestola. Pa tudi, če bi bil sin enega izmed Targaryenov, bi imel zlate lase.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Targ01 ()

scipascapa ::

rokič: zakaj odebljeno?

Kurzweil ::

Tole s Snovom/Starkom še sam ne vem kako sem lahko zaštrikal, pa vem da je Lyanna mati že od 1.-2. sezone :) Bi rekel, da sem se zatipkal, pa tudi to ni blo :) Mogoče bo počasi res bolje, da je malce pavze od Game of Thrones :D

Mimogrede, jaz si bom naročeval bannerje (vse) od vseh večjih družin v Game of Thrones. Če koga zanima naj pove in naročimo skupaj, sem pa videl zadevo v živo in je res lepa in kvalitetna.

Targ01 ::

Kurzweil je izjavil:

Tole s Snovom/Starkom še sam ne vem kako sem lahko zaštrikal, pa vem da je Lyanna mati že od 1.-2. sezone :) Bi rekel, da sem se zatipkal, pa tudi to ni blo :) Mogoče bo počasi res bolje, da je malce pavze od Game of Thrones :D

Mimogrede, jaz si bom naročeval bannerje (vse) od vseh večjih družin v Game of Thrones. Če koga zanima naj pove in naročimo skupaj, sem pa videl zadevo v živo in je res lepa in kvalitetna.



Lahko tudi oddebelim, ampak se mi zdi pomembno, da ob vseh napačnih teorijah opazijo to vsi.

Še vedno ne razumem, kje ste prišli do ideje, da je targaryen? no, motiti se je človeško ;) haha.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Targ01 ()

Kurzweil ::

@rokič, pa če daš 2x bold, ata je Rhaegar Targaryen ;) O tem, pa da barva las ne štima, pa smo že precej govorili tukaj pred časom.

In pa prilivam olje na ogenj, da boš še bolj zmeden, tudi Meera Reed ima podobno frizuro, kot Jon Snow ;):D

Invictus ::

Sam mislim, da Jona Snowa LF počedi v sedmi sezoni ;).

Tako ali tako je prebutast karakter, in je že predolgo živ :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Kurzweil ::

@rokič, evo še tole:

Was R + L = J Confirmed On 'Game Of Thrones'? The Tower Of Joy Scene Was Finally Revealed

Motiti se je človeško, ali kako si že rekel :))

Targ01 ::

Bi lahko kdo konkretno podkrepil svoje hipoteze, tako kot sem jih jaz? Morda se motim, morda pa ne. Trenutno z vaše strani še nisem dobil nobenega jasnega dokaza.

Hmm enako frizuro je imela? če se jaz postrišem kot Alenkra Bratušek pomeni, da sva v sorodu? Hmm...
Tega s temi kraticami pa tudi ne razumem.

LP

Targ01 ::

Glede na vse preobrate v seriji nikoli ne vemo kaj pričakovati. To, da je Lynna baje rekla, da bo Robert dojenčka ubil, če izve zanj še ni dokaz, da je Targaryen.

LP

jtothek ::

Targ01 je izjavil:

Bi lahko kdo konkretno podkrepil svoje hipoteze, tako kot sem jih jaz? Morda se motim, morda pa ne. Trenutno z vaše strani še nisem dobil nobenega jasnega dokaza.

Hmm enako frizuro je imela? če se jaz postrišem kot Alenkra Bratušek pomeni, da sva v sorodu? Hmm...
Tega s temi kraticami pa tudi ne razumem.

LP



Klikni na link če ne vaš za kaj se gre.

Snow je sin od Targeryana in Lyane Stark. Zato je tudi Ned moral obljubiti Lynani, da ga bo vzgajal kot svojega pankrta,če ne bi ga Robert ubil, ker bi bil grožnja prestolu.

Master_Yoda ::

Invictus je izjavil:

Sam mislim, da Jona Snowa LF počedi v sedmi sezoni ;).


Meni se tudi tako zdi.

Rokic zakaj bi Rhaegar par svojih kingsguardov poslal cuvati Lyano, ce bi bila noseca z Robertom ?

P.S. A se kdo studira kako za vraga bo Arya vstran spravila The Moutaina ? No verjetno bo takrat ze Daenerys poskrbela za njega in kraljico in nebo rabila.

P.P.S Se strinjam z jtothek -om. Robert je tako patolosko mrzil Targaryovce, da je posiljal assasine za Daenerys in njenim bratom, ko sta bila komaj par let stara. Zato je moral Ned to obljubiti, saj bi Jona ubil ze v otrostvu (No mogoce ne, ker je ljubil Lyano tako ampak vprasanje kaj bi prevladalo - ljubezen ali sovrastvo).

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

Targ01 je izjavil:

Bi lahko kdo konkretno podkrepil svoje hipoteze, tako kot sem jih jaz? Morda se motim, morda pa ne. Trenutno z vaše strani še nisem dobil nobenega jasnega dokaza.

Hmm enako frizuro je imela? če se jaz postrišem kot Alenkra Bratušek pomeni, da sva v sorodu? Hmm...
Tega s temi kraticami pa tudi ne razumem.

LP


Ojoj, pa v google vpiši nekaj v smislu "who is jon snows father" ali pa samo "jon snows parents" ali pa "R + L = J", karkoli boš napisal v kontekstu boš dobil miljon dokazov, ali karkoli bi že rad. Če si prebral kar sem linkal, pa tako piše, da se da iz Lyanninih ustnih prebrati, da pravi, da bo Robert ubil otroka, če izve kdo je foter. Člankov, topicov in vsega materiala imaš toliko, da brez veze. Recimo med drugim ti tudi wikipedia lepo razloži teorijo R + L = J, predvsem pa se marsikaj izve iz knjige, pa neglede na to da večina misli, da knjiga in serija nista isto, mama od Jona definitivno je.

Malce si se nas privoščil, ampak žal se motiš, kot si sam rekel za nas, motiti se je človeško, drugič pa malce pogooglaj, preden se začneš nam smejat, kot praviš ;)

bambam20 ::

Invictus je izjavil:

Sam mislim, da Jona Snowa LF počedi v sedmi sezoni ;).

Tako ali tako je prebutast karakter, in je že predolgo živ :D.


Najbolj kull tip je v celotni seriji. OD mulca, ki si skozi čas pridobi ugled in spoštovanje. MOj idol.

oo7 ::

Kam na jug pa bo šla zdaj Melisandre? A ima sploh h komu za iti?

Master_Yoda ::

Mogoce se pridruzi Thorosu in njegovi klapi.

BivšiUser2 ::

Master_Yoda je izjavil:


A se kdo studira kako za vraga bo Arya vstran spravila The Moutaina ? No verjetno bo takrat ze Daenerys poskrbela za njega in kraljico in nebo rabila.
đ
Za Moutaina bo poskrbel nekdo drug, ki ne bo Arya. Njo čaka ponovno srečanje s Psom.
@Kurzweil: Te tudi?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

bambam20 ::

Mountaina bo skuril zmaj. SImpl :).

On je en navaden orjaški zombie. Glava stran in ga ni več.

BivšiUser2 ::

oo7 je izjavil:

Kam na jug pa bo šla zdaj Melisandre? A ima sploh h komu za iti?

Njen bog ji bo rekel, da naj obišče Freye. Nujno potrebujejo njene usluge.
:)):)):))
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

frudi ::

Targ01 je izjavil:

Bi lahko kdo konkretno podkrepil svoje hipoteze, tako kot sem jih jaz? Morda se motim, morda pa ne. Trenutno z vaše strani še nisem dobil nobenega jasnega dokaza.

Hmm enako frizuro je imela? če se jaz postrišem kot Alenkra Bratušek pomeni, da sva v sorodu? Hmm...
Tega s temi kraticami pa tudi ne razumem.

LP

In kdaj naj bi po tvojem Robert zaplodil Jona? Robertova vojna se je začela po tem, ko je Rhaegar "ugrabil" Lyanno in z njo izginil neznano kam. Robert Lyanne po tem nikdar več ne vidi. Prvi in zadnji jo vidi Ned, že krepko po koncu Robertove vojne - Ned po padcu King's Landing najprej osvobodi Storm's End, nato pa odjezdi v Dorne, kjer v Tower of Joy najde Lyanno, tik po tem, ko je rodila. Dokler je Ned osvobodil Storm's End, je le-ta bil oblegan že skoraj celo leto, celotna vojna je torej trajala še dlje, plus še ves čas od ugrabitve do samega začetka vojne.

Torej, med Lyanninim izginotjem in rojstvom Jona je minilo precej več, kot 9 mesecev.

Poleg tega nikjer, ne v knjigi ne v seriji, ni nobenega namiga, da bi bila Lyanna in Robert kadarkoli skupaj. Obratno, v knjigah izvemo, da Lyanna sploh ni bila kaj prida navdušena nad Robertom.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Targ01 ::

Morda imate prav, morda ne. Sem si ogledal še enkrat Tretji del šeste sezone (odlomek) in res je, da sem bil malce nepozoren. Vaše trditve lahko držijo. Nikoli pa ne vemo, kaj je bilo res. Dvomim, da bi ustvarjalci serije to z očetom Jona naredili tako očitno. Mislim, da lahko pričakujemo preobrat. Nikoli ne vemO ''s kom vsem je imela lynna spolni odnos'', če sploh lahko tako pišem, ker je to le serija.

LP in naj čas do 7. sezone čim prej mine!

oo7 ::

Master_Yoda je izjavil:

Mogoce se pridruzi Thorosu in njegovi klapi.


Kakšne namene ima že Thorosova klapa? Zdaj so rekli tri ali štiri epizode nazaj pa sem pozabil.

Kurzweil ::

@M-Power, tudi jaz sem na to pomislil in mogoče bo to celo velika napaka. Ne smemo pa pozabiti, da imamo še ostale coprnice, ki imajo magic skill še veliko bolj razvit, ona ta najbolj sposobna je tak kolegica z Daenerys če se prav spomnim. Se bo pa mogoče vrnila, vsekakor pa bi lahko Sanso, ki je verjetno noseča z Ramseyem, šenkala fetus Melisandre, da naradi kaj takšnega, kot je Renlyju Baratheonu. Čas teh čarovnic, ki verjamejo v R'hllorja pa pomoje šele prihaja.

@S4NNY1, te so tudi kul in lepe, ampak se jih težko zloži na steno, no morda pa celo pašejo še boljše, bo treba malce premerit stvari. So pa obojne kul.

@rupsi31, ko bodo začeli lomastiti zmaji, pol populacije Essosa, White walkerji in vse mogoče, bo en Mountain statist. Škoda pa, da je dripec od Tommena prepovedal "trial by combat", ker bi bilo lepo videt Mountaina spet v akciji, pa čeprav je zdej kot zombie vidno bolj lesen. Zna bit, da bo ena navadna kolateralna škoda, kot velikan Wun Wun, ki sem si ga predstavljal nekje na koncu še vedno živega, tudi hipotetičen fight z Mountainom bi bil zanimiv.

Sicer pa bolj, kot se bližamo koncu, bolj se mi v glavi odvija tisti kader, ko ga Daenerys trippa v tsitem stolpu, ko ji ugrabijo zmaja. Tam ima vizijo, kjer hodi v Red Keepu, povsem razbitem in pada sneg.

SuperVeloce ::

Targ01 je izjavil:

Morda imate prav, morda ne. Sem si ogledal še enkrat Tretji del šeste sezone (odlomek) in res je, da sem bil malce nepozoren. Vaše trditve lahko držijo. Nikoli pa ne vemo, kaj je bilo res. Dvomim, da bi ustvarjalci serije to z očetom Jona naredili tako očitno. Mislim, da lahko pričakujemo preobrat. Nikoli ne vemO ''s kom vsem je imela lynna spolni odnos'', če sploh lahko tako pišem, ker je to le serija.

LP in naj čas do 7. sezone čim prej mine!

Ustvarjalci serije lahko naredijo zadevo kvečjemu drugače, kot je v knjigah, da te teorije "zatrejo", če bi se martine strinjal oz. se sam tako odločil. Očitnih indicev je bilo dovolj iz obeh medijev. Robertov otrok zagotovo ni (čeprav to mislim da dejansko ne moreš vedeti iz same serije), so pa te teorije iz knjige dobile več materiala za obdelavo. Že iz prve knjige dejansko... medtem če se prav spomnem smo v seriji čakali do 5.sezone, da se je lyanna sploh omenila in do 6.sezone, da smo videli prizor (sicer v vizijah Brana, namesto blodnjah tastarega Starka) in zaenkrat gre zadeva v isto smer.
ryzen 5900x, MSI 5700xt Gaming X, 2x16GB 3600CL16, 850evo+860qvo, Fractal Mini C

dottor ::

Je zasledil kdo kje e-knjige v slovenščini? Imam trdo vezano zbirko ampak je hudo nerodna za branje pred spanjem (zaradi teže) pa iščem kje v digitalni verziji, da bi si dal na tablico. Na emki stane e-knjiga tolko kot žepnica in nebi lih rad še 1x kupoval isto knjigo (že tako so po 45€ trdo vezane na komad), zato sprašujem če ima kdo, alpa se da dobit kje na travniku (partis nima). Lahko tudi po ZSju ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Drevesce ::

Targ01 je izjavil:

Ogledal sem si zadnji del. Med branjem vaših ''ugotovitev'', da je Jon Snow ubistvu potomec Targaryena, pa me sili kar na smeh. Vsi si še enkrat oglejte šesti del prve sezone od 46. minute dalje. Jon Snow je črnih las, Lyanna pa je bila že prej obljubljena Robertu Baratheonu (bila sta zaljubljena). Torej je edina možna razlaga, da je Snow sin Roberta Baratheona in tako ima največjo pravico do železnega prestola. Pa tudi, če bi bil sin enega izmed Targaryenov, bi imel zlate lase.

LP


Ne razumem, zakaj bi imel Jon večjo pravico do prestola v primeru da je sin Roberta? Ali ni tako, da ima to pravico samo Targaryen?

Me pa res zanima, kdo bo vladal kraljestvu, če je Snow v resnici Targaryen? Verjetno vseeno Daenerys, ker sta pač oba starša rojena pod tem imenom?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

oo7 ::

Se pravi je Kalisi teta od Jona?

razerznak ::

Drevesce je izjavil:



Ne razumem, zakaj bi imel Jon večjo pravico do prestola v primeru da je sin Roberta? Ali ni tako, da ima to pravico samo Targaryen?

Me pa res zanima, kdo bo vladal kraljestvu, če je Snow v resnici Targaryen? Verjetno vseeno Daenerys, ker sta pač oba starša rojena pod tem imenom?


bo kar poroka med jonom pa dany, sej pa lih danes dany govorila da se bo z nekom poročila ,par dobra strategija, dany je samska mačka pa jon je samec, tak da za dany čist popolno
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Drevesce ::

Sem pravkar našel odgovor :

On the other hand, it turns out Jon might have a decent claim to the Iron Throne.
The son of Aerys's son Rhaegar should have a legally superior claim to Rhaegar's little sister Daenerys.

Torej Jon bi v tem primeru imel večjo pravico do prestola kot Daenerys.

http://www.vox.com/2016/6/26/12029644/w...

Matevz96 ::

Sicer ne vem če je bilo to omenjeno v seriji, ampak v knjigah Rob v svoji oporoki legitimizira Jona in ga imenuje za svojega naslednjika v primeru, da umre brez otrok.
#hooldthedoor

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Ko je Tommen skočil sem se takoj spomnil na tole :))



Ze v drugo mi beres misli :D

Phantomeye ::

Jon Snow je še VEDNO pankrt. Pač ni Snow, ampak je karkoli kličejo pankarte tam. Še vedno je nelegitimni sin. Samo pač ne od Neda. (No ceprav sem zdajle prebral, da so Targaryeni furali poligamijo, tako da teoretično bi lahko bil legitimen).

Zgodovina sprememb…

less ::

razerznak je izjavil:



bo kar poroka med jonom pa dany, sej pa lih danes dany govorila da se bo z nekom poročila ,par dobra strategija, dany je samska mačka pa jon je samec, tak da za dany čist popolno


Če mu naj bi bila teta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: less ()

Ciklamen ::

Kaj pa ona (ali on) to ve :D
- End of the Post ->

Invictus ::

Mislim da LF ve kdo je oče Jon Snowa. Ker ga Sansa ne šljivi 5%, bo to prišlo ven.

Samo zato da on ne bo King of the North...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jtothek ::

Kakorkoli že, za mene je najbolj šokantna novica tedna, da Zombie Mountainu še vedno funkcionirajo genitalije.

Phantomeye ::

Zgodovina sprememb…

PredatorX ::

Phantomeye je izjavil:



:)):))
Očitno je vrabček podcenjeval cercijino zlobo in ego... Sem si mislil, da bo 10. episoda slabša... ampak me je gladko presenetla.
AYRA STARK! She is going home in a style!>:D

Ampak tamal mormont ga pa raztura!!

Winter is coming!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PredatorX ()

Zmajc ::

Se pravi če je Jon Snow zdaj King in the North bi tehnično gledano lahko sam sebe legitimiral v Stark-a :P?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Nikec3 ::

less je izjavil:

razerznak je izjavil:



bo kar poroka med jonom pa dany, sej pa lih danes dany govorila da se bo z nekom poročila ,par dobra strategija, dany je samska mačka pa jon je samec, tak da za dany čist popolno


Če mu naj bi bila teta.

In kje je problem? ;) To je Game of Thrones.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

@nny ::

Zakaj bi Robert ubil Jona? Bil bi njegov sin, ki ga je rodila ženska, v katero je bil nesmrtno zaljubljen. Bučke...Če pa je rodila otroka svojega ugrabitelja ali ljubimca, ki je po v vrhu najbolj zaželjen možakar na Westerosu in ob porodu umrla, bi Roberta razgnalo od jeze, žalosti in sovraštva. Lyanna ga je dobro poznala...

Poleg tega je mama čisto dovolj temna, da je Jon brez debate njen sin. Temni geni se dedujejo dominantno. Ned je bil najbolj zvest možakar...in ta lojalnost ga je na koncu stala glave.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Nikec3 ::

Zdaj ko malo razmišljam in gledam odzive, bi rekel, da je največja dodana vrednost knjig in serije ravno to, da se je Martin izjemno potrudil z celotno zgodovino in opisom celotnega sveta. Večina debate na forumu teče okrog dogodkov, ki so se dogajali mnogo pred knjigo/serijo. Če bi nek začetnik pri GOT prišel na forum, iz vseh vsebinskih podatkov sploh ne bi mogel ugotoviti, kjer se dejansko knjiga sploh začne. In mislim da nobena druga franšiza nima temeljev nastavljenih tako dobro, kot ta. Jaz resnično upam, da bomo dobili nekaj sezon prequela vse do trenutka, ko Jamie ubije Mad Kinga. Material je resnično izjemen, pa čeprav se zavedam, da mi je mogoče tako všeč ravno zato, ker dobimo servirane samo koščke in je povem možno, da celota ne bi bila tako dobra.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

@nny ::

Nikec3 je izjavil:

Če mu naj bi bila teta.
In kje je problem? ;) To je Game of Thrones.


Dobro se bosta ovohala, dala v horizont in nato bo en tragično umrl. Verjetno Jon. V primerjavi z Dany se skrije...mislim na ekipo in izkušnje.

Bo pri Freyih prišlo do boja za oblast? Arya je naredila briljantno potezo. Umorila je kralja in oba prestolonaslednika. Ostali so še hujši cepci od treh.
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf
««
122 / 213
»»