» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
132 / 149
»»

54j0 ::

Meni se zdi, da se ti delaš norca :D.

fireX88 ::

da točno to, in potem svizec zavije čokolado v folijo
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Berserker ::

54j0 je izjavil:

Meni se zdi, da se ti delaš norca :D.


Poglej malo pod izbiro strežnikov po državah, pa boš hitro ugotovil, da ni Slovenije.

alpha1 ::

Ve kdo kako se naredi Get 1 designated assist?

Kenpachi ::

Lockat moraš s soflam/tankom in ves čas držat kontakt doker ne poči raketa v paintan objekt. Potem dobiš designated assist.
Zaraki Kenpachi.

miraldi ::

Vidim, da so spet 2xp points. Mi lahko kdo pove do kdaj veljajo? Nikjer ne vidim tega..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

KoCcY ::

event traja od 8.12.2012 do 10.12.2012 pod premium blogom maš use napisan ;)

miraldi ::

KoCcY je izjavil:

event traja od 8.12.2012 do 10.12.2012 pod premium blogom maš use napisan ;)


Ok tnx.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

M-XXXX ::

Gun master: server s pištolcam: zmagal igro ko je imel drugi šele ene 6-7kilov :)

dronyx ::

dronyx je izjavil:

Ne vem če sem jaz prav izračunal, ampak meni kaže, da prenaša dol dve zadeve. Popravek za BF3 naj bi bil velik 3,8 GB, sam Aftermath pa še dodatnih 3,8 GB; tako da je skupaj potrebno prenesti skoraj 8 GB! 8-O

Jaz tega več ne štekam! Ko sem to dvoje namestil in sem hotel začeti igrati Aftermath mi spet javi, da se mora nekaj updejtat in sedaj vleče dol še dodatnih 3,021 GB! Je to normalno?

Ziga Dolhar ::

Da. Imaš patch (4 giga), in imaš Aftermath dodatek (4 giga).
https://dolhar.si/

dronyx ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Da. Imaš patch (4 giga), in imaš Aftermath dodatek (4 giga).

Samo jaz sem že prenesel patch velik 3,8 GB. Teh novih 3 GB je nov popravek?

Ziga Dolhar ::

Aja, še tretji paket? To pa ne vem :). (Jaz sem downloadal le 2-krat po ca. 3-4 GB)
https://dolhar.si/

Berserker ::

Zanimivo je da ko pobereš od koga orožje ki ima premium, z njimi lahko igraš, ampak pri samostrelu ti vrže AS VAL.

r3dkv1c4 ::

Berserker je izjavil:

Zanimivo je da ko pobereš od koga orožje ki ima premium, z njimi lahko igraš, ampak pri samostrelu ti vrže AS VAL.

to pa dvomim ker sem sam pobiral samostrele in z njimi streljal se predno sem odklenil samostrel....

nisem cist zihr....hhhhhhh...bomo probal ta trik...

Pro_moted ::

A se komu dogaja da ko te nekdo oživi, da si potem brez vseh dodatkov na puški ? Meni se to dogaja cel čas in je res malo moteče že. Recimo rad igram z MTAR puško + 3,4 scope + heavy barrel. Ko pa me nekdo oživi pa imam gol MTAR samo.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

fireX88 ::

še nikol se mi ni zo zgodilo...

me ja pa tale aftermath malo razočaral, ker ni toliko okolja za vničit..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

r3dkv1c4 ::

Pro_moted je izjavil:

A se komu dogaja da ko te nekdo oživi, da si potem brez vseh dodatkov na puški ? Meni se to dogaja cel čas in je res malo moteče že. Recimo rad igram z MTAR puško + 3,4 scope + heavy barrel. Ko pa me nekdo oživi pa imam gol MTAR samo.

nam se včasih dogaja da po oživitvi ne vidiš roke in puške...niti ne vidim merka.

miraldi ::

Po kateri uri se oni ravnajo? Mislim OK. Danes je še double XP do polnoči po njihovem času. Torej po katerem času naj gledam?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Kaj je zdj to? Grem na Battleloh in se moram kar vpisati in ko se vpišem me kar ne sprejme. ISto je na Originu me da v offline. Go online pa ne j*** 5%.
A še koga kej zajebava? Upam, da kmal delal mi je lih zapasal mal igrat..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Skyman ::

tudi moj orgin je offline ne dela :S

Pro_moted ::

Jaz tudi ne morem v Origin. Ko zaženem BF mi kar v single player zažene pa me sili na kampanjo.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

miraldi ::

OK nisem edini. Naj zrihtajo čimprej.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

DrSergioDJ ::

Enako pri meni.
...

54j0 ::

Nič ne dela!

miraldi ::

Meni zdaj dela normalno. Ni pa več Double XP :8) Očitno, da so 2-3ur pred nami.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

dronyx ::

Skyman je izjavil:

tudi moj orgin je offline ne dela :S

Včeraj po prenesenih cca. 11 GB podatkih sem že mislil, da bom končno lahko igral Aftermath, potem pa ko sem hotel reštartati Origin, mi nikakor ni hotel več iti v Online način. Še ko sem se poskušal prijaviti prek spleta mi je napisal, da sem se zmotil pri credentials, pa čeprav se nisem. EA bi moral nujno kupiti par zaposlenih, ki za Valve delajo na Steamu, ker tam takih težav še nisem imel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

r3dkv1c4 ::

origin zadnje čase pada dol brez predhodne najave in to me zelo moti če smo plačali igro......ok razumem da se zgodi......ampak moje mnenje je da se to dogaja prepogosto....kaj pravite vi?????

miraldi ::

r3dkv1c4 je izjavil:

origin zadnje čase pada dol brez predhodne najave in to me zelo moti če smo plačali igro......ok razumem da se zgodi......ampak moje mnenje je da se to dogaja prepogosto....kaj pravite vi?????


Se strinjam.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dronyx ::

Jaz bi bil zadovoljen že s tem, da UI pravilno sporoči, kje je težava. Torej če na njihovi strani ne dela servis oz. so s tem težave, naj Origin klient to ugotovi in napiše, ne pa da te zabriše v offline način in greš študirat, kaj je narobe z internet povezavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

miraldi ::

Mi zna kdo povedat, kako se spremeni profilno sliko na Battlelogu?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dottor ::

Moreš si nardit account na neki strani ki te preumseri pol tam naložiš avatar ki ga pol izbereš v battlelogu

r3dkv1c4 ::

miraldi je izjavil:

Mi zna kdo povedat, kako se spremeni profilno sliko na Battlelogu?

http://lmgtfy.com/?q=how+to+change+batt...

miraldi ::

Sem zrihtal. Hvala :-)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

Rad bi si spremenil ime vojaka na Battlelogu/Originu. Kakor jaz vem moraš zato v Originu dat settings/change Origin ID.
To naredim in potem, ko imam že CHANGE A NEW ORIGIN ID mi enostavno noče in mi napiše tole:



To sedaj traja že 3 dni in vedno isto. Ta napaka, da stran trenutno ni na voljo. Zakaj že?? Ve kdo?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

integral15 ::

Zdravo prosil bi pomoc kako usposobiti to igro da mi bo delala v 3d ker se mi niti sanja ne kako bi jo usposobil. Gledal sem neka navodila z nekim bf3 d3 unlock.bat pa mi nedela. 3D stereoscopic mam vklopljen. Hvala

integral15 ::

A je mozno da mi noce dealt ker nimam 1.4v hdmi kabla ?

Machete ::

Jaz imam pa že stalno od začetka problem, da se mi špil ugaša, oz sesuje z terminacijo aplikacije. Zato je preaktično več kot nekaj ur nisem igral, ker se mi pač ne da čakat kar naprej nalaganje mape. Ponavadi je neki z connection to server has been lost.. vendar ne zalaga ampak se preprosto ugasne. Poizkusil sem z deaktivacijo fire walla, potem dodati bf3 kot exception, forwardal sem porte, popravil inštalacijo, updejtal pb.. ampak problem ostaja. Kot sem nekaj bral na battlelog forumu je podobnik izkušenj ogromno. Kakšna ideja? Pc bi moral biti sposoben poganjati na kar nekaj višjih nastavitvah kot jih imam trenutno (medium minus). tnx

ge ::

Kje se splača kupit key za Premium (cena, original key,...).

Malo me bega, da so na internetu različni "Premium paketi". Premium service, Premium Edition, Premium Edition Cd key, premium Cd key, Premium DLC pack,...:(

Kaj je zdaj pravilno (Premium), ker ceno so zeloo različne?
Strani kot so gameholds.com, g2play.net, wordofcdkeys.com so OK ??
Ge

alpha1 ::

Jaz sem kupil preko g2play.net BF3 premium in dobil cd-key v 15-tih minutah, tako da priporočam.

r3dkv1c4 ::

Machete je izjavil:

Jaz imam pa že stalno od začetka problem, da se mi špil ugaša, oz sesuje z terminacijo aplikacije. Zato je preaktično več kot nekaj ur nisem igral, ker se mi pač ne da čakat kar naprej nalaganje mape. Ponavadi je neki z connection to server has been lost.. vendar ne zalaga ampak se preprosto ugasne. Poizkusil sem z deaktivacijo fire walla, potem dodati bf3 kot exception, forwardal sem porte, popravil inštalacijo, updejtal pb.. ampak problem ostaja. Kot sem nekaj bral na battlelog forumu je podobnik izkušenj ogromno. Kakšna ideja? Pc bi moral biti sposoben poganjati na kar nekaj višjih nastavitvah kot jih imam trenutno (medium minus). tnx

mogoče antivirusni program blokira...

a se to dogaja na točno določenih serverjih ali na vseh?
je pa možno da te heca origin...poizkusi uninštalirat origin in ga na novo naloži ...ker za te stvari skrbi origin in ponavadi je problem tu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Machete ::

Antivirusa nimam. Praktično na vseh. Včasih lahko igram bp pol ure, včasih se pa po minuti ugasne. Bom probal še to ja.

54j0 ::

Machete je izjavil:

Jaz imam pa že stalno od začetka problem, da se mi špil ugaša, oz sesuje z terminacijo aplikacije. Zato je preaktično več kot nekaj ur nisem igral, ker se mi pač ne da čakat kar naprej nalaganje mape. Ponavadi je neki z connection to server has been lost.. vendar ne zalaga ampak se preprosto ugasne. Poizkusil sem z deaktivacijo fire walla, potem dodati bf3 kot exception, forwardal sem porte, popravil inštalacijo, updejtal pb.. ampak problem ostaja. Kot sem nekaj bral na battlelog forumu je podobnik izkušenj ogromno. Kakšna ideja? Pc bi moral biti sposoben poganjati na kar nekaj višjih nastavitvah kot jih imam trenutno (medium minus). tnx



Imaš slučajno navito grafično kartico? Meni so vse igre delale normalno, le battlefield 3 se mi je sesuval, dokler nisem v kartico spustil malo več voltov. Torej, če si navil grafično, malo spusti frekvenco, ali pa povišaj napetost.

ge ::

alpha1 je izjavil:

Jaz sem kupil preko g2play.net BF3 premium in dobil cd-key v 15-tih minutah, tako da priporočam.



Sem hotel prišparat 4 € in sem zadevo naročil-plačal pri gameholds.com. Sedaj pa jeba...
Najprej zahtevajo neko potrdilo, da sem to jaz plačal.
------
Dear Customer,
Thanks for your purchasing here on our website!
These days, we got some unauthorized payments via PayPal. For the safety of your money and PayPal account, we would like to confirm something with you here. Then we can finish your order fast .
Could you tell me what did you order and may I have your order number ?
How much did you pay for it?
What is your PayPal account ?
Who is the owner of the PayPal ?
Where do you live in detail ?

Please kindly reply this email via your paypal email address .
Sorry for any inconvenience may send due to the verification raised by our system.
Thank you very much for your cooperation.
If you might have a question , Please contact us via our Ticket System at www.gameholds.com :
------

Napišem odgovor, priložim potrdilo s PayPala da je zadeva plačana in nič. Na naslov dobim kopijo mojega sporočila in nič več.
Ponovno napišem odgovor, kontaktiram jih prek spletnega obrazca in po dobrih dveh urah še vedno nič!

:8)
Ge

miraldi ::

ge je izjavil:

alpha1 je izjavil:

Jaz sem kupil preko g2play.net BF3 premium in dobil cd-key v 15-tih minutah, tako da priporočam.



Sem hotel prišparat 4 € in sem zadevo naročil-plačal pri gameholds.com. Sedaj pa jeba...
Najprej zahtevajo neko potrdilo, da sem to jaz plačal.
------
Dear Customer,
Thanks for your purchasing here on our website!
These days, we got some unauthorized payments via PayPal. For the safety of your money and PayPal account, we would like to confirm something with you here. Then we can finish your order fast .
Could you tell me what did you order and may I have your order number ?
How much did you pay for it?
What is your PayPal account ?
Who is the owner of the PayPal ?
Where do you live in detail ?

Please kindly reply this email via your paypal email address .
Sorry for any inconvenience may send due to the verification raised by our system.
Thank you very much for your cooperation.
If you might have a question , Please contact us via our Ticket System at www.gameholds.com :
------

Napišem odgovor, priložim potrdilo s PayPala da je zadeva plačana in nič. Na naslov dobim kopijo mojega sporočila in nič več.
Ponovno napišem odgovor, kontaktiram jih prek spletnega obrazca in po dobrih dveh urah še vedno nič!

:8)


Jebeno
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

r3dkv1c4 ::

dobra izkušnja da se 4€ ne splača, pač tako je.....želim ti da rešiš zadevo.
itak pa ni panike, če si plačal s paypalom, ker za tem stojijo oni.....tako, da denar boš dobil v primeru, da ne dobiš serial number.

Drugače pa resnično ne razumem folka, ki hoče prišparat nekaj evrčkov po drugi strani gre pa na per al pa po čike al pa pač drugje razmetava denar.....
Ampak to je moje mnenje, lp

ge ::

Evo, malo manj kot tri ure in ključ je tu !
Zdaj pa samo zadevo še sprobat.

Mogoče pa na www.gameholds.com tudi prebirajo Slo-Tech Forum ?
>:D
Ge

dottor ::

Jaz sem kupu BF3 za 15€, par dni kasneje je bil na Originu Premium Edition (BF3 + vsi DLCji) za 25€ ;((

Pro_moted ::

Kaj je možno kako spremenit tipko za odpiranje konzole med igro ? Sedaj je standardno tukaj na levi strani 1-ke in se mi dogaja da nonstop odpiram konzolo, ker včasih zgrešim 1 :D, pa mi je že rahlo moteče :D
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

r3dkv1c4 ::

Pro_moted je izjavil:

Kaj je možno kako spremenit tipko za odpiranje konzole med igro ? Sedaj je standardno tukaj na levi strani 1-ke in se mi dogaja da nonstop odpiram konzolo, ker včasih zgrešim 1 :D, pa mi je že rahlo moteče :D

origin> settings nekje notri imas moćnost nastavitve key command za konzolo
««
132 / 149
»»