» »

Game of Thrones - serija

Game of Thrones - serija

Temo vidijo: vsi
««
93 / 213
»»

jtothek ::

Udar v Dornu ni niti približno isti kot v Nočni straži. Bolj opisna bi bila hipotetična situacija, če bi Severnjaki hoteli maščevati Edda in Rob in ostale Starke in bi potem umorili Jona in Sanso, ker češ, da nista dovolj aktivna pri izvajanju maščevalnosti.

Poleg tega pa je znano, da ma Dorne najmanjšo vojsko v Westerosu in si ne more privoščit spopada niti z posameznimi ostanki vojska Iron Throna + Lanisterjev + Reacha.

oo7 ::

Je pa Melisandre že bila brez ogrlice pa je bila takrat normalna najbrž gre za TV napako?

Matevz96 ::

Sarkozy je izjavil:

a je kej Snowa že v 1.delu, a bodo čakal na 10.del ? ;)


Snow je samo ne vem, če v stanju kot ga ti želiš vidt.

jtothek ::

oo7 je izjavil:

Je pa Melisandre že bila brez ogrlice pa je bila takrat normalna najbrž gre za TV napako?


Ali pa jo je imela "up her butt".

oo7 ::

jtothek je izjavil:

Udar v Dornu ni niti približno isti kot v Nočni straži. Bolj opisna bi bila hipotetična situacija, če bi Severnjaki hoteli maščevati Edda in Rob in ostale Starke in bi potem umorili Jona in Sanso, ker češ, da nista dovolj aktivna pri izvajanju maščevalnosti.

Poleg tega pa je znano, da ma Dorne najmanjšo vojsko v Westerosu in si ne more privoščit spopada niti z posameznimi ostanki vojska Iron Throna + Lanisterjev + Reacha.



Zanimivo, da stražarji v Dornu se niso niti malo premaknili, ko so tiste dve babi ubile princa.

Sarkozy ::

Matevz96 je izjavil:



Snow je samo ne vem, če v stanju kot ga ti želiš vidt.


torej bomo moral počakat do 26.junija 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

Ciklamen ::

oo7 je izjavil:

jtothek je izjavil:

Udar v Dornu ni niti približno isti kot v Nočni straži. Bolj opisna bi bila hipotetična situacija, če bi Severnjaki hoteli maščevati Edda in Rob in ostale Starke in bi potem umorili Jona in Sanso, ker češ, da nista dovolj aktivna pri izvajanju maščevalnosti.

Poleg tega pa je znano, da ma Dorne najmanjšo vojsko v Westerosu in si ne more privoščit spopada niti z posameznimi ostanki vojska Iron Throna + Lanisterjev + Reacha.



Zanimivo, da stražarji v Dornu se niso niti malo premaknili, ko so tiste dve babi ubile princa.



Najbrž zato, ker niso bili (več) kaj prida naklonjeni princu? (špekulacija)
- End of the Post ->

oo7 ::

Ciklamen je izjavil:

oo7 je izjavil:

jtothek je izjavil:

Udar v Dornu ni niti približno isti kot v Nočni straži. Bolj opisna bi bila hipotetična situacija, če bi Severnjaki hoteli maščevati Edda in Rob in ostale Starke in bi potem umorili Jona in Sanso, ker češ, da nista dovolj aktivna pri izvajanju maščevalnosti.

Poleg tega pa je znano, da ma Dorne najmanjšo vojsko v Westerosu in si ne more privoščit spopada niti z posameznimi ostanki vojska Iron Throna + Lanisterjev + Reacha.



Zanimivo, da stražarji v Dornu se niso niti malo premaknili, ko so tiste dve babi ubile princa.



Najbrž zato, ker niso bili (več) kaj prida naklonjeni princu? (špekulacija)


Po vsej verjetnosti.

WallSreet ::

Kaj ta serija ima dejansko 9.5 oceno na imdb-ju? Je resnično v rangu BB-ja in The Wire-a?

Ciklamen ::

Visoko oceno ima ker te posrka vase kot bosanc posrka čevapčič vase :))
- End of the Post ->

@nny ::

Resničnostni šov iz izmišljenega srednjega veka. Malo fantastike, malo joškov in sexa, malo bitk, malo romanc in spletk, odlična scena in igralci...scenarij občasno šepa. Ampak v glavnem, ja. :)
'For most of history, Anonymous was a woman.' Virginia Woolf

Nikec3 ::

Samo to bom napisal. Raje imam seksi Melisandre kot živega Jona Snowa.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

vasquez ::

Meni so najbolj zanimivi Lannisterji. Škoda, ker jih počasi zmanjkuje...

PrimozR ::

martincek1 je izjavil:

Se že downloada.

BTW: Meni je tko smešno, ko največji fani tko jezno reagirajo na vsak "spoil", ko pa enkrat pogledajo epizodo, jim to kar naenkrat ni več pomembno in na široko razglabljajo o videnem :)) En mi po fejsu serje že od osmih zjutraj.

BTW2: A so spojlerji res tolk grdi? Ker meni bi dol viselo, če bi pred finalom Breaking Bada izvedel, da na koncu ____ _____, da Dexter ____ _____ ... :)

Ma konec Dexterja je anti-climatic, tam res pokvariš serijo fanom če mene vprašaš.

WallSreet ::

Jaooo

no bom pa danes probal pogledati prva 2 dela pa da vidimo.

oo7 ::

Tista nuna pa še vedno trpinči Margaery. No ja saj ni čudno če je Tommen kralj.

lisaac ::

Last scene...well, not my proudest fap

Dobr uvod.. imam filing, da bo tole letos špica ..edin, pogrešam white walkerje

Ciklamen ::

lisaac, če je soditi po trailerju oziroma teaserju, potem bodo tudi walkerji :)
- End of the Post ->

oo7 ::

V današnji epizodi ni bilo edino White walkerjev in Bran-a.

PredatorX ::

Tr0n ::

Shit hit the ... oh wait, no it didn't.

lisaac ::

Ciklamen je izjavil:

lisaac, če je soditi po trailerju oziroma teaserju, potem bodo tudi walkerji :)



to vem, oziroma..upam da bojo :)
Ampak, ko so že šli vse po redom kazat v današnjem uvodu, sem na koncu pričakoval le white walkerje ..dobil smo pa povsem neki druzga :)

Sicer pa, kakšna so vaša predvidevanja, zakaj Davos in ostali branijo truplo Jona? A majo kakšn "backup plan" za oživitev, glede na to da je Davos omenu ostalim, da je čarovnica sposobna marsikaj..

martincek1 ::

Davos se zaveda, da ima Red Woman nadnaravno moč in upa, da jih bo nekako rešila. Brez nje so mrtvi.

oo7 ::

Prijatelj od Jon Snowa iz nočne straže je šel ven z sobe po neko pomoč. Kam pa je šel k divježem?

Ciklamen ::

Ja, po wildling-e je šel. Ampak dvomim da so oni v dosegu roke, da jih pripelje do večera v Night's Watch :D
- End of the Post ->

oo7 ::

Ja ona je šla pa spat. Zdaj če jo bo šel kdo iskat bo pa sledil šok>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Ciklamen ::

Well, bomo videli v naslednji, ali pa čez 2 epizodi :D Jaz že nestrpno pričakujem 2 del, da vidim kaj bodo vse predstavili oziroma kje bodo nadaljevali :)
- End of the Post ->

razerznak ::

vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Jst ::

To se mi je zdela kot neka "current status" epizoda. Še GPS položaji za HUD, pa bi bilo popolno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

nurse013 ::

Matr, nobenega uvodnika ni bilo, komaj sem se spomnil kaj vse se je prej dogajalo
:)
you gotta be kidding me...

PrihajaNodi ::

vasquez je izjavil:

Meni so najbolj zanimivi Lannisterji. Škoda, ker jih počasi zmanjkuje...



Ne skrbi, pridejo še barbari iz špika. Victarion pa prav ta čas pluje do Daenrys.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Nikec3 ::

A sem jaz edini ki misli, da je Red Woman žrtvovala svoja leta za življenje Jona Snowa? Vsi vemo, da njena magija ni zastonj. Stanis je moral veliko svojih let dati, daje imel samo možnost, da se je boril za prestol, sedaj bi ona lahko žrtvovala svoja leta.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Sarkozy ::

Definitivno rdeča čarovnica ni brez razloga tam
verjetno se bo Jon Snow ponovno rodil
kot Daenerys 8-)

I am Gonna F... You All

Ils sont fous ces Slovenes!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Invictus ::

nurse013 je izjavil:

Matr, nobenega uvodnika ni bilo, komaj sem se spomnil kaj vse se je prej dogajalo

Napačen film iz travnika. Moj ga je imel :D.

Nikec3 je izjavil:

A sem jaz edini ki misli, da je Red Woman žrtvovala svoja leta za življenje Jona Snowa? Vsi vemo, da njena magija ni zastonj. Stanis je moral veliko svojih let dati, daje imel samo možnost, da se je boril za prestol, sedaj bi ona lahko žrtvovala svoja leta.

Red Woman je kako stara 400 let.

Pižama ima en članek na temo prve epizode v Delu.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Izi ::

Seksi rdečelaska?


How Old Is Melisandre? Tukaj razglabljajo o Melisandre.

Stara je 100 ali pa 400 let. Nihče ne ve točno. Tudi v knjigah ni navedene starosti.
Njena prava oblika je starka iz gornje slike. Mlado telo pa je samo prevara za doseganje ciljev.
Ne je hrane, spi pa samo po eno uro na dan. Predvideva se da je nesmrtna in ima velike magične moči.

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Dami ::

Sem pričakoval, da ko se je ulegla, da bo izginila tak k Yoda :))
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

oo7 ::

Upam, da tanova red woman iz trailerja nikoli ne sname ogrlice >:D

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

ZaphodBB ::

Ključno vprašanje je - kakšna je cena nesmrtnosti? Čigavo življenjsko energijo črpa?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Izi ::

ZaphodBB je izjavil:

Čigavo življenjsko energijo črpa?

Uporablja energijo, ki jo ji daje Bog R’hllor. Znan tudi kot Rdeči bog. Ta jo oskrbuje s toliko energije, da ji ni treba niti jesti hrane.

ZaphodBB ::


Uporablja energijo, ki jo ji daje Bog R'hllor. Znan tudi kot Rdeči bog. Ta jo oskrbuje s toliko energije, da ji ni treba niti jesti hrane.

Ja, jaz bi tudi to rekel, če bi se ukvarjal z blood magic.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

mgermo ::

Noben ni opazil Life of Brian foro?

PrihajaNodi ::

Izi je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Čigavo življenjsko energijo črpa?

Uporablja energijo, ki jo ji daje Bog R’hllor. Znan tudi kot Rdeči bog. Ta jo oskrbuje s toliko energije, da ji ni treba niti jesti hrane.



Eden jo mora sedaj nategnit da rodi senco, ki bo resila Davosa.

knesz ::

PrihajaNodi je izjavil:

Izi je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Čigavo življenjsko energijo črpa?

Uporablja energijo, ki jo ji daje Bog R’hllor. Znan tudi kot Rdeči bog. Ta jo oskrbuje s toliko energije, da ji ni treba niti jesti hrane.



Eden jo mora sedaj nategnit da rodi senco, ki bo resila Davosa.

Potička jo bo.

PrihajaNodi ::

Za poticko se ni cas. Podrick Payne bo z Briane of Tarth prisel na zid in opravil dolznost.

oo7 ::

Vprašanje če bomo sploh še kaj videli to potičko:))

anko ::

Evo, prav čakali smo nodija z njegovo potičko in blodnjami... 8-)

jizzer ::

Nekje sem prebral (nevem točno ker sem kar nekaj prispevkov prebral), da oblika Red Woman ni odvisna od ogrlice (on/off). Če bom našel, linkam.

PrihajaNodi ::

anko je izjavil:

Evo, prav čakali smo nodija z njegovo potičko in blodnjami... 8-)



Blodnje? Čakaj še malo. So prej tu še na vrsti tisti od Špika, Euron, Victarion, kjer Daenarys potrebuje njegove ladje, zato je zelo verjetno da ga bo omožila.

anko ::

PrihajaNodi je izjavil:

anko je izjavil:

Evo, prav čakali smo nodija z njegovo potičko in blodnjami... 8-)



Blodnje? Čakaj še malo. So prej tu še na vrsti tisti od Špika, Euron, Victarion, kjer Daenarys potrebuje njegove ladje, zato je zelo verjetno da ga bo omožila.


A bejž no bejž... Mislim, da si bil že večkrat opomnjen s strani različnih uporabnikov, da ne vmešavaš knjig v temo o seriji.
Težave z razumevanjem, preprosto pomanjkanje intelekta ali zgolj potreba po pozornosti?

Starodavni ::

PrihajaNOdi, ne vmešavaj elementov iz knjige, ker ni nujno, da jih bodo v to serijo sploh vključili.

Že to da zadnje 3 sezone niso kaj dosti vključili Greyjoye pomeni veliko in kaže na to, da ji mbodo dali res majhno vlogo. Hell, večjo so dali Dorniji.

Also ta tvoja Potička ne bo nikoli več v tej seriji in tudi ni pomemben na šahovnici, niti kot kmet, ki bi ga žrtvovali za nek namen. On bo samo pekel kruh in ostale jedi v tej gostilni in konec.

Also, dober twist na koncu, ko izvemo da red woman ni ravno red in mlada :D Nasplošno je bil dober del, razen parih lukenj, ki jih pač zamižim na obe očesi in grem naprej.
««
93 / 213
»»